Během tajné operace proti ruské armádě Spojené státy zahájily teror a vraždy arabských šejků

SÝRIE

Zdroj z kmene Al-Bu Salih informoval o ozbrojeném útoku na auto 65letého kmenového šejka Muhammada Asaada Al-Badra v blízkosti vesnice Al-Rida v provincii Deir ez-Zor, kde Spojené státy zahájily tajnou operaci proti ruské armádě. 

O tom v novém materiálu „Ruské jaro“ ze Syrské arabské republiky.

V důsledku útoku byl Mohammad vážně zraněn a jeho bratr Hamid byl zabit.

K útoku došlo po návratu šejka Muhammada a jeho bratra z vesnice Jazra al-Buhamid.

Muhammadův bratranec šejk Jasem al-Badr Abu Nasr v telefonickém rozhovoru uvedl, že k útoku došlo poté, co Muhammad odmítl podpořit protest proti přítomnosti ruských jednotek ve východní Sýrii. 

Jasem také potvrdil, že útočníci byli členy kurdských ozbrojených sil SDF, které jsou pod kontrolou USA

Poznamenal, že jeho bratranci aktivně obhajují zachování identity arabských kmenů v provincii Deir ez-Zor a územní celistvost Sýrie.

Je pozoruhodné, že velké množství vůdců arabských kmenů a klanů ve východní Sýrii bylo zabito kvůli jejich politickým názorům a přesvědčení, protože odmítli nezákonnou okupaci své země americkými jednotkami a jejich kurdskými spojenci.

Již dříve provedly kurdské bezpečnostní síly Assaish společně se speciálními službami USA razie v provincii Deir ez-Zor, během nichž bylo zadrženo více než 100 místních obyvatel a zástupců arabských kmenových svazů pro podezření z organizování shromáždění na podporu vláda Bašára Asada.

Kurdské ozbrojené skupiny, které kontrolují Spojené státy, zpřísnily opatření pro boj s disentem na okupovaných územích a přešly k naprostému teroru a vraždám nechtěných šejků a civilistů.

https://bit.ly/3GfUUJp


5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krtek
25. 10. 2021 10:09
Ohodnotit příspěvek :
     

To jsou partneři (USA). Po nákupu velkého mnžství zbraní za obrovský balík dolarů, jím nyní OPEC odmítl navýšit kvoty na dodávku plynu a ropy a oni se takhle odvděčují. Toť politika USA.

Michal47
25. 10. 2021 11:56
Odpovědět  krtek

Přesně tak! Co chtít také od teroristů č. 1, jak stojí na obrázku?! Všechno zlo světa pochází z pindostánu, alias tzv. „usa“!??