politika

Americké křižníky spěšně opouštějí místa výbuchů plynovodů SP1 a SP2. Německo mělo vyhlásit USA nebo Velké Británii válku

Na trasách plynovodů Nord Stream 1 a Nord Stream 2 švédští seismologové zaregistrovali dva výbuchy, ke kterým došlo 26. září. Souřadnice výbuchů se shodují s oblastí, kde stále dochází k úniku plynu. Připomeňme, že první únik v pondělí večer byl detekován na SP-2 poblíž dánského ostrova Bornholm a poté byly zjištěny dva úniky na SP-1.

Seismologové z Uppsalské univerzity ve Švédsku dospěli k závěru, že k incidentům úniku plynu na plynovodech Nord Stream a Nord Stream 2 došlo v důsledku výbuchů, nikoli zemětřesení nebo sesuvů půdy. Informuje o tom agentura Reuters.

Experti došli k závěru, že k výbuchům, které nehody způsobily, došlo pod vodou. Druhý výbuch přitom odpovídá 100 kilogramům dynamitu.

Americké křižníky spěšně opouštějí místa výbuchů plynovodů SP1 a SP2

Je pozoruhodné, že počátkem srpna německá média informovala o aktivitě lodí amerického námořnictva v oblasti, kde nyní došlo k mimořádné události na potrubí.


 
Navíc těsně u ostrova Bornholm Američané vypnuli automatické identifikační systémy lodí. Právě tam, na severovýchodě ostrova, byl včera zaznamenán pokles tlaku na potrubí doprovázený únikem plynu.

A dnes hlásili, že splnili své úkoly v Baltském moři a opustili oblast.

Co se dnes stalo?

Americké lodě oznámily dokončení prací v oblasti předpokládané sabotáže na plynovodech.

Expediční oddíl lodí amerického námořnictva vedený útočnou lodí USS Kearsarge dnes dokončil úkoly v Baltském moři a byl viděn u dalších Baltských průlivů v Severním moři.

Nyní se nachází 30 kilometrů od místa předpokládané sabotáže na plynovodu Nord Stream 1 a asi 50 kilometrů od plynovodu Nord Stream 2.

Komentáře jsou zbytečné

Před očima se nám odvíjí další – již třetí v řadě – grandiózní pokus vymazat Německo z povrchu zemského. Zničit ho jako politického a samozřejmě jako ekonomického konkurenta – ​​Konstantin Dolgov.

https://bit.ly/3dUzaJw

Chazin: Německo mělo vyhlásit válku USA nebo Velké Británii

Zvláštní zpravodaj Alexandr Sargin se zeptal ekonoma a publicisty Michaila Chazina na to, co se stalo v temných vodách Baltu.

– Michaile Leonidoviči, v souvislosti s nedávným pohybem Spojených států ve stejné oblasti mě trápí neurčité pochybnosti …

– Jaké mohou být pochybnosti, když je to jasné i ježkovi! Docházelo k manévrům zemí NATO, byla tam sabotážní skupina – vždyť to vše je jasně vidět! Dá se samozřejmě říct, že to je konspirační verze, ale přesto tohle je přesně ten případ, kdy je vše šité bílou nití. Navíc nikdo jiný tam prostě být nemohl. To znamená, že to mohly být pouze Spojené státy americké, které tím vyjádřily svůj postoj k Německu. 

– To znamená, že především je to výhodné pro Spojené státy?

– Ne, v první řadě je to výhodné pro Velkou Británii.

– Ach ano, o tom se nediskutuje – Angličanka tradičně sere* a po staletí jinak existovat nemůže.

– Faktem je, že USA chtějí tok kapitálu z Německa, respektive z Evropské unie, aby tekl k nim, chtějí ho pro sebe a pro Velkou Británii je nesmírně důležité zničit Evropskou unii. To znamená, že Britové mají složitější a rozsáhlejší úkol než Spojené státy.

– I když událost spojená s explozí potrubí je samozřejmě naprosto bezprecedentní, ale trhy na ni nijak nereagovaly …

– A jak mohou reagovat, když tam nebyl plyn, je to tak? Trhy by reagovaly, kdyby Německo řeklo – no, budiž, umožňujeme spuštění plynovodu “Nord Stream 2”. Ale dnešní Němci samozřejmě nic takového říct nemohou.

– Jaká je naše pozice? Tiskový tajemník prezidenta Ruské federace Dmitrij Peskov dnes řekl, že nyní nelze vyloučit žádnou variantu, včetně možnosti sabotáže.

– No, jaký je náš postoj?… Peskov řekl, že jde skutečně o “bezprecedentní situaci”, která vyžaduje naléhavé vyšetření a že jsme “mimořádně znepokojeni.” Ale myslím si, že kdyby Německo bylo suverénní velmocí, tak by mělo vyhlásit válku Spojeným státům nebo Velké Británii, nebo v nejhorším případě podminovat nějaký plynovod, který čerpá plyn přes Severní moře do téže Velké Británie. Ale Německo dnes není suverénní země, takže to prostě spolkne.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3LMUmxD

Německo spolknulo odposlech Merkelové. Scholz toho bude muset spolykat víc.

* V devatenáctém století se v Rusku často používal výraz “Angličanka sere” a to nejenom hovorově, ale i v tisku. Tento výraz označoval pravidelné protiruské intriky a výpady ze strany Británie. A používá se i dnes, protože je i po staletích stále aktuální.

sdílet na

125 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pozor
28. 9. 2022 00:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Len zopakujem, oko za oko zub za zub. A nie je to len proti Nemecku ale aj proti Rusku. Ako hovoria maďaróni, toto nem dopadne dobre. Doslova sme na prahu WW III.

28. 9. 2022 00:59
Odpovědět  Pozor

Jo.

sizok
28. 9. 2022 08:40

Podle mě to má dvě roviny. První je potrestání německa za snížení vojenské pomoci ukrajině. Viz nedodané tanky atd. To je ta bezvýznamější. Druhá má větší dopad.
Američané se ve snaze pomoci ukrajině opravdu neštítí ničeho. Určitě jste četli, že Gazprom chce zastavit dodávky plynu ukrajině, protože nezaplatila. NS 2 je schopen
zásobovat celou západní evropu. Proto se musí tlak odklonit. Přes ukrajinu. Ta si bude brát pořád tolik, kolik bude pro sebe potřebovat. Že ho bude de facto krást? Na tom nezáleží, američani nebudou muset ukrajinu dotovat. A němci dříve nebo později povolí, budou chtít plyn z Ruska. Už nemají jinou volbu. A s tím američani počítají.
Ďábelsky vymyšlené. Jsem zvědav, jak to dopadne.

28. 9. 2022 09:55
Odpovědět  sizok

Kór když je teď NS 2 vyřazen.

sizok
28. 9. 2022 10:00

Celá západní evropa zůstane bez plynu. Pouze Jamal nebo ukrajina.
Jamal je ale nedostatečný. Vede přes bělorusko a poláci si zakázali
odebírat. Pokud bychom měli normální vládu, dalo by se toho využít.

