Atentát na Lavrova a asi i Putina: svět je v šoku! Mezinárodní skandál vyvolal člen ODS!

Vláda v České republice už nevládne? (Původní foto z iDNES.cz doplněno textem)

 

 

Atentát na Heydricha. Atentát na Františka Ferdinanda d’Este, arcivévodu a následníka rakousko-uherského trůnu. Atentát na Kennedyho.
A nyní atentátem vyhrožoval oficiální politik ČR Novotný z ODS! Pověsím Lavrova a Putina a teď se bojím, bojím, bojím… Bruseli, pomoz, kvílí oficiální představitelé České republiky zvolení lidem.

 

Pozor, to není dezinformace: vraždou hrozí oficiální politik ODS!

Vážně to mají brát Rusové na lehkou váhu, když oficiální představitel České republiky vyhrožuje zavražděním nejvyšším představitelům Ruské federace?

A jak potom vyzní: 
„Odmítli jsme jakékoli snahy Ruska zasahovat do našich vnitřních záležitostí, což hrozba stíhání demokraticky zvolených politiků je. Je to také v rozporu se smlouvou o přátelských vtazích z roku 1993. Když dostaneme dodatečné informace, jsme připraveni reagovat,“ řekl ministr Petříček v Interview Plus.

Vážně vražda Lavrova členem ODS je naše vnitřní záležitost? Komu hrabe?

Vážně mají občané v Rusku a v celém světě věřit, že relativně kulturní národ jako bylo Československo a Češi si zvolí do vedení psychopaty a dementy jako je Novotný, Hřib a Kolářové, když Kolář byl dokonce velvyslanec? A pak s výhrůžkami vražd následně zlikvidují sochu osvoboditele maršála Koněva a vláda mlčí?
A postaví pomník vrahům z ROA!

 

 

 

 

Oficiální představitel České republiky
Vrátím Krym Ukrajině, propustím všechny politické vězně a oběsím Lavrova,“
řekl Novotný, člen ODS. 
“Ještě nevím, co udělám s Putinem,” dodal.
A ministr zahraničí Petříček nevystoupí v Ruské televizi a neomluví se za magora – oficiálního zástupce z Prahy, který hrozí vraždou ministru zahraničí velmoci, jako je Rusko!

Představte si, že by Putin či Lavrov oznámil:
zavraždíme premiéra Babiše, (prezidenta Zemana, ministra Petříčka.)

A pak si terorista (jak lze jinak nazvat výhrůžku smrtí politiků) Novotný vyžádá ochranu, protože se třese jak ratlík. A s ním rodina Kolářova! A Pirát Hřib.

Jak je možné, že nebyl šílenec – volený, tzn oficiální představitel České republiky za ODS z Prahy zatčen (popřípadě nebyl poslán do Bohnic na pozorování) a nebyla zaslána omluvná nóta Ruské federaci a občanům Ruska? 

Propustím všechny politické vězně a pověsím Lavrova,“ řekl Novotný už mimo záběr novinářům ruské armádní televize. „Ještě nevím, co udělám s Putinem.

Například zde zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-starosta-reporyje-rusko-reporteri-sergej-lavrov-zive-vysilani.A191216_125326_domaci_chtl

 

To přece není normální, aby tyto zločiny – výhrůžky- naše vláda přecházela. Co kdyby to ruská vláda vzala vážně a potrestala by to jako to dělají USA a raketovým útokem srovnala Řeporyje se zemí? Izrael a USA by se s nimi nemazlily jako prezident Putin!

Omluví se Brusel a Jourová za potencionálního vraha Novotného? Omluví se ministr Petříček za teroristy jako je Novotný? Má zahájit odvetu Ruská republika?

17. prosince 2019

Vyhrožoval Novotný, že pověsí Lavrova a možná Putina a byla vyhlášena válka Rusku oficiálním představitelem ČR (ODS z Prahy)

3. 4. 2020

Likvidace sochy Koněva bez souhlasu občanů extremisty z TOP 09 a rodinou Kolářů

26. 4. 2020

Respekt z kanálních zdrojů prohlašuje, že v Praze je nejsmrtelnější jed ricin zaslaný Putinem

27. 4. 2020

Ministr Petříček: Lavrova asi neoběsíme, jsme otevřeni i o soše jednat. Rusové, omluvte se, že jsme vám Lavrova neoběsili…

Království bláznů?

Je skutečně normální, aby tito šílenci reprezentovali Českou republiku?

A pak vyleze Vystrčil a oznámí, že toto vyprovokovalo Rusko, protože atentát na Lavrova a Putina je přirozená věc, ale trestní stíhání těchto teroristů je ruským zločinem…

Vážně z pohledu práva není oficiálně zvolený politik mezinárodním teroristou, pokud hrozí vraždou?
A má se jakýkoliv stát na světě bránit, když sousední stát oznámí, že mu zabije nejvyšší představitele?
Kdo skutečně rozehrál tuto nebezpečnou hru?

Vždyť už Ivetu Bartošovou Novotný dohnal k sebevraždě a přiznal se k tomu.

A ještě jednou: co by se stalo, kdyby oficiální představitel státu hrozil likvidací nejvyššímu představiteli USA nebo Izraele? A zde člen ODS a členové TOP 09 s Piráty tuto nebezpečnou hru rozehráli.

A Češi se stali jejich rukojmím. To přece není normální!

P.S.
Samozřejmě my v naší malé zemičce víme, že to nemají v hlavách v pořádku.

Že Novotný je vyvrhel a morální stoka. Že vše konají bez vědomí a souhlasu celého národa.

Ale jak to mohou vědět občané ruského národa, potažmo celého světa, když se ministr Petříček za ČSSD Rusku neomluví a chce dokonce omluvu od Ruska?

 

Skrytá pravda
https://bit.ly/2W4S7xB

sdíletj na