„Čas klaunství skončil.“ Kadyrov oslovil Zelenského a Ukrajince

Vážení krajané!

Abych nedopřál svým nepříznivcům důvod k hysterii z toho, že jdu nad rámec svých pravomocí, oficiálně prohlašuji: toto je můj osobní názor, skromný názor ruského občana Ramzana Kadyrova. 

V mé výzvě jsou dvě zprávy určené dvěma adresátům – ukrajinským úřadům a ukrajinskému lidu. 

Pane Zelenský! Čas šaškování skončil. Přišla hodina splnit povinnost vůči vlastním lidem, aby se předešlo nevratným následkům. To znamená, že dnes, více než kdy jindy, je potřeba implementovat Minské dohody, pod kterými je podpis nejen prezidenta Ruska, ale také prezidenta Ukrajiny.

Důsledná implementace ustanovení napsaných v tomto dokumentu je prvním důležitým krokem v politickém urovnání narůstající konfrontace nejen mezi našimi zeměmi, ale i v otázce snižování celkového napětí v globálním slova smyslu. V tomto ohledu jste vy, jako garant Ústavy a bezpečnosti svého lidu a státu, prostě povinen udělat vše, co je ve vašich silách, abyste zabránil krveprolití a nastolil mír. Prezident Vladimir Putin a národy Ruska nechtějí válku, známe z první ruky význam tohoto hrozného slova. Buďte opatrný, prozíravý pane Zelenský!

A teď chci oslovit Ukrajince. Moji drazí! Miluji Ukrajinu a její laskavé lidi. Z kurzu dějin SSSR, který jsem poslouchal ve škole, vím, že kolébkou ruské státnosti a pravoslaví je Kyjevská Rus. Rusové a Ukrajinci jsou jeden slovanský národ se společnou historií, kulturou a náboženstvím.

Nikdy neuvěřím, že se Ukrajinci považují za součást tzv. „západního světa“ se všemi jeho zdegenerovanými „hodnotami“ a rusofobní hysterií. Ano, je to tak, nehledě na to, že současný protinárodní režim a jeho propaganda dělá vše pro to, aby tento smysl pro pospolitost vymýtil.

Někde hluboko v duši doufám v to, že tuto historickou spravedlnost obnoví sám ukrajinský lid bez jakékoli vnější pomoci. Nemůže se stát, že by duchovní a historičtí dědicové velkého hejtmana Bohdana Chmelnického a geniálního spisovatele Nikolaje Gogola nechtěli věčný mír s bratrským Ruskem!

Použité zdroje: Telegram Kadyrov
https://bit.ly/3GOOobq

5 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Patrik
15. 2. 2022 11:26
Ohodnotit příspěvek :
     

„Nikdy neuvěřím, že se Ukrajinci považují za součást tzv. „západního světa“ se všemi jeho zdegenerovanými „hodnotami“ a rusofobní hysterií.“

Do kamene tesat! A to platí pro všechny národy střední a východní Evropy, které byly znásilněny a zotročeny západem po cílené likvidaci východního bloku.

valdos
15. 2. 2022 11:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Celý problém Ukrajiny začíná na konci 18. století, kdy ruská carevna Kateřina Veliká národností Němka začala ve velkém navážet na Ukrajinu německé kolonisty. Čili udělala to, co u nás Karel IV. se Sudeťáky. To je ta nejhorší věc, kterou můžou vládci udělat. Navézt někam cizí etnikum pouze na základě ekonomických zájmů. A jak víme z našich dějin a zkušeností se Sudeťáky, kde jsou Němci, tam je nenávist, konflikty a zlo. Mimochodem, třeba Babiš je poloviční ukrajinský Němec.
V současnosti se na Ukrajině hlásí k německé národnosti sice jen 30 tisíc lidí, ale německá krev v Ukrajincích koluje. Proto ten fanatický obdiv části Ukrajinců k německému nacismu a zločinci Banderovi. Ukrajinští Němci byli za II. sv. války ještě větší psychopati než sudeťáci a páchali ty nejodpornější zvěrstva. Tvořili personál koncentráků a vykonávali zločiny, na které ani esesáci neměli žaludek. S postupem Rudé armády jich pak velká část utekla s wehrmachtem na západ.

Vega
15. 2. 2022 12:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Kadyrov z vlastní zkušenosti ví, jak hrozná a ničivá je občanská válka. Z Čečny je dneska úspěšně se rozvíjející region v rámci Ruské federace na rozdíl od ostatních limitrofů, které se odtrhly od bývalého SSSR.