Americká novinářka: Americké úřady lhaly o tom, co se stalo na Ukrajině

Americká novinářka Lara Loganová ve vysílání TV Real America’s Voice vyjádřila názor, že západní média si nechtějí přiznat, co se na Ukrajině skutečně děje a jsou nucena věřit všemu špatnému, co se o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi říká.

„Opravdu si myslím, že existuje spousta dezinformací, které jsme dříve neviděli… Jsme zahnáni do této škatulky, kde musíme nenávidět Vladimira Putina, věřit všemu špatnému, co se o něm říká a milovat Ukrajinu. A nic mezi tím,“ řekla Logan.

Novinářka se domnívá, že americké úřady lhaly o tom, co se dělo na Ukrajině.

„Západní média nechtějí připustit, co se skutečně děje. Na západě Ukrajiny podporují nacisty,“ řekla s tím, že Spojené státy financují nacisty na Ukrajině již dlouhou dobu.

Loganová zdůraznila, že považuje Volodymyra Zelenského za „loutku“.

„Putin už 15 let varuje, že nebude zahálet, když globalisté budují vojenská zařízení na Ukrajině,“ řekla.

https://bit.ly/36x7Lt3

„Klameme o Ukrajině“ Lara Logan v TV Real America’s Voice (18.3.2022)

4.2 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.2 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
20. 3. 2022 00:59
Ohodnotit příspěvek :
     

„Britský premiér Boris Johnson varoval, že by se Západ po ruské invazi na Ukrajinu neměl snažit vztahy s Ruskem urovnat. Tvrdí, že by to byla chyba. Dodal, že Putin podle něj invazi na Ukrajinu zahájil, protože se obával její svobody a demokracie,……“

https://www.novinky.cz/valka-na-ukrajine/clanek/britsky-premier-varoval-pred-pokusy-o-opetovnou-normalizaci-vztahu-s-ruskem-40390985

Tak svoboda a demokracie. To jsou ale věci, já si je vždycky představovala trochu jinak.
No jo, člověk se má pořád co učit.

pavelpe
20. 3. 2022 01:36
Odpovědět  Albi

Já mám dojem, že Britové teď budou mít hlavu v pejru s P&O Ferries. Vyhození zaměstnanců zakuklenými ozbrojenci zasahuje až do královské rodiny. Tato firma dováží 30% zboží Británie a už nyní tam začínají mít nedostatek zeleniny a obilí.
Odborový svaz RMT firmě vyhrožuje právními kroky a včerejší krok označil za jeden z „nejostudnějších činů v historii britských průmyslových vztahů“. Mezitím poslanci všech politických stran, včetně ministra dopravy Granta Shappse, odsoudili kroky trajektové firmy.

Františe
20. 3. 2022 01:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Ti západní troubové soutěží o to, kdo vymyslí největší blábol. Jsou bezzubí a na Rusko nemají. USA budou jen štěkat zpoza louže a to bude vše. Třináct ruských jaderných ponorek z obou stran Ameriky, o kterých nemají tušení kde jsou, je dostatečný obojek na vzteklého psa. Dobře vědí, že by do půlhodiny zbyla z USA jen spálenmá poušť. A ti evropští pošahanci se sami zničí, protože nechápou, že bez Ruska a jeho surovinových zdrojů jsou v pr..li.

Brit
20. 3. 2022 07:23
Odpovědět  Františe

Přesně napsáno?

All
20. 3. 2022 08:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Podpora nacistů na ukrajině je usa pravda.Podpora bestiálních vrahů,výpalníků, vykrádačů. Nezapomínejme taky,kolik jejich ,,Jedové společnosti “ při ůdajné výrobě léků narvaly do lidí jedů poškozující imunitu,DNA a dokonce plno nanoidů a nanorobotů pro ovladání lidí do stavů bezmozků,robotů a zoombí. Jen Českou republiku ve jménu ,,covidpodvodných machinací“ okradli o mnoho miliard za vakcíny , za jedovakcíny, z lidí nadělali pokusné králíky,oslabili ekonomiku a vesele ničili celé zdravotnictví nesmyslnou propagandou. Pindalové politici samozřejmě bigfarmě sedli na lep a zvedli dluh ČR na 2,5 BILIONU korun , plus domácí schodek ve stovkách miliard. Tohle je nám už známá demagogie démonů ,,demo-kraciů“. Tohle jsme chtěli ? Ne,nikdy. 30 let ničení hospodářství České republiky ve jménu cizinců,cizích vlád,včetně šibalů EU k ničemu a nanic. Vyráběli jsme kvalitní zboží od sirek po těžké strojírenství. A co máme nyní ? Jen hromady zmetků,sračkometů a hromady odpadu. ,,Z“ i pro ČR. ( Havel : ,,Česká republika neprospívá“.No to byl teda gol „) Čím budeme topit pětihlavci pindalové ? Asi kýblama plných bublin, politruci poskoci a bezmozci nám budou zatápět hraním na nervy a budou doporučovat zdravou pastvu na louce v ohradníku pro vakcinovaná telata s číslem.

Miki
20. 3. 2022 09:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Čtu info z celého světa, ale pouze a jen z RF přichází protichůdné informace. Aha, on západ zmanipuloval celý novinářský svět!! ??

VAL
20. 3. 2022 12:18
Odpovědět  Miki

No, on je ten tvůj celej svět proti RF, víš Pytlíku? A zmanipuloval se sám, troubelíne. Říká se tomu propaganda, aneb koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

BB Rad
20. 3. 2022 10:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Kde je ta hlásná trouba sliníček a zaručených demol-kracie zpráv TA TA TA co píše pro…….. aha PINOCCIO-GOEBBELS NEWS CORP. , joó ta Wallkerová ,tak kdepak že je, aby burcovala . Člověk aby se styděl že je – pochází z ČR *styděl za ty bagány.
Jinak to vypadá na skvělý tah —- TICHÁ SÍLA PRAVDY —- začíná VÍTĚZÍT.
JAKO PRAVDA OBECNĚ! !!!