Až na pokraj války

V českých médiích vidíme stupňující se jednostrannou a nepravdivou agresivní válečnou propagandu proti Rusku, která je divočejší a prolhanější, než ukrajinská. Při cestě autem jsem si poslech reportéra z ČRo, který vykládal o tom, že kdesi v Ostravě probíhá jakési neoficiální školení na válku, samozřejmě s Ruskem, tedy ruský útok na naši republiku.

Martin Koller

Seznam je plný žvástů o střelbě ruských okupantů z protitankových granátometů, nebo ohrožení reportérů CNN. Jak asi žvanilové poznali, že se jedná o zrovna ruské okupanty a ne národní dobrovolníky bránící svoje lidi před ukrajinskou genocidou?  Je opravdu ilustrativní, že NATO/EU odmítá základní demokratické právo národů na sebeurčení, když se mu to hodí k vyvolávání a protahování občanské války. Zato vlády islámských teroristů a narkomafiánů v Bosně a Kosovu uznali okamžitě a s Německem v čele.

Všelijakých komedií, lží a podvodů pro zdůvodnění války předvedly Německo a USA ve dvacátém i následujícím století plno. Můžeme začít vymyšleným útokem francouzské vzducholodě na Freiburg roku 1914, pokračovat přepadením vysílačky v Gliwicích roku 1939, bombardováním Košic roku 1941, vymyšleným českým krvavým terorem proti ubohým sudeťákům ve druhé polovině třicátých let, vymyšleným útokem na torpédoborec Maddox, vymyšlenými zbraněmi hromadného ničení v Iráku, podivným útokem na Světové obchodní centrum, smyšlenou genocidou kosovských Albánců, spojenou s podvodem ve Srebrenici, vymyšlenými tábory, kde Srbové prý znásilňovali muslimky, nálezy chemických zbraní (německého původu) v Sýrii herci z takzvaných bílých přileb.

Můžeme si rovněž připomenout útoky torpédoborců oficiálně neutrálních USA na německé ponorky roku 1941, což nakonec vedlo k tomu, že U522 poslala 13. října u Islandu ke dnu americký torpédoborec Reuben James. Lháři z NATO/EU jsou schopni vyrobit na téma ruského útoku na Ukrajinu celovečerní film. Stačí si připomenout komedii o hvězdných válkách v osmdesátých letech. Každopádně mají v mediálním klamání veřejnosti velkou a dlouhou praxi a říkají tomu hybridní válka.

Válečnými štváči poblázněné ženy a děti se v komentáři ČRo prý ptají, kam mají utíkat. Vypadalo, jako by se po naší D 1 proháněly ruské tanky a testovaly tam odolnost svého podvozku. Přitom bojiště ukrajinské občanské války je více, než tisíc kilometrů daleko. Pokud američtí imperialisté a němečtí revanšisté, nikoli Rusko, vyvolají na hranicích Ukrajiny jadernou válku v Evropě, měli by naši občané prchat na hřbitov. Ušetří tím práci úklidovým jednotkám. Náš stát, cestou vládnoucích demokratů z ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN a ČSSD za posledních třicet let zlikvidoval, rozprodal, případně rozkradl celý systém ochrany obyvatelstva a zajištění armádních záloh. Případně za vydatné účasti ANO rozdal výzbroj a munici všemožným teroristům. Kapacity ochrany obyvatelstva, kterými disponujeme, jsou z hlediska jaderné války pro legraci. Jen doufám, že nám mediální kašpaři nebudou hlásit každý týden nové datum ruského útoku na Ukrajinu. Za chvíli to bude k smíchu.

Z ČT, ČRo a Seznamu se valí přehlídka lží a propagandy. Je třeba pokračovat ve strašení lidí a vytváření psychózy smrti, protože COVIDová komedie a kšeft pomalu končí. S vyděšenými lidmi se nejlépe manipuluje, jako se stádem dobytka. Nepřemýšlejí a dávají se bez odporu okrádat, doslova sdírat z kůže, například cenami elektřiny, plynu a tepla. Je třeba zajistit na náš účet vysokou životní úroveň v Německu, kde jsou ceny elektřiny několikanásobně nižší. Politici v Polsku a Maďarsku se starají o zájmy svých občanů, naši o zájmy Němců a všemožných lichvářů. Co udělali naši politici za třicet let pro levnější domácí elektřinu a výhodné nákupy cizího plynu? Nic a ještě podpořili kdejakou cizáckou zelenou zhovadilost, zlodějinu a korupční kšefty. Po třiceti letech západní svobody a demokracie naši mladí lidé nedosáhnou na vlastní bydlení. Teď se místní slouhové cizáků snaží odvádět pozornost od svých lumpáren, nejdříve COVIDem a poté válečnickým povykem proti Rusku.

