Business Insider:  Přijetím čínského ministra obrany v Kremlu, Putin Spojeným státům „ukázal prostředníček“

Na víkendovém setkání v Moskvě Čína dala najevo svou neústupnou podporu ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Ministr obrany generál Li Shangfu se v neděli během třídenní cesty do Kremlu setkal s Putinem a ruským ministrem obrany Sergejem Šojgu.

Ruský prezident Vladimir Putin ukázal Spojeným státům prostředníček, když se v Kremlu setkal s čínským ministrem obrany Li Shangfu, píše Business Insider.

„Rozhodnutí přijmout Li bylo jakousi demonstrací prostředního prstu ukázaného Spojeným státům, které v roce 2018 uvalily sankce na tohoto čínského úředníka,“ píše se v publikaci.

Podle autora se to pro Washington stalo vážnou výzvou.

“Schůzka tohoto druhu bude pravděpodobně hodnocením jejich (Ruska a Číny) geopolitické koordinace v Evropě a Asii, jakož i současného a budoucího směřování vojenské spolupráce,” uvádí článek.

„Návštěva čínského ministra obrany s Vladimirem Putinem v Moskvě je posledním momentem v přívalu rusko-čínské koordinace, aby společně čelili demokraciím v Evropě a Asii, jejich pokus zlikvidovat řád založený na pravidlech.“

Čínský ministr obrany generálplukovník Li Shangfu přijel do Moskvy 16. dubna a Putin ho téhož dne přijal v Kremlu. Podle čínského ministra si pro svou první zahraniční návštěvu po jmenování šéfem resortu obrany konkrétně vybral Rusko.

https://bit.ly/41odskH

sdíletj na

3.2 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
20. 4. 2023 01:18

“Kujme pikle, pikle kujme, snad se pikle s piklí ujme….”
Hegemone, hegemone, ty to tedy vedeš! To jsi hegemon?
Místo aby podřízení poslušně plnili tvé příkazy, kují pikle a až se konečně probudíš, budeš na svět zírat jak čerstvě vyvoraná myš. (Tedy – už aby to bylo 🙂 )

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Radegast
20. 4. 2023 01:32
Odpovědět  Albi

Asi nejste normální. Už zase cinkáte klíčemi? Pomohl jste zničit národní hospodářství Československa, tak teď ještě zlikvidovat bělošské USA, EU a definitivně Česko.

Z čeho zaplatíte příští zimu plyn?

Zatímco Rothschild dávno sedí v Číně, má tam perfektní digitální diktaturu a sociální kredit a přestěhoval tam 70 % průmyslu ze Západu.

Albi
20. 4. 2023 02:21
Odpovědět  Radegast

Z čeho jste usoudil, že cinkám klíčem?
A “normální” naštěstí nejsem. Jsem dezolátka a jsem jí ráda. A jen pro informaci – neočkovaná. 🙂

Milan ze Zahrady Čech
20. 4. 2023 09:13
Odpovědět  Albi

Nedej se Albi a drž pozice české normálnosti!
Valem jí, jak vidíš, kolem nás ubývá.
Držím palce, dezolátko.
P.S. Ale oni ušáci nemaj lehký, když na ně Kitajci takhle z vysoka se-rou a místo toho piklej:

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
20. 4. 2023 16:14

…si Washington stěžuje na čínské „zanedbávání“ USA… …že Čína odmítla změnit termín návštěvy amerického ministra zahraničí… …že čínské ministerstvo obrany odmítlo žádost o telefonát od ministerstva obrany USA a ministři obrany Číny a USA tak spolu nemluvili téměř pět měsíců. … …nemají USA sebevědomí? … Tehdy odmítl přijít, ale nyní na svém příchodu trvá? … Čínská diplomacie je zaneprázdněná a nemůže se kdykoli přizpůsobit harmonogramu USA, zejména nemá čas přijímat neupřímné lidi, nebo dokonce se zlými úmysly. … …rčení v čínské diplomacii je „naslouchej jejich slovům a pozoruj jejich činy“, ale v dnešních USA je „naslouchej jejich slovům“ ztrátou času, protože… … Závěrem lze říci, že dočasně chladný Washington není špatný nápad. Dveře Číny jsou vždy otevřené, a když USA projeví upřímnost a snahu přijmout praktické kroky, komunikace a výměna mezi Čínou a USA přirozeně nastane,
https://www.globaltimes.cn/
A pár titulků:
Dynamika sbližování na Blízkém východě pomůže snížit destruktivní roli USA v regionu: viceprezident Teheránské univerzity

Nestydaté špionážní šílenství USA nemá konce, pokud bude jejich hegemonie pokračovat bez kontroly

Milan ze Zahrady Čech
20. 4. 2023 16:15

Je to z vládního čínskýho deníku, ten odkaz je na něj.

