politika

Alexandr Rogers: Mezi kladivem globalismu a kovadlinou Putina

Alexandr Rogers o konci evropských politiků.

V Evropě nejsou žádní národně orientovaní politici, a tak Němcům a Francouzům nezbývá, než na své problémy upozorňovat občanskými akcemi. Ale v takovém případě se automaticky stávají komplici Putina.

Tento názor vyjádřil publicista Alexandr Rogers ve vysílání “Krym 24”, informuje PolitNavigator.

„Za prvé, elity evropských zemí, a totéž lze říci o Spojených státech, nejsou elitami své země. Nespojují svůj život se svou zemí, nespojují své osobní blaho s dobrem té konkrétní země. Slouží zájmům nadnárodních elit, jak se jim dnes běžně říká – globalistům.

V rámci Evropské unie jde o evropskou byrokracii v Bruselu, která je podřízena Američanům. A Američané mají vládu podřízenou Federálnímu rezervnímu systému a slouží zájmům mezinárodního bankovního systému a vojensko-průmyslového komplexu, který také ne vždy koreluje s danou zemí,“ vysvětlil Rogers.

Expert připomněl, že téměř celý americký vojensko-průmyslový komplex nepřímo vlastní dva velké fondy – Vanguard a BlackRock.

„Tyto dva velké hedgeové fondy ovládají téměř celý vojensko-průmyslový komplex a významnou část bankovního systému. Mají aktiva v bilionech dolarů. A s nadsázkou řečeno, kupují si politiky jako rukavice. Proto mají aktiva v různých zemích. Svůj blahobyt nespojují s žádnou konkrétní zemí. A všechna ta drobná sebranka, jako Macron, Scholz a další, jsou třídou sloužící skutečné vládnoucí třídě – a tou je velký finanční kapitál. Ve skutečnosti co je diktatura velkého finančního kapitálu – to je skutečný fašismus,“ zdůraznil Rogers.

„Scholz, Baerbocková, Habeck a další z vysoka kašlou na Němce. Macron se nestará o blaho Francouzů. Jmenoval nového premiéra a ministra financí – dva gay-milovníky. Do všech funkcí jmenoval tytéž zástupce netradičních sexuálních menšin. přičemž ho nezajímají pracovní zkušenosti, znalosti, profesionální kvality – hlavní věc je, že jsou „netradiční“. To je hlavní kritérium výběru,“ uvedl Rogers.

Nedostatek kompetencí a motivace vede k tomu, že v Německu stávkujícím farmářům otevřeně říkají, že polovina rozpočtu země byla vynaložena na válku s Ruskem, a pokud vám něco nevyhovuje, jste komplic Putina.

„To znamená, že polovina peněz Německa šla na válku proti Rusku. Ne pro německé farmáře, ne pro německé řidiče kamionů, ne na železnice – pro ně neměli dost peněz, tak to dopadlo. Německo tiše spolklo, že ho zbavili levného plynu, že přišli Američané a vyhodili do povětří Nord Streams – a Němci to vyzmizíkovali, nikdo ani nic nenamítal, ačkoliv jde o útok na kritickou důležitou infrastrukturu, tohle je casus belli. Situace Německa Rusko nezajímá, no, neprodá ten plyn Němcům, prodá ho Číňanům nebo komukoli jinému, ale Německo žádný jiný levný plyn nemá. Jedná se tedy o ohrožení energetické bezpečnosti Německa a podkopání jeho ekonomické suverenity.

Nikdo na to nereaguje, nikoho to nezajímá. Celá věrchuška Německa slouží zájmům globalistů. Farmářům proto vzrostla cena benzínu, několikanásobně vzrostla cena hnojiv, protože hnojiva byla také z Ruska, Běloruska, a kvůli sankcím je nakupovat nemůžou. A ukázalo se, že sankce pracují proti německému lidu, proti Německu, ale ne proti Rusku,“ řekl Rogers.

Prohlásit to veřejně znamená upadnout do nemilosti a zákazu, jak se to děje levicovým i pravicovým stranám v Německu, které se snaží hájit národní zájmy. Podle slov Rogerse se Berlín nyní snaží zakázat stranu Alternativa pro Německo (AfD), protože její popularita na pozadí euroskepticismu v posledních letech velmi vzrostla a může vyhrát volby. Stejně tak se Biden snaží zakázat Trumpa – protože i Trump má šanci na vítězství.