Ladislav
28. 9. 2022 11:48
Odpovědět  sizok

💤Bohužel, my máme jen debilní a fašistickou ne-vladu! Okamžitou demisi! Fašisti nám nesmí vládnout! Jen 🇨🇿

Masunta
28. 9. 2022 12:00
Odpovědět  sizok

Nezáleží na tom, či „Nord Stream 1-2“ funguje, Nemecko musí zaplatiť aj za plyn, ktorý neodobralo.
Nemecko je zmluvne zaviazané nakupovať najmenej 40 miliárd kubických metrov ruského plynu ročne do roku 2030. V prípade odmietnutia má „Gazprom“ nárok na peniaze aj bez dodávky plynu.
Aj keď Nemecko v dôsledku odstavenia dvoch plynovodov plyn v požadovanom objeme nedostane, je povinné zaň zaplatiť:
Samozrejme, malo by to tak byť, avšak je nepravdepodobné, že Nemecko tieto záväzky splní, ak bude fyzicky nemožné získať plyn. Budú sa jednostranne odvolávať na vyššiu moc, sankcie alebo dokonca pozastavia zmluvu do lepších časov. Majú veľa možností, keďže medzinárodné právo vo vzťahu k Rusku už nefunguje.

Masunta
28. 9. 2022 12:01
Odpovědět  Masunta

Minulý týždeň vplávali do prístavu Gdyňa americká viacúčelová vrtuľníková výsadková loď „Kearsarge“ a výsadková loď „Gunston Hall“. V pondelok, 26. septembra s krátkym, niekoľkohodinovým, kotvením torpédoborec „Paul Ignatius“.
Zostaviť pracovnú skupinu, pripraviť, vykonať, zmiznúť.
Paranoja paranojou, no ešte 2. septembra sme si všimli zaujímavé manévre amerického vrtuľníka s označením FFAB123. Vtedy sme predpokladali, že táto helikoptéra je z výsadkovej lode USS „Kearsarge“ a dnes sme sa naň pozreli podrobnejšie.
Podľa stránky ads-b.nl v ten deň tam lietalo 6 takýchto vrtuľníkov, z ktorých sa nám podarilo zistiť koncové čísla troch. Všetky sú Sikorsky MH-60S.
Superponovaním trasy FFAB123 na schému včerajšej nehody dostaneme pomerne zaujímavý výsledok – vrtuľník letel buď po trase Nord Stream-2, alebo dokonca medzi bodmi, v ktorých k nehode došlo.
Medzitým sa na Twitteri objavili snímky aj ďalších letov americkej aviácie – ďalšia snímka bola urobená 13. septembra.

Masunta
28. 9. 2022 12:02
Odpovědět  Masunta

Superponovaním trasy FFAB123 na schému včerajšej nehody dostaneme pomerne zaujímavý výsledok – vrtuľník letel buď po trase Nord Stream-2, alebo dokonca medzi bodmi, v ktorých k nehode došlo.
Medzitým sa na Twitteri objavili snímky aj ďalších letov americkej aviácie – ďalšia snímka bola urobená 13. septembra.
A nakoniec treba venovať pozornosť júnovému článku v „Sea Power“, kde sa Američania chvastajú experimentmi s podvodnými dronmi, ktoré urobili na cvičeniach BALTOPS 22 – práve v oblasti ostrova Bronholm.

Masunta
28. 9. 2022 17:48
Odpovědět  sizok

Co řekl generální ředitel Deutsche Telekom: „Značka Made in Germany se hroutí.“ Přirovnává Německo k vařící se žábě, která v zahřívající se vodě nevyskočí a zemře. „A k tomu směřuje i náš průmysl.“

Masunta
28. 9. 2022 19:30
Odpovědět  Masunta

Generálna prokuratúra Ruskej federácie iniciovala začatie konania vo veci medzinárodného terorizmu po poškodení „Nord Streamu“.

me2d44
28. 9. 2022 10:34

Kolego, nejen NS2 – oni vyřadili i obě roury NS1 (švédské zdroje uvádějí k výbuchu ekvivalent 100 kg TNT). A zajímavé je, že v té oblasti oparovala americká skupina křižníků a britští potápěči – po akci “spěšně opouštějí prostor”, ale viník je Německo a Rusko (ovšem, jako vždy – Němci plyn chtěli, Rusové ho chtěli dodat, explozi způsobil “neznámí element”, ale pod vovou se – jak už jsem jednou tady četl – najde “absolutně suchý ruský pas”. Už z nás opravdu dělají pitomce – mám pocit, že i to ranní kafe si přes zimu budu muset vařit a ohřívat třením (to taky vydáva teplo – ale na vaření to vyžaduje grif a fofr).

Pozor
28. 9. 2022 10:45
Odpovědět  sizok

To je v poriadku , to nám aj vyhovuje, akurát bude treba ešte obsadiť Ukrajinu a tým sa v podstate Ruské hranice posunú až k Čiernej nad Tisou a plyn môže tiecť.

sizok
28. 9. 2022 10:49
Odpovědět  Pozor

Souhlasím.

Ladislav
28. 9. 2022 11:48
Odpovědět  Pozor

💤1* 👍 jsem pro!

Rapa
28. 9. 2022 17:58

Tohle už je cílený ůtok na celou Evropu vedený z USA.Je to v podstatě potvrzení a zahájení III. Světové války ze strany USA a Londýna. Už je jen otázka času,vpodstatě velmi krátkého času,kdy dojde Rusku trpělivost. Až u nás v zimě začnou velmi tvrdě spící čumilové souhlasící podle not politiků Všech Stran s válkou,tak jim tak leda nakopat…)

Rapa
28. 9. 2022 18:09
Odpovědět  Rapa

..až u nás dosud velmi tvrdě spící čumilové,co doposavaď nic neudělali,..a volby potvrdily kolik jich je,co souhlasí s politiky ODS,TOP,KDU,ČSL,STAN,PIRATY,ČSSD, ANO…a souhlasí tak tedy i s terorismem,fašizmem a nacismem plus rozpoutání III.světové,která se rozjíždí naplno,tak jim opravdu brzo patří jen nakopat…až začnou vřískat hlady,zimou..atddd…

josef
28. 9. 2022 08:47
Odpovědět  Pozor

Já bych spíše očekával nějakou, pro USA případně GB velmi nepřijemnou, ale nenápadnou, asymetrickou operaci. Jinak by to bylo tak říkajíc “o hubu”.

Pozor
28. 9. 2022 10:43
Odpovědět  josef

Presne o tom som písal, oko za oko zub za zub.

Ladislav
28. 9. 2022 11:50
Odpovědět  josef

💤Anglanům udělat z toho Big benu budík! A přes usa konečně ten průplav!

Pavel
28. 9. 2022 12:08
Odpovědět  josef

co takhle podmořské kabely

Pavel
28. 9. 2022 17:22
Odpovědět  Pavel

Jmenovče myslím, že to nebude dlouho trvat a bude nějaký problém s kabelem USA GB. Ale chtělo by to sundat pár satelitů a Starlink. nebo dopravit pár těch min od Ukrošů do cesty US marine či britům na tu jejich novou kocábku( za Moskvu).

