Celé Rusko je pro Západ kolektivní Putin

Anastasia Kaševarova

Celé Rusko je pro Západ kolektivní Putin… A je to pravda, ale přišli na to až teď.

Západ již 30 let aktivně investuje do prosazování svých hodnot v Rusku. 

Byla vytvořena masová média s aureolou nezávislosti a objektivity: „Radio Svoboda“, „Open Media“, „The Insider“ a další. Všimli jste si, jak dva roky před 24. únorem zesílil útok na vysoké úředníky, kteří rozhodují v rámci speciální operace? 

Hlavními iniciátory byli Navalnyj, The Insider, publikace Projekt (nyní Agentura) a Bellingcat. Publikovali „vyšetřování“ o hlavě Čečenské republiky Ramzanu Kadyrovovi, šéfovi zahraniční zpravodajské služby Sergeji Naryškinovi, ministru obrany Sergeji Šojgu, ministru zahraničí Sergeji Lavrovovi, šéfredaktorce RT Margaritě Simonjanové a dalších. 

Jejich „vyšetřování“ samozřejmě směřovalo i k rodině ruského prezidenta Vladimira Putina. A všechna tato „vyšetřování“ jsou napůl fiktivní, napůl přitažená za vlasy.

Co je nutné pochopit – proč se to dělá. Západ se léta snaží poštvat Rusy proti úřadům, čímž podkopává morální autoritu. Při zostřování situace uvnitř země si Západ myslel, že lidé nepodpoří rozhodnutí prezidenta a hlavních hráčů ruské politiky. 

Smáli jsme se vtipům, že za tu či onu událost může ministerstvo zahraničí USA, nebrali jsme vážně prohlášení o přepisování historie a nenávisti k nám. 

Poté, co částečně rozpracovali svůj projekt v Bělorusku, kde se pokusili odstranit Lukašenka, viděli, že v Rusku je dostatečný počet těch, kteří byli pobouřeni chováním bezpečnostních sil. To vše dohromady dávalo Spojeným státům a Evropské unii důvěru, že prostřednictvím eskalace situace na Ukrajině Rusko porazí. Západ ale Rusko a Rusy nikdy nepochopí a nikdy nebude moci vyhrát. 

Protože jsme skutečně kolektivní Putin. Nikdy nepustíme útočníky do naší země. Jen my můžeme nadávat naší vládě, naší Dumě, našim šéfům. O tom, kdo v naší zemi bude vládnout a jaký budeme mít státní systém, rozhodujeme jen a jen my.

Západní propaganda selhala. 

Většina Rusů uviděla, že celá ta léta měl náš prezident pravdu: útočí na nás z fiktivních důvodů, přepisují se dějiny, rusofobie už nezná hranic, sankce jsou zaměřeny na každého Rusa. 

A s druhé strany čečenské prapory spolu s vojáky ruské armády brání Rusko. Absolutní většina v zemi podporuje rozhodnutí o speciální operaci. A zde to není víra v dobrého báťušku cara. Rusko se ukázalo jako uvědomělé a, nebojím se toho slova, jako nejlepší stát v současném světě se skvělými lidmi, kteří chápou všechna rizika nejednoty, kteří zemi neprodají za cizí pytel peněz a koláček.

Rusové se ukázali jako skuteční, ctnostní občané své země. Ani v jednom regionu Ruska nejsou útoky na nějakou národnost: Američan, Ukrajinec, Francouz – to je jedno. Rusko má zákony a morálku. A dnes jsem ještě více hrdá na své Rusko a své krajany.

Anastasia KaševarovaRT
https://bit.ly/3a3JgWw

4.7 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.7 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
27. 5. 2022 00:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak to ti, děvče závidím. Taky bych chtěl bejt na svou vlast a svý spoluobčany hrdej. Aspoň před smrtí. Stačil by rok, abych si to za vychutnal.

Ladislav
27. 5. 2022 05:59
Odpovědět  VAL

1* plný souhlas! Rusko je nejlepší země!

Evžen
27. 5. 2022 06:27
Odpovědět  VAL

Můj názor je že Rus nepropadl mamonu alespoň většinově! Samozřejmě se najdou v každém národů hajzlove (Navalny) a mu podobní! USA a EU je zhýčkano „blahobytem“ a po vítězství Ruska budeme opravdu mít problém…!

orinoko
27. 5. 2022 09:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Ruská lidová v podání W. Matušky.

https://www.youtube.com/watch?v=zeN5XjPWI-0

Gales
27. 5. 2022 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

V Praze probíhá akce – střelte si na Heydricha.Náboje a zbraň vlastní..

Pavel
27. 5. 2022 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak říká Val, také bych chtěl být hrdý na svůj národ a lid, ale to bych se musel přemístit v čase asi do století husitských dějů i když i v jiných dobách občas vykouklo sluníčko z mraků. Nyní se dá říci meteorologicky, že je trvale zataženo.

PENNYS
27. 5. 2022 11:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jsem si přečetl názor experta CYRILA přes božstvo!!
 „Číslo jedna je, že přesně tohle je Henry Kissinger. Takhle dojednal mír mezi Izraelem a Egyptem území za území. Oba státy se musely vzdát části svého území. To je Kissinger, od něho mě to nepřekvapuje, jde o jeho metodu, která úspěšně vedla k míru,“ vysvětlil lidovecký politik.
TO BY ROSSIJA BYLI PĚKNĚ BLBÍ KDYBY NA TO PŘISTOUPILI !! TEN STAREJ ZM**D
TEN UŽ RUSKU NADĚLAL HODNĚ PODVODU!!!!! ČEKAJ NA NĚHO KYTKY ZE SPODA HNUP

M.Š.
27. 5. 2022 19:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Což se o čechomorácích říci nedá,ani náhodou……však jak naše země za třicet a dva roky po pomateném flanďáku dopadá,je nabíledni.