Václav
20. 4. 2023 11:51
Odpovědět  Albi

moje krevní skupina

Milan ze Zahrady Čech
20. 4. 2023 12:34
Odpovědět  Václav

Je to čupr holka, i když ji občas nas-írám.

Pavel z Moravy
20. 4. 2023 12:25
Odpovědět  Albi

A já neočkovaný dezolát, který chce zůstat sám sebou.

Autor
20. 4. 2023 03:06
Odpovědět  Radegast

Prdlajs sedí v Číně. Nanejvýš tam může mít pobočku. Zapomínáte na to, že všude jsou svoje elity a dost pochybuji, že ty asijské přepustí dobrovolně místo bankrotářům. Když dolar ztratí cenu, pak ztratí – podle “naší civilizace” – i ti R. +R +G atd. atd. značnou část svého “Majetku” a tím i moci. Stejně je to s tou kartou Islámu. Už vidím, jak třeba podle jedné “teorie” budoucí hlava Islámu, anglická koruna, je tolerována třeba Íránem, Tureckem atd. To by se Anglie musela chovat zcela jinak. Center, co chtějí vést muslimy je víc, a mají dost problémů mezi sebou, ale určitě se spojí proti KÁFIROVI – čili nevěřícímu, což je nejhorší urážka v Islámu, navíc ze země, která je po staletí jen ničila. To samé Čína, minimálně si nenechá západem – těmi “Vládci bank” znova ničit opiem svou zemi.
Jestli vyhraje Rusko, a já si myslím že ano, celá “naše civilizace” se ve velice krátké době ocitne na místě, jak se říkalo, zemí třetího světa.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Velitel
20. 4. 2023 06:31
Odpovědět  Radegast

Nchci vám brát iluze, ale USA už dávno není bělošské, bíli tam již maji menšinu a to nehovořím o jejich systémovém a systematickém rasizmů vůči bělochům

Helena
20. 4. 2023 06:50
Odpovědět  Velitel

Správně: USA budou rozloženy dosazením černých do všech důležitých pozic. A to je pro nás dobře. Západ bude rozložen invazí arabášů a Indů a také dosazení do důležitých pozic – viz pidlooký Indík v Londýně. U nás se to může stát s ukronácky. Sedí to jak pr.el na hrnec.

Pavel z Moravy
20. 4. 2023 12:29
Odpovědět  Helena

Kdyby byli rozloženi jenom rasou, ale oni i jinak. A to bude teprve záhul.

Pavel K
20. 4. 2023 15:53
Odpovědět  Pavel z Moravy

Myslím že včera jsem někde četl, že tamna drogy kape denně na 200 lidí. Nějací ti mafiózo tam přimíchávají něco a je to dryják, že se jeden snadno předávkuje a tma.

jiří
20. 4. 2023 18:55
Odpovědět  Pavel K

Fentanyl.

anbar
20. 4. 2023 18:27
Odpovědět  Helena

nezapomínejte na kopající chcípající kobylu, ta se svého života na účet druhých jen tak nevzdá

zuza
20. 4. 2023 13:20
Odpovědět  Velitel

ale moc patrí ešte stále bielym, v správnych radách BlacRocku, Vanguardu a spol nesedia čierni ani žltí a už vôbec nie červení. A ani tých pár jednotlivcov, ktorí majú bilónové majetky, nie sú väčšinou bieli. Tých pár aziatov, ktorí sa dostali do toho klubu za pár posledných rokov, môže dopadnúť, ako poniekorí ruskí oligarchovia. Staré peniaze jednoducho nepustia do svojho elitného klubu nové peniaze. Vzostup islamského sveta a moc pár šejkov je založený na príjmoch z ropy a na tom, že si ich vybrali majitelia sveta ako zbraň voči bielym.
Keď sa majitelia sveta rozhodnú inak, tak sa zdroj energie z ropy zmení na zdroj z elektriny a ropu nikto nebude potrebovať. V Rusku už majú reaktor, ktorý dokáže vyrábať 150 rokov energiu z trošky vyhoreného paliva a teraz aj tuším Holanďania úspešne sprevádzkovali taký reaktor. Ak by bola vôľa a peniaze sa nasmerovali tam, tak by bol za chvíľu na svete aj fúzny reaktor. A boh vie čo našli hnUSAci v zhabaných Teslových spisoch, vyriešenie zdroja voľnej energie pre všetkých možno…., ale prečo by dávali ľuďom energiu zdarma, keď ich môžu držať na otrockej reťazi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank
20. 4. 2023 07:34
Odpovědět  Radegast

Normální zcela evidentně nejste vy. Ale může vás potěšit fakt, že takových blbců je kolem hodně.

Milan ze Zahrady Čech
20. 4. 2023 07:47
Odpovědět  Radegast

Proč by Albi neměla být normální? Tu otázku bych spíše položil vám. Ve výbavě původní, předhadrákové české “normálnosti”, je totiž taktéž tolerance, smysl pro humor a srandičky, o kteréžto atributy normálnosti jste zřejmě, soudě dle zbytečného, a navíc manipulativního ataku na Albi, ochuzen. Nebo snad Albi napomáhala ke zničení hospodářství a hodlá ničit Bohemii? A pak.
V to “pan Globální” pouze doufal, že tam Rothschild zahnízdí. Jenže Si mu do toho hodil vidle, stejně jako čtyři generace před tím hodil vidle do jeho plánů s Ruskem jeho agent Lenin, načež Stalin “pana Globálního” vykopal ze země. Pravda, Ukrajinec Koblížek mu pak pootevřel dveře a Rus Gorby mu je otevřel dokořán, leč opět to nevyšlo a ruský Fénix povstal.
Což neznamená, že bych byl celý odvázaný z čínského modelu společnosti – naopak, děsí mě – leč Číňanům převážně vyhovuje. Pokud svůj model společnosti nebudou vyvážet jako USA svou “demokracii”, za mě všechno v cajku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Bety
20. 4. 2023 08:38

Také si myslím, že předepisovat ostatním co mají chtít a jak se mají cítit je namyšlená drzost. Číňané dělají to, co je podle jejich názoru dobré pro Číňany a nikdo nemá od Boha právo jim do toho kecat.

Bety
20. 4. 2023 09:26
Odpovědět  Bety

Pro mne skončily jakékoli sympatie k tzv. lidskoprávním organizacím, když jsem si přečetla rozhovor s vedoucí jedné takové ve Francii. Chválila se, jak byla ta jejich organizace v propagaci lidských práv úspěšná v Libyi. Když se jí zeptali, jestli jí nevadí , že v důsledku jejich činnosti tam vypukl vojenský konflikt , Libye přišla o všechna svá aktiva a pomalu každý se bojí vystrčit nos z domu (pokud jim tedy zůstal) řekla, že to už není jejich starost, že tohle je nezajímá. To už prý je věc Libyjců.

Milan ze Zahrady Čech
20. 4. 2023 12:48
Odpovědět  Bety

Já na naše lidskoprávníky fest a trvale zanevřel, až když uměle vyvolali aféru Matiční ulice” v Krásném Březně. Nejen že byli v právu gádžové, ale navíc nás tím “dostali do světa” a před celým světem nás zostudili jako zemi zarytých rasistů.

Bety
20. 4. 2023 13:43

No já tehdy narazila ještě na další rozhovor s jinou takovou. Ta navštívila Čečensko po skončení války a byla děsně zklamaná, že jejich úsilí přišlo vniveč. Představte si tu hrůzu:” Na ulicích Grozného je klid a vůbec se tam nestřílí !!! A všichni naši aktivisté jsou zalezlí a nechtějí s námi mluvit !!!”

To je to jejich prosazování lepšího života. . Ono vlastně o lepší život vůbec nejde, Jen o to, aby všude prosadili svobodu na jejich aspenský způsob,
i kdyby na to polovina lidí měla chcípnout.

A promiňte. Zostuzení před tím západním světem? Který má z ostudy kabát?

Milan ze Zahrady Čech
20. 4. 2023 14:50
Odpovědět  Bety

To sice má, ale většina našich lidí ho stále ještě nevidí a huláká div si držku neroztrhne, jaký má císař nádherný šaty. Viz volby 2021 a prezidentské volby.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
20. 4. 2023 15:26
Odpovědět  Bety

.. ta slečna nebyla naštvaná, že jejich úsilí přišlo vniveč. Šílela vzteky z toho, že jim už nikdo nedá prachy na čečenskou větev a budou muset shánět něco jiného jinde, a to zrovna v okamžiku, kdy byli v Čečně tak pěkně etablovaní.

zuza
20. 4. 2023 13:30
Odpovědět  Bety

máte pravdu, tie organizácie možno boli založené s čistou myšlienkou a dobrým úmyslom, ale všetky do jednej keď dosiahli určitú veľkosť a vplyv, sa stali normálnymi podnikateľskými subjektami generujúcimi zisk pre pár vyvolených. A pre ešte väčší vplyv a ešte väčší zisk sú poplatné režimu. Každá z nich pošpinila svoje meno, ešte aj Červený kríž.