Autor
28. 9. 2022 19:52
Odpovědět  josef

To je jednoduché, zajistit, aby Biden vládl ještě nějakou dobu a Americe bude konec …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
28. 9. 2022 01:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten toho ještě spolkne tolik, a tak z toho nakyne, že se stane uraženým jelitem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
28. 9. 2022 03:59
Ohodnotit příspěvek :
     

„Poškození, které se odehrálo ve stejný den současně na třech větvích podmořských plynovodů systému Nord Stream, nemá obdoby,“ uvedl provozovatel plynovodu Nord Stream AG. „Zatím není možné odhadnout, kdy bude infrastruktura pro přepravu plynu obnovena,“ dodala společnost. Ačkoliv jsou nyní oba plynovody mimo provoz, jsou stále naplněné plynem.
—————————————————————————————————————————
Společenskopolitické a nejspíše o globální dopady velké budou. Otloukánci – RF a země napojené na plynovody jsou. Naštvanost jejich společenskopolitické dopady produkovat bude. RF je také hrdinou. Mohla by zlikvidovat nové velitelství jaderných akcí vůči jaderným zařízením na Ukrajině, ve kterém USA velké zastoupení mají. Vykázání amerických diplomatů z měst RF jistě také zvažuje se. Zakázat vývoz některých komodit do USA mohla by. V Germánii tlak veřejnosti na spuštění plynovodu sílit bude. Stejně tak vůči vládě Scholze.

Rapa
28. 9. 2022 07:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Zase je vidět,kdo ve světě za všemi lumpárnama,válkama,drancováním a celosvětovým terorismem stojí. Je to USA.Washington a Londýn. Zhovadilostí je,že se k těmto teroristům připojili i naší zrádci lidu,kolaboranti z našich politických stran.Naprosto všichni,všechny politické strany u nás jsou na straně teroristů.

Pedro
28. 9. 2022 07:44
Odpovědět  Rapa

Přesně tak

Jarda
28. 9. 2022 07:56
Odpovědět  Rapa

Satan je ovládá a ničí život na zemi.

Pedro
28. 9. 2022 08:14
Odpovědět  Jarda

Nosatý satan.

Helena
28. 9. 2022 08:19
Odpovědět  Rapa

👍

Helena
28. 9. 2022 14:01
Odpovědět  Rapa

Jsou to zmetci a jednou se karta obrátí.

28. 9. 2022 07:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo, kdyby se to stalo na majetku USA, tak ti by věděli okamžitě, kdo to udělal. Jako věděli, kdo byl za 9/11, kdo sestřelil letadlo MH, kdo nastražil Novičok a podobné akce. Rusové holt todle neuměj a tak se musí čekat na vyšetřování, které ovšem asi nic nezjistí.

Nakonec to stejně asi přišijou Rusům (jako to ostřelování sama sebe v Záporožské elektrárně)

ijn
28. 9. 2022 10:13
Odpovědět  primak

vlády EU jedou k propasti a zkáze celé 500 000 000 populaci Evropanů, podle manuálů RAND pro Deep State ovládaného neonacisty. Řešením je odklon od hegemon i ve strategických vojenských koncepcích, a né jako ČR totální servilita zakoupením F35 k útočení, nikoliv k obraně ČR stačí Gripeny, copak chceme vést útočné války?????

Duudu Wo
28. 9. 2022 15:41
Odpovědět  ijn

Občané ČR ne, ale jak je vidět někdo by útočnou válku rád.

Pavel K
28. 9. 2022 07:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to asi měsíc co jste tu vychvalovali Rogerse Waterse, jaké má zdravé názory. Když jsem tuna napsal, že to není zas až takový zastánce Ruska byl jsem vypískán. 🤣 Přečetl jsem si asi o čtrnáct dní předtím článek od Slovanky jak Waters podporuje a financuje dopravu plaváčků černoušků do Evropy. Dnes je na hovínkách článek, jak Waters zaslal otevřený dopis Putinovi ať ukončí válku na UKá a vyhlásí mír. A hlavně musí slíbit, že už nikdy nikoho nenapadne. Dál jsem už nečetl, možná že je tam pak, že si dělá srandu.

Albi
28. 9. 2022 09:36
Odpovědět  Pavel K

Nedělá. Pink Floyd – anglická skupina, mají to v krvi. Svůj stín nepřekročí.

Od kdy jsou státníci povinni skládat účty zpěvákům a hercům (obecně umělcům) a řídit se jejich názory?
Pan Rogers Waters se chtěl pravděpodobně jen zviditelnit. Nebo je to povinné pokání za dřívější kladné výroky o Rusku.

Pavel K
28. 9. 2022 11:20
Odpovědět  Albi

Já vás zdravím 🙋‍♂️
nálada je pod psa, tady furt chčije a chčije. Když v létě mělo tak nic, já už začínám věřit i tomu, že ty kuurwwi to počasí ovládají. Šmejdi satanistický.
Ale k Watersovi, já to psal, že když jsem tuna cca před 5 týdny napsal, že je to pěkný ptáček tenhle zpěváček, tak jse nenašel pochopení od zdejších diskutérů. Jinak souhlas co má co kecat Putinovi do řemesla. Že jo!!

Albi
28. 9. 2022 14:21
Odpovědět  Pavel K

JO.

Administrátor
P.A.Semi
28. 9. 2022 20:14
Odpovědět  Pavel K

To počasí je Boží trest za Fašismus Evropanů…

A dnes, když byla demonstrace v Praze, předtím pršelo, při demonstraci nepršelo a bylo pěkně. Kromě toho, když tam jeden asi z pořadatelů zmínil, jak parodicky prosil sv. Václava “nedej zmoknouti nám ni budoucím”, a další podobné “legrace”, tak krátce nato začalo naštěstí jen krátce pršet…

πα½

Pedro
28. 9. 2022 08:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby teroristi ze zámoří měli čisté svědomí, nikam by neodplouvali. Klasicky, svou podlostí, svedou vše na Rusko, stejně jako MH17.

František
28. 9. 2022 11:00
Odpovědět  Pedro

To jako že si Rusko poškodilo svou vlastní práci? To dneska už může říct jedině totální debil-

Pedro
28. 9. 2022 11:40
Odpovědět  František

Neumíš číst?

[Trol-1] Tonda Brnak
28. 9. 2022 18:35
Odpovědět  František

Rozhodnutí napadnout UA bylo taky hodné pablba, tudíž bych se vůbec nedivil, kdyby NS zlikvidovali sami. Dobře vědí, že už potřeba nebude.

Frankie
28. 9. 2022 08:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Skopčáci jsou dobří akorát vyskakovat na státy bývalé východní Evropy. A docela jim to bez plynu přeji. Oni ale přece plyn nepotřebují, neboť mají obnovitelné zdroje ne a ruský plym přece nechtějí.

Pavel K
28. 9. 2022 08:48
Odpovědět  Frankie

Teď ať ukáže ty svoje kvality ta teréní koza fon lejno, může radit. Zajisté bude mít záložní plán.

Pavel
28. 9. 2022 12:12
Odpovědět  Pavel K

záložní plán – já vám ho prozradím zvýšíme daně a zakážeme zpívat at platí a moc si nevyskakují

Pavel K
28. 9. 2022 14:41
Odpovědět  Pavel

Tady nejde o nic jiného než dostat průměrné rodiny co něco vlastní na kolena a zadlužit. Pak exekuce a za pár šupů koupit. Že na to lidi nebudou mít, určití ANO. No a pak banky a komu patří banky?!!

Helena
28. 9. 2022 14:08
Odpovědět  Pavel K

Už vyřvává, že vše prošetří. Pravda, že v tom mají prsty USA, se jí nehodí do krámu. Na kohopak to svede tentokrát, lhářka.

Pavel K
28. 9. 2022 14:36
Odpovědět  Helena

DOPORUČUJI všem zajděte si na PL a je tam článek ve kterém je video pořadu na ČT ten Wollner. Má to asi 40 minut. Kýble hnusu na SPDé, ale na závěr asi okolo 35 minuty je tam reportáž s mladou rodinou a to je síla veliká, že jsem to musel vypnout. Hlavně ten pan PODNIKATEL, to jsou mi kecy na zvracení, kdyby to šlo, to by bylo facek. Takové nacvičené řeči ubohé.

