blogpolitika

A je to tady: Jindřich Rajchl k dnešní demonstraci

AKTUALIZACE

Děkujeme všem za úžasnou atmosféru.

sdíletj na

184 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
11. 9. 2022 11:25

Rajchl premiér.
A SPOLU před soud. Vlastizrada, porušování povinností při správě cizího majetku a sabotáž, podpora fašismu.

Ladislav
11. 9. 2022 11:29
Odpovědět  Aleš

💤 1* ****************** Na doživotí a těžký PRACOVNÍ žalář!! Bez amnestie!

Teuton
11. 9. 2022 12:09
Odpovědět  Aleš

Stejně to nakonec bude muset skončit demisí, přechodnou vládou a předčasnými volbami. Všichni to víme, vědí to i fialoví pětizmrdi, pro které je na prvém místě zájem Unie, USA a Ukroušů, nikoli ČR. Čím déle se ovšem budou koryt držet, tím je i pravděpodobnější, že koryta budou vystřídána lucernami a kandelábry. To si ale nikdo rozumný nepřeje. Je pouze na pětizmrdovi, jakou zvolí cestu.

Markýza
11. 9. 2022 15:28
Odpovědět  Aleš

Ráda bych věřila…ale nemůžu. Tedy tomu Rajchlovi. Prezentuje se tak, ale nebude to žádný Orbán, věřte mi: pusťe si tohle video v článku beze zvuku – a pak nějaké s Orbánem, taky beze zvuku.

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 16:32
Odpovědět  Markýza

Na NR je článek “SPD a Vidlákovy kydy” od MUDr. Davida. Je v něm i odstavec zabývající se pozadím demošky 3.9, privatizací občanského odporu stranou PRO, a proč SPD nepřítomna. Měl by mě potěšit – ale nepotěšil. Asiže proto, že čím jsem starší, tím více mě mě se-rou situace “já to říkal”. Doporučuji prolétnout i diskuzi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 16:37

novarepublika.online/2022/09/spd-a-vidlakovy-kydy

Misa z Moravy
11. 9. 2022 16:41

PRO má nepochybně potenciál sebrat SPD některé voliče. Chvíli jsem poslouchal projevy na Staromáku na Fb. Předvolební show do Senátu, nijak zvlášť povedená. Teplá křesílka tam se ale hodí.

Pavel K
11. 9. 2022 18:59
Odpovědět  Misa z Moravy

Divné zase před volbama co?!! Stejný česnekový rukopis už jsou tím trapní. Čekal bych nějakou inovaci, změnu taktiky. Pak že jsou chtytří, jó vychcaní to ano!!!!

Markýza
11. 9. 2022 17:16

Četla jsem – Vidlák mě baví už hodně dlouho. Diskusi ještě omrknu, dík.

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 18:11
Odpovědět  Markýza

Nedorozumění? Je to reakce MUDr Davida na Vidlákův článek “O SPD s láskou”, ne tento (O SPD s láskou), či další článek od Vidláka.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
11. 9. 2022 18:28

Jo aha! Díky.

Jaroslav
12. 9. 2022 09:45

Kdysi byla na Nové republice možná diskuse jako “anonymní”, tak jsem tam zkritizoval akci poslanců SPD v “Europarlamentě” kdy schválili podraz ze strany eurokomise proto “aby schválili něco, co tam bylo zapracováno úmyslně jako past ze straky EU…”, pak jsem zkritizoval článek tamtéž, k výročí napadení SSSR s názvem “Dnes před .. lety Slovensko napadlo SSSR” a připoměl jsem jim kolik bylo vyrobeno pro Wermacht vojenské techniky v Protektorátu- odpověď, že prý to v Protekktorátu dělali “neradi” ale že Slovenský stát…. pak mne zablokovali, dále pak ztížili diskusi a teď je tam diskuse jenom “svých, chválících”. Faleš, a v té demonstraci jim vadilo, že někdo byl lepší. Byli tam skoro všichni slušní lidé, včetně komunistů, jenom SPD ne…. Narcisizmus, nebo hloupost? Teď není čas na žabo miší války, až pozdějš. Myslel jsem, že bych je mohl volit, škoda.

Ladislav
12. 9. 2022 07:22
Odpovědět  Markýza

💤Pořád lepší Rajchl, než nikdo! Hůře být už nemůže, aspoň nějaká naděje na stáří! Věř a bude ti přáno! 🇨🇿

Masunta
11. 9. 2022 16:04
Odpovědět  Aleš

Ukrajinci pripravujú v DĽR protiofenzívu.
Druhý deň sa objavujú správy, že nepriateľ hromadí sily v oblasti Ugledar a Pokrovsk (Krasnoarmejsk) na novú ofenzívu.
Kolóny s personálom a technikou Ozbrojených síl Ukrajiny prichádzajú do Pokrovska, 50 km od Donecka, informoval veliteľ brigády „Vostok“ A. Chodakovskij. V regióne Ugledar Rusi, spojenci, už dávno nemajú žiadne zálohy, nepriateľ tu vytvoril mohutné opevnené územie s dlhodobo vybetónovanými palebnými bodmi a mínovými poľami. Teraz sú informácie, že nepriateľ začal odstraňovať míny a pripravuje priechody v mínových poliach na protiútok. Ozbrojené sily Ukrajiny tiež posilnili prieskum zo vzduchu, v oblasti operuje veľké množstvo bezpilotných lietadiel.

