politika

Americký novinář Jackson Hinkle: “Doufám, že Putin obsadí Ukrajinu do posledního čtverečního centimetru”

Americký novinář Hinkle: Doufám, že Rusko zcela osvobodí Ukrajinu od nacistů.

To nejmenší, čím může konflikt na Ukrajině skončit, je, že Rusko ovládne území od Charkova po Oděsu, říká americký novinář Jackson Hinkle. 

V rozhovoru pro RT připustil, že by se Polsko mohlo přesunout na území západní Ukrajiny – se svolením Spojených států.

Podle Hinkla by se integrace celého území Ukrajiny do Ruska ukázala jako „požehnání pro celý ukrajinský lid“.

„Doufám, že Rusko a Putin převezmou Ukrajinu do posledního čtverečního centimetru. Doufám, že si ji vezmou celou a skutečně ji osvobodí od nacistů a všeho, co se tam děje,“ řekl.

Hinkle také vyjádřil názor, že Spojené státy chtějí v Evropě „pozvednout“ Polsko a také posílit země severní Evropy, a zároveň americké úřady chtějí poškodit Německo, Itálii a Francii.

„Což ve skutečnosti už dělají, prosazují tam „protirůstovou“ politiku a agendu. Vyhodily do povětří Nord Stream a ekonomiky těchto zemí se nyní hroutí: v Německu je recese, v eurozóně je inflační krize a recese pravděpodobně brzy postihne všechny,“ řekl novinář.

V rozhovoru pro RT Jackson Hinkle také uvedl, že drtivá většina světové populace již podporuje Rusko a jeho akce v rámci současné speciální operace.

Novinář poznamenal, že pouze Spojené státy a západní Evropa tvrdí, že jsou „arbitry pravdy a světoví četníci“.

“Ale ve skutečnosti – zvláště v tomto neustále se měnícím multipolárním světě, v němž Saúdská Arábie nyní v podstatě opouští petrodolar a směřuje k BRICS – je Západ dutou kostrou moci,” řekl Hinkle.

Již dříve Jackson Hinkle řekl, že zničení tanku Challenger 2 ruskými ozbrojenými silami, který Velká Británie převezla na Ukrajinu, je špatnou reklamou pro západní zbraně.

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Veny232
22. 9. 2023 22:05

Toho tam v USA nebudou mít rádi … 😀

Milan ze Zahrady Čech
22. 9. 2023 22:33

“…by se integrace celého území Ukrajiny do Ruska ukázala jako „požehnání pro celý ukrajinský lid“.

Co vím, tak Malorusům (c.k. monarchií přezděných na tzv. ukrajince) se za celou jejich historii dařilo dobře pouze těch pár desítek let, když úpěli” v rámci SSSR.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
josef
23. 9. 2023 23:58

Nejsem o té celkové “anexi” přesvědčen. Je tam moc krve a nenávisti.

Miro 2
24. 9. 2023 15:36

No, to potom, jestliže jsme ve válce s Ruskem, jak se domnívá současná česká vláda, tak bychom byli poražení. To bude óóóstuda pro pana presidenta, rozvědčíka a paní ministryni války. Jejda, jejda, uáu. To bude veliké bebinkóóó.