politika

Americký volební podvod

Charlene Bollinger: Od prvního volebního dne, to je 3. listopadu 2020, jsme byli svědky do očí bijícího a současně i nejohavnějšího volebního podvodu v historii USA.

Jak jsme v televizi sledovali průběh volebních výsledků a přepínali volební program ze CNN na Fox News a zase zpět, mohli jsme pozorovat, jak redaktoři obou těchto televizí začínají propadat panice z toho, do jak velkých čísel stoupá Trumpův náskok nad Bidenem. Do 10 hodin večer měl Trump dle statistických výpočtů 70 procentní šanci volby vyhrát.

Kolem půlnoci tohoto 3. listopadu byl dle zprávy TGP takovýto stav preferencí:

V Pensylvánii vedl Trump nad Bidenem o téměř 700 000 hlasů

V Michiganu vedl Trump nad Bidenem o více než 300 00 hlasů

Ve Wisconsinu vedl Trump nad Bidenem o 120 000 hlasů.

Poté, co jsme se odebrali na lože a pokoušeli se usnout, což se odehrávalo v ranních hodinách 4. listopadu, vyhrnoval si Hluboký stát rukávy a pouštěl se do práce, jejímž cílem bylo Trumpovi volby ukrást. A kolem 3 hodin 30 minut Joe Biden zázračně a z ničeho vyskočil ve státě Wisconsin vzhůru o 200 000 hlasů, zatímco Trumpovi tam nepřibyl hlas jediný.

Nemusíte být matematickým géniem, aby si uvědomili, že něco takového je matematicky nemožné.

Od nás se ovšem očekává, že uvěříme tomu, že volební preference i nálada obyvatel Wisconsinu se zázračně a zničehonic takto proměnily, což se nikdy předtím nestalo. A současně se od nás očekává, že uvěříme tomu, že Joe Biden, který na své volební shromáždění ve Wisconsinu dokázal přilákat celé tři tucty účastníků, zde obdržel více hlasů než kdysi Barack Obama. A jak je možné, že sedm okresů distriktu Milwaukee obdrželo víc prezidentských hlasů, než kolik má registrovaných voličů?

V Michiganu též„nevysvětlitelně“ a též ve stejný čas jako ve Wisconsinu, vyskočil Biden vzhůru o 130 000 hlasů, aniž by byl jediným hlasem podarován Trump. K čemuž jedna z počítaček hlasů v Detroidu, jak uvádí přiložené video, řekla: Právě jsme se chystali jít už domů, když přijela bílá dodávka se 130 000 dodatečnými hlasy. Doslova všechny do jednoho byly pro Bidena“.

Naznačila dále, že repulikánští „volební pozorovatelé“ byli volebními činovníky Demokratické strany zastrašováni, načež poté ani jim a ani republikánským počítačům volebních hlasů nebylo dovoleno vstoupit do místnosti, ve kteé se 130 000 těchto „vyčarovaných“ hlasů na hromádku Bidenových dosavadních zisků připisovalo. Michiganská guvernérka G.Whitmer to zdůvodnila tím, že místnost, kde se Bidenovi hlasy připisovaly, nebyla pro přítomnost všech lidí dost velká. Že šlo o porušení volebního zákona státu Michigan je samozřejmé.

Prezident Trump o všech těchto věcech twittoval, ale tyrani twitterru jeho stížnosti prostě zcenzurovali.

Od května 2018 byl twitterem a facebookem zcenzurován Trump už 18 krát, zatímco Bidena to nepostihlo ani jedenkrát.

V Nevadě hlasovalo 3 000 lidí, kteří v Nevadě už nežijí, a podle mnoha svědectví zde hlasovali i mrtví. Přiložené video ukazuje, jak jsou tito mrtví registrování a jak je jim poté umožněno volit.

V Pensylvánii Nejvyšší soud rozhodl o tom, že volební lístek nemusí být podepsán, a v mnoha volebních okresech nebyli volební pozorovatelé k počítání hlasů připuštěni.

Vybral a přeložil Lubomír Man


sdíletj na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
11. 11. 2020 22:54
Odpovědět  josh-xy

Jojo… “udělají cokoliv bude nutné”. Velmi trefné i k dnešní situaci. Bohužel tu bažinu nestačil vysušit.

Jeremi
12. 11. 2020 12:18