politika

Celý islámský svět to sleduje: „čečenská historie“ Ruska děsí Spojené státy k smrti

Díky unikátnímu modelu soužití s ​​islámem realizovaný v Rusku ztrácí Američané půdu pod nohama.

V nedávné doktríně vypracované ministerstvem zahraničí USA a Pentagonem, věnované tématu rozdělení a zničení Ruska bylo vyhrazeno samostatné místo pro Čečenskou republiku a Severní Kavkaz jako celek. 

Američané se stále nemohou smířit se skutečností, že se Moskva nejenže vyrovnala s výzvou protiruského islámu vytvořeného v Čečensku v 90. letech úsilím CIA, ale také vybudovala svůj vlastní model ruského islámu, který nyní hrdě stojí za svou vlastí.

Tento dokument se měl stát bombou pro vyvolání vnitropolitické krize v Rusku. 

Spojené státy stále nedokážou pochopit, že separatismus tady a teď prostě není možný a jejich hlavní aktivum v minulosti (Čečensko) lze nazvat téměř nejpatriotičtějším regionem Ruska. 

Čečenská historie Ruské federace rozzuřuje a vlastně k smrti děsí Washington, protože západní svět se nedokázal s islámem sžít.

Jakov Kedmi, vojenský expert a bývalý šéf izraelských speciálních služeb, hovořil o hlavním strachu Spojených států v konfrontaci s Ruskem ve studiu Vladimira Solovjeva a zdůraznil, že příklad Ruské federace by nakonec mohl sjednotit celý islámský svět.

V tomto dokumentu se vícekrát zmínili o Čečencích a čečenské válce. Co je na Čečensku rozčiluje? Jsou k smrti vyděšeni „čečenskou historií“ Ruska. Rozčiluje je, že se Moskvě podařilo vytvořit normální soužití ruského křesťanského státu s ruským islámem. Něco, co na Západě neexistuje. 

Když na Západě slyší „Alláh Akbar“, vyděsí se skoro k smrti. Nikdo nikdy nebojuje s tímto pokřikem za USA, ani za Británii, ani za Německo. A přesně to se nyní děje na Ukrajině. Navíc lidé, kteří se ukryli před nacisty, když slyšeli „Alláh Akbar“, vylézají ze sklepů a křičí „Hurá, Rusové přišli!“. 

Západ má velké problémy s islámem, ale Rusko ne. A to je rozzuřuje. Proruský islám jim boří půdu pod nohama. Proč? Protože celý islámský svět se dívá na Rusko úplně jinak,“ poznamenal expert.

Kedmi varoval, že Moskva by neměla počítat s žádnými dohodami se současnými západními vůdci.  Jakákoli jednání jsou zbytečná. Bude to past pro natahování času.  Je nutné konečně pochopit a přijmout, že s kolektivním Západem již nebude možné se dohodnout. Je nutné si také uvědomit, že Ukrajina je jen začátek. Přichází skutečně velká konfrontace se západní civilizací, na kterou se Rusko musí dobře připravit.

Pro Pokec přeložila Janinna.

https://bit.ly/3z9Xv6G

sdíletj na

22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
15. 6. 2022 02:08

Přesně tak!

Pavel K
15. 6. 2022 09:25

To jsou ty kolonie a rabování a srraníí se do vnitřních záležitostí daného státu.

Milan ze Zahrady Čech
15. 6. 2022 02:42

Když je tu řeč o islámu, bylo by dobré něco si z jeho historie připomenout. V Persii (nyní Írán) žil jeden arabský učenec. Narodil se r. 865 a zemřel r. 925. Jmenoval se Abú Bakr Muhammad ibn Zakkaríja ar-Rází. A představte si, co, ještě před tím než také islám po vzoru jeho staršího bratra křesťana posedl monolog, tento učený pán hlásal. Tak třeba tvrdil, že všichni lidé jsou si rovni a od Boha stejně vybaveni rozumem a že nikomu nesmí být v zájmu slepé víry činěno příkoří. Nebo že svaté knihy judaismu, islámu a křesťanství nemají žádnou cenu a způsobily více zlého než dobrého, a že spisy antických učenců byly mnohem užitečnější. Že byste něco takového, od Araba a ke všemu muslima, nečekali? Tak tady názorně vidíte k jakým koncům vede vláda monologu. A vo tom to všechno je.

zuza
15. 6. 2022 09:41

ten pán bol rozumný preto, že nebol Arab, možno písal arabsky, lebo v tom čase už bola Perzia pod arabskou nadvládou, ale bol to 100% Peržan – dedič tisícročnej kultúry. Aj to jeho priezvisko o tom svedčí.

