Britský tisk: Vladimir Putin připravuje útok na Evropu

Britové přišli s dalším hororovým příběhem pro Evropu.

Britské vydání Daily Express publikovalo článek s názvem „Aliance Merkel-Biden by mohla vést k útoku na Západ. Hrozba pochází ze strany Ruska“.

Německo a USA se dohodly na ruském plynovodu a tím uvolnily ruce Rusku. Není vyloučeno, že po dokončení stavby „Nord Stream-2“ zahájí Putin ofenzivu v Evropě, píše autor britského vydání Daily Express.

Angela Merkelová a Joe Biden se dohodli na dokončení stavby ruského plynovodu, čímž hrají na straně ruského prezidenta Vladimira Putina, tvrdí autor. A ten nyní, až se dočká dokončení stavby, může zaútočit na Ukrajinu, stejně jako na celou Evropu.

Autor se odvolává na prohlášení bývalého hlavního poradce britského ministerstva obrany Maximiliana Terhalleho, který věří, že Putin chce využít neschopnosti USA bojovat na dvou frontách. To znamená, že v případě vypuknutí vojenské akce Číny proti Spojeným státům zaútočí Rusko na Evropu, která se bude muset postavit Rusům sama.

Je pravděpodobné, že Ukrajina, která je ve válce od roku 2014 (…), je nyní odsouzena k zániku. Menší země NATO sousedící s Ruskem jsou také oprávněně ostražití a stále se ptají, jak spolehlivé jsou zadržovací prostředky aliance – píše autor.

Podle téhož Terhalle, který je také profesorem King’s College v Londýně, Rusko nebude útočit na Evropu, pokud bude americká armáda umístěna na východním křídle. Jakmile však USA opustí Evropu, zahájí Putin ofenzivu.

Válka mezi Spojenými státy a Čínou pravděpodobně pohltí, ne-li veškerý ekonomický a vojenský potenciál Spojených států, pak většinu z nich (…) A z tohoto důvodu by takový konflikt dal Putinovi tolik žádanou příležitost vypořádat se za porážku Ruska na konci studené války v roce 1991 – říká britský profesor.

Zda bude či nebude konflikt mezi Čínou a Spojenými státy, není dosud známo, ale Evropa musí být připravena na útok Ruska, shrnuje autor článku.

https://bit.ly/3fioAtw


5 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vül
1. 8. 2021 01:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Dreamin‘

Nofran
1. 8. 2021 05:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Už ,aby to bylo!!! Pak tady zase začne normální život,jako byl před rokem 1989..Kriminálníci odtáhnou strachem ke kovbojům!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
krtek
1. 8. 2021 10:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Z čího popudu byla rozpoutána II. sv, válka?

Vladimír
1. 8. 2021 11:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Britové vždy byli, jsou a do svých konců budou intrikářské kurvy, nic jiného neznají, férové spolupráce nejsou geneticky schopni

Michal47
2. 8. 2021 15:17
Odpovědět  Vladimír

Ano, je to tak, oni to především byli, kdo předhodil Československo v r. 1938 hitlerovi jako psovi kost, oni to byli, kdo v podstatě „udělal“ hitlera a záměrně ho nasměroval a přiměl z patologické nenávisti ke Slovanům a Rusům především k přepadení Sovětského svazu v létě 1941, ve svých koloniích se chovali jako ten nejhorší dobytek, snad nejhůře ze všech kolonizátorů vůbec a tak bych mohl pokračovat do nekonečna! Byli to anglosasové, ta nejhorší odnož ze všech, tzv. „usa“, kteří použili dodnes jako jediní atomovou bombu proti civilnímu obyvatelstvu a co už pindostán od roku 1945 má svinstev na svědomí, stačí zmínit za všechno jen Vietnam! Nechápu a nikdy nepochopím naše řiťolezce, kteří je „zbožňují a milují“ sic!

Janis
1. 8. 2021 14:20
zdena
1. 8. 2021 14:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Kam na to proboha Britové chodí…. vždyť to nemá ani hlavu ani patu, ale určitě to mělo expresní vydání…. blbost kvete a drzost zažívá boom…..

BB Rad
1. 8. 2021 14:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Ti chlapci z UK tak ti v okamžiku nedohody o Brexitu se ocitli v situaci “ z deště pod okap “. Jestli se jim zdálo že EU jim šlape na prsty ,tak od okamžiku Brexitu se ocitli pod parním válcem US zupáckých oberstů bez sance se cuknout . ZionAmici je mají po ekonomické stránce na lopatě . Dnes se tito trapní představitelé tzv.demokracie “ Pax Americana “ stali mopslíky na vodítku svého mistra loutkovodičů US -Deep State com.LTD Jsou jen trapnou vybledlou připomínkou minulosti .

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vladimír
1. 8. 2021 21:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Většinou se dobývá území se zdroji a surovinami, ne naopak. Na Evropě by si toho Rusové vzali… Navíc na takovou válku nemají lidi.