Biden dostal na tiskovou konferenci tahák

Zpravodaj agentury Reuters zveřejnil fotografii otázek a odpovědí, které Bílý dům připravil pro Bidena na tiskovou konferenci.

Po sérii nezodpovědných improvizací amerického prezidenta Joea Bidena jeho tisková kancelář připravila tahák pro příští tiskové konference.

Fotografie, kterou na Twitter zveřejnil korespondent Reuters, obsahovala „tahák“ s předem dohodnutými otázkami a připravenými odpověďmi, které potvrdily neměnnost pozice USA.

Potřeba upřesnění výroků Joea Bidena vyvstala poté, co při jeho návštěvě Polska diváci slyšeli narážky na možnost použití chemických zbraní Ruskem, vyslání amerických výsadkářů na Ukrajinu a záměr usilovat o změnu moci v Rusku.

Po svém prohlášení o „změně režimu“ v Rusku dostal americký prezident „Těžké otázky a odpovědi o Putinovi“. Zde je část:

„Pokud jste nebyl pro změnu režimu, co jste měl na mysli? Můžete to vysvětlit?

„Vyjadřoval jsem morální rozhořčení, které jsem cítil nad činy toho člověka“.

„Nevyjádřil jsem změnu v současné politice.“

https://bit.ly/3uD9BRF

5 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
29. 3. 2022 21:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak je úspěch, že to ještě zvládne ten starý pošuk přečíst. Horší je ale skutečnost, kolik „státníků“ leze tomu staříkovi, který si plete Ukrajinu s Irákem, do análu.

Pavel
29. 3. 2022 23:59
Ohodnotit příspěvek :
     

já si myslím že je to fejk vy jste už někdy viděli dementního idiota že by uměl číst já tedy né

Veteranb
30. 3. 2022 12:07
Ohodnotit příspěvek :
     

A co kdyby si Amíci pořídili od Korejců nebo od Číny nějakého robota, který by vystupoval jako americký prezident. Ten by chyby nedělal a říkal by jen to, co mu naprogramují. A ještě by ušetřili prezidentský plat.