Aleš
28. 9. 2022 08:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Agrese USA a válečný zločin proti Evropě. Okamžitě vyhostit americké ambasády, vyhodit je z NATO, sankce na USA, ukončení jakékoliv hospodářské, politické a vojenské spolupráce.

Petr
28. 9. 2022 08:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Doufám , že Pekarka s Černochovkou také nepoděkují USA jako ten polskej debil !

Ladislav
28. 9. 2022 12:30
Odpovědět  Petr

💤To víš že poděkuji a Gebbls24 se strhá!

Pedro
28. 9. 2022 08:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím, že brzy skončí internet, roura z Norska do pšonska taky praskne, zdražení o desítky procent už za týden. Klobouk si už držím. Být v důchodu, tak se těším na smrt, protože nebudou důchody a nebudou stačit peníze na nic. U nás v práci pitomci nadávají na Rusko, no uvidíme.

Pavel K
28. 9. 2022 09:10
Odpovědět  Pedro

To neřež!! Já v důchodu jsem a do penálu semi ještě nechce. Ale jestli se to jednou sesype, tak je konečná pro všechny. Budeme závidět těm na hřitově.

Pavel
28. 9. 2022 12:14
Odpovědět  Pavel K

jak pravila teta Kateřina – mladej může starej musí

Pavel K
28. 9. 2022 14:37
Odpovědět  Pavel

Jj, je to součást života. Tomu neutečeme. 🙋‍♂️

Helena
28. 9. 2022 14:11
Odpovědět  Pedro

Jak je možné, že tolik lidí nevidí a neslyší? Přece nejsme národ debilů.

Autor
28. 9. 2022 20:23
Odpovědět  Helena

Nejsme a jsme. Jsme totiž jako každý jiný národ. A bídou je to, že dnes se v “naší civilizaci” dostali k moci ti, kteří by nikdy neměli žádný vliv. Hlupáci a nemakačenkové. Ale nutno říci, že všude po Evropě byli takoví speciálně vybíráni a školeni a připravováni především takovými podobnými organizacemi jako jsou “sorošovy sra-č-ky”. Určitě znáte “historii” přípravy Fialy, to je dokonalý obrázek.
Tohle se dnes děje v každém národě, státě. Nesmíme být zase tak “sobečtí”. Za svých cest po – tehdy – Západním Německu jsem tam poznal i řadu normálních, slušných (opravdu), poctivých, rozumných lidí. Jenže jako u nás ani oni se nikdy pořádně nedostali ke “slovu”, právě oni si stěžovali, když jsme se trochu poznali navzájem, na – tehdy! před r. 1988 – stále ještě vliv nacistů a jejich pohrobků …

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 14:13
Odpovědět  Pedro

Příteli, oni jsou přeformátovaní, s nimi se již nedá ni dělat. Když člověk pohlédne na většinu tohoto národa, tak ho zamrazí. Prostě si je připravili velmi dobře. Připravili si je, aby jim sloužili. Mozkovny mají prázdné, tak co bychom chtěli.

Pavel K
28. 9. 2022 14:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

V poledne jsem byl u kamaráda, že ať si přijedu pro šest slepic na zabití. Tak jsem tomu zakrátil krky. Došlo na vakcíny, ale i na ostatní dnešní události. Chlap jako hora, bijec. Ani teď bych se mu nechtěl dostat do rány. No a že je očkovaný snad už třikrýt a že si půjde dát čtvrtou. Zkrátím to, bylo by to na dlouho. Debatu na toto téma jsem sním ukončil po dvouch třech větách. Je jejich, zbytečně něco vysvětlovat, řekl mi že je to jeho věc, což jsem mu odsouhlasil. Už jen když spustil, že tak u nich v práci zemřel 52 chlap s covidem. Mu říkám no však S covidem, ale taky mohl zemřít úplně na něco jiného. Snažil jsem se argumentovat Beranem, Pekovou a mezinárodními výzkumy, ale kdepák, je to prý jeho věc. Vím čeho se bojí, smrti, ale to my všichni.🍀🙋‍♂️

Masunta
28. 9. 2022 19:10
Odpovědět  Pavel K

Vidět, jak český lid mezinárodní zločinci potřebují. Úplně ideální. Tací půjdou i na Ukrajinu bojovat, petice proti Rusku budou podepisovat a demonstrovat proti němu. Já když vidím pohřeb, jak lidi nebožtíka oplakávají… říkám si – kdo ví, co to bylo za kvítko. Třeba svými názory, třeba to byl psychopat. Podobně v jednom resortu mě vyškolili plukovníci – také jsem si říkal to samé. Od doby, kdy se nemusejí bát organizace komunistů na pracovišti, mají pravomoc, nemají odpovědnost a to se dějí divy. Mě učili, že škoda je dobrého člověka.
Jsem v ČR stále obezřetnější, nejistý, až se bojím, co kde zase uvidím. Někdy se píše o systémových chybách. Podle mě jsou těmi systémovými chybami manažeři. V každém státě je největším zločincem stát. Zatím – podle mě – je nejlépe řízen Island.

Pavel K
28. 9. 2022 20:09
Odpovědět  Masunta

Island?🤣🤣
Já tedy nevím možná se pletu, ale někde jsem četl statistiku, že na Islandu je to vopíchaný jak nikde jinde a také je tam nárůst úmrtnosti jako SSWYŃa. Ano dobrého člověka je doopravdy škoda, ale z mládí si pamatuji, že škoda je taky zakopat tlustého psa. 🤣🤣🤣🤦‍♂️🙏🙋‍♂️

Pedro
28. 9. 2022 08:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Bude sranda, až Američané najdou u té díry v potrubí ruský pas a bude nový a suchý. :-)))))))))))))

Masunta
28. 9. 2022 09:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Skutečná příčina války na Ukrajině: Nord Stream 2.
Nesměl být spuštěn za žádných okolností. Nešlo jen o
byznys. Hrůza z propojení Německa a Ruska je v USA
přímo mystická. Rozděl a panuj – o to šlo.
MIKE WHITNEY objasňuje, proč se USA rozhodly podniknout na Ukrajině jakékoli riskantní
kroky, aby zabránily spolupráci Německa Ruska, protože důsledky viděly jako totální
ohrožení svých chřadnoucích světovládných ambicí
„Prvotním zájmem Spojených států, o které jsme po staletí vedli války – První, Druhou a Studenou – byl
vztah mezi Německem a Ruskem. Protože pokud by byli sjednoceni, jsou jedinou silou, která nás může
ohrozit. Naší hlavní povinností je zajistit, aby se to nestalo,” řekl George Friedman, generální
ředitel STRATFOR v The Chicago Council on Foreign Affairs.
Ve světě, ve kterém existuje spolupráce mezi Ruskem a Německem, není třeba amerických základen.

