politika

Asad vyzval Rusko, Sýrii a Bělorusko, aby se spojily a izolovaly Západ

Syrský prezident Bašár al-Asad vyzval země, jako je Syrská arabská republika, Rusko a Bělorusko, aby spojily své síly.

Syrský prezident zdůraznil, že západní země nedokázaly v těchto zemích dosáhnout svých cílů, a proto se uchýlily k ekonomickým válkám.

„Proto je spojení sil mezi těmito zeměmi důležité pro boj proti těmto válkám, kromě vytvoření sítě ekonomických vztahů se zeměmi, které mají stejné zásady a hodnoty. Pak bude Západ izolován,“ cituje Asada SANA.

Poznamenal také, že Západ potřebuje války, aby si udržel svou hegemonii.

https://bit.ly/3GJzxCY

sdíletj na

20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
25. 11. 2022 07:24

Celý svět by se měl spojit proti Západu, který je novou říší temnoty stejne jako byla Hitlerova třetí říše.

Autor
25. 11. 2022 09:08
Odpovědět  Aleš

Jistě máte pravdu. Potíž byla v tom, že “oficiálně” tam do té říše temna tehdy nabyly započítáni skuteční viníci – v tomto pořadí – Anglie, USA, teda přesněji lidé, kteří tyto dvě země neustále využívají jako “svůj” štít.
Lidé by se měli spojit proti bankéřům, proti anonymním akcionářům, proti obchodníkům na trzích se surovinami, proti korporacím, proti zlodějům, podvodníkům všech druhů. Bylo by třeba aby všechny zdroje – i vodu, půdu, vzduch, Slunce – vlastnil vždy stát a nikdy žádný soukromník. Jste k tomu ochoten?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
25. 11. 2022 10:43
Odpovědět  Peter

Nu vidíte Petře, když se jedná o jejich čumáček zabořený do mamonu, chrochtající blahem jak oškubat a vyrejžovat čmrdlíky na bližním svém, už je po spravedlnosti a soucitu. Hned tu máte dvě mínusky, takže alespoň můžeme vidět jak kdo by to s tou kvalitnější a lidštější společností viděl. Jó, to takový CHE chodil jako ministr průmyslu po večerech na brigády do podniků a o víkendech jezdil na sběr cukrové třtiny. Dělal to jak jinak, zadara, protože jak říkal tvořil nového člověka. A vy byste chtěl, aby základní komodity vlastnil stát? Zde musím opravit tento názor, vlastnit by to musel lid, protože za stát by se mohla opět skrýt nějaká partička grázlíků. To musí být podniky národní, tak jak tomu bylo v začátcích socialismu. S tímto současným lidským potenciálem je to ale v současnosti nemožné.

José
25. 11. 2022 12:01
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kdo je lid? Je to zase stát, který může na lidi úplně kašlat. Víte jaký je rozdíl mezi lidem a lidmi? Lid buduje socialismus a lidi mu na to…
To se říkalo za socialismu a platí to vlastně doteď.

Pavel z Moravy
25. 11. 2022 16:32
Odpovědět  José

Národní podniky řídily dělnické rady, zkuste si to dohledat. Žádný ředitel se svými náměstky jen tak od stolu nerozhodoval o osudu podniku. A určitě se na řízení tím pádem lid podílel mnohem více než když je podnik v soukromých rukách nějakého pana kapitalisty. Proboha, jak si můžete myslet, že nějakému soukromému vlastníkovi půjde o lidi. Probuďte se ze snu o kapitalismu s lidskou tváří. Co chystají, digitální identitu, kontrolu človíčka všude, vždy, v jakémkoliv čase a prostoru. V Hitlerovských koncentracích dostali identifikační čísla, trochu nažrat toho nejhoršího odpadu a pořádný kus fachy. A oni tomu fašisté říkali převýchova. Teď chtějí hlídat jakousi uhlíkovou stopu, možná, že dojde i na řízení porodnosti. Hlídat se má co jíte, pijete, kam chodíte, na co v jejich bedně koukáte, s kým se stýkate a podobně. Prostě nádherný totalitní svět. Kdo by chtěl proboha v něčem takovém, co vytváří absolutní šílenci žít? Asi potom jedině někdo kdo je otrokem od narození. Cítím ale, že je zbytečné o tom hovořit, nevím kolik, ale je jich asi dost co nechápou.

Rattus
25. 11. 2022 17:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

Znám jednoho,čerstvý důchodce z vyšším důchodem.Majetek domek
a tři byty.Kdýž jsem s ním mluvil o Švábových řečech,že nebudeme
nic vlastnit a budeme št’astni,tak se zamyslel a povídá,že to nemusí
být špatný nápad.A nemyslel to ironicky,nato ho dobře znám.Koukal
jsem na něj zda se nezbláznil.Mimochodem nic jiného než ČT
nesleduje ani nevnímá.Co pak s takovým matrošem.Zfanatizovaný
dav něco podobného jako s očkováním.Připadám si nějakou dobu,že
jsem se snad ocitnul na jiný planetě.Přitom to není tak dlouho a stejní
lidé měli docela zdravé názory.

Pavel z Moravy
25. 11. 2022 20:55
Odpovědět  Rattus

Připadám si příteli úplně stejně. Něco v tom sajrajtu mění vědomí. Nebo v něčem vysílají nějaké signály, které těm lidem skutečně masírují mozkovnu. Viděl jsem jeden takový film, kde přes mobilní telefony ovládaly mozky lidí a ti se potom navzájem zabíjeli. Je to možná na palici, ale oni když něco takového natočí, vždy tím něco sledují. A nebo je ten důvod nejprostší, prostě ten západní človíček zdegeneroval. Možná, že ty technologie človíčka odlidštily a je z něj dnes zombí.

