politika

Bývalý poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny: Západ se musí modlit za Putina, aby zůstal u moci 

Ruská společnost se domnívá, že ruský prezident Vladimir Putin je příliš měkký ve svých krocích proti Západu a ruským oligarchům, takže usilovat o svržení současné vlády Ruské federace, jak to dělají západní politici, je velká hloupost.

Uvedl to ve vysílání bývalý poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny Igor Markov*, uvádí PolitNavigator.

„Západ se snaží odstranit Putina. Hloupost těchto lidí mě udivuje. Copak nechápou, že když Putin odejde, tak přijde někdo, ve srovnání s kterým jim Putin bude připadat jako beránek boží? Copak nevidí náladu ve společnosti? Copak nechápou, že mnozí věří, že Putin jedná jemně, velmi, velmi laskavě, velmi zdrženlivě?  Rozhodli se zničit 150 milionů lidí? Neuspějí, oni sami zemřou rychleji. Opravdu tam nejsou žádní gramotní lidé?“ ptal se Markov.

„Je tu také otázka oligarchů. Jsou to chytří lidé, vydělali obrovské množství peněz, považují se za pány života. Opravdu nevidí, že existují tací, kteří jim (na Západě – pozn. red.) mohou během jedné vteřiny vzít peníze i nemovitosti? Jediný, kdo může být garantem jejich blahobytu, je ruský stát a ruská armáda a ruský lid. Měli by udělat vše pro vítězství své armády,“ shrnul Markov.

* Igor Olegovič Markov je ukrajinský podnikatel a politik, předseda celoukrajinské politické strany Rodina, bývalý poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny. Během politické krize na Ukrajině zaujal proruskou pozici zastánců federalizace země, podporoval DNR a LNR, které vznikly na Donbasu a byl nucen se přestěhovat do Ruska. 

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3hVlBeA

sdíletj na

27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
23. 11. 2022 04:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesně tak. Leč když Sonička (Peková) řekla, že se za VVP modlí, okamžitě ji začali napadat a mám dojem, že ji kvůli tomu i vyšetřovala kriminálka? Nebo ji rovnou obžalovali? Nevím přesně, ale navezli se do ní urputně.
Ti kre-téni, včetně těch našich, si neumí představit, jak by to dopadlo, kdyby se k moci dostal někdo z ruských jestřábů. Oni si ti bl-bečci myslí, že by to byl někdo jako Gorby či Jelcin. Pravda, Medveděv za bukem číhá, že by to vzal po Gosudarovi a rozparceloval Rusko, ale pochybuji, že by měl šanci. Spíš by ho potkala autonehoda. A pak by začal tanec.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
23. 11. 2022 08:32

Bojím se, že je vojáky slyšet stále více a více. Situace ne nepodobná předjaří
minulé války.

josef
23. 11. 2022 10:03
Odpovědět  sizok

Je málo politiků, kteří dokázali smysluplně použít armádu ve prospěch celku.

Gales
23. 11. 2022 16:33
Odpovědět  sizok

A je to tady! Náčelník generálního štábu AČR prohlásil, že Česko se musí připravit na válku s Ruskem a ve chvíli, kdy vypuknou boje, tak česká armáda prý bude aktivním účastníkem války od první minuty! Fialenkova vláda už podle všeho opravdu počítá se zatažením ČR do války proti Rusku a generální štáb již chystá noty pro změnu doktríny z poziční obrany na chystání otevřené války s Ruskem! Surovikinův Armageddon bude katalyzátorem válečných procesů v Evropě a generální štáby zemí NATO již chystají scénáře na střet s Ruskou armádou!

V procesech řízení na 6. prioritě platí, že na žádné vyšší prioritě nedochází k tak dynamickým procesům a změnám forem řízení jako právě na válečné 6. prioritě. Teprve včera jsme publikovali článek [1] o plánu ruského velení SVO na Ukrajině k provedení plánu tzv. neobyvatelné země, což povede k exodu Ukrajinců do EU v milionových počtech a k následnému rozvratu bezpečnosti a stability EU a už dnes přišel další informační dílek do této konceptuální skládačky, který zaregistrovala i ruská hlavní média.

zuza
23. 11. 2022 18:01
Odpovědět  Gales

možno tých ukrajincov tu chovajú preto, lebo majú skúsenosti s dezertérmi, tí, čo odmietnu, strelia domestifikovaní ukronáckovia do chrbta

janle57
23. 11. 2022 09:47

Ne nadarmo se nedávno objevil v popcornovské TV pořad,který varoval před
případným odstraněním Putina a jeho nahrazením jedním ze současných ruských
radikálů,riziko 3.sv.války by tím stouplo o 60%,nezapomeňte,jen tak mezi řádky,
na proroctví baby Vangy,Nostradama i české Sibyly,že v roce 2023 vypukne obrovský
celosvětový válečný konflikt s 5 miliardami mrtvých a dle Sibyly Čechů zůstane jen tolik,
že se by se vešli pod formanskou plachtu.

