politika

Americké speciální jednotky byly v Gaze „rozsekány na kusy“ – plukovník McGregor

Americké a izraelské speciální jednotky byly zastřeleny v pásmu Gazy, kam vstoupily za účelem průzkumu a identifikace možnosti osvobození rukojmích, řekl bývalý poradce Pentagonu Douglas McGregor v rozhovoru s novinářem Tuckerem Carlsonem na sociální síti X.

„Během posledních zhruba 24 hodin (rozhovor byl nahrán v úterý 24. října – pozn. red.) některé z našich (amerických – pozn. red.) a izraelských speciálních jednotek vyrazily do pásma Gazy za účelem průzkumu a identifikace možných způsobů osvobození rukojmí a byly zastřeleny a rozsekány na kousky,“ řekl McGregor.

McGregor dodal, že si nejenže nedokáže představit izraelské vítězství v té či oné podobě, ale konflikt považuje za velmi nebezpečný i pro samotné Spojené státy kvůli riziku války s Íránem.

Podle McGregora je americká vojenská síla na svém „nejslabším bodu“ v novodobé historii, a proto země není připravena zapojit se do rozsáhlého konfliktu.

Předtím mluvčí Pentagonu Patrick Ryder potvrdil přítomnost amerických vojenských poradců v Izraeli, aby diskutovali o otázkách „plánování“.

https://1url.cz/QuRNh

sdíletj na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
25. 10. 2023 19:55

Možná by vás mohlo zajímat, že podpraporčíka Michala Čoudelku, vrchního vibrátora BIS, Bezpečnostní informační služby, který nedávno absolvoval dovolenou v Egyptě, postihla tzv. faraonova pomsta projevující se akutními průjmy. Podpraporčík nejspíš sežral cosi závadného a kontaminovaného. Buď jak buď, i vrchní čučkař se může nakazit a po.rat. Máte s faraonem také nějakou zkušenost ?

jhh
25. 10. 2023 20:17
Odpovědět  Teuton

jojo to je sračka, že by ses z toho posral.

Albi
25. 10. 2023 22:06
Odpovědět  jhh

🙂 🙂 🙂

Albi
25. 10. 2023 22:06
Odpovědět  Teuton

🙂 🙂 🙂

ModrýKlokan
26. 10. 2023 00:23
Odpovědět  Teuton

@ Teuton

S Tvými vývody nemohu souhlasit. Pravděpodobně jsi nepřátelský agent. Podle zpravodajské služby našich spojenců, jejíž jméno je zakázáno vyslovit, se desátník Koudelka neposral, ale poblil kanady Pepovi 107. A na poslední poradě Válečné rady státu zcela po pravdě sdělil, že s těma Fyjalovejma prasatama tuhle válku nevyhrajem. Je to hrdina.

Standa
26. 10. 2023 09:34
Odpovědět  ModrýKlokan

Když se lížou bot, tak se to stává!

Standa
26. 10. 2023 09:43
Odpovědět  Standa

Koudelka , ticho, tajné , nepřítel naslouchá je agentem.Při jeho stáži v Kanadě ho indiánská rada rudochů navrbovala a pověřila rozložením Ruska. Má lovit ty jejich ,, rudochy”!
Zpravodajský výcvik SIS Velká Británie

        Zpravodajský výcvik SIS se zaměřením na řízení operací, Velká Británie

        Zpravodajský výcvik CSIS, Kanada

Krycí jméno,, dlouhé péro”!Poznávací znamení, to samé.

Pavel
26. 10. 2023 19:05
Odpovědět  Standa

ano lízal boty má v tom výcvik a praxi a normálně to zvládá bez problémů ale zde se vyskytla chyba Pepa po návštěvě u lazebníka než doskotačil na poradu tak šlápl botou do psího lejna a na to neměl desátník Koudelka výcvik a proto zapracoval dávivý reflex a potupně vrhnul když lízal botu ale již byl objednán na kurz hluboké hrdlo do gay klubu zde se prý naučí plně ovládat dávivý reflex pod osobním dohledem místních specialistů

josef
26. 10. 2023 08:43
Odpovědět  Teuton

Měl jsem dojem, že ze mne vyšlo i to co jsem v životě nepozřel. Po této zkušenosti jsem vše myl balenou, nebo převařenou vodou, vřetně osobní hygieny a čištění zubů, veškeré ovoce loupat, pouze tepelně upravená strava.

Standa
25. 10. 2023 21:56

Palestinské hnutí Hamás není teroristická organizace, ale osvobozenecké hnutí svádějící bitvu o ochranu své země, řekl turecký prezident Recep Tayyip Erdogan ve středečním projevu k poslancům své Strany spravedlnosti a rozvoje (AKP). Prohlásil také, že ruší své původní plány na návštěvu Izraele.
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan:

„Hamás není teroristickou skupinou, jsou osvobozeneckým hnutím a mudžahedíny, kteří brání svou zemi,“ řekl turecký prezident podle webu listu Hürriyet.
————————————————————————–
Nějak se to amikům pěkně se.e.
Zato debil Fiala s PePou ( ti dva se hledali až se našli) slavnostně potvrdil nacistický režim v Izraeli.

Putinovec
25. 10. 2023 23:20

Ve chvíli , kdy bude hnUSA elita chtít spustit další velkou válku , v bláhové naději , že je to postaví na vratké nohy , tak jako obě etapy světové války 20tého století , jim bude doma zařízený tak veliký problém , že se současné hnUSA rozpadnou na několik částí .
Už během covid teroru došlo k přesunu desítek milionů amíku , ze států do států . Dnes proti sobě stojí v podstatě vyrovnané síly států , odmítající jakoukoliv zvrácenou ideologii , oproti jiným státům uvnitř hnUSA , které jsou připraveny tyto zvrácené ideologie vymáhat formou fašistického gestapa.
A když už jsou tak pěkně seřazeni , tak se čeká na startovní výstřel .

Gales
26. 10. 2023 10:43

Já bych řekl že byly rozsekány na cucky.