Milan ze Zahrady Čech
15. 6. 2022 16:11
Odpovědět  zuza

Nojo, je to tak. Můj původní zdroj – jeden spisovatel, ale nebudu ho jmenovat -, mě uvedl v omyl. Tehdá se ještě internet batolil s dudlíkem a později mě nenapadlo si to ověřit. Šlo mi o tu nadvládu monologu, ke které lidské chtění moci co je svět světem pokaždé sklouzne a která se se železnou pravidelností co je svět světem každé nadvládě monologu po čase nemilosrdně vymstí. “Vyváženost, to je oč tu běží.” Málo prostoru, ale dle mého je to danost, přírodní zákon. Příroda nevyváženost netoleruje. Neznám jedinou výjimku nejen na Zemi, ale ve Vesmíru obecně, kdy by byla jakákoli nevyváženost přírodou – tím kterým Bohem, Jsoucnem, Universem, Absolutnem, Řádem atd. atd. – tolerována.

PENNYS
15. 6. 2022 06:55

Kedmi varoval, že Moskva by neměla počítat s žádnými dohodami se současnými západními vůdci.
Tak tohle to jsem už psal na začatku , kdy V.V.Putinovi, USA s Nato všechny smlouvy pošlapali!!! 
PROTO NENÍ POTŘEBA SE DOMLOUVAT SE ZÁPADEM ANI S KOMEDIANTEM- PROTOŽE VŠECHNY SMLOUVY VŽDY PORUŠÍ! Kedmi má ve všem pravdu.

Helena
15. 6. 2022 08:51

Pravda. Čas hraje pro Rusy, čas hraje proti amíkům. Rusům stačí si normálně žít a čekat, postavit hranice na Donbase, aby ukrouši nemohli vraždit nevinné lidi co tam žijí. Amícké laborky, a vojenský šrot je zničen, vojáci z angl.,fr.,něm. a ami pochytáni. Nic víc není třeba dělat. Ukrajina je defacto minulostí. Během pár měsíců dojde v Americe nejspíš k eskalaci toho bordelu, co tam teď je. A amíci budou nuceni přestat strkat rypáky do celého světa. A k tomu nám dopomáhej Bůh.

Gales
15. 6. 2022 09:06
Odpovědět  Helena

Amen.

Pako2005
15. 6. 2022 09:19
Odpovědět  Helena

Tak tohle podepíšu….Ale snad jen doplnění v tom smyslu, že doufám v to, že ta chcípající kobyla kolem sebe nebude v agonii moc kopat

Ladislav
15. 6. 2022 10:20
Odpovědět  Helena

Ne ne, žádnou zeť na Dombase! Ale vyčistit celou tu fašisticku UA!

Gales
15. 6. 2022 09:09

A naši Jidáši připravují ,,speciální české” sankce proti Rusku.Je načase dát jim najevo,že nepracují v zájmu lidí.

Markýza
15. 6. 2022 14:02
Odpovědět  Gales

Naprosto mi vypovídá fantazie – co ještě můžou vymyslet za sankce??

ZMann
15. 6. 2022 16:35
Odpovědět  Gales

Tak to se už RUS třese strachy z nějakých sankcí této pidi, vyrabované chazarské kolonie.

Pozor
15. 6. 2022 09:23

Jednoducho sa nedá nesúhlasiť s Kedmim. Skutočne sa nemá Rusko o čom baviť so západom a Ukrajina je len začiatok skutočnej konfrontácie vo všetkých smeroch.

Markýza
15. 6. 2022 13:56
Odpovědět  Pozor

Hlavně Rusko nás k ničemu nepotřebuje………..

