Krize UKRAJINApolitika

Aksjonov: brzy bude oznámena protiteroristická operace – až do úplné kapitulace Kyjeva 

Nový status území Záporoží, Chersonské oblasti a republik Donbasu po referendu přeformátuje speciální vojenskou operaci na protiteroristickou operaci.

Takovou předpověď vyslovil šéf Krymu Sergej Aksjonov, uvádí PolitNavigator.

„Určitý bod, ze kterého není návratu, brzy bude překročen. Získání nového statutu pro osvobozená území ukončí nejistotu. Stanou se plnohodnotnými subjekty Ruské federace. A ve skutečnosti už nebudeme provádět vojenskou speciální operaci, ale protiteroristickou operaci na našich územích,“ poznamenal Aksjonov.  „Dříve jsme bojovali za naše lidi. Teď budeme bojovat za naši zemi.”

Podle hlavy Krymu je jakákoli mírová dohoda s Ukrajinou v současných podmínkách pouze mezistupňovou etapou. Ať už po speciální vojenské operaci zůstane jakákoli část území pod kontrolou kyjevského režimu, budou se snažit posílit tuto část v souladu s nejnovějšími standardy NATO, dovézt tam zbraně a to až po zbraně jaderné.

„Už jsem řekl, že bez ohledu na to, jaká část území zůstane po speciální vojenské operaci pod kontrolou ukrajinských úřadů, ukrajinského režimu, chápete, že se pokusí toto území proměnit v „Mordor“, posílí jej pomocí nejnovějších technologií NATO, vyzbrojí, včetně jaderných zbraní. Z tohoto území budou provádět sabotážní, teroristické útoky na území osvobozených regionů,“ zdůraznil Aksjonov.

Podle jeho slov „musí být vše přivedeno k plné bezpodmínečné kapitulaci za podmínek Ruské federace“.

„Ať už by mírová dohoda obsahovala jakékoli podmínky, pokud byla nějaká plánována, chápeme, že je to stále mezistupňová etapa a naši nepřátelé se nezastaví, budou pokračovat. Proto je podle mého názoru nutné okamžitě přijmout vyčerpávající variantu, dojít až do konce. Mám na mysli naprostou bezpodmínečnou kapitulaci ukrajinských úřadů,“ shrnul šéf Krymu.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3SkSQ8o

sdílet na

42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
[Trol-1] Josef Trn
27. 9. 2022 20:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Njn, speciální operace vedená teroristickým státem se změní na “protiteroristickou”. To nevymyslíš. Ale Rusové to možná sežerou. Ve skutečnosti se nezmění nic. I když s narůstající zoufalostí Kremlu se ruský způsob vedení války může stát ještě bezohlednějším, zvláště k civilistům.

Administrátor
P.A.Semi
27. 9. 2022 20:39
Odpovědět  [Trol-1] Josef Trn

Přemku, už zase nechutně lžeš…

Ukrajinští nacisté vedli osm let teroristickou občanskou válku proti Donbasu, vraždili tisíce nevinných civilistů a stovky dětí – v průměru každý týden nějaké dítě, a lživě tvrdili, že je to “proti-teroristická operace”…

Ukrajina je Teroristický Stát, který vedl a vede Teroristickou Operaci, a prohlašuje ji za proti-teroristickou…

Takže to tam má evidentní precedent, ale tentokrát to bude po Ruském, tedy Pravdivě…

πα½

Masunta
27. 9. 2022 22:07
Odpovědět  P.A.Semi

Trollla nelze deklasovat, vyřadit argumentačně. Bylo by to jeho profesiální selhání a patrně by přišel o finanční ohodnocení. Ale, jistě, jaká je ctěná libost.

Administrátor
P.A.Semi
27. 9. 2022 22:55
Odpovědět  Masunta

Je pro mě modelový příklad, protože takhle nějak podobně zmagořených lidí jsou tu u nás tisíce – viz Seznam a Iděs atd…

Takže je potřeba to vyvracet argumentačně, ne sice kvůli tomuhle profesionálnímu provokatérovi, ale kvůli dalším, kteří byli zmagořený podobně a třeba má někdo z nich šanci to prohlédnout a pochopit…

