politika

Bartolomějská noc 2.0

MOSKVA, 21. května 2024, Institut RUSSTRAT

Jsou útoky na politiky, kteří globalistům nevyhovují, součástí plánu na přípravu „mírové konference“ ve Švýcarsku?

Smrt prezidenta Raísího a atentát na slovenského premiéra Fica v kombinaci se zprávami o spiknutí v Turecku a Saúdské Arábii v krátkém časovém intervalu je série událostí, jejichž náhodný přesah má extrémně nízkou matematickou pravděpodobnost.

Výčet mimořádných situací je však mnohem širší. Světová média například prakticky nevěnovala pozornost tomu, co se stalo 19. května současně se smrtí Raísího. Hovoříme o Demokratické republice Kongo, obrovské africké zemi se 110 miliony obyvatel, kde došlo k atentátu na prezidenta Félixe Tshisekediho.

(V Kongu zabránili převratu organizovanému Američany. Armáda Demokratické republiky Kongo tvrdí, že do pokusu o převrat byli zapojeni tři Američané.https://www.youtube.com/watch?v=MhC1FctLo8k, pozn.red.)

Na rezidenci prezidenta Demokratické republiky Kongo zaútočila skupina ozbrojených opozičních odpůrců, z nichž někteří byli „náhodou“ občany USA. Prezidenta Tshisekediho zachránila ochranka, přičemž útočníci nevypadali na sebevrahy, jednoznačně počítali s úspěchem. Teroristé postupovali podle stejného schématu, podle kterého se v roce 2021 ozbrojenci s americkými dokumenty vypořádali s prezidentem Haiti.

Ukazuje se, že během několika dní ve všech částech světa – v Evropě, Asii, Africe – dochází k tragickým událostem zaměřené na nejvyšší představitele státu. Může to být náhodná shoda okolností? Očividně ne. Každá událost jednotlivě může být náhoda, ale dohromady se z toho vyklube globální Bartolomějská noc, vyvraždění politiků, kteří jsou pro globalisty nevyhovující. Nebo přinejmenším hmatatelná hrozba něčeho podobného.

Otazníků je ještě více, pokud analyzujeme události posledních dvou let. Zde máme také dost „náhodných“ politických vražd nebo „náhodných“ pokusů o atentát, kdy oběť jako zázrakem přežila.

V létě roku 2022 zemřel jeden z hlavních kritiků protiruských sankcí, přední japonský politik, expremiér Šinzó Abe – údajně rukou pološíleného psychopata, který chtěl původně napadnout úplně jiného člověka – vůdce náboženské sekty. Ale pak z nějakého důvodu změnil názor a zabil Abeho při naprosté nečinnosti ochranky expremiéra. Příběh smrti Abeho se stal celosvětovou zpravodajskou událostí a byl široce diskutován.

Podobná situace se odehrála v Jižní Koreji, kdy 2. ledna letošního roku k opozičnímu vůdci Lee Jae-myunga, který mimochodem také vystupuje proti bezohledné podpoře kyjevského režimu ze strany Soulu, přistoupil muž v šaškovském oblečení, s korunou na hlavě a zasáhl politika 18centimetrovým nožem do krční tepny.

Korejec měl štěstí – terorista minul o pár milimetrů, ale několik dalších dní byl Lee Jae-myung mezi životem a smrtí. „Politika číslo dvě“, který kontroluje jihokorejský parlament, zachránili lékaři, stejně jako pravděpodobně zachrání Roberta Fica. Ale sediment, jak se říká, zůstal. Skutečné motivy teroristy také nejsou vyjasněny, událost lze jen stěží nazvat průhlednou.

Ještě jednou opakuji – každá jednotlivá epizoda uvedená výše by mohla být náhodou, ale jejich souhrn náhodný být nemůže.

Abychom tomu porozuměli, stačí využívat statistické nástroje a dát do souvislosti intenzitu teroristických útoků na politiky, které ve většině případů nemají jasné a zřejmé veřejné vysvětlení, s událostmi, ke kterým došlo v jiných obdobích.

