politika

Berlín se připravuje na válku s Ruskem

Tak je třeba chápat německé plány odmítnout dodávky ruské ropy do konce roku 2022. 

Proč? Pojďme na to přijít

Německá vláda projevuje obdivuhodnou vytrvalost ve své politice odmítání ruských energetických zdrojů. Podle agentury Bloomberg plánuje Berlín do konce roku 2022 úplně zastavit nákup našeho černého zlata, i když se EU nedokáže dohodnout na celospolečenském embargu.

Německé úřady se snaží uzavřít dohody s alternativními dodavateli ropy. Dá se předpokládat, že tomuto tématu budou věnována jednání mezi kancléřem Scholzem a nizozemským premiérem Ruttem ve čtvrtek a s katarským emírem šejkem Al Thanim v pátek v Berlíně.

A mají si o čem povídat. Podle ministerstva hospodářství Německa za březen 2022 je závislost země na energetických zdrojích z Ruska následující:

  • u ropy – 35%,
  • u uhlí – také 35%
  • u plynu – až 55%. 

Ve výsledku Berlín plánuje opustit naše uhlí do letošního podzimu, ropu – do konce roku. 

Pokud jde o plyn, do poloviny roku 2024 se Němci chystají snížit svou závislost na dodávkách z Ruska na 10 %.

Je však zřejmé, že takový pokles vzájemné závislosti ekonomik je jedním z hlavních znaků přípravy na … válku. Německo tak bude ekonomicky, pokud jde o zabezpečení energetických zdrojů, připraveno na úplné zhoršení vztahů s Ruskem přibližně kolem poloviny roku 2024.

Je vidět, že Anglosasové se rozhodli zopakovat svůj oblíbený trik z první a druhé světové války a tlačí Německo na cestu Ukrajiny. A bohužel, loutková vláda Německa souhlasí s rolí Němců jako potravou pro děla. Onehdy německý kancléř Scholz přešel k přímým hrozbám proti Moskvě a uvedl následující:

“V Rusku ještě nepochopili, že mír nebude možný, pokud Moskva získá část Ukrajiny vojenskou silou.”

Zdá se ale, že v Německu ještě nepochopili – nebo přesněji zapomněli – jak pro ně jakákoli válka s Ruskem končí.

Jelena Panina
https://bit.ly/38qwpgE

sdíletj na

22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ladislav
17. 5. 2022 06:30

Vždy tvrdím, že sovětská vojska za druhé světové, měli ty fašisty vybít všechny do jednoho! Žádné dělení na zóny!

Josef
17. 5. 2022 08:15
Odpovědět  Ladislav

Churchill uvažoval o tom, že z Německa po válce bude vytvořen zemědělský stát bez průmyslu. Některé nápady jsou nadčasové.

PENNYS
17. 5. 2022 10:03
Odpovědět  Ladislav

1*Milionový souhlas!!! Bez výjimek chtěli jste vraždit ,tak oplata!

Pavel K
17. 5. 2022 12:40
Odpovědět  Ladislav

Chyby byla ta, že se Rusové nezastavili až u Atlantiku. Mohl být klid.

Juraj
17. 5. 2022 08:20

v Daxnerkách som robil dôstojnícke skúšky…….xixi…vyvolalo to vo mne spomienky

Pavel K
17. 5. 2022 12:39
Odpovědět  Juraj

? ? ?
Tak já jsem dopadl úplně stejně.

Frank
17. 5. 2022 09:39

Brzo i obyčejným skopčákům dojde, co se s nimi hraje.

Markýza
17. 5. 2022 09:42

Zkusím obrázek:

Už jednou jste dostali přes tlamu.jpg
Pozor
17. 5. 2022 09:54

Zdá sa, že prišiel čas už nadobro zničiť fašizmus, v roku 1945 bo síce fašizmus porazený ale nebol zničený.

janle57
17. 5. 2022 10:01

Rusové byli v roce 1945 k Helmutům velmi a velmi milosrdní,kdyby jim vrátili to,co spáchali
ve válce oni,dneska by již německý národ neexistoval,přesně takhle si to přece i Hitler přál
a dneska by bylo po problému, koneckonců i EU,která je současná německá IV.říše právě
v oblasti hospodářského a politického nátlaku vůči ostatním bezduchým vazalům jakými
jsme i bohužel my.

