Agónie Kapitolu: Proč stojí za to připravit se na zavedení stanného práva ve Spojených státech

Proč stojí za to připravit se na zavedení stanného práva ve Spojených státech.

Probíhající rozmisťování vojenských jednotek ve Washingtonu nemusí být ozvěnou údajné hrozby vzpoury příznivců Trumpa (ve skutečnosti provokace Hlubokého státu) vyjádřené v zajetí Kapitolu, ale signálem blížícího se zavedení stanného práva ve Spojených státech.

Důvodem k tomu může být jakákoli událost – pokus o vraždu stěží myslícího Joe Bidena a přenos moci na Camillu Harrisovou; útok letadel-kamikadze na důležitou vládní instituci nebo ikonický objekt – analogicky
s 11. zářím 2001, třeba Kapitol; zahájení konfliktu například s KLDR nebo Čínou – potopení vlastní ponorky
a vyhlášení války, atd.

To, co se v hlavním městě USA dělo za poslední dva týdny, počínaje přípravami na Bidenovu inauguraci, nezapadá do běžné logiky věcí. Přidejte k tomu 100% připravenost amerického mediálního komplexu a digitálních gigantů sociálních sítí zavést úplnou cenzuru a vytvořit základnu „vyvrhelů“ – všech těch, kteří mohou být označeni jako nespolehlivý element společnosti, hotové a zakonzervované tábory FEMA pro několik milionů lidí a … jak se říká, dostáváme výsledný obrázek.

Pokud změní současný plot kolem Kapitolu na silně opevněný, pak je jasné, že se nikdo v rámci demokratických postupů nevzdá moci.

Neporušili všechna myslitelná i nemyslitelná pravidla, aby ve výsledku volební frašky zůstal celé funkční období špatně uvažující stařec na místě první osoby v zemi.

USA již de facto nejsou globálním hegemonem.

Roste Čína, v mnoha ohledech obnovilo svoji suverenitu Rusko, existuje Evropa, která se dnes stále více rozděluje, existuje faktor Británie, která je připravena znovu sestavit anglicky mluvící svět pod svojí záštitou. Existuje obrovský dluh Spojených států celému světu, který zjevně nemají v úmyslu splatit.

A aby se skryl fakt, že „král je nahý“, může Deep State přijmout opravdu mimořádná opatření.

A ani země jako celek nemůže dlouho žít a předstírat, že se nic neděje, že je normální když se hlavní město změnilo v tábor za ostnatým drátem s desítkami tisíc vojáků střežících „zónu“.

A Trump a síly za ním stojící se zjevně nesmířili s převzetím moci. Něco se stane. 

Ano, a Deep State nezničil volební systém USA a nezfalšoval výsledky posledních amerických prezidentských voleb proto, aby ospalý Joe v roušce klidně „bez hluku“ chrlil několik desítek dekretů za týden, které dosud nebyly zveřejněny v oficiálním rejstříku právních aktů.

Ano, a Amerika nebude moci nadále žít stejně klidný život – rozdělení země je tak hluboké, že se to stalo viditelným pro všechny. Dokonce i samotným obyvatelům Spojených států.

Jasně se něco připravuje. A musíme se také připravit.

Michael Flynn výslovně uvádí, že zákon o povstání nebyl Trumpem podepsán, armáda zemi neřídí a neexistuje žádný „plán“.

Jurij Barančik
https://bit.ly/2N5zmYC

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na