Krize UKRAJINApolitika

Americký teror: o tom, co bude odhaleno u tribunálu nad Ukronacisty

Americkým loutkovodičům se podařilo zanechat odkaz svých teroristických loutek po celém světě. V rozhovoru pro FAN to uvedl poslanec Státní dumy Anatolij Wasserman.

Prezident Ruské federace jasně nastínil nepostradatelné prvky denacifikace – jednoho z hlavních cílů ruské speciální operace na Ukrajině. Jde o vyšetřování zločinů neonacistů, dopadení zločinců a následné rozsudky soudů. 

Vladimir Putin nařídil pečlivě shromažďovat materiály a připravovat je k předložení nejen ruským soudům, ale také mezinárodním instancím. Hlava státu fakticky vystoupila za mezinárodní tribunál nad ukrajinskými neonacisty.

“Věřím, že takového tribunálu se mohou účastnit všechny země postižené teroristy sponzorovanými Spojenými státy (a jejich komplici),” je přesvědčen Wasserman. “Především je to Írán, Sýrie a také Čína, kde Američané organizovali teror na etnickém základě a využívali Ujgury pro své vlastní cíle.”

Poslanec se domnívá, že stále existuje mnoho zemí, které trpěly zásahem amerických loutkařů, a které budou chtít být u soudu nad jejich nacistickými loutkami.

„Koneckonců, tento tribunál odhalí aktivity nejen kyjevských teroristů, ale také jejich západních sponzorů,“ je přesvědčen Wassermen.

V tuto chvíli během speciální vojenské operace Rusko osvobodilo Cherson a také řadu oblastí v Záporoží. Charkov přitom zůstává pod kontrolou ukrajinských radikálů. Obyvatelé města si stěžují, že ozbrojenci umisťují svá opevnění do obytných čtvrtí. Ozbrojené síly LPR a DLR mezitím pokračují v osvobozování svého území.

https://bit.ly/3vqGuTj

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
orinoko
29. 4. 2022 05:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to trochu od věci, ale nakonec jsem to našel v poněkud jiné verzi. Feťák prezidentistou! A to je statečný guru jurské Kakánie. Je vcelku známým jevem, že feťáci se sdružuji a kumulují kolem oblíbených míst viz záběry z emerické Philadelphie. Takže ZelensKYJ…
https://www.youtube.com/watch?v=Q_YJacV30gk

29. 4. 2022 11:27
Odpovědět  orinoko

Narkomanů je jak nas-ráno také v bruseli, jak známo. Nebo aspoň jak by mělo být známo. Nebo žeby žeby? Že by byla brusel plná cukrovkářů a ty jehly by pocházeli od nich?

Evix
29. 4. 2022 11:41
Odpovědět  orinoko

Tohle není o narkomanech, ale o ukrajinské mafii ze Slovenska https://www.youtube.com/watch?v=6M-jH-_zs48
Možná to tu už bylo, nečtu všechny komentáře a k videu, vůbec se mi tahle představa nelíbí.

Gales
29. 4. 2022 11:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak se na to musí.Je dobře že se objevila síla která je k tomu přivede. Hegemon musí padnout.A padne.Otázkou je, čím se bude bránit než k tomu dojde.