Jeden by nevěřil, jak se naši lidé nechají zblbnout a na jakou úroveň lži a lumpárny jsou schopna jít naše média. Nelze se však divit, jestliže ČT je přímo řízena z Bruselu ovládaného německými revanšisty, což potvrdil radní ČT Michal Janovič. S Ruskem máme diplomatické styky, přestože českou stranou opakovaně hulvátsky narušované. Můžeme si připomenout ostudné komedie na téma ricin, novičok, Vrbětice, stavbu pomníku Vlasovcům a odstranění sochy maršála Koněva, kdysi rovněž tanku na Smíchově. Není nic známo o tom, že by Rusko chtělo napadnout naši rozkradenou koloniální republičku. Je asi zbytečné opakovat, že Rusko má zájem na mírové spolupráci a exportu svých energetických surovin, potravin a průmyslových výrobků do Evropy. Nemá žádný smysluplný důvod k napadení států NATO/EU. Co by tím získalo?

Totéž platí z hlediska Ukrajiny, kterou Rusko zásobuje plynem, a to přes zvěrstva páchaná ozbrojenými bandity z takzvaných dobrovolnických praporů Azov, Donbas v ukrajinském žoldu. Problém je pouze v genocidním přístupu lichvářské bandy ovládající politiku Kyjeva k obyvatelstvu na východě Ukrajiny a na Krymu. Zde bychom si měli připomenout, že ukrajinští lichváři si v nadšeném rozkrádání Ukrajiny a ožebračování obyvatel zapomněli dokonce právně zaregistrovat svoje nové hranice po odtržení od SSSR roku 1991. Mezi Ukrajinou a Ruskem tudíž vlastně právně uznávaná hranice neexistuje, přestože se jí neobanderovský režim neustále ohání.

Jestliže někdo z českých politických, či mediálních prostitutů cizáckých zájmů mluví o jakési ruské agresi na Ukrajině, měl by se podívat na mrtvé. Na straně území Doněcka a Luganska tvoří značnou část civilisté, včetně žen a dětí. Dělostřelecká palba z ukrajinské strany na tamní školy a nemocnice je běžnou realitou. Naše republika jim k tomu nedávno mírumilovně a humanisticky dodala další munici, a to v rozporu s mezinárodním právem, Chartou OSN i první bodem Washingtonské smlouvy NATO. Opravdu zvláštní ruská agrese. Nicméně chápu, že stárnoucí a bezdětné ministryni obrany zabíjení dětí nevadí. Rovněž humanistům a mírotvorcům z NATO/EU to nevadí. Na ukrajinské straně jsou mrtví vojáci a všemožní žoldáci. Už na tom je vidět, kdo je agresor, a jak je to s dodržováním příměří a dohod z Minska. Hodně záleží na Polsku, zda zopakuje svoji chybu z třicátých let a bude podporovat německou agresi na východ, tentokrát ve formě německého kanonenfutru, nebo bude prosazovat svoje zájmy.

Organizace OSN i NATO/EU měly již v roce 2014 prosazovat mírové řešení následků státního terorismu a porušování lidských práv na Ukrajině a zorganizovat v oblasti Doněcka a Luganska referendum/plebiscit. Je to stejná špinavost jako v Bosně a Kosovu, kde NATO/EU pomohla genocidě Srbů a napomáhá teroru islámských teroristů vůči nim. Proč by měl někdo žít v zemi nepřítele, který mu zakazuje i mateřský jazyk, okrádá ho a jsou vražděni obránci národa? Jak by se našim politikům a válečným štváčům líbilo, kdyby je někdo ozbrojeným násilím nutil žít v Chánově, nebo na území takzvaného islámského státu. Je to samozřejmě velká nadsázka, nicméně z hlediska našich poměrů ilustrativní, snad i pro tupce, kteří věří v ruskou agresi. Tak vypadá v praxi ta „západní“ svoboda omílaná třicet let našimi médii.