Masunta
28. 9. 2022 09:05
Odpovědět  Masunta

Nejsou potřeba drahé zbraně a raketové systémy vyrobené v USA – a vlastně pak není potřeba
ani NATO. Není také nutné provádět transakce s energií v amerických dolarech nebo hromadit americké
státní dluhopisy, aby se vyrovnaly účty. Transakce mezi obchodními partnery mohou být nakonec
prováděny v jejich vlastních měnách, což nutně vede k prudkému poklesu hodnoty dolaru a dramatickému
posunu americké ekonomické síly.
To byl důvod, proč se Bidenova administrativa stavěla tak ostře proti zprovoznění Nord Streamu 2. To
potrubí fakticky znamenalo okno do budoucnosti; budoucnosti, ve které Evropa s Asií k sobě přiblíží do
masivní zóny volného obchodu, což zvýší jejich vzájemnou moc a prosperitu – zatímco USA zůstanou mimo.Vřelejší vztahy mezi Německem a Ruskem by totiž signalizovaly konec „unipolárního“ světového řádu,
nastoleného USA po rozpadu SSSR. Německo-ruská aliance by tak dramaticky urychlila úpadek
supervelmoci, která se v současnosti tak jako tak blíží k propasti. To by hlavní důvod, proč byl Washington
odhodlán udělat vše, aby sabotoval Nord Stream 2 a udržel Německo na své oběžné dráze: boj o přežití.

Masunta
28. 9. 2022 09:08
Odpovědět  Masunta

A tak se objevila Ukrajina. Stala se záchrannou brzdou Washingtonu pro torpédování Nord Streamu a vražení klínu mezi Německo a Rusko. Strategie jak z první stránky Příručky zahraniční politiky USA v
rubrice: Rozděl a panuj. Washington musel vytvořit dojem, že Rusko představuje pro Evropu bezpečnostní hrozbu, a že Putin je
krvežíznivý agresor se vznětlivou povahou, kterému nelze věřit. Za tímto účelem dostala média za úkol
znovu a znovu opakovat: „Rusko plánuje invazi na Ukrajinu“.
O čem naopak důsledně pomlčela, že Rusko nenapadlo žádnou zemi od rozpadu Sovětského svazu,
zatímco USA zároveň napadly nebo svrhly režimy ve více než 50 zemích. Že udržují přes 800 vojenských základen v zemích po celém světě. O tom ani slovo. Místo toho se média ovládaná miliardáři a nadnárodními korporacemi soustředila pouze na „zlého Putina“, který (kvůli plánovanému útoku Američany řízeného kyjevského režimu na Doněck) nashromáždil 100 000 vojáků podél ukrajinské hranice, a tím prý
hrozil, že celou Evropu uvrhne do další krvavé války.

Masunta
28. 9. 2022 09:10
Odpovědět  Masunta

Veškerá hysterická válečná propaganda byla vytvořena se záměrem vyrobit krizi, a tu pak využít k izolaci, démonizaci, a nakonec k rozštěpení Ruska na menší celky. Skutečným cílem, kvůli kterému bylo nutno
vytvořit ukrajinskou krizi, však nebylo Rusko, ale Německo. Michael Hudson v The Uni Review napsal:
„Jediný způsob, jak mohou Spojené státy zablokovat evropské nákupy ruského plynu, je donutit Rusko k
vojenské akci, a pak tvrdit, že reakce Západu za ni převáží jakýkoli národní ekonomický zájem. Jasně to se
svou obvyklou „hroší elegancí“ doznala náměstkyně ministra zahraničí Victoria Nulandová již 27.
ledna: „Pokud Rusko napadne Ukrajinu, Nord Stream 2 se už nepohne vpřed.“

sizok
28. 9. 2022 10:55
Odpovědět  Masunta

Musím blahopřát. Sám bych to nedokázal popsat lépe.

Masunta
28. 9. 2022 19:57
Odpovědět  sizok

Díky… 🙂

Jiří
28. 9. 2022 09:07
Ohodnotit příspěvek :
     

USA a spojenci využívají situace ,je otázkou jak zareaguje Moskva a s jakou silou.

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 09:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Oni to dělali od 2.světové války všude, my jsme byli toho ušetřeni, protože jsme žili v jiném společenském systému. Jenže tento systém většině smrděl. Proto přišel rok 1989, rozpadem socialistického bloku se západ zahojil a chvíli vydržel. My jsme měli za socíku téměř vše za hubičku, to asi nepopře nikdo, kromě věcí, které nejsou k životu až tak nutné. Mám 2 kámoše, kteří si postavili baráky a to jsou baráky, ne ty laťkové domky tam někde ve státech a to bylo z dělnické mzdy a všichni dobře víme, že lidé dostávali bezúročné půjčky a nebo dokonce podnikové nenávratné půjčky. Je fakt, že bazény a mercedesy u toho neměli, což je asi hrozný nedostatek, viděno z pohledu dnešních rozežranců. Vzpomínám si na jeden starý britský film- starý doktor si nechává platit vzorky léků, které má zadarmo a mladý se tomu diví. Starý doktor mu říká, víte co mají lidé zadarmo, toho si neváží. Skončili jsme tam, kde jsme skončit museli. Alespoň já se tedy nedivím.

Pavel
28. 9. 2022 15:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

když jsem byl malej jezdila za maminou její spolužačka učitelka ze školy která se provdala do západního berlína a ten její chrochtavou němčinou se vždy rozplýval nad tím jak jsme bohatí že máme vlastní dvoupatrovej barák u toho zahradu a sad a na vesnici na víkend chalupu že si můžou naši dovolit čtyři děti /on jako státní úředník měj jedno/ a žádné dluhy já jsem to moc nechápal proč tak fňuká vždyt měl velký krásný auto dovezl žvýkačky angličáky komiksy … tak proč se diví nad tím že máme barák a chalupu vždyt je to normální to měl skoro každej a dnes po pár letech jsme na tom stejně cca 75 % má holou zadnici a spoustu dluhů jo to je holt pokrok a to nezastavíš

Albi
28. 9. 2022 09:40
Ohodnotit příspěvek :
     

A všimli jste si – manstream mlčí jak ryba. Přímo jak leklá ryba – ani ploutvičkou nehne.
To je nad všechny komentáře. Přitom plyn je momentálně prioritou č. 1

28. 9. 2022 10:15
Odpovědět  Albi

Nemlčí. Naopak samé relevantní informace. Tak třeba že kolem Okamurova štrůdlu operovalo 12 policistů, že Töpfer čelí kritice kvůli Četnikovi, že květiny k uctění Bětky poslouží jako kompost, nebo, přímo zlatý hřeb, že sochou nahého Putina na zlatém záchodě podporují Češi Ukrajinu.
Vlastně nevím, zda to ticho kolem té sabotáže je k smíchu nebo k pláči.
No nic. Jdu se rychtovat na demošku.

Helena
28. 9. 2022 14:14

👍👍👍👍👍

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 10:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak co říkáte přátelé na paní Melloni, která je údajně velkou zastánkyní Ukrajiny a dodávek zbraní. Já jsem se tedy velmi podivoval nad tím jak ji někteří oslavovali. Jestli je ale tato paní obdivovatelkou Musolliniho, potom potěš koště. Opravdu se zdá, že na ty Nord- Streamy to byl teroristický útok a spekuluje se o dvou zemích, které to mohly provést. Dovedou si zde lidé vůbec představit co se stane, pokud by Němci přesunuli výrobu aut z Boleslavi někam jinam. A už si prý o tom špitají vrabci na střeše. Paní Melloni asi záchrana není, je prý také členkou Aspen institutu a kdo jsou tito lidé, všichni moc dobře víme. Zdá se mi, že se přesně opakuje to co předcházelo 2. světové válce. Už se mi to nechce opakovat, ale R. Luxembourgová to řekla jasně- Socialismus nebo barbarství. A teď mne můžete trhat na kusy, je mi to u pr..le. A to jsem nikdy, zdůrazňuji nikdy v žádné partaji nebyl, jenom mi ještě zůstal zdravý rozum a vidím co s námi provedli a co nás čeká.