Na druhou stranu oligarchie jako forma vlády s pomocí podplácení vždy přivádí státy k úpadku.

„Dnes vidíme, že na Západě je systém, kdy ti, kdo mají velké peníze, už nejsou sami voleni a zůstávají ve stínu. Zároveň mají mluvící hlavy, které si najmou, dají peníze na volební kampaně a ty pak provádějí požadovanou politiku.

Většina amerických senátorů nemůže vystoupit proti té či oné válce, nebo za snížení výdajů Pentagonu, které přesáhly 860 miliard dolarů.

Celá naše liberální veřejnost křičela, že v Rusku jde celých 7 % státního rozpočtu na vojenské výdaje. Přičemž Spojené státy utrácejí 55 % na vojenské výdaje, ale toho si nevšímají. My dáváme 65 % na sociální služby, oni 55 % na zbraňové systémy. Všechny tyto peníze jdou buď armádě, nebo korporacím, které vyrábějí různé druhy zbraní. Ale jsou natolik zkorumpovaní, že už nedokážou nic vyrobit – ani normální hypersonické střely, ani křižníky, ani letadla. Americké zbraně nejsou na to, aby vyhrávaly války, ale aby je prodávali za co nejvyšší cenu,“ zdůraznil expert.

Proto prohlášení o ruském útoku mají odvrátit pozornost Evropanů a přivést je do stresu, ve kterém se masy mnohem snáze ovládají.

„Nedokážou vyřešit problémy lidí, neumějí to udělat, takže pak zbývá: neopovažujte se rebelovat, protože Putin zaútočí. To je metoda odzkoušená Petrem Porošenkem (na Ukrajině) – všechno se tu u nás hroutí, jezdím na otevírání veřejných záchodků, přestříhávám pásky, životní úroveň je neúnosně nízká, a aby se lidé nebouřili, musí se říkat: nemůžete být rozhořčeni, protože Putin zaútočí.

Všechno je naprosto stejné. Život se v Evropě začal zhoršovat, protože zničili vztahy s Ruskem. Přestali kupovat levný draslík na hnojiva, přestali kupovat levnou ropu, stouply ceny paliv a maziv, elektřiny, potravin, všechno je jeden řetězec, všechno je logické. Odmítáte levné zdroje na příkaz svých amerických pánů – ale zhoršíte svou situaci, střelíte se do vlastní nohy, ale s výkřiky “Podívejte, co Putin dělá”.

A přiznat si, že jste to všechno udělali sami, je příliš těžké, neúnosné. Vždycky je někdo na vině. To znamená, že ukrajinství je nakažlivé”, uzavřel Rogers.

https://1url.cz/Iu7VS

sdílet na

43 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jmm
29. 4. 2024 06:01
Ohodnotit příspěvek :
     

“..zničili vztahy s Ruskem…” jsou to “deme*ti”:

  1. (zřídka, hanlivě) člověk postižený demencí
  2. (vulgárně, hanlivě) hloupý člověk
Pravdomluvny
29. 4. 2024 10:31
Odpovědět  jmm

Člověk s F73 podporující pětidemoliční vlastizradu, uSSa a fašoEU…..a samozřejmě Banderonacistán🤮

Pavel z Moravy.
29. 4. 2024 12:53
Odpovědět  jmm

Nemůžete změnit jedince a tím pádem ani společnost, když k tomu není duševně vyzrálá a nemá důstojnost. To prostě nejde.

ijn
29. 4. 2024 21:14
Odpovědět  Pavel z Moravy.

V ČR se spojují ironie lstivost pokrytectví sobeckost tvrdohlavost vše dohromady vystaví společnost ČR k riziku až zkáze. Vládnou-li ti nejhorší z nás, špatný výsledek je jistý! 
Vezměme příběh Dostavba ETE34: 14. dubna 2014 odstoupení z tendru nejlepší nabídka Konsorcium MIR, nabízí 2×1250 MWe do 300 mld. Kč, české dodávky min. 85%!!!
Zrušeno=nevystavení garancí MF na 70,-Euro/MWh z nově zprovozněných bloků ETE 34.

