Anglický miliardář se ukázal jako Putinoid

Zatímco ruští liberálové žalostně sténají nad „hrozným prezidentem“, kterého zdědili, Putin s jistotou získává sympatie svých bývalých odpůrců.

Není to tak dávno co Merkelová řekla, že Putin měl pravdu, a Západ tomu nerozuměl. 

A nyní se bývalý šéf Formule 1, britský obchodník a miliardář Bernie Ecclestone, prohlásil za fanouška Putina.

Můžeme říci, že Ecclestone ve svém názoru obecně předčil všechny. 

Veřejně vyjádřil zklamání nad tím, že Putin neměl čas dobýt Evropu.

„Chtěl bych, aby Putin nebyl tak zaneprázdněn řešením případů, které se ho netýkají a které se obtížně provádějí. Musí udělat příliš mnoho věcí. Starat se co se stane světu za 50 let, co bude s globálním oteplováním, se situací v Evropě … Škoda, že nemá čas dobýt Evropu – to by bylo dobré.
Západ žárlí na to, čeho Putin dosáhl. Závidí co teď má, že byl schopen dělat to, na co zbytek světa jen pomýšlel. Od chvíle, kdy jsem potkal pana Putina, jsem se stal jeho velkým fanouškem. Co se týče jeho chování, co se týče jeho práce. Potřebujeme ještě několik pánů Putinů.“

Je třeba poznamenat, že Bernie Ecclestone ve svých 90 letech dosáhl toho úžasného věku, kdy může vyjádřit svůj názor na všechno, aniž by se ohlížel na společenská tabu a postoje. A to i dělá.

Otevřeně hovoří, že černoši jsou větší rasisté než běloši, a chce, aby Putin dobyl Evropu, a nestará se o to, co si o tom myslí evropský establishment.

Rozhodně potřebujeme více takových jako Bernie Ecclestone.

V rozhovoru pro The Times, bývalý výkonný ředitel šampionátu „Formule 1“, Bernie Ecclestone, neskrýval svůj postoj vůči ruskému prezidentu Vladimirovi Putinovi. Ujistil, že by ho zaštítil i před kulkou. Podle britského podnikatele by měl ruský vůdce vládnout Evropě, protože je mužem svého slova.

Britský podnikatel a vládce holdingu Formule 1, Bernie Ecclestone řekl v rozhovoru pro The Times, že ochrání ruského prezidenta Vladimíra Putina před kulkou. 

Kdyby někdo měl kulomet a byl by připraven střílet na Putina, postavil bych se před něj,“ řekl Ecclestone

a vysvětlil, že ruský vůdce je „dobrý člověk„, který by nikdy neudělal nic, co by lidem nepřineslo prospěch. 


Chtěl bych, aby vládl Evropě,“ dodal Ecclestone. – U nás nemáme nikoho, takže hůř být nemůže. A Putin plní své sliby„. 

https://bit.ly/3hGB25o

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek