Agent Donald vs. Agent Bernie

1. Americký tisk (Washington Post, citující anonymní zdroje) tvrdí, že Kreml chce, aby byl Bernie Sanders zvolen prezidentem Spojených států.

2. Bernie Sanders uvedl, že je proti takové pomoci, a řekl, že když se stane prezidentem, nedovolí Rusku zasahovat do amerických voleb a varuje Putina, aby „zůstal mimo americké volby“.

3. Avšak zároveň s tím americký kongres prohlašuje, že Kreml chce v amerických prezidentských volbách zaručené vítězství pro “agenta Donalda”, protože členové Kongresu o tom byli informováni na briefingu zpravodajské komise.

4. “Agent Donald” nazval, co se děje, pokračováním lovu čarodějnic a odmítl potvrdit současného šéfa národní zpravodajské služby v úřadu.

5. Hillary Clintonová uvedla, že Trump nebude schopen znovu vyhrát bez pomoci Ruska: 

“Putinova loutka znovu získává ruskou pomoc. Ví, že bez ní nemůže vyhrát. A nemůžeme to dovolit.”

Ale, ale, ale… Nelze dávat všechna vejce do jednoho košíku… 

Vyhrát musí buď “Agent Donald” nebo “Agent Bernie”. Soudě podle rezignace šéfa národní zpravodajské služby Spojených států, tento plán pracuje a přední odborníci z americké demokratické strany, kteří se orientují v otázkách ruského zasahování do amerických voleb, to potvrzují.

***

Po dnešním drtivém vítězství Bernieho Sanderse v Nevadě (které, jak nyní víme, je také podporováno Kremlem), tým Bloomberga vydal varovnou zprávu, že po sérii vítězství je Sanders jen krok od vedení a připomíná, že vyhlásil válku „demokratickému establishmentu“ a chce zaútočit na svou vlastní stranu. 
Podpora Sanderse je fatální chyba.

Biden jako hlavní kandidát establishmentu otevřeně netáhne – ukrajinská historie a záležitosti jeho syna vážně snížily jeho ratingy,… takže Ukrajina skutečně „zasahovala do amerických voleb“.

“Agent Donald” již otevřeně trolluje, blahopřeje „Crazy Bernie“ (šílenému Bernie) a naléhá na něj, „aby si nenechal vítězství ukrást“. Z těch, které mohou demokraté nominovat, je Sanders jedním z nejvhodnějších kandidátů pro Trumpa.

Sám Sanders již slíbil, že po společném vítězství (které je nevyhnutelné) nad prolhanou Trumpovou vládou, vybuduje zemi lásky a pravdy.

https://bit.ly/3c0PrHh
https://bit.ly/2SQWt9O

sdíletj na