Je zřejmé, že v různých částech světa vidíme nárůst „nemotivovaných“ teroristických aktivit. Nebo možná motivovaných? Když se totiž podíváme pozorně, všechny oběti útoků jsou v té či oné míře odpůrci protiruského kurzu.

Můžeme tedy připustit, že mluvíme o řízeném procesu, za kterým stojí stejné síly, které vyhodily do povětří Nord Streams a zorganizovaly masakr civilistů v koncertní hale Crocus.

Není pochyb – cílem pokusů o atentáty je nejen fyzicky zlikvidovat nechtěné politiky, ale také zastrašit a paralyzovat vůli ostatních, vytvořit u politických vůdců pocit, že naprosto každý, kdo se k nim přiblíží, může držet za zády nůž zabalený v papíru.

Současné zhoršení může mít ještě jeden prozaický důvod – přípravu tzv. „mírové konference“ ve Švýcarsku, kterou globalisté považují za celosvětovou přehlídku sil loajálních globálnímu hlubokému státu. Globalisté přitom nemají žádné pozitivní stimuly pro to, aby nalákali lídry na švýcarské setkání. Účastníci akce neobdrží žádnou finanční pomoc ani další politickou podporu. Nedočkají se ani mediálního pokrytí – celý PR efekt akce půjde na Zelenského a jeho notoricky známé „formule“ míru.

Logika je v tomto případě jednoduchá: „Pokud chceš žít, přijeď do Švýcarska a poslouchej kyjevského klauna. Jestli nechceš, v libovolnou chvíli k tobě přistoupí jiný klaun s korunou na hlavě a bodne tě nožem, jako se to stalo Lee Jae-myungovi.”

Toto schéma je kriminální, gangsterské a „velmi americké“ a bylo testováno několika generacemi gangsterů, počínaje érou prohibice ve 20. letech v USA. Pravda, to vše může mít i opačný efekt, protože vůdci Globálního Jihu jsou ve většině skuteční muži, a mají pro strach uděláno, jinak by ve svých zemích neprošli tvrdým a drsným přírodním výběrem.

A jejich reakce na vydírání banditů nemusí být vůbec taková, jakou si představují globalisté, kteří se sami považují za arbitry osudů planety. Pud sebezáchovy donutí i ty, kteří dnes stále ještě přemítají a přemýšlejí, jakou stranu si vybrat, aby se vydali po cestě Nigeru.

JELENA PANINA

https://russtrat.ru/analytics/21-may-2024-1956-12473

sdílet na

35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
27. 5. 2024 01:23
Ohodnotit příspěvek :
     

kašlete na politické paznechty, jsme mistry světa,….. zatím v hokeji, časem zničíme i globalčíky, nebo Deep State!!!

Evžen
27. 5. 2024 04:31
Odpovědět  ijn

Jsi moc naivní…!

Albi
27. 5. 2024 09:04
Odpovědět  Evžen

Spíš blbej.

Tom
27. 5. 2024 10:58
Odpovědět  Albi

🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Anna
27. 5. 2024 04:32
Odpovědět  ijn

Chléb a hry

Per
27. 5. 2024 07:01
Odpovědět  Anna

I ve starém Římě platilo chléb a hry.
Pokud se situace začala vládci vymykat z rukou, pořádal hry.
A měl opět na chvíli klid.
Nebudou to hry na mistrovství……………..?

Petr
27. 5. 2024 05:11
Odpovědět  ijn

Tímto stylem přemýšlení a konání jsme právě tam kde jsme…

Slovan
27. 5. 2024 08:23
Odpovědět  Petr

👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍
Ano, ano.

Pravdomluvny
27. 5. 2024 05:25
Odpovědět  ijn

Jaký MS bez RF?!!!!
Jsme vítězové leda vlastního vlezdoprdelismu a podpory Banderonacistánu,toho jsme vítězové 😡

Ladislav 💤
27. 5. 2024 05:43
Odpovědět  Pravdomluvny

👍👍jsme mistři v udavačství a patolízalství! Dnes slovo vlastenec je sprosté slovo!