Autor
23. 11. 2022 10:52

Já dost pochybuji, že by Medveděv rozparceloval Rusko. Ví moc dobře, že by mu to nic nepřineslo – to podle Vás. A kdo zpacifikoval Gruzii? Kdo pomáhal udržet armádu a zvýšil v ní mnohonásobně platy? Ten, kdo to zlikviduje?
Na to jsou jiní, kteří by Rusko prodali za hubičku – takový Navalný a spol. Ostatně hlupáků a zrádců je všude dost.
Za každého mluví skutečné činy a ne to, co si o něm kdo myslí. Jak si mnozí libovali, že Fiala je slušný …
Ostatně nedávno jsem sem dával odkaz na to, co i mojhlo stát za pozvednutím se Ruska. Vážně si někdo myslí, že všechno dokáže jen a pouze Putin sám? Přitom na všechny – zdůrazňuji na všechny – lidi co jej obklopují se někteří i v Rusku dívají jako i Vy na Mědveděva, včetně jej samotného.
Opakuji – za klaždého mluví realita a ne slova. Slova jsou i krásná a líbivá, ale bez činů jsou to jen neartikulované zvuky …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
23. 11. 2022 17:51
Odpovědět  Peter

K prvnímu odstavci – zjistěte si o tom víc. Ale když už se ptáte – byl to Putin. Ne Medveděv. K závěru – proč Putin sám? Je jasné že Putin a spol.
Co by z toho Medveděv měl? To myslíte vážně?
A ano – za každého mluví realita a ne slova. Proč si tedy nezjistíte realitu Medveděvova působení ve funkci prezidenta? Že o ní nic nevíte je z prvního odstavce více než zřejmé.
Kde vidíte jaký rozpor mezi slovy VVP, která poprvé zazněla v Mnichovském projevu a všech jeho následujících projevech až po dnešní dny, a jeho činy?
“Přitom na všechny – zdůrazňuji na všechny – lidi co jej obklopují se někteří i v Rusku dívají jako i Vy na Mědveděva, včetně jej samotného.” Tak to je krásná věta. Akorát že je problém pochopit, kdo má být tím “včetně jej samotného”. Ale slova jsou to zajisté krásná a líbivá, to zase jo. “Slova, vzhůru leťte, však myšlenko, dole stůj.” Takže tak.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
23. 11. 2022 18:00

Medvedev došiel k osvieteniu, v dnešných dňoch by sa choval možno tvrdšie ako Putin

23. 11. 2022 20:16
Odpovědět  zuza

Bohužel, já na osvícení nevěřím. Někdy před pětapadesáti lety mi můj sprostý strýc Josef řekl: “A to si pamatuj ty kokote, jednou swině, vždycky svině.” A za celých pětapadesát let jsem nenarazil na výjimku, která by to vyvracela.
Jo, možná choval. A pak? Prostě věřím moudrosti svého strejdy a svým zkušenostem.

Karel
23. 11. 2022 08:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Konečně někdo, kdo vidí nastalou situaci velmi realisticky. Bohužel, krátkozrakých tupců je v západní Evropě jak hnoje. Jejich jednoduché mozky je vedouk jedinému cíli, totiž k válce s Ruskem. Tím pádem i ke svému vlastnímu konci.

Pijack
23. 11. 2022 08:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Západ nechce Putina hlavně proto, že je svou inteligencí zcela zastíní. Oni s ním neumí jednat, protože jsou už příliš zdegenerovaní a zahledění do sebe jen v kleci různých klišé “humanity, lidskosti” a podobné patvary, což se stalo mantrou a politici už zapomněli myslet racionálně. Proto by chtěli vyměnit Putina za někoho poslušného a nebo jak se v článku píše, za někoho agresivnějšího, aby se ta válka skutečně podařila vyvolat. Západ nechce mír. Západ chce válku, hlavně mimo své teritorium. Rusko je poslední část na zemi, kde ještě neslavil “úspěch” a neraboval přírodní zdroje. Zlý nástupce Putina by byl pro západ příležitost k provokacím, které jim pravděpodobně na Ukrajině nevyjdou. Bez provokací dnes už nelze zajistit důvody k napadení.