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 10:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Na sk.news-front.info- paní Meloniová prislúbila podporu Ukrajině. Nezdá se vám přátelé, že je to koník amíků. Vidíte v přímém přenosu co se zde v Evropě instaluje. Řekl bych, že Itálie se opět dostává do neblahých časů svého vůdce Benita. V Evropě probíhá obrovská krize, která hrozí, že nás to všechny spálí. Stále mi zní v uších slova mého o 20 roků staršího kamaráda, který je již 5 roků mrtev a který mi říkal, Pavle, mám strach, že oni to tady všechno spálí. Myslel tím západ a jeho tažení za získání bezpodmínečné moci. On to byl velice chytrý člověk, který mi toho mnoho dal. Pokud nepomůže Rusko, jsme ztraceni, to se jeví úplně jasně.
.

sizok
28. 9. 2022 10:58
Odpovědět  Pavel z Moravy

Proto říkám, příteli, že na veškeré soudy je třeba být opatrný.

suetonius
28. 9. 2022 12:32
Odpovědět  Pavel z Moravy

Bohužel nevidím žádný důvod pro to, aby Rusko pomohlo,když za cca 8 let od shození Nečasovy vlády,která měla s RF korektní vztahy, díky Koudelkově políbení prstenu v Langley se USA postaraly o to , že jsme hned po nich a zatím jako jediní po nich na černé listině RF.

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 14:19
Odpovědět  suetonius

No já také žádný důvod, že Rusko pomůže nevidím, dokonce si myslím, že by to od nich bylo sebevražedné, já pouze řekl, že pokud nepomůže, jsme ztraceni a to také předpokládám.

Albi
28. 9. 2022 14:41
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jistá šance je, že s USA to jde s kopce asi docela rychle.
Až budete mít čas, přečtěte si článek:
https://outsidermedia.cz/retro-slet-cernych-labuti/
Je sice už z r. 2015, ale na ON byl uveřejněn nedávno znovu a neztratil nic z akrtuálnosti – spíš bych řekla, že naopak potvrzuje to, co před 7 léty napsal.
“Elity západního světa se po léta (už od 70. let minulého století) netají tím, že světový řád projde planetou otřásající transformací, slovy Jamese Warburga podmaněním se nebo, v horším případě, násilím (by conquest or consent). A hlavním nástrojem tohoto skoro půlstoletí systematicky realizovaného plánu se staly FIAT peníze, monetární politika, uměle vytvořená předluženost, multikulturalismus, vláda korupce, vydíraní, „strach z (elitami nadefinovaných) barbarů“, vláda internacionalistických, systémem preferovaných minorit národním majoritám, rozklad a likvidace národního státu, spravedlnost nahrazená trockisticky třídním právem a přenos moci ze státu na nadnárodní struktury v žoldu globálních oligarchů.

Albi
28. 9. 2022 14:43
Odpovědět  Albi

…… Ještě nikdy nebyla planeta zalidněna bytostmi, které tolik žijí konzumem a dneškem, a tak málo myslí na budoucnost vlastních potomků, komunity, národa či společnosti, ve které žijí. Ještě nikdy nebylo obyvatelstvo tolik zdebilizované jednostrannou, neobjektivní propagandou Systému, zahrnované lží, desinformacemi, falešnými statistikami. Ještě nikdy na druhé straně nebylo tolik zamlčováno to, co společnost pro své odpovědné a správné rozhodování o vlastní budoucnosti potřebuje. Už dávno nebylo obyvatelstvo Evropy hnáno masmédii do války jako teď. ……”

Jsou tam i jiné zajímavé informace, ale to bych musela kopírovat celý článek.

Pavel K
28. 9. 2022 15:00
Odpovědět  Pavel z Moravy

Říkáš to jmenovče dobře máš dobré info. Já když jsem zachytil info před měsícem, že ten Salvini, kamarád Okamury atd, není taky moc ořechové, že prý tíhne k Izraeli atd. Takže by přece jen ta Velká Chazárie….. 🙏 🤦‍♂️ 🤮

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
28. 9. 2022 11:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Že by s tím Rusové nepočítali a neměli připraveno, co a jak dál, se mi tak nějak nechce věřit.

Pedro
28. 9. 2022 11:58
Odpovědět  katango

Rusové mají všeho pro sebe nadbytek. Pokud jsou všichni v Evropě tak blbí, že kamarádí s teroristou, který jim rozvrací státy, vyhazuje roury do vzduchu, tak se Rusko může jen divit, co jsme za kretény.

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 14:21
Odpovědět  Pedro

Nu, oni to říkají jasně, že jsou tu šílenci a zaprodanci amíků. My jsme si ale bohužel kdysi stranu vybrali.

Masunta
28. 9. 2022 12:06
Ohodnotit příspěvek :
     

V skutočnosti najviac zo včerajšej diverzie na dva plynovody „Nord Stream“ — „nevediac kým“ stŕpol Taiwan.
Pretože „Pandorina skrinka“ bola otvorená a ostrov je z takýchto aktivít veľmi smutný. Komunikačné káble do Spojených štátov možno rozseknúť raz-dva, zvyšné nápor neutiahnu. Všetky strany potenciálneho konfliktu majú dostatok technológií na takúto diverziu. Po takejto operácii je možné Taiwan vziať holými rukami ako slepé mačiatko.
No a, samozrejme, pozdravujeme Japonsko.
Víťazmi sa nakoniec stanú tí, ktorým všetko prechádza cez vlastné kontrolované územie, od plynovodov až po komunikačné káble. Sú to Rusko a Čína.
Aj Spojené štáty majú všetky IT hi-tech centrá mimoriadne úspešne usalašené v dátových centrách Írska. Bez podmorského kábla nezostane z legendárnej kapitalizácie Apple, ako aj ostatných spoločností, nič.
Žijeme v úžasných časoch.

Ladislav
28. 9. 2022 12:12
Ohodnotit příspěvek :
     

💤 Omlouvám se, ale dnes budu hodně sprostý! Americké kurvy nesmí žít, srovnat Pentagon i s podvraťákama! Bez žádného soucitu! Co provedli, je neomluvitelný teroristický zločin! Okamžitě vyhostit všechny z us ambasády a budovu srovnat buldezery!

katango
28. 9. 2022 13:19
Odpovědět  Ladislav

Zemi posolit a pak ještě vymítat ďábla. V ČR máme oficiálního exorcistu ( ThDr. MUDr. M.Kašparů), takže by to určitě šlo.

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 14:25
Odpovědět  Ladislav

Ladislave, předpokládám, že škůdci zemští jsou ale v rauši. Přesně o tomto asi snili.