Svoboda pro vrahy a násilníky v Bosně, Kosovu i na Ukrajině. Doma pro pokrytce, lháře, zloděje, korupčníky, narkomafiány a slouhy cizáků. K tomu je třeba dodat komický fakt, že většina Ukrajinců dodnes komunikuje rusky lépe, než ukrajinsky, především mezi odborníky. Nenávistné prosazování ukrajinštiny a oslavy nacistické historie přinesli na Ukrajinu Banderovci, příslušníci nacistických divizí SS, dozorci z německých koncentráků v Polsku a Bělorusku a další uprchlí zločinci, kteří se začali po roce 1991 vracet především z Kanady a chopili se s americkou a německou podporou řady vedoucích pozic.

Krásnou ukázkou německého revanšismu a zároveň poníženého posluhování americkému imperialismu v žoldu globálních lichvářů je vystoupení nového německého prezidenta Steinmeiera. Vypadá jako Goring a blábolí nenávistné tirády proti Rusku jako Goebels. Doufejme, že aspoň nepáchne jako Hitler. V rámci válečného štváčství vykládal, že za občanskou válku na Ukrajině nese vinu Rusko. Vyzýval Rusko, aby uvolnilo smyčku kolem krku Ukrajiny. Patrně špatně vidí a neumí počítat na úrovni základní školy.

Hranice NATO/EU s Ukrajinou je delší, než hranice mezi Ruskem a Ukrajinou. Ruských 100 000 vojáků podle něj ohrožuje Ukrajinu a jejích 400 000 vojáků, tisíce zahraničních žoldáků a zhruba 11 000 instruktorů ze zemí NATO. Imperialistické NATO je podle něj záruka míru v Evropě. To jsme viděli v Bosně, Kosovu a v současnosti na Ukrajině. Kdy nás NATO ochrání proti německému revanšismu a afroislámské invazi? Jak chrání Řecko proti Turecku? NATO je po summitu ve Washingtonu i oficiálně nanejvýš zárukou agrese po celém světě (Irák, Afghánistán, Libye, Sýrie, Mali), německého revanšismu, a zároveň ochranou zločinců, kteří rozkrádají a rozprodávají svoje země a posluhují cizákům. V říjnu 1997 se senátor Kempthorne obrátil při slyšení v Kongresu na Státní tajemnici Allbrightovou s dotazem: „Jestliže NATO není protiruské, co tedy je?“ Revanšistickou propagandu ukonči Steinmeier moudrem, že mír není samozřejmost. To určitě nikoli, pokud bude kvést arogantní a zlodějský německý revanšismus, kolonialismus a imperialismus. Už Hitler hledal kolonie na východě a připravoval jednotnou Evropu pod německou botou a německý nový světový řád, dnes přejmenovaný na Velký reset. A naše 4. brigáda rychlého nasazení je kanonenfutrem 10. tankové divize německého Bundeswehru. Díky Babišovi a Stropnickému.

Je evidentní, že NATO/EU má zájem na nekonečném prodlužování občanské války na Ukrajině a její změně na válku s Ruskem. Do posledního Ukrajince. Zdá se, že na rozdíl od místních politických i mediálních slouhů globálních lichvářů a německých revanšistů to chápou i Ukrajinci, kteří žijí v zemích NATO/EU. Nikde žádná tlačenice na spoje na Ukrajinu a nadšení dobrovolníci hrnoucí se do boje za zájmy tamních i globálních lichvářů typu Sorose, Schwaba, či Kolomojského. Do velké války se totiž nikomu moc nechce, nejméně politikům NATO/EU. Jejich země nejsou na válku připravené. Armády jsou v rozkladu, stejně jako celá společnost.