πα½

Masunta
27. 9. 2022 23:22
Odpovědět  P.A.Semi

To má logiku, Semi …
V tomto Rusku (republiká po referendech) bude platit stejná jaderná doktrína a stejná pravidla o územní celistvosti, jako na území bývalé Ruské federace. A nyní vezměme situaci Kyjevem trvale ostřelované Záporožské JE, popřípadě útok Kyjeva na další jaderné elektrárny. Rakety Himarsů nelze vystřelit bez naprogramování cílů skrze americké vedení bojových operací. Takže USA a NATO připravují válečný scénář napadení ruských jaderných elektráren, kdy jejich velitelská centra připraví a provedou útok na jaderná zařízení Ruské federace. Útok na nukleární zařízení spadá pod možnost použití jaderných zbraní, tak jak jej definuje současná ruská obranná doktrína. Nic divného na tom není: Napadnete ruskou civilní atomovku a dostanete po kokosu ruskou vojenskou atomovkou.Takže první krok Rusů bude, že musí zhasnout všechna velitelská centra NATO, která připravují útok na jaderné zařízení Ruské federace. A je úplně jedno, kde tato centra budou, protože jde o použití direktivy jaderné obranné doktríny RF.

Masunta
27. 9. 2022 23:24
Odpovědět  Masunta

Nejspíš asi do dvou hodin vyřadí z činnosti všechny vojenské satelity NATO nad Ukrajinou a Ruskem. Rusové nemusí sahat k použití jaderných zbraní. Stačí udělat jedno hypersonické „bu-bu-bu“ a evropské NATO, které vede válku na Ukrajině, je vyřízené. Bojovat proti těmto prostředkům nejde. USA už obětovala Ukrajinu a nyní připravuje obětování celého EU, takže je jí to celkem jedno. USA musí bojovat s Čínou a tento velký imperiální úkol má stejnou šanci na úspěch, jako západní plundrování Ukrajiny. Ale ruský útok na vojenská centra bude na zavedení výjimečného stavu v EU stačit až až. A letošní zima bez energií a surovin to bude korunovat.Osud západní Ukrajiny
První krok postupného rozpadu západní banderovské Ukrajiny je jasný a půjde přes systém Rusy organizovaných referend. Je to jednoduché: Postoupí fronta a vypnutý plyn a elektrika se zapojí po provedení referenda s kladným výsledkem. Přitom lidé dostanou silný ruský rubl, funkční stát, zajištěnou práci a navíc vykopnou ze země neonacisty, kteří jim vládli skrze neústavní převrat od roku 2014. Klíčové je, co se stane s oblastmi tvrdých banderovců,

Masunta
27. 9. 2022 23:29
Odpovědět  Masunta

jako je Lvov a další. Tady se Rusové inspirovali špinavými způsoby USA a jejich využitím teroristických armád při rozvracení států pomocí tzv. „barevných revolucí“.Neonacisté Azova a dalších brigád mají v Turecku zelenou a budou zde vytvářet výcvikové tábory, které Rusům nevadí, jinak by je tam nepustili. Proti komu budou tito banderovci nasazeni? Je jasné, že jejich prvním úkolem je zabít Zelenského a spol. To Rusům celkem vyhovuje, když to už dávno neudělala ukrajinská armáda. Historie Bandery a jím založené vojenské formace UPA je zajímavá tím, že postupně nenáviděl všechny: Poláky, Rusy, Němce a pak skončil v americké zóně v Mnichově. Ale Poláky masakrovala UPA ve Lvově a okolí po tisících, na to se nezapomíná.
Takže neonacisté dostanou čestný úkol bránit proti Polákům ten zbytek „Ukrajiny“, který jim Rusové nechají, protože o něj absolutně nemají žádný zájem. Ať ty zbankrotované oblasti Banderovstánu platí EU, když je celou dobu podporuje. Neonacističtí teroristé vycvičení v NATO budou perfektním nástrojem Kremlu, jak začít proxy-válku Ruska proti evropskému NATO. Připomeňme základní moudro: Kdo s čím zachází, ten s tím také schází.

Evžen
2. 10. 2022 04:04
Odpovědět  P.A.Semi

Problém je že na tebou zmíněných médiích s naším přesvědčením končíš, tam můžeš hanit jen Rusko, Činu a podobně…!

sizok
27. 9. 2022 20:39
Odpovědět  [Trol-1] Josef Trn

Jsi naprostý kretén. Tyto kecy si nech pro Seznam, tady ti je nikdo nesežere, hlupáku.
V hlavě chcanky a skalice, zmr-de. Už mě ti zkurvy-syni vytáčejí.

27. 9. 2022 21:55
Odpovědět  sizok

Klídek… Však on se umlátí sám.

Masunta
27. 9. 2022 22:10

Neumlátí.

Pedro
27. 9. 2022 21:07
Odpovědět  [Trol-1] Josef Trn

Prší u vás v řeporyjích nácku?