Pavel K
28. 9. 2022 15:19
Odpovědět  Pavel z Moravy

Asi se mají kam schovat, nebo si myslí, že až to přestane bouchat, že vylezou a bude to jejich. Třeba je to koloběh existence této planety a my jsme v samém závěru. Už to tu bylo vícekrát, něco jako roční období. Až odezní radiace, tak se pojede na novo. No nic Pavle konči ju. Přísahám, že jsem střízliv. 🤣🤣🤣🤦‍♂️🙋‍♂️

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 19:10
Odpovědět  Pavel K

Ahoj Pavle, jsme my to ale v situaci. Dva staří dělňasi a my řešíme takové věci, místo abychom někde v pohodě rozjímali u vychlazeného pivka. Já už piji pouze lahváč, a to hlavně proto, že už nemám chuť poslouchat ty kecy. Když si vzpomenu na dobu mládí, jak jsme se dokázali s kámoši bavit a samozřejmě se i dost pařilo, ale něco jsme v palici měli a nikdy nás režim neovládal a přitom to bylo asi to nejlepší v čem jsem žil, i když problémy byly také, ale to byly prkotiny proti dnešku. O tom co s námi bude se většinou nedá bavit ani v rodině, pouze žena a syn jsou mého smýšlení, ale ostatní raději strčí hlavu do písku a ono nějak bude. S tímto národem jsme to asi prohráli. Já už pomalu začínám rezignovat a to už je co říci, ale zdá se mi, že jsme na konečné. Jenom si pořád říkám, je možné, že jsou skoro všichni tak vypatlaní? Vím, že Sizok by mi řekl, že 93 % ano. Asi bude mít pravdu, i když ty říkáš něco jiného. Pěkný večer do ZČ.

Pavel K
28. 9. 2022 20:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ahoj kamaráde chachare. Nesmíš vše vidět tak černě i když já někdy také podlehnu zoufalství, ale jdu si načepovat chmelový lektvar a zase ožiju. Zazdím to mačkaným ovocem a můžu bojovat. No co je na tom špatného?!! Na UKá sněží i v červenci a jací jsou to bojovníci do karbanátků. Už jsem se tě možná ptal, nemáš někoho v Porubě, mám tam kamaráda z války. Rád bych se s ním někde třeba po Tel. slyšel. Náhoda a líná huba. 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
29. 9. 2022 10:00
Odpovědět  Pavel K

Já už tam dlouho nežiji Pavle, žiji v krásných Jeseníkách.

[Trol-1] Tronik Brno
28. 9. 2022 15:10
Odpovědět  Ladislav

Myslíte to, že nezabránili Rusům ve zničení NS1/NS2? To víte, ti už pochopili, že je to stejně projekt zbytečný, neboť Němci od nich už plyn brát nebudou. Dalo se ale čekat, jak rychle to Putin zaonačí, aby to hodil na USA.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
28. 9. 2022 15:27

🤣 🤮 🤮 💩 💩 💩 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Pavel K
28. 9. 2022 15:30

Tady se zase někdo bouchnul do HOLENĚ.🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Administrátor
P.A.Semi
28. 9. 2022 17:30

Už zase lžeš, Přemku…!

NS1+2 nebyl zbytečný, protože stačilo zrušit sankce a bylo by po Krizi, a leckomu to v Evropě došlo nebo by to došlo brzy, tak aby se to nedalo takhle snadno vyřešit, tak ti, co tu chtějí vydělat na té krizi, to odpálili…

Na Židovský Nový Rok Šmitah, ve kterém mají na plánu Energetickou Krizi…

πα½

[Trol-1] Tonda Brnak
28. 9. 2022 18:27
Odpovědět  P.A.Semi

Teď si to vystihl. Dokud Rusko nevypadne z Ukrajiny, sankce Evropa nezruší. Můžou si ten plyn strčit někam. Gazprom vydělával hlavně na Evropě. Rusku budou prachy chybět. Západ se vzpamatuje, nebyl závislý na Rusku dříve, nebude ani v budoucnu.

sizok
28. 9. 2022 20:19

Jsi opravdu hlupák.

Pavel K
28. 9. 2022 20:23

Ty by jsi potřeboval do stráže na front trochen promrznout a přijít na jiné myšlenky, vejre.🤣🤣💩😋🙋‍♂️

jirik
28. 9. 2022 16:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Helena Heclová – Archa Noemova… náš domov budoucnosti…o situaci v evropě,….
24.9.2022 cca 2 hodiny 24 minut
https://www.youtube.com/watch?v=fsPkUjxBZyQ

Masunta
28. 9. 2022 17:25
Ohodnotit příspěvek :
     

K tématu: Vedeli ste, že patenty na počítačové monitory, smartfóny, televízory atď. výslovne uvádzajú, že môžu byť použité na manipuláciu s nervovým systémom ľudí?
Fyziologické účinky boli pozorované u ľudí v reakcii na stimuláciu pokožky slabými elektromagnetickými poľami pulzujúcimi pri určitej frekvencii približne ½ Hz alebo 2,4 Hz, napríklad na vybudenie senzorickej rezonancie.
Mnohé počítačové monitory a televízne trubice pri zobrazovaní pulzných obrazov vyžarujú pulzné elektromagnetické polia dostatočnej veľkosti na to, aby spôsobili takéto budenie. Je teda možné manipulovať s nervovým systémom subjektu pomocou pulzujúcich obrázkov zobrazovaných na blízkom monitore počítača alebo televízii.
V druhom prípade môže byť pulzujúci obraz vložený do programového materiálu alebo superponovaný moduláciou video toku, buď ako RF signál alebo ako video signál. Obraz zobrazený na monitore počítača možno efektívne pulzovať pomocou jednoduchého počítačového programu. Pri niektorých monitoroch sa môžu generovať pulzné elektromagnetické polia schopné vyvolať senzorickú rezonanciu u blízkych subjektov, aj keď zobrazované obrázky pulzujú s podvedomou intenzitou.

Masunta
28. 9. 2022 23:37
Odpovědět  jirik

To mi dává mínusky hlavně zostuzený Lev Prch. Tam je jedno, co píšu. Ale – děkuji, jiriku.

28. 9. 2022 17:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Biden to udělal:
MOSKVA, 28. září – RIA Novosti. Administrativa amerického prezidenta Joea Bidena může být zapojena do ničení potrubí Nord Stream, domnívá se moderátor televize Fox News Tucker Carlson.
Připomněl, že americká vláda v únoru oznámila přání zbavit se plynovodu, který zásobuje Evropu.
Americký prezident Joe Biden-RIA Novosti, 1920, 22.09.2022
22. září, 17:29
Americký Kongres obviňuje Bidena z „ostudy zahraniční politiky“
“Žádný Nord Stream 2 nebude, ukončíme to. <…> Slibuji vám, že to zvládneme,” řekl Biden tři týdny před zahájením ruské speciální operace na Ukrajině.

28. 9. 2022 17:57
Odpovědět  primak

To si pamatuju, tisková konference v Bílém Domě z návštěvy Scholze začátkem února 2022. Bylo to potom komentováno, že o NS2 neodpověděl Scholz, ale Biden :

Reuters. Máte první otázku.

Q Děkuji, pane prezidente. A děkuji, kancléři Scholzi. Pane prezidente, chtěl jsem se vás zeptat na tento projekt Nord Stream, proti kterému se dlouho stavíte. Nezmínil jste to teď jménem, ​​ani kancléř Scholz. Dostali jste dnes od kancléře Scholze ujištění, že Německo tento projekt ve skutečnosti vytáhne ze zásuvky, pokud Rusko napadne Ukrajinu? A diskutovali jste o tom, jaká by mohla být definice „invaze“?

A pak, kancléři Scholzi:
Pokud se vás mohu zeptat, kancléři Scholzi – řekl jste, že existuje určitá strategická nejednoznačnost, která je nutná, pokud jde o sankce. Jen jsem chtěl vědět, zda sankce, které plánujete a na kterých EU pracuje – a také USA – jsou již dokončeny, dokončeny, nebo na nich stále ještě probíhá?