Mezi občany není žádné nadšení k obětem pro zájmy globálních lichvářů. Válečný povyk slouží především k zakrývání společenského rozvratu a katastrofálních hospodářských výsledků ve většině zemí NATO/EU za posledních třicet let. Výsledky ideologicky řízeného hospodářství a lichvářsko-revanšistického Nového světového řádu, či nově Velkého resetu. Většina občanů NATO/EU i naší republiky se dívá na politiky a mediální pracovníky s nechutí a pohrdáním. Ještě katastrofálněji to vypadá ve srovnání s růstem Číny a Ruska, kde naprostá většina obyvatel podporuje svoje politické vedení.

Zde bych pro ilustraci připomenul reportáž ze setkání Mao Ce-tunga a Čankajška, krátce po ukončení války s Japonskem. Reprezentant lupičů, korupčníků a amerických koloniálních zájmů, nevoják dorazil v maršálské uniformě ověšený řády, se šavlí u pasu a obklopený po zuby ozbrojenou stráží. Mao přišel neozbrojen, bez stráže, v prosté uniformě Čínské lidové osvobozenecké armády, bez hodností a řádů. Novináři se ptali, zda Mao přišel na schůzku opravdu neozbrojen. Dostalo se jim odpovědi, že měl s sebou nejspolehlivější zbraň, lásku svého lidu. A totéž platí v současnosti jak pro Putina, tak současného prezidenta Číny Xi Jinpinga.

I v případě, že by došlo k nějaké střelbě, mezi armádami Ukrajiny a Ruska, bude se jednat nanejvýš o průzkum bojem v zájmu NATO/EU. Cílem by bylo odhalení zamaskovaných pozic ruské armády na ruském území, zjišťování frekvencí a kódů ruské elektroniky a především rychlosti a způsobu ruské reakce a různé útoky.

Je třeba zůstat v klidu a nepodléhat panice záměrně řízené místními politickými a mediálními válečnými štváči s cílem vyvolávání nenávisti k Rusku a podpory agrese proti Rusku bez ohledu na vlastní oběti. I ukrajinský prezident Zelenskyj se vyjadřuje mírumilovněji, než česká média vedená ČT, z nichž zcela zmizela diskuze a kritika, jako základ demokracie. O ubožákovi, který dělá ostudu na ministerstvu zahraničí, nemá smysl se dlouze vyjadřovat. Fiala se rychle naučil Babišovu politickému vystupování ve stylu potkana v kanálu. Schovává se a mlčí k důležitým událostem, přičemž špinavou práci za něj dělají různí pacholci. Další ze slibovaných obrovských změn.

Občany naší republiky, vyděšené šířením nepravdivých poplašných zpráv je třeba uklidnit. Rusko se nechystá napadnout naši republiku. Nechystá se napadnout ani Ukrajinu, pokud nebude muset odrážet útok ukrajinské armády a vrahů z žoldáckých praporů na území Doněcka a Luganska. Občanská válka na Ukrajině je od naší hranice vzdálená více, než tisíc kilometrů. Nemáme vojáky na Ukrajině. I v případě velké a jaderné války máme obrovskou výhodu z hlediska geografické polohy našeho státu, která není vhodná pro vojenská tažení, na rozdíl od rovin Polska a Maďarska. Obzvláště důležité je, že na našem území se nenachází žádná základna NATO jako cíl ruských raket, s výjimkou menšího pracoviště ve Staré Boleslavi a skladu v Přáslavicích. Na našem území je stále ještě poměrně málo afroislámských migrantů jako destabilizujícího bezpečnostního prvku. Máme stále vlastní měnu a možnost platit v hotovosti, pokud by se zhroutil digitální systém přenosu dat. Jistí nás ještě dobré odborné zdravotnictví a zodpovědní lékaři a personál, bez ohledu na COVIDovou bandu zástupců cizáckých zájmů a Pfizeru, typu lichvářů Chrenka a Babiše, jejich zaměstnanců a pacholků Vojtěcha, Prymuly, Kubka, Flégra a dalších. Takže přátelé a vlastenci, pevné nervy a nevěřte těm lhářům.

Zdroj : Nová Republika

sdíletj na

4.3 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krpo
15. 2. 2022 14:40

Kdyby to tak chtěl přečíst a hlavně o tom popřemýšlet každý z nás,10 000 000 občanů této země.