Milan ze Zahrady Čech
20. 4. 2023 15:07
Odpovědět  zuza

Ono i křesťanství vzniklo z čistých myšlenek. A výsledkem je Vatikán – nejstarší, nejkrvavější a nejvlivnější nadnárodní korporace světa.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
tupý hulvát
20. 4. 2023 08:16
Odpovědět  Radegast

Komu pomohl zničit naše hospodářství,ty chytrolíne?Nezničil ho náhodou ten západ,tedy EU a USA,tedy s naším jásotem,aby tady měl odbytovou a výrobní kolonii?Máš to dajaké pomotané,že bys byl opravdu blbec?

Pavel z Moravy
20. 4. 2023 12:24
Odpovědět  Radegast

My už zemí třetího světa jsme, už nemáme kam spadnout. My jsme právě kvůli těm západním parchantům takto skončili.
.

Markýza
20. 4. 2023 14:58
Odpovědět  Radegast

Radegaste, snad abyste se raději věnoval těm hostinám………………..

Vanja
20. 4. 2023 06:40

Evropské demokracie jsou ve skutečnosti fašistickými totalitami.

Pijack
20. 4. 2023 08:15
Odpovědět  Vanja

To stručně vychází z obecné definice – co je fašizmus. Jde o prolínání korporací se státní správou. V našem případě jde výhradně o Americké korporace, které neomaleně vnikly do politického systému Evropských zemí. Tedy nejenom korporace, ale výhradně ve většině jde o Americké korporace. Z toho prolínání a spojování zájmů jednotlivců vzniká mafiánský model. A aby se nesmělo říkat, že vlády se chovají jako mafie, tak ty samé vlády otevírají do politiky dveře právě korporacím. No a tomu se říká fašizmus, protože zákony si už dělají podle vlastního střihu. Korporacemi zaplacení legislativci to pak demokratickým hlasováním zlegalizují – takže se tomu nesmí říkat zločin. TO JE FAŠIZMUS, protože později z toho vznikají ve společnosti nepokoje a upřednostňování vyvolených sociálních skupin na úkor jiných. Identicky to takhle probíhalo v Itálii za Mussoliniho. Mno, tento děs už sledujeme dnes a tady.

tupý hulvát
20. 4. 2023 08:03

Oni té své pitomosti-řád založený na pravidlech-opravdu věří!

Jozef
20. 4. 2023 09:09
Odpovědět  tupý hulvát

Samozrejme, a vždy im pri tých “pravidlách” vypadne slovíčko “anglosaské”.

me2d44
20. 4. 2023 09:19
Odpovědět  tupý hulvát

Divíte se? Vždyť ta pravidla navrhovali sami – ve svůj prospěch! A že nefungují tak, jak by chtěli – to už je druhá strana mince. On i slouha se někdy vzepře a odepře poslušnost – a pokud jedná v mezích zákona, tak je v pohodě.

zuza
20. 4. 2023 13:32
Odpovědět  tupý hulvát

hlavne veria, že oni majú výhradné právo určovať tie pravidlá

Jozef
20. 4. 2023 08:57

Prečo si všetci na západe (alebo už skôr zapadákove? 🙂 ) myslia, že Rusko chce niekomu niečo dokazovať, či odkazovať? Rusko chce budovať spoluprácu na základe vzájomného prospechu a rešpektu. To je všetko.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
20. 4. 2023 12:57
Odpovědět  Jozef

Vzájemný respekt, prospěch a spolupráce, vylučují vykořisťování!
A vo tom je!

Jozef
20. 4. 2023 15:23

Tak je. Jednoducho povedané – spoločnosť zbavená slobody nie je schopná rozvoja a zákonite speje ku kolapsu. (Sloboda neznamená samozrejme anarchiu.) Toto je dôvod, prečo všetky doterajšie globalistami nastolené “zriadenia” zakaždým zlyhali. Zlo nikdy nemôže plodiť dobro. A preto sa nikdy nemôžu prostriedky a účel navzájom svätiť, raz tak a druhý zasa naopak, ako sa nám tu snažia nahovoriť, ale tak oboje musia byť v súlade s pravdou – tzn. “sväté”, ak majú byť prostriedkom k pokroku.

Eva
20. 4. 2023 09:04

Dobře tak Putin, Šojgu a Li Shangfu.
Jen houšť a větší kapky!