Pavel K
27. 9. 2022 21:24
Odpovědět  Pedro

Von jede autobusem, tak mu to nevadí. 🤣🤣🤣

Buchtík
27. 9. 2022 21:41
Odpovědět  Pedro

Nepršelo, když jsem tudy dnes jel oním zmiňovaným autobusem. Že jsem nešel pěšky, debil. Mám to dneska za litr. :/

27. 9. 2022 21:53
Odpovědět  [Trol-1] Josef Trn

Tak to máš pravdu. To fakt nevymyslíš. Tak bl-bej snad ani nemůže nikdo bejt, aby podobný žvást vymyslel. Na tos musel dostat noty – to jsou ty nové, co jsem tě ponoukal, ať si je vyžádáš?
Nebo jsi vážně takové trapno?

Albi
28. 9. 2022 00:09

Bojuje tak za svůj ideál. Jiný způsob nezná a není divu, žádný jiný neexistuje.
A pořád sám sebe přesvědčuje, že ten západní “chleba” má určitě jen jednu kůrku.

Je spíš smutné vidět, jak se toho svého ideálu, po všech stránkách skvělého Západu, ti trollové nechtějí vzdát, protože jinak by zjistili, že se mu NIKDY nevyrovnají a nebudou jím uznáni a uznáváni jako rovnocenní

Janaz
27. 9. 2022 23:42
Odpovědět  [Trol-1] Josef Trn

Blbeček trolíček, asi tak bezohľadným ako amícke atómky na civilistov, napalm na deti či vybombardovanie svadobčanov?

Stano
28. 9. 2022 16:01
Odpovědět  [Trol-1] Josef Trn

úvaha totálneho blba

Evžen
2. 10. 2022 03:52
Odpovědět  [Trol-1] Josef Trn

To jako myslíš válčit jako USA bez ohledu na civilní oběti…!

sizok
27. 9. 2022 20:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Konečně to někdo řekl nahlas. Vymýtit na ukrajině nacismus
a nastolit nový řád. Doufám, že Rusové znovu neudělají stejnou chybu.

Pedro
27. 9. 2022 20:46
Odpovědět  sizok

A taky vyhnat zákeřné a podlé anglosasy z východní polokoule a nechat je ekonomicky chcípnout!

Pavel K
27. 9. 2022 21:25
Odpovědět  Pedro

👍 👍 👍 👍

Masunta
27. 9. 2022 22:35
Odpovědět  Pavel K

Rozprávajú sa dvaja recidivisti:
– Včera som bol vykradnúť jedného advokáta a nedopadlo to dobre.
– Chytili ťa?
– Aj to, ale ešte sa ponúkol, že ma bude zastupovať na súde a vypýtal si zálohu sto eur.

27. 9. 2022 22:59
Odpovědět  sizok

Myslím, že neudělají. Na dokončení Velké vlastenecké se připravovali nejméně od r. 2015. Že to tak nevypadalo, je pouze záležitost vlnění a kalení vody – nic víc. Jen si myslím, že původní plán byl na později. Jenže pak začal Zelí vyhrožovat atomovkou, v té samé době už měli, domnívám se, dostatek info o biolaboratořích, a od zpravodajců nasazených v Penragramu další info, které zřejmě nikdy nevyplují napovrch. Pak už nemohli nic odkládat. Ještě by mě zajímalo, zda to, jak Duma “donutila” Gosudara k akci, byl Gosudarem pečlivě předpřipravený tak koněm, nebo zda to pouze vyplynulo ze situace a Putin a spol. převzali iniciativu. Tak či onak, opět se potvrdilo, že budoucnost přeje připraveným.
Od prosincového ultimáta jsem totiž čekal, jak to Gosudar a spol. navléknou, aby do Banderstánu mohli nafárat. Potom jsem zase čekal, jak to navléknou, aby specoperaci rozšířili v souladu s mezinárodními zákony, tak, aby si rozvázali ruce a zároveň aby zametli s pátou kolonou, protože bylo jasné, že bez aplikace válečných zákonů je to vyloučené. No a dočkal jsem se. Referendum dnes končí a začne cvrkot.

27. 9. 2022 23:00

Zároveň s mobilizací totiž počali upravovat zákoník, nadiktovaný opilci ušáky, a včera začali jednat o "znovunavrácení" trestu smrti do zákonů Federace. To není ani náhodou improvizace za pochodu. To muselo být, domnívám se, sakra dlouho předpřipravené. Pokud ne, pak je to na Guinesovu knihu rekordů - neznám zemi, kde by se od návrhu zákona k jeho aplikaci dal počítat čas ve dnech. Což dle mého znamená, že protiteroristická operace pouze podmíněně. Možná zůstane jen u ní - ale stejně tak možná se zastaví až u La Manche. Nezapomněl jsem totiž na Putinovu zmínku o denacifikaci Evropy, pokud to bude nutné. Zvláštní jak záchod tuto zmínku ignoruje. Nebýt nevinně mrtvých, sledoval bych tu vysokou školu strategie s nadšením. Hm... Jak tak na to koukám, bylo by jen dobře, kdyby si Rusové ošplouchali nohy v Atlantiku. A čím dříve, tím lépe. Nebo bude po našem trojnárodě veta.