Pedro
23. 11. 2022 10:59
Odpovědět  Pijack

Psal jsem dávno, že nebýt Putina, už neexistujeme. Nikdo to nechápe, že ten člověk chce mír a pořádek. Války rozpoutává západ, protože závidí Slovanům, že si zdaleka vše neprožrali. Ví, že Slované mají budoucnost, anglosasovi zbývá už jen válka proti Slovanům. A neví to zdegenerované tele, že nebude vítěze.

Pavel z Moravy
23. 11. 2022 09:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Západní svět je zdegenerovaný a šílený, není mu pomoci. To už všichni duševně vyzrálí lidé museli dávno pochopit. Pokud nám budou tito lidé řídit lidské osudy i nadále, tak do roka a do dne je zde všude konec. Pouze mnohamilionové demonstrace, generální stávky a probuzený a důstojný národ to může zachránit. Kupříkladu na Středulu a jeho ovečky přece nikdo čekat nemusí. Teď už je to hlavně na vás, mladé a střední generace. S trochou nadsázky se dá říci, že je to váš život. My staří jsme již víceméně přihlížející těchto dějů. Můžeme vám předat zkušenosti, pokud byste chtěli, ale vím, že vy jste většinově vychováni tak, že starými lidmi spíše když ne opovrhujete, tak je nectíte. Takže, ať se vám daří.

Pavel K
23. 11. 2022 12:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Najdi si na tom jůtube vystoupení cca 2 min. nějakého polského europoslance, jak jim to tam narovinu vyříkal, co že je to za bandu lotrů. Lejno a spol se šdodolibě jen tlemili a měli kyselé usměvy. Jméno si nepamatuji nějak jako Galusko nevím. Je to čerstvé.

Pedro
23. 11. 2022 13:25
Odpovědět  Pavel K

Jim je to jedno, serou na lidi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
23. 11. 2022 15:32
Odpovědět  Pedro

Tak Pedro to je mi jasné, to je to samé jako o těch ukřičených demonstrací. Mají z toho úsměv na lících. Kolikrát si říkám, to se nenajde chlap v ČR, který by nějakého takového budiš ničemu nechytil pod krkem a zatřepal s ním.

Pavel z Moravy
23. 11. 2022 15:51
Odpovědět  Pavel K

Teď jsem to před chvílí psal synovi. Těch přizdisráčů všude kolem dokola, oni si s námi vytírají a ti berani drží a drží. To se ani nechce věřit jaký my jsme národ zbabělců. A spousta lidí ještě svému zotročení tleská. Být fakt mladý a zdravý, jsem pryč. Včera jsem tuším na sk.news-front.info četl, že stále přibývá Němců co se stěhují do Maďarska. Tam u němčourů bude prd.el až jak říkají těch 500 000 muslimů pozvedne hlavu a s těmi dalšími problémy to tady bude pěkně nahnuté. Normální život nám skončil, to už tak opravdu vypadá, můžeme se třeba podě.lat, asi se s tím nic neudělá. Vypadá to, že s nimi Rusko pěkně zamete tady s těmi šílenci. Ale kdo chce kam, pomožme mu tam.

Administrátor
P.A.Semi
23. 11. 2022 15:02
Odpovědět  František

Do vašeho mailu takhle nikdo další nevidí… (To by mělo centrum.cz fakt trapnou chybu, kdyby se mohl někdo z ulice takhle dostat k příloze vašeho mailu…!)

Kde můžete sdílet větší soubory, aby si to někdo další stáhnul, si můžete přečíst třeba
http://antivirus.22web.org/anticenzura.htm

πα½

Pavel K
23. 11. 2022 15:29
Odpovědět  František

Ano ano jak píše Semi nic mi nejde. 🙋‍♂️

Oli
23. 11. 2022 18:40
Odpovědět  Pavel K
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
23. 11. 2022 19:16
Odpovědět  Oli

Ano to je to video, vidíte tam ty kyselé ksichty? Ty úšklebky pohrdání.
Děkuji, že jste to sem dala. Já to včera dal večer na PP a myslím že si toho tam nikdo ani nevšimnul a všichni mají pindy jak se musíme sjednocovat.
🙋‍♂️ 🍀 🌹 ❤

23. 11. 2022 20:24
Odpovědět  Oli

Dííííkýýýý!

Markýza
23. 11. 2022 09:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Já to říkám furt, ale nejsem miliardář, to je pravda.

Autor
23. 11. 2022 09:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Za co se ocitne umělec i v Itálii, který vidí skutečnost, v nemilosti “oficiálních médií” …

https://inosmi.ru/20220912/karikatura-256059444.html

Screenshot 2022-11-23 at 09-32-06 ИноСМИ.jpg
Pavel
23. 11. 2022 17:28
Ohodnotit příspěvek :
     

jo jo přijde nový a ten se nezakecá ten na to půjde zostra