All
17. 5. 2022 10:10

Klíčový letopočet je tedy rok 2025 a ten docela sedí s blábolením svobodných zednářů o 3 svět. válce v tomto roce, jako o třetím termínu ( protože 2 termíny předtím jim nevyšly). Tento letopočet byl taky léta zveřejňován v knihách ,,Anastazie Novych z ukrajiny ve spisech Allatra “,kde byli čtenáři taky laděni na tuto ,,zednářskou vlnu” anglosasů. Anglosasové si uvědomují,že lidé moc dobře vědí,co znamená Vatikán a co jsou zač tihle náboženští oblbovači, co se sami topí v bohatství i podílu moci,zcela v rozporu s učením Ježíše a Magdalény, proto připravili ,,novou bibli allatra “,která byla dost populární a šířila se z UK dál do světa,včetně ČR a má stále dost obdivovatelů.Allatra je docela šikovně sepsaná,podobně jako bible a o válce r.2025 se taky zmiňuje,…a pozor ! závěrem nenápadně propaguje ,,umělou inteligenci ” !!! a její fígle,které moc dobře známe už nyní = postupné zavádění ,,Elektronického Koncentráku ” celosvětově.A v tomto bodu se zcela allatra obnažuje a ukazuje,co je zač. Jde zase o anglosaskou filosofii , 666 , pomocí ,,duchovní struny”,opět zneužité. Takže pozor na allatru ! To oblbování anglosasů i vatikánu jde už hodně dlouho,mají s tím zkušenosti.Ale Zlo bylo poraženo vždy a zase poraženo bude a zvítězí Dobro. A satanisté zase odejdou domů,do pekel,věčného ůpění zloduchů.

All
17. 5. 2022 10:33
Odpovědět  All

Proč současná nesmyslně spotřebitelská společnost ,,made in USA ” s anglosasy a Vatikánem tak nenávidí nás, Slovany ? Protože jsme dobrosrdeční a skrze svou podstatu, Duši a Přírodu, jsme se dokázali propojovat se svými Předky-bohy a Vesmírem. Proto nás satanský vatikán stovky let ničil,hanil,urážel a to činí s anglosasy dodnes. Proto taky tak nesmyslně dál ničí a haní přírodu na planetě i přesto,že těla lidí jsou neodlučně spojena s ní,Přírodou a Sluncem.Sluncem,které nás vpodstatě Dotváří. A Slované jsou součástí Světla vesmíru. Oráči,udržovatelé a nyní i ochránci ,,Živé,genetické databanky na Zemi”, v této části vesmíru.

Gales
17. 5. 2022 10:24

Germán potřebuje občas dostat přes držku aby dal pokoj. Germán míní,muslim mění.Muslimský stát All Germán bude odebírat z ruska nadále.

zuza
17. 5. 2022 10:44
Odpovědět  Gales

na to som myslela aj ja, treba ešte vydržať jedno max dve volebné obdobia a germanistanská vláda spustí aj nord stream 2.

Janka
17. 5. 2022 11:15
Odpovědět  zuza

ako chcete prezit dalsich 8 rokov? a to uz nehovoriac, ze Rusi sa vyjadrili, ze vystavbou novych plynovodov do Azie, nebude mat potom uz Europa odkial ten plyn z Ruska brat……jedine, ak by sa rozbehli nove lokality v Arktide, ale to bude drahe a Europa by sa musela dlhodobo uviazat.
Osobne ale vidim problem nie v Nemcoch, ale v Anglosasoch a s tymi naozaj ani dobytie celej Europy nic neurobi, Nemci su v tomto rovnaki prostriedok ako momentalne Ukrajina

zuza
17. 5. 2022 14:30
Odpovědět  Janka

áno, máš pravdu.

zdena
17. 5. 2022 12:47

jo… jo… národ, který nezná dobře vlastní historii, si jí musí zopakovat…. ale co je to za infekční nemoc – stokrát horší než kovid – co nalezla evropským politikům do hlavy…. nějaká obrna logického myšlení nebo co…. a na tohle se očkování nevyvíjí….

Hana
17. 5. 2022 13:53
Odpovědět  zdena

Bohatství a moc spojená s ním, to je ten kovid, který jim ušáci s Serešem cpou do hlavy. Vyloupili a vyvraždili spoustu lidí v Africe i v Asii, ušáci to udělali v Americe, Britové i v Austrálii. Teď by rádi další bohatství, i padlo jim do oka Rusko. No to je přeci nápad, tam je v zemi nevyčíslitelné bohatství, když se hoši všichni spojíme, pořádně to promyslíme, no to by bylo, abychom se na ten poklad nedostali ! Udičkou bude hloupá Ukrajina !

ZMann
17. 5. 2022 16:02

Smrťáku super napsaný, na tu chazarskou sebranku nic jiného neplatí.

PENNYS
17. 5. 2022 17:13

Tak jak koukám během pár hodin “mé komentáře” MOJ MYLEJ cenzor” maže jednu za druhým!!!!!!

No comment ! debilní národ.

válečný štváč USAK.jpg
PENNYS
17. 5. 2022 17:29

12:21
V Rjazaňské oblasti byl vyhozen instruktorský pilot poté, co měl během letu sex se studentem
comment imagegazeta.ru
co takhle kdyby se to stolo naším borcum z koalice???????????????

PepeAlex
17. 5. 2022 19:07

Německo,co chcete po zemi,ktera má okupační armádu USA od roku 45 ,doposud.Jsou to německé loutky,nic víc.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$