…. a že nic nepíšou vo tom Katalánsku …VIDEO – přenos

Všichni v ČR mají nyní možnost v přímém přenosu sledovat cenzuru, autocenzuru nebo prostou zbabělost mainstreamových novinářů. Možná jim už dojde, proč se jim oprávněně říká prestitutky.

Live

V Katalánsku to vře. Političtí vězni v demokratickém Španělsku mají smůlu, že své politické názory neprosazovali v nedemokratickém komunistickém zřízení. To by dostali max. 5 let, tak jako Havel. Ale protože žijí ve vyspělé demokracii, kde svoboda projevu se cení nejvýše a právo na sebeurčení se podporuje bombardováním hlavního města odpůrců … tak dostali 12 a více let v base. Jóóó … holt ta echt demokracie. EU si rozvracet nedáme!

Ale zpátky k tématu – na dnešek (pátek 18.10.2019) byla svolána generální stávka, jak se můžete dočíst třeba na BBC. U nás hlasitě nic. Jen na idnes.cz jsem zaznamenal ve sportovní rubrice, že “El Clásico” se bude muset odložit … kvůlivá bezpečnosti hostů z Madridu. Někdo si asi uvědomil, že lásku a věrnost nelze vysedět na bodácích.

Zajímavá zpráva je taky na The Guardian. Tam informují, že mladá generace přišla s novou taktikou – někdo vymyslel aplikaci, pomocí které se dotyčný prokazuje jako důvěryhodný. Během, de-facto chvilky, si aplikaci stáhlo 270.000 uživatelů …

V klidu si nyní můžeme zrekapitulovat důležité zprávy poslední doby :

  • náš kámoš rozřeže a rozpustí v kyselině nepohodlného novináře … EU nic, je to sice gauner, ale NÁŠ gauner.
  • kritika a uvalování sankcí na zlé nedemokratické Rusko a Čínu je přerušována jen v době, kdy jsou naši kámoši (vč. USA) zaneprázdněni bombardováním civilistů v Jemenu.
  • to že USA okupují bez mandátu cizí území se už bere jako samozřejmost … a ani se to netají.
  • demokraticky zvolení představitelé v demokratickém Španělsku jdou do báně na 12 a více let, protože v souladu se svým programem uspořádali velmi nebezpečné referendum (sic!) a své příznivce agresivně vyzbrojili posledním modelem útočných papírových (recyklovatelných) hlasovacích lístků.
  • člen našeho obranného spolku NATO páchá válečné zločiny na území sousedního státu … a EU opět nic. Jen … ty ty ty ! … ještě jedna ukamenovaná a znásilněná politička a nedostaneš po nedělním obědě bonbónek.
  • EU místo důležitých věcí řeší, jak zadušením ekonomiky snížit CO2 o 0,0001% nebo 0,0002%. K projednávání se slétají soukromými tryskáči, kde uhlíková stopa se jaksi asi nepočítá, stejně tak jako jiné mega stopy např. z lodní dopravy. K dokonalosti už jen zbývá, aby důkladně prošetřili, zda se může poslancem EP stát kůň … a podobnost se zánikem Římské říše bude dokonalá.

Těch věcí, které prestituti cudně nerozebírají je více. A tvrdím, že jich bude přibývat. Zánik říše nikdy neprobíhá, obrazně řečeno, “ze středy na čtvrtek”. Faktem ale zůstává, že právě prožíváme dobu rozpadu EU, NATO a ztráty dominance US dolaru. Zbývá už jen otázka, jak moc bude chcípající kobyla kolem sebe kopat …https://bit.ly/2Bsn9nK

David Dvořák

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
simple-ad

This is a demo advert, you can use simple text, HTML image or any Ad Service JavaScript code. If you're inserting HTML or JS code make sure editor is switched to "Text" mode.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na