Helena
29. 4. 2024 21:25
Odpovědět  ijn

Máte pravdu! Nevládnou jen ti nejhorší, ale hlavně ti poslušní, všehoschopní slouhové západních páníčků. Udělají úplně všechno, co jim v CIA rozkázali. A že na tom začínají tvrdě makat, je více než jasné.

ijn
29. 4. 2024 22:57
Odpovědět  Helena

ani CIA nerozumí všemu, pokud vyhubí dojné krávy EU, komu budou prodávat své jedy ve vakcínách, koho budou odírat za drahé energie,….copak vedení CIA je samý eugenik a nacista ? Jsou u moci převážně v EU! Tanec upírů končí!

Evžen
30. 4. 2024 03:35
Odpovědět  ijn

Na Netflixu je dokument, nacisté ve službách CIA! Doporučuji vzhlednout!

Janaz
29. 4. 2024 08:25
Ohodnotit příspěvek :
     

“…, a aby se lidé nebouřili, musí se říkat: nemůžete být rozhořčeni, protože Putin zaútočí.” A čo tým dosiahli? Čím ďalej tým viac ľudí si želá, aby sa tak stalo, pretože vlastnými silami si nedokážeme spraviť poriadok s touto hnusnou, amorálnou a chamtivou verbežou.

Slovan
29. 4. 2024 09:07
Odpovědět  Janaz

👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍
Jsme to chudáci ubozí, pokrytečtí. Potřebovali bychom naflusat do ksichtů, co jsme to za sračky. Na PL je článek jak Plzeň slaví nějaké Sudeťácké dny a za týden budou vítat neookupanty. Jeden by blil co jsme to za hovada. Kriplové vyučují na školách, tak se nemůžeme divit jaká je tupá mládež. Tohle vše jde změnit, ale muší se chtít. Ale důležitější jsou nákupy v marketech, výlety a jiné kapitalistické výdobytky. Spoustě lidem jsem otevřel oči, ale co naplat, když se bojí to veřejně i přiznat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joe Arp
29. 4. 2024 09:58
Odpovědět  Slovan

Kde se couráš, když se tuna hýbe dějinama?

Slovan
29. 4. 2024 10:20
Odpovědět  Joe Arp

To víš byl jsem na průzkumné akci. Potřeboval jsem si něco ještě doplnit.
Akce skončena, zapomeňte.

Standa
29. 4. 2024 12:17
Odpovědět  Slovan

cit:,,Ale důležitější jsou nákupy v marketech,” Doplnil jsi, chicht?

Jura S
29. 4. 2024 09:47
Odpovědět  Janaz

Už aby byl Putin v Praze ! 🙂 Konečně by taky někdo vymet ten chlív…

Pravdomluvny
29. 4. 2024 10:32
Odpovědět  Jura S

Obávám se, že pokud bude Putin v Praze,tak to nebude stejně mírumilovné jako vroce1945…..

Jura S
29. 4. 2024 13:01
Odpovědět  Pravdomluvny

“Psům psí smrt !” 🙂

Pravdomluvny
30. 4. 2024 06:52
Odpovědět  Jura S

Psům nic zlého nepřeju,ale lidskému odpadu z uSSa, Banderonacistánu, potomkům pedofila Alláha……jen to nejhorší!!!!!!🙂

Tarantina
29. 4. 2024 20:25
Odpovědět  Jura S

Trpezlivost, este musi dokoncit tu svoju vystavu zapadnych zbrani…

Pavel z Moravy.
29. 4. 2024 09:59
Odpovědět  Janaz

Tak ono je to docela jednoduché. Jelikož tito lidé, kteří zde byli dosazeni k řízení jsou plutokraté, nelze od nich ani nic jiného čekat. A myšlení omladiny a nejen jí ovlivňují přes 30 roků. Jaký typ človíčka vychovali vidíme z většiny kolem sebe. Napravit tento stav, to je práce alespoň na dvě rozumné generace.

Slovan
29. 4. 2024 10:17
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle třeba na tři!! Ale to čumění do prázdna jako mentálně nemocný člověk, to je šíleně zničující stav!! Pane Berka, domůůůů……

Pavel z Moravy.
29. 4. 2024 11:52
Odpovědět  Slovan

Já už to kamaráde téměř vzdal. Jak to říkají Tibeťané- má li problém řešení, starosti jsou zbytečné, nemá li řešení, starosti nepomohou. Nevím jaké je řešení s otupělou a apatickou společností, možná absolutní pád do žumpy, možná otroctví. Tato současná evropská společnost toto nevyřeší, není tady k tomu duševní potenciál. Opatruj ty svoje ptáčky, je to určitě alespoň smysluplná činnost. Čau.