Pavel
15. 2. 2022 16:09
Odpovědět  krpo

No, důležité je jak říkáte, aby o tom člověk popřemýšlel. Nevím ale, jestli v současné atmosféře nenávisti člověka proti člověku to je možné. Podařilo se jim absolutně rozložit společnost, protože jejich cíl je jasně dán, zotročení populace. Všichni ti grázlové co toto uskutečňují ví, že nesmí dopustit jednotu lidu. Dnes je již téměř jisté, že 30% lidí je přeformátováno, 50 – 60 % k tomu má blízko a toto vše oni ví.

Pavel
15. 2. 2022 16:20
Odpovědět  Pavel

Dávám to zde znovu, možná to již někomu poleze na nervy, tak se omlouvám, ale je to kvůli srovnání. Při bitvě u Lipan si husitský vůdce kněz Prokop Holý vzpomněl na slova Mistra Jana, která zní – co všechno může způsobit ztráta světského bohatství, které není ničím jiným než lejnem. Čechové se paktují se svými úhlavními nepřáteli a za toto lejno zaprodávají svoji čest a zem. PROSÍM, VIDÍTE TU PODOBNOST. JAKÝ JSME TO NÁROD, NEBOLI LÉPE BY MĚLO BÝT ŘEČENO, KOHO SI VOLÍME DO ČELA NAŠEHO NÁRODA. COPAK JSME ÚPLNĚ ZTRATILI ROZUM. ŽIJE ZDE PŘECE TOLIK SLUŠNÝCH A VZDĚLANÝCH LIDÍ. DEJME JIM ŠANCI.

KarelDar
15. 2. 2022 17:13
Odpovědět  Pavel

Ať volíme kohokoliv, vždycky nakonec vzejde nějaká kriplvláda. To je novodobá tradice.

Braňo
15. 2. 2022 17:28
Odpovědět  KarelDar

Na Slovensku je to podobné, lebo k tej voľbe nám výdatne pomáhajú masívnou propagandou a istením technickými prostriedkami.

ladik
16. 2. 2022 14:24
Odpovědět  Pavel

“Zhodnocováním světa věcí roste přímo úměrně znehodnocování světa lidí. Práce neprodukuje jen zboží, produkuje sebe samu a dělníka jako zboží… Dělník vkládá svůj život do předmětu, ale pak u život nepatří jemu, nýbrž předmětu.” (K. Marx – Ekonomicko-filozofické rukopisy str.50-51)

KarelDar
15. 2. 2022 17:10

“každý týden nové datum ruského útoku na Ukrajinu”? No není to nepodobné hlášení o postupu koronaviru. Ale na to jsme si už zvykli. Roušky nás jistě ochrání.

zdena
16. 2. 2022 09:50
Odpovědět  KarelDar

🙂 🙂 🙂

ladik
16. 2. 2022 14:27
Odpovědět  KarelDar

Invaze již probíhá. Ale ti lišáci Rusové to provádí tak tajně, že o tom nikdo neví.

Milan
16. 2. 2022 21:23
Odpovědět  ladik

Ho-vno ho-vno, slavnej soude. Washington a Londýn ví. Pšššš….

Milan
16. 2. 2022 21:19

Nejen v médiích. Najel jsem si ze zvědavosti na diskuzi v Hovínkách a nevěřil jsem svým očím, kolik je v naší populaci tupců nemajících ani elementární znalosti umělého konstruktu známého co Ukrajina, vzešlého jen a pouze z milosti a darů ruských vládců, středověkými knížaty počínaje, Jelcinem konče. Bez územních darů ruských vládců by Ukrajina měla velikost gubernie – vlastně by, dle mého, jako stát ani neexistovala.
O co méně tupci vědí, o to více však moudrose-rou. Bl-il bych nad tou uřvanou nevzdělaností současnosti. Vsadím své zuby ve skleničce proti premiérově noblese – což je rovnocenné, neb obé umělého původu a nevalné jakosti – že ani jeden z těch uřvaných dutohlavů není “obětí” reálsocialistického školství. To se totiž vyznačovalo tou zvláštností, že (pokud odmyslíme bolševický balast) na školách se učilo a žáci museli VĚDĚT. Ale tohle… Stydím se. Fuj!