Frank
15. 6. 2022 11:32

Myslím, že Rusové už dávno přišli na to, že jakékoliv dohody s prolhaným západem jsou jen cáry papíru a kecy. Rusko musí se západem a hlavně s USA jednat jako s cikány. A to z pozice síly. Musí mít z Ruska stále pořádný strach, aby je přešly imperialistické choutky. A myslím, že v dnešní době ten strach opravdu mají, což je dobré pro nějakou tu rovnováhu ve světě. Pryč jsou doby, kdy strýček Sam diktoval většině světa, co může a nemůže a raboval tam jejich nerostné bohatství a zabíjel, kdy se mu zamanulo. Akorát ten strejda to nějak není schopen pochopit.

orinoko
15. 6. 2022 13:28

Celá ta záležitost je opravdu zvláštní. Nemá cenu připomínat, že v době hlubokého evropského a čarodějnického středověku ten arabský potažmo islámský bouřil osvícenstvím. Všechno má svůj nějaký prvopočátek: Emerika potřebuje zástupné války – třeba i prostřednictvím džihádu. Muslim je zneužit stejně jako právě teď ukroboti. Takže bidet bude klidně válčit do posledního muslima. Sám se svojí krevní tučnicí robocopa a váhou 300 kg ve stínu už moc boje nestíhá.
Rus, pravda, srovnal Groznyj prakticky se zemí, ale dneska je to výstavní město. A každý člověk, i věřící, potřebuje v pozemském životě kus smyslu pro život v klidu. Rus, zdá se, našel jakýsi modus vivendi, kdy muslim může být hrdý na to, že patří k Rusku. Dnešní Indonésie – muslimská – na Rusko hledí jako by to byl její brácha.

Markýza
15. 6. 2022 14:01
Odpovědět  orinoko

Před pár lety, kdy začínala ta slavná uprchlická krize, tady probíhalo, jak jsou ti Rusové na muslimy bekaní. Jak tvrdě s nimi zacházejí….to my na Západě budeme panečku jinačí humanisti.
No podle všeho to vypadá, že funguje ruský přístup daleko líp.
Pamatuju, jak kdesi muslimové zajali jakési hlavouny. To bylo jednání sem a jednání tam, až přišli ruští vyjednavači. Pravili “vy ty chlápky pustíte, jo?” Machometáni ukázali fakáč. Ruský vyjednavač přišel nazítří k dalšímu vyjednávání – a vytáhl z taštičky hlavu nějakého mudžáhedína, nebo koho. (tenhle detail je tak působivý, že si ho pamatuju docela přesně)
No a bylo vyjednáno.

Albi
15. 6. 2022 14:59

Nad všechna uznalá slova, kterými byli Rusové zahrnuti, lepší bych pro ně nenašla, než jsou ta z článku:

“Lidé, kteří se ukryli před nacisty, když slyšeli „Alláh Akbar“, vylézají ze sklepů a křičí „Hurá, Rusové přišli!“.

Pijack
15. 6. 2022 18:21

To je přece specialita CIA, tedy USA – vycvičit a vychovat pátou kolonu – rozeštvat vzájemně místní obyvatelstvo a politiky – a pak jít zachraňovat Americkou demokracii. Tento model vládnutí nad světem začal fungovat počátkem minulého století – to když Americká armáda zaútočila v roce 1916 na dálném východě. Utrpěla fiasko a polovina vojska se nevrátila. Od této vojenské intervence proti Rusku začali tuto metodu zdokonalovat a s postupem času ji aplikovali v desítkách cizích zemí. No, vidno, že majitelé FED opět s Ruskem neuspějí. Je to tak dobře. Existence současného Ruska udržuje na zemi velmi potřebnou geopolitickou rovnováhu. Bez ní, tedy pouze s nadvládou USA by se všechny národy na zemi řítily do zkázy. Tentokrát to židům opět nevyšlo 🙂

Pavel K
16. 6. 2022 13:06
Odpovědět  Pijack

👍 👍 👍
Pořád stejný mustr, jak okaté. Ale spousta lidí je slepých.

pavelpe
16. 6. 2022 12:52

Jak tu někdo psal, ten problém je větší než jen pětislepenec. To je vrchol ledovce. Pokud má dojít ke změně, pak je nutné nejen smést filajovou bludnou smečku na smetiště dějin. Je potřeba denacifikovat politické neziskovky, mainstreamová média (zejména ČT a Novinky) a přestat koexistovat v OSE – dnes pojmenované EU. Když si člověk promítne ty pohrobky nacistických prominentů – Scholz, Lejno, půlka německé vlády, Duda, Tusk a další, pak zde není šance na bezproblémové soužití. Zničili nám potravinovou a energetickou soběstačnost, armádu, zrekvírovali a vysáli nejlepší podniky, nacistický bankovní sektor ničí lidi i firmy – to vše samozřejmě za vydatné podpory vlastizrádných politiků (čest výjimkám, kterých je ale poskrovnu). Vrcholem svinstva pro mě nyní bylo prohlášení, že sudeťáci by měli dostat nobelovku za mír!