Rapa
25. 11. 2022 22:06
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle z Moravy,je to tak.Bylo to tak a je to tak,jak říkáte. ( Ten sajrajt,co dnes je je řízen plánovitě černými mágy,dobře poschovávanými nejhoršími lumpy od dob Babylonu už po 5.000 let a za tu dobu si to velmi dobře propracovali,hlavně jak klamat,oblbovat a řídit masy.Jediní,kdo jim to kazil byli vždy prostí lidé od lesa,a to doslovně.Slovanské národy.Vidíme to i dnes.Tajga je tichá,tajemná a krásná,dává sílu i radost,vychovává dobře své děti,ty nejlepší)

José
25. 11. 2022 11:59
Odpovědět  Peter

To, že někde něco vlastní stát nezabrání tomu, aby ten stát nenapadal jiný. To závisí na morální vyspělosti národa, nikoli na vlastnictví.

Rapa
25. 11. 2022 21:45
Odpovědět  Peter

Jejich lordstva zednáři se svými dobře zaučenými ůčetními nosatými.Říkají si aristokracie,se svou špičkou : Kroužku mágů-satanistů. Se svým velitelem,černým mágem a satanistou , prý prediktorem.Ale jinak pěkným hajzlem,nejvyšším z aristokratů.

Frankie
25. 11. 2022 13:20
Odpovědět  Aleš

Souhlas. Celý ten prohnilý západ je říše zla.

José
25. 11. 2022 09:37

Asad ví, o čem mluví, západ za pomoci tzv. Islámského státu likvidoval Sýrii dost dlouho.

Helena
25. 11. 2022 12:18
Odpovědět  José

Obdivuji Asada, že jakž takž uchránil Sýrii od vpádu amerického agresora! Kdysi měl Kubal rozhovor s Asadem-Asad působil velmi kultivovaně a rozumně. Irák už takové štěstí neměl, ten americký agresor vykradl a rozbil na kousky. Jak se dnes jeví americké agresivní války ve světě – od shození at. bomby na Hirošimu a Nagasaki přes vybombardování a válku v Jugoslávii, po dnešní zamoření americkými zbraněmi Ukrajiny až po vycvičení vojáku Isl. státu, co se dělo v Africe.. Jak to dnes dostává úplně jiné obrysy. V Afgánu se nebojovalo za Prahu, ale za Wošington a ty panáky kolem. Přemýšlejte – celé to co se dělo uplynulých 30 let se jeví úplně jinak, úplně jinak se jeví i listopad 89

Autor
25. 11. 2022 13:16
Odpovědět  Helena

Ano, já to tu říkám dost dlouho. Ale po bitvě je každý, i já, generálem. Nic na tom nemění to, že jsem byl proti listopadu, i když jinak, než by si tenkrát lidi mysleli, prostě jsem jako stejně nemluvil, protože mé řeči téměř nikdo neposlouchal. Ale nebojte se. Tam “nahoře” se stejně tak jako tak začnou prát, jestli už to neprobíhá. V každém případě tam bude prostě méně a méně místa. To bude nakonec jejich konec. A lidé, pokud budou chtít přežít se budou muset probudit. Teď je důležité jen to, aby na Zemi zůstal aspoň nějaký ostrůvek “normálnosti” o který se bude moci lidstvo opřít.

katango
26. 11. 2022 16:04
Odpovědět  Helena

Přesně. Ten rozhovor jsem viděla. Asad na mne působil jako odpovědný a slušný, leč poněkud smutný muž, co by nejraději provozoval svou oftalmologii v Londýně, ale ví, co je jeho povinnost.

Veny232
25. 11. 2022 14:41
Odpovědět  José

To co tam ukradli a zničili,bohové je za to ztrestají….

Jan
25. 11. 2022 14:37

Skoncovat i s vylucovanim Ruska ze sportovniho soutezeni organizovaneho zapadnimi degeneraty. Sport nesmi byt o politice!
Proto vystoupit z techto organizaci a vytvorit svoje, usporadat Euroasijske hry a jina mistrovstvi otevrene zapadu s opravdovou kontrolou dopingu zapadnich fetaku. Dnes maji na tapete zamerne jen Rusy a nici jim sportovni karieru. Soustreduji se na ty nejlepsi, viz Alijeva.
Zapad je zlo prorostle rakovinou lzi a nenavisti ke vsem, kdo jim nechteji lizat boty.

Rattus
25. 11. 2022 17:16
Odpovědět  Jan

Přitom sami američti sportovci dopují přímo ve velkém.Viz např cyklista Lenz Armstrong,
který se k tomu sám přiznal a musel vrátit ceny za Tour de France.

Veny232
25. 11. 2022 14:38

S Aasadem bych si dal pivko….

Jan
25. 11. 2022 18:54

Proc chteji USaci za kazdou cenu odstranit Asada? Chteli z Qataru postavit plynovod ke Stredozemnimu mori pres uzemi Syrie a konkurovat ruskemu plynu. Asad rekl ne a tak rozbombardovali zemi do doby kamenne, zavedli na ni sankce a kradou Syrii naftu. Nereaguji na vyzvani syrske vlady, aby opustili Syrii.