politika

“A jinak jste zdravá?” – Zacharova ostře odpověděla ministryni obrany Spolkové republiky Německo

Německo prokázalo vrchol cynismu a arogance, když srovnává Rusko, Čínu a islámský extremismus.

Uvedla to na briefingu oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova, která komentovala projev ministryně obrany Německa před budoucími německými důstojníky.

“Paní Kramp-Karrenbauerová upozorňovala z pódia na “intelektuální a vojenskou” nadřazenost německého státu na rozdíl od hrozeb ze strany Ruska, Číny a islámského extremismu.

Chtěla bych položit tradiční otázku – nejste nemocná? Je všechno v pořádku? Na základě čeho, kdo vám dal právo dávat na stejnou úroveň, porovnávat a z oficiální tribuny deklarovat nějaké analogie mezi Ruskem a Čínou na jedné straně a islámským extremismem na straně druhé?

Chci připomenout německé ministryni obrany, že Rusko bojuje v Sýrii proti radikálnímu islamismu, na rozdíl od Německa,“ řekla Zacharova na adresu německé strany.

Navíc v projevu ministryně obrany Spolkové republiky Německo zástupkyně Ministerstva zahraničních věcí Ruské federace našla také teze, se kterými nelze souhlasit.

„Kramp-Karrenbauerová označila válku rozpoutanou v roce 2014 na východě Ukrajiny za „hrubé porušení norem mezinárodního práva“. To je na sto procent, to je pravda. Bylo by hezké, kdyby vedoucí ministerstva obrany státu Normandského formátu jasně naznačil, že tuto válku rozpoutal Kyjev proti vlastnímu obyvatelstvu.

Dalo by se dokonce spekulovat o tom, co Berlín udělal pro to, aby takovým scénářům zabránil, protože až do roku 2014 ručně řídil velké množství procesů, které probíhaly na Ukrajině,“
dodala Maria Zacharova.

https://bit.ly/35MDFOJ

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
24. 6. 2021 12:53
Ohodnotit příspěvek :
     

To vždy dopadne takto jako chlapi si porovnávají no a baby zas dokazují která má více prořízlou drňu . Vrchol trapnosti a na to musí mít člověk povahu – o charakteru se zde nedá ani pípnou , kde nic není…………