Masunta
27. 9. 2022 23:51

Dobrý příspěvek.

Albi
28. 9. 2022 00:28

“Ošplouchnout nohy v Atlantiku” by asi nestačilo. Na obsazení a “dohled” nad takovým prostorem a množstvím lidí by nebylo dost kádrů.

28. 9. 2022 09:10
Odpovědět  Albi

Vzor USA například. Omezené kontingenty vojsk a na tři generace obdoba vázacích aktů. Stačí Německo a Francie, ostatní zalezou. Nebo spíš namísto ušákům se začnou vrtat do řiti méďovi. Ne kvůli vojenské síle, ale že to bude výhodné – konec (nejen) energetické krize, otevření dveří na východ. Což se týká i Německa a Francie – neprodělají na tom. Hlavně běžní občané si polepší. Rozhodně se budou mít lépe, než pod amíky. Jiná otázka jsou korporace. Tady je dle mého více možností, proto předčasné mudrování.

Případně vzor Waršpakt, kdy se “převýchovy” východního Německa a potlačení velmocenských ambicí pšonků zhostili celkem úspěšně. Otázkou zůstává dědičný nepřítel Ruska – Británie. Opět více možností.

Krom toho nepochybuji, že až skočí s “děláním pořádku” v Evropě, udělají si pořádek i ve svém “měkkém podbřišku”. Rozhodně nedopustí, aby šmejdy vyhodili z Evropy dveřmi a oni jim v Asii nalezli zpátky oknem. A ještě něco. Nemyslím si, že zůstane jen u této částečné mobilizace. Teď to chce hlavně proniknout k Podněstří, osvobodit Oděsu, a přivyknout občany Ruska na to, že jsou ve válce. Zatím jim to nedocházelo.
Hm… Strašně rád bych byl muškou při jednáních Putin – Si

Frankie
27. 9. 2022 21:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Opravdu vše nasvědčuje tomu, že to neskončí dobře. Američtí zmetci jsou schpni čehokoliv. Jen když to podporuje jejich zájmy.

M.Š.
27. 9. 2022 21:28
Odpovědět  Frankie

Již se stalo,anglosasové spolu s ukrajinci provedli sabotáž na plynovodu z Ruska do Německa……

Pavel K
27. 9. 2022 21:29
Odpovědět  Frankie

Taky to nevidím růžově. Už jsme tu několikátá civilizace. Všechno má svůj konec.
Smrt je součástí života, někomu vyměří více někomu méně. Možná že nadešel čas.

27. 9. 2022 23:04
Odpovědět  Pavel K

Tak to aby sis na ten palouček co máš vyhlídnutej rovnou lehnul. Neboj, vysmahne tě to než se naděješ. Nebo se spokojíš s pouhým stínem na zdi? 🙂

janle57
27. 9. 2022 21:44

pak,že ilegální migranti z Afganistánu nemají přístup k internetu.

Autor
27. 9. 2022 21:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Oni si neuvědomují, že s Putinem se dalo domluvit, jeho nástupci budou s velkou pravděpodobností radikálnější a rozhodnější. V Rusku se zatím mnohem více aktivizovali ti, co jsou pro Rusko a ti co jsou proti ,nedokázali za celou dobu vyvolat ani náznak “barevné revoluce”. A to přes velikou snahu. I dnes se snaží škodit a odmítat ruské symboly současnosti, jako “Z”, vojáci nejsou vítáni všude atd., ale tím se v očích většiny ruské společnosti jenom odkopávají a jsou lépe vidět.
Ve světle ničení a krachu kontinentální Evropy a morálního úpadku USA, přes halasné řeči, není možné očekávat jiný výsledek.
Mimochodem všimli jste si? Tam kde jsou rusofobové, “rozkvétá” duha, hádejte proč. Ano, potí se jim od přemýšlení čela, ale blbosti se nevyhnou nikdy.
Škoda, že není u článku přesná doba, na sekundu, zveřejnění. Mohli bychom hádat, jak rychlá je pohotovost pracovníků gaulaitera Koudelky. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
27. 9. 2022 22:10
Odpovědět  Peter

