Americký žoldák byl zabit na Donbasu. FOTO 18+

Jeden ze zabitých byl americký žoldák Sean Fuller, přezdívka “Texas”. Tělo Američana bylo včera předáno Ukrajině. Druhou obětí byl estonský občan Mikolaj Ilin.

Video v RJ:

Hysterie na Ukrajině a v USA:
Kdo byl „lékařem“ ozbrojených sil Ukrajiny, který zemřel v Gorlovce? 
(FOTOGRAFIE)

Ukrajinský ministers zahraničí Dmitrij Kuleba neočekávaně 14. července oznámil, že Kyjev … bude co nejtvrději reagovat za vraždu ukrajinského lékaře v Donbasu .

„Budeme apelovat na všechny naše partnery! Tím získáte maximální publicitu! – nastínil „nezávislý“ ministr zahraničních věcí Ukrajiny. “Zabití lékaře, který pomáhá zraněnému, je víc než tragédie!”

A předtím, než hysterický ministr prskal do všech směrů, byla grandiózní scéna
připravena – a kde byste si mysleli? – Přímo na velvyslanectví USA na Ukrajině!

Protože doslova hned, tj. 14. července, američtí diplomaté v Kyjevě prohlásili, že odsuzují ostřelování vojenského „lékaře“ a vojáků 35. námořní brigády ozbrojených sil Ukrajiny, kteří byli předtím přepadeni
v Donbasu při evakuaci mrtvého vojáka.

“Jsme hluboce zarmouceni zprávou o včerejší vraždě ukrajinského vojenského lékaře poblíž Zajceva, pokrytecky vyhlásilo velvyslanectví USA. 

Společně s ukrajinským lidem odsuzujeme bezprecedentní brutální agresi Ruských sil v Donbasu a vzdáváme hold hrdinství mnoha Ukrajinců, kteří přišli o život a byli zraněni, zatímco statečně sloužili své demokracii.”

Ale… stop-stop! Od kdy se americké velvyslanectví najednou obává o osud
nějakého mrtvého ukrajinského „lékaře“?!

Kolik pokusů Ukrajiny bylo během 6ti let války v Donbasu prolomit linii v „šedé zóně“? Stovky – ne-li tisíce! 
A udělal někdo z amerických diplomatů tak hlasitá prohlášení o smrti nějakého ukrajinského válečníka? 

A dále je to – stejně jako v pohádce – ještě zajímavější!

Velitel Ozbrojených sil Ukrajiny Ruslan Chomčak a zástupce vedoucího úřadu prezidenta, Roman Mašovec, odjeli na místo smrti vojenského „lékaře“ poblíž Zajceva.

Páni!

Ukrajinský okupační tzv. “Úřad státního zastupitelství” v Doněcké oblasti, pod dočasnou kontrolou Ozbrojených sil Ukrajiny, zahájil předsoudní vyšetřování ostřelování v Donbasu – jak je uvedeno v Úřadu generálního prokurátora Ukrajiny.

Ale divadlo pokračuje.

“Je to nepochopitelná tragédie pro ně, pro nás, pro zemi,” řekl ukrajinský prezident Zelenský.

Omlouvám se, .. co? Nepochopitelná tragédie – kvůli smrti nějakého „lékaře“? 
Neříkejte!

Posílali jste ukrajinské muže na porážku celých šest a půl roku v “ATO / OOS” – a žádná tragédie to pro vás nebyla. A tady – představení kvůli jednomu!

Pravda, simulovaný patos ukrajinské a americké strany zlehka uvedli na pravou míru v DNR  – a na briefingu 15. července řekli, jak to ve skutečnosti bylo.

V noci z 13. na 14. července se ukrajinský DRG ze sestavy 137. praporu námořního sboru 35. brigády samostatného námořního sboru (137 OBMP 35 OBRMP) ozbrojených sil Ukrajiny pokusil vstoupit na území DNR poblíž Zajceva, ale vyhodil se do vzduchu na vlastních minách. 

Poté ukrajinská strana požádala Národní milici DNR o možnost evakuovat těla svých vojáků pomocí dobrovolníků – na což dostali pozitivní odpověď.

Namísto neozbrojených dobrovolníků ze skupiny “Evakuace 200” však mariňáci ozbrojených sil Ukrajiny vyslali další DRG, která okamžitě zahájila palbu na naše pozice. A vojáci ze 137. OBMP 35. OBRMP ozbrojených sil, se rozhodli ze svých pozic kromě toho uspořádat “ohňostroje” s podporou z minometů …

V důsledku „přátelské” palby byli zabiti ukrajinští vojáci, mezi nimiž byl i „lékař“,
kvůli kterému se strhl nepředstavitelný hluk a křik.

V důsledku toho byla těla mrtvých ukrajinských mariňáků evakuována vojáky DNR a 15. července byla předána na Ukrajinu.

A kromě toho, na briefingu představili nepopiratelné důkazy o sabotážní podstatě vyslané skupiny – vybavení a zbraně, což ukazuje na zapojení v silách zvláštních operací.

Zjistilo se, že zesnulý „lékař“ má vybavení a zbraně specifické pro ukrajinské speciální síly – zejména útočnou pušku AKM s tlumičem, a další vybavení.

Kyjev však počínaje 14. červencem vedl masivní hysterickou kampaň se snahou diskreditovat DNR, aniž by poslouchal jakékoli argumenty.

Ano, ale na příručkách, které velvyslanectví USA rychle zaslalo všem ukrajinským sdělovacím prostředkům inkoust ještě neměl čas zaschnout, když jim větev podřezali vlastní – online!

Seznamte se tedy – Nikolaj Ilin (přezdívka “Estonec”) – rusky mluvící občan jedné ze zemí NATO, rodák z Běloruska – instruktor sabotérů a diverzních skupin, který byl podle průvodních dokumentů veden v ozbrojených silách Ukrajiny jako vojenský lékař …
Neustále se zlepšoval, absolvoval výcvik pod vedením kanadských instruktorů ..

Jak se říká, je třeba více otázek?

Odtud pocházejí všechny demarše, protesty a výkřiky ukrajinské a americké strany,
protože nepřišli o obyčejného vojáka, ale o instruktora NATO …

Proto Ukrajina z obav z odhalení teroristických aktivit odpověděla „tvrdou“ demarší!

Protože za prvé, nejedná se o „zdravotníka“, ale o profesionálního diverzanta.

Za druhé, instruktoři NATO koučují ukrajinské kriminálníky-karatele?

A zatřetí, vyvstává otázka – co ta angažovanost USA? Umřel pro Američany cenný kádr? Nebo hledají jen další důvod k uvolnění nového masakru v Donbasu?

Protože obraz toho, co se stalo, dává důvod se domnívat, že incident v Zajcevu je typickou krvavou provokací, a tento „medik“ sabotér není ničím jiným než „posvátnou obětí“ ukrajinských úřadů a jejich zámořských kurátorů …

https://bit.ly/2DI2NeG
https://bit.ly/2DKIa1r

sdíletj na