Pravdomluvny
27. 5. 2024 06:21
Odpovědět  Ladislav 💤

Přesně👍, vlastní názor,NEobhajoba milionu Banderonacistů v ČR je zlo horší, než udávání Najmanova dědka z Řepoblijí na Gestapu 👎

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
27. 5. 2024 08:24
Odpovědět  Ladislav 💤

To už jsme hóóódně dlouho. 😢

Antonín Körber
27. 5. 2024 09:28
Odpovědět  Ladislav 💤

..jóóó,oni mají teď americké a germánské vlastence,..ty vlastně z histórie zachránili slované,kdyby tu zůstali keltové,tak jsme dnes takové problémy neřešili,protože by germáné neexistovali a přátelili jsme se s americkými indiány,..volové..

Antonín Körber
27. 5. 2024 09:22
Odpovědět  Pravdomluvny

..zajisté,to byla přehlídka NHL a bez Ruska!…opravdu skvostná nádhera,..tak to vypadá,že jediný představitel NHL byl Pasterňák..hi ha chi cha..

jmm
27. 5. 2024 05:40
Odpovědět  ijn

A bez Rusu…?

Janaz
27. 5. 2024 08:22
Odpovědět  ijn

Kašli na hokej a spol. ktorý využívajú tí “globalčíci” na ohlupovanie dementov ako ty.

milan
27. 5. 2024 09:44
Odpovědět  Janaz

na tom je nejhorsi to kolik lidi jim na to skace az je me zle ale ja sem to nesledoval to radej zahranicni ligy ve fotbale

Pavel
27. 5. 2024 08:25
Odpovědět  ijn

i když hráli velmi slušně jsme jen mistři pralesní ligy když tam nebyl rus – vlastně se divím že nevyhrála okrajina

Administrátor
P.A.Semi
27. 5. 2024 12:11
Odpovědět  Pavel

Mistři Světa Kromě Ruska…

To když neférově vyloučí favority, to se to pak různým béčkům vyhrává…
Kdyby vyhráli opravdu nad všemi, bylo by to asi o trochu jiné, než když vyhrají jen nad neférovou částí světa…

πα½

Frank
27. 5. 2024 08:45
Odpovědět  ijn

Ano, jsme mistry a co z toho? Bude levnější elektřina anebo chleba?

Slovan
27. 5. 2024 09:01
Odpovědět  Frank

😊 😊 😊 😊
Asi tak. Ale ty hry jsou hezký zážitek na těch deset dní a pak se jede zase normál. Zapomeňte.

Tom
27. 5. 2024 09:46
Odpovědět  Slovan

Ten normál asi bude propouštění bez udání důvodu. Mně se ten nápad líbí. Hned první den platnosti bych propustil Fialu i s tou jeho partou rozessranou, nashledanou. No a nová vláda by tu pitomost hned zrušila….a že to nejde? Tak to je bohužel pravda a jenom přání bylo otcem této myšlenky.

Slovan
27. 5. 2024 09:58
Odpovědět  Tom

Což o to, nápad máš velmi dobrý, ještě by to chtělo vycentrovat jak to urobiť. Už vidím jak by řvali že to je diškriminácia. 🙄🤦‍♂️

Pavel z Moravy.
27. 5. 2024 09:55
Odpovědět  Slovan

Když čtu https://cz24.news, podle mne nejlepší články, které na alternativě jsou, ale také lipový list, či sk. news a další tak pomalu a jistě docházím k názoru, že tomuto lidu v této kolonii není pomoci. Moc toho neznám, nejsem všeználek jako někteří jiní, ale úroveň myšlení většiny tohoto lidu této kolonie je fakt ubohé. Takže to asi vzdám, neboť nevidím východisko jak tuto žumpu zase proměnit v normální zemi. Ale pro ty, kteří věří, že volby mohou něco změnit bez toho, aniž by duševně vyprahlí lidé získali svoji důstojnost, v tom případě není šance na změnu. Když se někdo nenaučí číst, číst nebude. Vzdělání, ale hlavně přemýšlení a ne papouškování je základem lidského charakteru. I ty moje příspěvky jsou asi zbytečné kecy, kecy nikdy lepší společnost nestvořily. Prostě je tady kapitalismus s okrádáním jednoho druhým a tak to zůstane. Tak se to lidem líbí. A my snílci s tím nemůžeme nic udělat. Raději se budu bavit tím co mám rád než neproduktivně kecat. Tak se měj.

Slovan
27. 5. 2024 10:07
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nebuj, až jim vypnou net, nepůjde elektřina atd, ono to snimi trhne a procitnou z letargie. Oni jsou vlastně teď ožralí a opojení blahobytem. Jestli to jednou bude jinak uvidíš jak to zacloumá s jejich egem.

Pavel z Moravy.
27. 5. 2024 08:53
Odpovědět  ijn

Více jste se mi líbil, když jste mluvil o reparacích, které by nám měly vrátit naše prostředky a dalších věcech. Nebo už vás zmákli? Zprofanovaný současný hokej tady u nás je to poslední co nás může zachránit. Třeba vám ale možná odpustí daně z nemovitostí, když se k nim přidáte. Jestli jste to vy, tedy ten původní ijn, který nás tady bombardoval neustálým lkaním, že potřebujeme dostat od germánů prostředky, které nám dluží a najednou jste otočil, tak mi řekněte co vám provedli. Nebo vás na tom hokeji přetvořila ta vzdělaná skupina fandů ? Mějte se.

Viking
27. 5. 2024 09:33
Odpovědět  ijn

Jaké mistrovství světa, když tam nebyl celý svět? Byl to jen anglosaský turnaj.

Jaris
27. 5. 2024 14:15
Odpovědět  Viking

V australskych zpravach ani tuk o nejakem mistrovstvi sveta v lednim hokeji. A takova to byla predulezita udalost… 😀

milan
27. 5. 2024 09:42
Odpovědět  ijn

to teda nejsme kdyz tam nebyli jedni z nejlepsich a to Rusy ten titul ma pachut

František
27. 5. 2024 11:41
Odpovědět  ijn

Bez Ruské Sborné jsme velké hovno světa.

Jaris
27. 5. 2024 14:06
Odpovědět  ijn

Bez ruskeho tymu zadne mistrovstvi sveta neni. Jakmile se zacne politika plest do sportu, tak se o sport nejedna a je to forma vydirani kdo neni s nami je proti nam. At se jdou vycpat hokejisti i jejich poblazneni fanousci. Dejte lidem chleb a hry a mate od nich pokoj. Fanousci krepci na Staromaku za vitezstvi v hokeji, zatimco vlada jim vse zdrazuje. Cetla jsem, ze vstupenka na stadion se pohybovala mezi 5000 az 10 000Kc! A presto byl stadion nabit k prasknuti. Pak, ze Cesi nemaji penize!

Slovák
27. 5. 2024 14:12
Odpovědět  ijn

To boli NATO majstrovstvá, a už rozhodne nie sveta! Ziskali ste ” Pohár horkosti” ktory sa coskoro vyleje na svet bielej rasy…

Pijack
27. 5. 2024 08:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Někdo provalil informaci, že jeden z těch pánů co doprovázeli bambulu Cintulu, byl občan se státní příslušností USA. No to jsou mi věci. Víme, že zde žije hodně čechoameričanů, takže i Slováci mají své “američany” z řad liberálů. Nechci hádat, jestli tento zaběhlík neslouží náhodou nějaké agentuře, financované CIA a pod… Sorošovy miliardy jsou přece dost viditelné, že… a aktivity CIA jak by chlup.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovák
27. 5. 2024 14:08
Ohodnotit příspěvek :
     

V budúcich 5 az 7 rokoch príde k mnoho vraždám politikov, ako aj prevratom a pokusom o prevrat, k chaosu a vojnám! Prichádza Sata- juga, 7 rokov veku satana a súženie sveta a narodov! Bude to “rolokóster jazda do pekla”!!!

Miro 2
30. 5. 2024 18:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Ve všem má prsty CIA.