Avia.pro: Rusko je připraveno zahájit preventivní úder proti skladišti jaderných zbraní USA v Německu

Možnosti preemptivního úderu Ruska umožňují zničit americký sklad jaderných zbraní v Německu.

Přítomnost taktických raketových zbraní a hypersonických raket v arzenálu země dává Rusku možnost zničit obrovský sklad jaderných zbraní USA na německém území několika preventivními údery. 

Důsledky toho budou pro NATO tak vážné, že ve skutečnosti bude zničena celá střední a východní Evropa.

Provokativní akce NATO a otevřená agrese proti Rusku vedou k tomu, že ruská strana bude připravena v případě sebemenší provokace ze strany kteréhokoli členského státu NATO zasáhnout preventivním úderem proti jakékoli jiné zemi NATO. 

S ohledem na skutečnost, že největší úložiště amerických jaderných zbraní v Evropě se nachází na území Německa, bude cílem právě tento objekt.

Navzdory skutečnosti, že Rusko v současnosti nemá pozemní taktické raketové komplexy schopné zasáhnout americký sklad jaderných zbraní na letecké základně Ramstein v Německu, ruské hypersonické raketové systémy Kinžal a Zircon to umožňují. 

Pár přesných zásahů na strategické zařízení hypersonickými zbraněmi ke zničení základny bude stačit a v případě výbuchu jaderného arzenálu budou následky pro celou Evropu katastrofální.

Navíc v případě potřeby je Rusko schopno sestřelit americké stíhačky a bombardéry nesoucí jaderné zbraně přímo na hranicích Německa. 

Údaje o této záležitosti již dříve zveřejnil Viktor Baranec, který poznamenal, že schopnosti ruských stíhaček a systémů protivzdušné obrany budou dostatečné k tomu, aby zabránily letadlům NATO vlétnout k nebi s jadernými zbraněmi – budou zničeny ještě předtím, než začnou představovat skutečnou hrozbou.

https://bit.ly/3rFdRjL

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michal47
7. 12. 2021 11:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Да, это совсем правильно, так надо держать! Rusko je marxudík stále sebevědomější a silnější a jestli ta sebranka psychopatů v Bruselu si něco začne, tak po tom „slavném“ Bruselu nezůstane ani mastná skvrna, zato velikánský kráter! Odnese to žel i naše země a ta naše krásná stověžatá, ale když jsme takoví idioti, že s těmi psychopaty v Bruselu a Washingtonu držíme basu, tak si tím budeme sami vinni! Ono už by to mělo být kolektivnímu západu dávno jasné, že začínat si něco se Slovany obecně a s Rusy především vždy pro ně smrdělo a bude znovu smrdět krchovem?!! Ale psychopatům toto poznání při absenci jakékoliv inteligence nikdy nemůže dojít!!