Autor
29. 4. 2024 21:02
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nic takového. Je to boj o holý život. Možná tak zemře mnoho lidí po světě, ale nadnárodní struktury, korporace mohou snadno ničit, to dokáže skutečně i pár lidí, ale nedokážou řídit – případně – ten svůj systém z podstaty myšlení! Zloděj prostě krade, ale neudrží POCTIVĚ v chodu žádný dlouhodobý podnik, projekt, prostě je zvyklý jen okrádat.
Jednak se budou mydlit mezi sebou o samotné přežití a jednak bude jednat výše uvedený nepsaný zákon. To se projevilo v minulosti mnohokrát.
A navíc tvrdím, že Rusko a každá země která bojuje dnes o suverenitu, se budou muset s nimi vypořádat dříve nebo později. Jinak tyto země nebudou mít klid.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
30. 4. 2024 18:50
Odpovědět  Peter 008

Petře, promiňte, ale ta většina je otupělá, odevzdaná a hlavně je jí to jedno co přijde. Vždyť má člověk oči a uši, vidí a slyší. Ono fakt nestačí žít v bublině našich názorů a našeho vidění situace.

Pijack
29. 4. 2024 08:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Hodnota ruských přírodních zdrojů (uhlí, plyn, ropa, zlato, dřevo, vzácné kovy) je odhadována na 75 bilionů dolarů. To je dvojnásobek amerického státního dluhu. Skoro to vypadá, že americká snaha o demokratizaci Ruska, která je spojená s privatizací jeho přírodních zdrojů formou převzetí západními korporacemi, není čistě náhodná.

Frank1
29. 4. 2024 09:02
Odpovědět  Pijack

Tu privatizaci uz navrhnul Siluanov. 16 nejvice prosperujicich ruskych podniku ma byt privatizovano, t.j. koupeno zapadem za natistene papirky.
Na stesti jeho navrh nema rezonanci. Putin naopak provadi znarodneni.

30. 4. 2024 03:03
Odpovědět  Frank1

Ale má rezonanci, má. Ne že ne. Akorát že jinde, než doufal:
Kam šly peníze?
Na pozadí vyšetřování korupčního případu, jehož hlavní osobou byl náměstek ruského ministra obrany Timur Ivanov, vyvstaly otázky pro další vysoké úředníky, například pro šéfa ministerstva financí Antona Siluanova.

Jak uvedl Siluanov ve své zprávě, zisky z obchodu s ostatními zeměmi vzrostly až o 86 %. Jde o více než dvě stě miliard dolarů.
Šipilovovou v této situaci zajímalo, proč se pak příjmy státního rozpočtu zvýšily pouze o 10 %. Kromě toho se ve státní pokladně objevil deficit 3,2 bilionu rublů, jehož původ Siluanov také nedokázal nijak vysvětlit…
https://tsargrad.tv/news/delo-o-vzjatke-dlja-zamministra-ne-sbilo-nastroj-sudnaja-noch-vzloman-serjoznyj-bunker-a-gosti-vsjo-zhdut-izvinenij_993644

Pijack
29. 4. 2024 08:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Netvor v sukních Lejnová přijela podkuřovat Českým lokajům k výročí vstupu do EU. Její hlavní téma byla mystifikace o tom, jaký je to úspěch. Prý jsme úspěšní díky EU. Fakt na nás metala jedno hovno na druhým… a kavárna tomu tleskala. Samozřejmě, pro EU to úspěch je. Zabrali naše území, náš životní prostor, naši svrchovanost a vysáli naše bohatství – vzdělanost a odbornost lidí v průmyslu, přivlastnili si kapitál o kterém již rozhodují oni sami. My nerozhodujeme… Protektorátní správce naší země s tím souhlasí a v zájmu vlastního obyvatelstva hájí všechno, co před volbami odsuzoval. Většího potkána jsme v čele vlády neměli. Ve své namyšlenosti jsou dokonce přesvědčeni, že musíme využít příležitosti, jak migrací zlikvidovat vlastní zemi. Prý je pro nás historicky výhodné, když přijmeme miliony nových příchozích a nebo budeme v zájmu solidarity platit ročně miliardy do EU. Zájmy jiných členů EU jsou pro nás příležitost – ANO, nainstalovaný blbec do naší politiky je velký úspěch EU. V tom má Lejnová pravdu.

