politika

Americký režim opět vyslal teroristy

Zničení americké sabotážní skupiny ve Venezuele.

Venezuelská armáda a vojenská kontrarozvědka zabránily proniknutí na území Venezuely sabotážní a průzkumné skupině CIA.

Sabotážní skupina měla proniknout na území Venezuely na lodích a působit v kontaktu s operačním střediskem v Kolumbii, aby provedla řadu vražd vysoce postavených Chavistů v zájmu obnovení pokusu
o převrat a svrhnutí prezidenta Madura. 

Během speciální operace FANB bylo zabito 8 teroristů vyškolených v USA, dva zajati a ti již svědčí. 
Jeden z nich pracuje pro Správu vymáhání drog (Drug Enforcement Administration – DEA). 

Zabavili 6 aut, 10 ručních zbraní, střelivo, prostředky komunikace, satelitní telefon, motorový člun, na kterém se teroristé pokusili doplout do Venezuely z Kolumbie podél pobřeží La Guaira.

Robert Colin (přezdívka „Panther“) – vedoucí týmu byl během zadržení zlikvidován.
Vystoupil z řad národní gardy Venezuely, připojil se ke spiklencům podporovaných USA, působil jako součást skupiny žoldáků v Kolumbii, která cvičila teroristy v táboře v Kolumbii.
S největší pravděpodobností byl vůdcem jedné z žoldnéřských skupin, které měly napadnout Venezuelu během „průlomu humanitární pomoci z Kolumbie“.

Zde https://twitter.com/dquinterotv10/status/1257003941847498754 video z výcvikového tábora CIA v Kolumbii, některé postavy z videa venezuelské speciální síly včera zlikvidovaly.

Robert Colin spolu s Guaidóem:

https: // twitter. – výstřely z oblasti zvláštních operací. Je slyšet střelba a hluk vrtulníků.

Fragmenty speciální operace.
Do zajetí teroristů byli rovněž zapojeni příslušníci policie a místní obyvatelé.

Soudě podle dostupnosti vozidel, byly již na místě připraveny na příchod sabotážní skupiny, což naznačuje, že ve Venezuele již byla zavedena teroristická buňka, která skladovala zbraně a vozidla.

Obecně platí, že se Spojené státy opět snažily dostat do Venezuely a praxe zasílání vrahů a teroristů znovu ukazuje, že metody, které Spojené státy používaly proti Kubě od 60. let, se i nadále používají proti Venezuele. 

To samozřejmě nemá nic společného s mezinárodním právem a právním státem, mluvíme o financování a organizaci teroristických aktivit na území jiného státu. 

A v tomto ohledu Spojené státy byly, jsou a zůstávají hlavním sponzorem terorismu mezi všemi státy, které se tímto zabývají. 

To však od dob Al-Káidy a ISIS není žádným velkým tajemstvím.

https://bit.ly/2KRGNP0

sdíletj na