A ve skutečnosti nepíšete, jaké jsou podrobnosti. Je to možná jen výmluva pro Německo, aby nepodpořilo opatření SWIFT?

28. 9. 2022 18:00
Odpovědět  primak

pokr.:
PRESIDENT BIDEN: Nejprve první otázka. Pokud Německo – pokud Rusko napadne – to znamená, že tanky nebo jednotky znovu překročí – hranici Ukrajiny – pak tu budeme – my – už nebude Nord Stream 2. Uděláme to konec.

Otázka: Ale jak to uděláte – jak to přesně uděláte, protože projekt a řízení projektu je pod kontrolou Německa?

PRESIDENT BIDEN: Budeme – slibuji vám, že to zvládneme.
https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2022/02/07/remarks-by-president-biden-and-chancellor-scholz-of-the-federal-republic-of-germany-at-press-conference/

28. 9. 2022 18:02
Odpovědět  primak

Dále hovoří Scholz, nicméně, nic o NS2. Proto další otázka:

Q A zavážete se dnes – zavážete se dnes vypnout a vytáhnout zástrčku na Nord Stream 2? Nezmínil jsi to a nezmínil jsi to.

KANCELÁŘ SCHOLZ: Jak jsem již řekl, jednáme společně, jsme absolutně jednotní a nebudeme dělat jiné kroky. Uděláme stejné kroky a budou k Rusku velmi, velmi tvrdé a měli by to pochopit.

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 17:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, na http://www.conematevedet.cz jsou velmi zajímavé materiály k přečtení. Kupříkladu Craig Roberts – Demokraté vytvořili v Americe nacistický stát.
Zjuganov- vítězství na Donbase je otázkou našeho přežití , kde Zjuganov komentuje i to co se děje v ruské společnosti/ kritika a jak dál/ a další zajímavé čtení.

Rudolf
28. 9. 2022 17:49
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
28. 9. 2022 18:21
Odpovědět  Rudolf

Dnes dobré

[Trol-1] Tonda Brnak
28. 9. 2022 18:38
Odpovědět  Rudolf

Podobná bída s řečníky jako minule. Lidí ovšem mnohem méně. Teď už jim holt na to heslo s ČR tolik jedinců neskončilo. Každému normálnímu našinci je jasný, že je akce jen a pouze v zajmu Ruska.

Pedro
28. 9. 2022 19:20

A proč tam ty davy byly, co myslíš? Není něco špatně havlohowvno?

RLI
28. 9. 2022 19:25
Odpovědět  Pedro

Havlohovno má sevřenou zadnici, protože vidí, že Signál s nosatou Pussy doll končí.

RLI
28. 9. 2022 19:47
Odpovědět  Pedro

Dalších 100 tisíc na Václaváku! A k tomu desetitisíce v Ostravě a Brně. Fiala skončil, to je jasné.

Okamura v Ostravě
https://www.youtube.com/watch?v=0q_E2alcRc4

https://www.youtube.com/watch?v=Co7mgn0EBSA

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] PetrPavel
28. 9. 2022 20:21
Odpovědět  RLI

Sotva 25 tisíc. V některých městech jen stovky.

sizok
28. 9. 2022 20:53
Odpovědět  [Trol-1] PetrPavel

Drž hubu, ukrohajzle.

Pedro
28. 9. 2022 22:50
Odpovědět  [Trol-1] PetrPavel

Za 25 litrů jsi swině?

Pavel z Moravy
28. 9. 2022 18:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Omlouvám se, ale ještě jednou se hlásím, abych vás pozval k přečtení 2 výborných příspěvků na http://www.conematevedet.cz.
John Pilger- Průmysl vymývání mozků: Jak funguje západní propaganda?
Mgr Vendula Zahumenská- Zdravotní turistika aneb zničující průser.
Po přečtení se mi již zdá, že o osudu tohoto národa je rozhodnuto. Zachránit tuto zemi, na to již potřebujeme zázrak nebo absolutní probuzení lidu. Ale tak jako se probudil princ a stal se Budhou neboli osvíceným asi nemáme dostatečnou lidskou kapacitu. Možná jsem pesimista, ale já se již připravuji na nejhorší. Kazantzakis ve své postavě Řeka Zorbase přece také vyjádřil myšlenku- nevěřím v člověka.

Autor
28. 9. 2022 20:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě jednou připomenu, jak se jásalo nad tím, že byl Brexit – je možné odejít!
Prdlajs, byl to jasný záměr odejít právě včas, aby Anglie mohla škodit co nejvíce celé kontinentální Evropě.
Spojené státy vždycky v Evropě viděly jen konkurenta a v Anglii také.
USA si mohou částečně pomoci přes odliv kapitálu z Evropy, ale ve skutečnosti to dopadne tak, že se nesmírně oslabí. Veškerý zisk bude prostě smeten inflací, protože Amerika nedokáže obrodit v dohledné době, ve které by to potřebovala, svůj průmysl. To není jenom postavit fabriky a hotrovo! Ne, musíte mít celou infrastrukturu, včetně lidských kádrů a zkušených pracovníků. Ale jen – pardon – debilby šel dnes do USA peacovat. Bankovní operace amerických bank budou mít mnohem menší dopad a rozsah. Navíc USA mohou mít obrovské vnitřní potíže s možným “vrcholem” – občanskou válkou.
Je to paradox, ale každým krokem za posledních prezidentů od doby Obamy se USA oslabují, taková událost jako “odchod spořádaným během” z Afghánistánu se bude podle mne v dohledné době opakovat. Je jen otázkou, zda to bude na Blízkém východě, Latinské Americe, či v Asii.
Evropa, kterou odsoudily na zničení a zotročení, má šanci se vymanit z područí jak USA, tak Anglie.
Ale to evropské státy musí změnit svoji politiku.
V podstatě jediný, kdo nemá zájem na tom aby kontinentální Evropa byla vržena do nestability, chudoby, chaosu a ozbrojených konfliktů je Rusko. A pak ještě Čína, která by si chtěla zachovat poměrně slušný odbyt svých výrobků.

[Trol-1] PetrPavel
28. 9. 2022 20:29
Odpovědět  Peter

Asi sis kamaráde nevšiml, že inflace je celosvětová. Teze o možné občanské válce v USA je zcela nesmyslná. 19. století je daleko. Ale jako udička hozená ruskou propagandou jednodušším jedincům může fungovat.

Albi
28. 9. 2022 21:03
Odpovědět  [Trol-1] PetrPavel

Inflace je především uměle vytvořená. Zrovna tak, jako současné krize – klimatická, energetická, potravinová ….
Ale všichni jistě pochopíme, že “zelený mozek” byť ozdoben generálským titulem už dávno místo mozku poslouchá jen příkazy.

[Trol-1] PetrPavel
28. 9. 2022 21:26
Odpovědět  Albi

Green Deal je mor. S tím souhlasím. Pomohl rozložit Evropu. K tomu Putin a krize je tu. Plus covid předtím a blbnutí kolem něj.

Pedro
28. 9. 2022 22:51
Odpovědět  [Trol-1] PetrPavel

Ty kamarády nemáš.

Milan
1. 10. 2022 08:39
Odpovědět  Pedro

Teraz je to jasné, prečo sú energie v Europe veľmi drahé.
Cieľ vojny najlepšie vystihol expert na ČT24

  1. Poraziť Rusko vojensky na Ukrajine
  2. Rozbiť Ruskú Federáciu

Ak sa to stane, Sibír získa Čína.
Podľa proroctva žltá rasa ovládne svet