Zdroj v prezidentskej kancelárii prezradil, že kancelária prezidenta je pripravená vytvoriť špinavú jadrovú bombu, ktorá by zadržala Rusko. Na Bankovej už bol zriadený štáb s jadrovými vedcami a vojakmi, ktorí narýchlo pripravujú skupinu na vývoj jadrových zbraní.
/Ukrajinský TG-kanál „Rezident“/

Administrátor
P.A.Semi
27. 9. 2022 23:07
Odpovědět  Peter

Když na datum článku ukážete myší (bez klikání), tak vám nápověda ukáže čas publikování 19:57, trol zareagoval v 20:01 (na minutu to musí stačit) …

A když se mu to zablokovalo, tak to zkusil znovu z jiného browseru a s jiným jménem a emailem, ale skoro stejný text a ze stejné IP adresy (nějaká proxy tentokrát v Německu), takže jsem si je asocioval, že to patří k sobě, a vybral si jeden z nich k vytažení z koše…

Přemku, můžeš takhle pokračovat označovat nám šmejdovské proxy-servery, spousta těch IP adres už je v black-listu – některé s celým segmentem 255 adres, a půjde to doplňovat…
A pak to třeba i chytá další kolegy troly, kteří to používají také – jeden nebo dva další se tu snaží, takoví echt nechutní opilci, nebo totální magoři…?
To tenhle Přemek (Trol-1) aspoň píše normálně česky, že to má hlavu a patu…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
27. 9. 2022 23:14
Odpovědět  Peter

Duha na nebi je rozklad světla v kapkách vody… Čisté světlo, čistá duha…

Ale Duha na Zemi je znamením Špíny a Rozkladu – různé mastné skvrny v bažině, ropné skvrny na silnici, a různá nechutná hnutí perverzních lgbtqp*, a nebo Noahidové – kteří se chystají nás vyhubit a pak jako “synové Noe” tu planetu znovu osídlit…

πα½

Keller
27. 9. 2022 22:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Jeden americký senátor se v roce 2016 vyjádřil v tom smyslu, aby se USA nemíchaly do událostí na Ukrajině, protože pokud do toho vstoupí RF, Ukrajina přestane existovat. Vývoj situace ukazuje na pravdivost tohoto výroku. Ještě není problém vyřešený a uvidíme co bude dál.

Masunta
27. 9. 2022 22:42
Odpovědět  Keller

Putin ovládne celou Ukrajinu. Nechechá enklávu, kde by se upevňovat nacista a paktoval teroristické akce. Dosadí akceptovatelného prezidenta, založí se nová politický strana, proběhnou volby, změní se ústava a zákony, místo armády policie, možná nějaká minimilice s ručními zbraněmi. Tedy změní se skoro vše. Lidi zatím ani moc ne. Nakonec i oni – někteří pochopí, že jim tam nebude tak zle. Nebudou mrznout, hladovět, emigrovat, dostanou práci.
Zaslechl jsem fórek: Když může do Kyjeva jezdit bezpečně tolik politiků, proč by se tam nemohli vrátit ukrajinští emigranti ?

Albi
28. 9. 2022 00:51
Odpovědět  Masunta

Je smutné, že tak očividná pravda vyznívá jako fórek.

A potvrzují to samotní Ukrajinci – před válkou prchající a vzápětí se vracející do válečného pekla tu na oslavy pravoslavných Velikonoc, tu využít možností si domů převézt beze cla nová auta.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
28. 9. 2022 21:45
Odpovědět  Keller

Potvrzuje se opět, že málokdo čte a poslouchá i důležité řeči pozorně a domýšlí je do důsledků. Vždyť to, co se děje teď, vyplývá z úplně první řeči o SVO Putina a neustále bylo opakováno. Totiž, že se jedná o důslednou denacifikaci celé Ukrajiny.. Holt to drtivá většina potřebuje po lopatě.
Protože pokud Rusko nechtělo a nechcee za “souseda” nějaký ten nacismus nebo fašismus, pak osvobození Donbasu a dalších území nestačí. Pokud by ponechali jen kousek Ukrajiny, opakovalo by se to všechno znova dříve nebo později.
Co bude s územími kde není většina původem rusů, to ukáže čas, pokud Rusko všechno dokončí, ale myslím si, že se opět najde pasáž a slova, kde to bylo oznámeno. Jen to “nevidíme”. Jsme hluší a slepí.

Aleš
28. 9. 2022 11:59
Ohodnotit příspěvek :
     

A to chtěl Západ Rusko rozkrást. Nějak se nedaří.