Tarantina
29. 4. 2024 20:28
Odpovědět  Pijack

Von Leynova zazalovala Nemecko kvoli Nordsreamu…Bude sranda….😀

Frank1
29. 4. 2024 08:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Uz to trva moc dlouho, nez se to podela na KoZa. Dockame se?

unor 2022
29. 4. 2024 09:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Naprosto presny popis stavu veci.

cool
29. 4. 2024 09:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Nádílkově na vánoce každý den v gutlince. 🙂
comment image

Gales
29. 4. 2024 10:00
Odpovědět  cool

Jestli je to sfině,tak je to Černoška.

Standa
29. 4. 2024 12:25
Odpovědět  cool

Tak to není fialový vůl, ale fialové prase?
Vstávej semínko ,holala, bude s tebe Fiala! To to Křemílek s Vochomůrkou pěkně zvorali!

Gales
30. 4. 2024 11:38
Odpovědět  Standa

Shnij semínko holala ať z tebe není Fiala.

Gales
29. 4. 2024 09:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Holt je načase se zbavit té mantry kterou má člověk v sobě zakódovanou,že přeci vláda nemůže jít proti potřebám většiny lidí.Může a dělá to ráda. Je třeba začít jednat ve stylu oko za oko,zub za zub.

Tarantina
29. 4. 2024 20:31
Odpovědět  Gales

Videt v Nemecku, muslimovia demonsrovali za vyhlasenie kalidatu !!! Oooh Allah akbar…. to bude este sranda srandata….

Jura S
29. 4. 2024 09:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Evropa je neskutečný retard, střelila se do koulí, povraždila vlastní děti, usekla si ruku, nohu… mlátí se sekerou do hlavy a prosí amíky, aby ji co nejbolestivěji DORAZILI ! A ještě za to platí…

Joe Arp
29. 4. 2024 09:57
Odpovědět  Jura S

Nevzrušuj se, vše běží podle plánu, jak stvrdil Schwab. S oportunisty zatočíme na kolotoči řeklo Lejno!

Pravdomluvny
29. 4. 2024 10:33
Odpovědět  Joe Arp

Hmmm, hlavně, že 💩 hrozí stíhání 😂

Pavel z Moravy.
29. 4. 2024 12:01
Odpovědět  Jura S

Kamaráde, to nevyřešíš, alespoň s těmito mamánkovskými generacemi ne. Prostě to dopadne tak jak to dopadnout má a jak je to těmto národům předurčeno. Předurčena je tady bída, barbarství a absolutní duševní vyprázdněnost. Je nejlépe dělat co má člověk rád, protože zeď člověk hlavou neprorazí. Vladimír stále hází perly sviním, ale tito na ty perly nejsou dostatečně vyzrálí, takže nikdy nepochopí. Pokud pouze pár procent amíků na středních školách v USA umí plynně číst, co chceš dělat a u nás se k tomu již určitě blížíme. Tak se měj.

29. 4. 2024 12:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechno je v pořádku, tak jak má být… :)) .)
https://www.youtube.com/watch?v=3k4MQEVIWII

Als
29. 4. 2024 16:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Vrátím se aktivitě motýla Emmanuela Macrona, vyžívajícího se v obsazování teplomilů kde se jen dá. Také se spekuluje, že vlastně doma má předělaného chlapa. Jeho zaujetí teplomily lze vysledovat i z fotografií při vítání afrických migrantů v roce 2015-16. Jeho mlsný výraz se slinami v koutku úst při objímání jejich těl, do pasu vysvlečených, mluví za všechny spekulace. Proto i ta domácí stáj zeje prázdnotou, prostě hřebec hřebce neoplodní.

Pipa
30. 4. 2024 10:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Koukám na tu fotku a říkám si : jak je možné, že se takové kreatury dostanou k moci?”Ten Michell, to je “žrádlo” , když promluví!” Přímo vrchol demence! V té Belgii mají snad hnízdo viz. Rampuy, Verhofstat a teď tohle vemeno !Je to takový hezký příklad západní demence, ke které se naši zrádci připojili!