politika

Bývalý poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny Ilja Kiva: odpůrci Zelenského plánují vojenský převrat

Poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny Ilja Kiva, který byl zbaven mandátu, řekl, že odpůrci Vladimíra Zelenského se pokusí změnit moc na Ukrajině a obviní ho z porážky v Mariupolu.

„Po zničení ozbrojených sil Ukrajiny v Mariupolu a obklíčení, skutečné porážce ukrajinských jednotek a to jsou tisíce nových obětí v Luganské oblasti, se Zelenského odpůrci pokusí odstranit jej od moci a budou ho obviňovat ze smrti tisíců ukrajinských vojáků, kteří byli ponecháni napospas smrti, nebo prostě odepsáni,” napsal Kiva v úterý na kanálu Telegram.

Dodal, že Zelenského úřad chápe nebezpečí vojenského převratu a již připravuje odvety proti těm, kteří ohrožují ukrajinské úřady.

“Vnitřní mocenská konfrontace na Ukrajině brzy vstoupí do aktivní fáze. <…> Prezidentská kancelář chápe hrozící nebezpečí vojenského převratu a již připravuje represe proti těm, kteří potenciálně představují hrozbu,” věří Kiva.

https://bit.ly/3FwmQbO

sdíletj na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
10. 5. 2022 22:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to tam všechno jedna banda.

GALES
10. 5. 2022 22:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Určitě by to bylo řešením.Skončila by válka nějakou smlouvou a NATO s amerikou by utřeli lusku.A jejich slouhové též.

All
10. 5. 2022 23:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Převrat s převlíkáním kabátů.Fašizmus dostane jinou barvu a jiný vývěsní štít,tyhle staré praktiky řízení jedou jako flašinet,stále dokola.Jenže tentokrát se tyhle hyeny a jejich bandy za jiný kabát neschovají a nebudou je chtít nakonec ani jejich kámoši v ,,pšonsku”. Je to ůděl padajícího hovna.Leda tak pětka fialových tajtrlíků jim možná bude chtít postavit ůtulek. Pro psy a opuštěná zvířata ss- uk.

Helena2
11. 5. 2022 08:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Jasně, že dojde ke vzpouře zdola, i obyčejní Ukrajinci už zjistili, že si nechali své majetky a životy zničit pro americké pozlátko. Skutečný prospěch z toho bude mít jen Zelenský a jeho skvadra – ti možná dostanou tu chajdu na Floridě a kopici koksu. Obyčejným Ukrajincům zbudou jen oči pro pláč.

Pozor
11. 5. 2022 10:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Neverím, ak by to bola pravda, tak by to určite takto nešíril do éteru dopredu, pred uskutočnením prevratu, aký by to malo zmysel prezradiť plán opozície?

Gales
11. 5. 2022 11:36
Odpovědět  Pozor

Vyburcovat lidi k odporu.

Helena2
11. 5. 2022 12:07
Odpovědět  Gales

Správně, je nutné, aby lidé věděli, že se odpor formuje a aby přemýšleli!! A také je nutné, aby ti hajzlové věděli, že lidé povstávají proti nim, aby propadli strachu, aby si vyžrali ten strach, že za své zločiny budou nepěkně potrestáni.

Janka
11. 5. 2022 13:11
Odpovědět  Pozor

tak ked ho odstrelia americki ci britski ochrankari, tak sa povie, ze to zla opozicia platena Putinom…..a pride na plac nova babka-prezident. Navyse tie miliardy, co mu uz vyplatili a ma ich uliate v Karibiku sa mozu stiahnut naspat a prip. korumpovat toho noveho alebo len tym mavat ako mavatkom….predsa tie peniaze naozaj nedaju nejakemu Slovanovi, bars aj bojoval s Rusom

Vladimír
11. 5. 2022 10:32
Ohodnotit příspěvek :
     

A převratem se USA a EU vyvlékne ze slibů o obnově Ukrajiny. Ukrajinci mají na výběr špatnou volbu, a pak ještě horší – pokračovat ve válce. Ale obnovy by se stejně nedočkali, známe ty západní sliby…

janle57
11. 5. 2022 10:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Jestli tenhle zelený vůl zastaví ruský plyn a ropu,jak včera již vyhrožoval,
budou Němci a Francouzi první,kteří zorganizují puč proti téhle americké
a britské kreatuře,která jim vyhrožuje,že kompletně zničí jejich ekonomiky
a způsobí jejich nenávratný ekonomický rozklad spojený s miliony domácích
nezaměstnaných lidí.