Očakáva sa ofenzíva v smere Ugoldar – Vladimirovka – Sladkoje. Údajným cieľom je preseknutie cesty Mariupoľ – Doneck.
Sú tam sily ľudovej milície a jednotky Ministerstva vnútra DĽR, ako aj pechota „Južného vojenského okruhu“.

Misa z Moravy
11. 9. 2022 16:42
Odpovědět  Masunta

Aby nakonec ruský Donbas nebyl menší než po 2014.

Jaroslav
12. 9. 2022 09:56
Odpovědět  Masunta

Mansuto převelebný, nebo jak ses to kdysi a na jiném webu jmenoval (že tys narušoval diskusi na Nové republice?). No, já jsem také neměl češtinu ve škole, ale ten československo-ukrajinský pravopis je zarážející. Chtělo by to pravidla českého pravopisu, některá slova se píší jinak.
Pokud to nevíš, tak někteří blokeři již neříkají “ukrajinská”, ale “západní” vojska, co je správnější. Základ je sice ukrajinský (cannonfodder, potrava pro děla), ale je tam spousta zahranišních specialistů a to nejdůležitější, zpravodajské informace a plánování zajišťuje “západ”, je tady jedna taková vojenská organizace… Války proti Rusku vždy v historii vedli koalice (Napoleonská, Hitlerovská) za účasti minimálně Evropy, dnes i zámoří. Jak to zpravidla dopadlo je historicky zřejmé. Doporučuji počkat, a nechválit den před večerem.

ZxSpectrum
11. 9. 2022 20:33
Odpovědět  Aleš

Alešek sedí v Terezíně – natvrdo 😀 sabotáží mu vybouchlo auto….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
12. 9. 2022 10:01
Odpovědět  ZxSpectrum

No v tom Terezíně již seděl kdekdo, za 1. svv tam “převychovávali” ruské zajatce na Ukrajince (to s obecně neví), za 2. svv tam bylo “Vzorové židovské město s vlastní samosprávou”- tak to alespoň popisovala Goeblsova propaganda, no a dnes bych se nedivil. Bude potřebovat internovat a “převychovat” část obyvatelstva, která nepochopila!

milan h
12. 9. 2022 11:19
Odpovědět  Jaroslav

a v male pevnosti udavala Horakova podle zistenych skutecnosti

Masunta
11. 9. 2022 11:42

Spíše se budu opakovat, ale nešť: Azimut na radikalizaci společnosti je dán. U nás v toto už nešlo snad ani doufat desítky let. Protivládní aktivity budou narůstat a tací jako vlastenec Rajchl budou získávat na síle, politické moci a věřím, že kolem nich už narůstá tým zapálených spolurevolucionářů. Z různých vrstev společnosti. Také věřím, že v průzkumu bude mít PRO srovnatelně preferencí jako ANO.

sizok
11. 9. 2022 17:42
Odpovědět  Masunta

Je lidskou přirozeností, že bude volit zlo, které zná, kterému ví, jak se přizpůsobit,
než neznámo, o kterém nic neví. Jasným favoritem je Babiš se svou 30% voličskou
základnou. Nebudu spekulovat jakou.

Masunta
11. 9. 2022 18:16
Odpovědět  sizok

Na tom něco bude. Něco málo asi … Komunisti podpořili Klause na prezidenta s odůvodněním, že vědí, co od něho čekat. Tehdy mi z toho spadla brada a čapka se mi smekla před takovým fenoménem … Reichl se do voleb do posl. sněmovny staner známým. I do televize jej musejí pozvat.

sizok
11. 9. 2022 18:31
Odpovědět  Masunta

Nikdo o PRO nic neví. Jak se staví k NATO, k EU atd.
Nejsou to zase další fialové? Podvedou nás pod tlakem nebo dodrží slovo.
To jsou velké neznámé. Teď jsme v době euforie, chceme změnu.
Ale bude to ta pravá změna, jakou si představujeme? Koukni se na Slovensko,
jak to tam vypadá a jaké naděje byly vkládány do nové vlády.

Masunta
11. 9. 2022 19:30
Odpovědět  sizok

Reichel v současné fázi boje dělá právnou věc. Jde mu o sesazení vlády a PRO podle něho by sestavilo překlenovací vládu odborníků. Zatím to vyznělo, že více nechtějí, ale asi by jen tak neodešli. Okamuru chce za předsedu vlády, protože to by měl být podle Reichla člověk v nějaké politické straně. Reichel se přísně distancuje od Ruska – je mu jedno co si tam dělají. To momentálně je postačující, ale v budoucnu by to nestačilo. Reichel nechce poslouchat EU, chce vše řešit v ČR podle jejích národních zájmů. Hezké, ale v budoucnu by se muselo změnit naše členství v EU, statut, třeba i vystoupení z EU. V tom případě EU vždy vyhrožuje vrácením finančních tranší, i když do EU platíme už pár let více, než dostáváme. Řešení by tedy nebylo jednoduché. Panu Reichlovi jde hodně o vyřešení otázky ceny plynu a elektřiny – třeba bez účasti na řešení ze strany EU.
—————————————————————————————————
Myslím, že PRO by po překlenovacím období nepřestala vládnout. Spíše by se stala vládní politickou stranou nebo hnutím. Jinak by to ani nebylo vůči občanům odpovědné.

Masunta
11. 9. 2022 19:35
Odpovědět  Masunta

Pan Reichl mi těmi národními zájmy poněkud připomíná Orbána a tureckého sultána. Mají pragmatický vztah k Rusku i USA. Oba ve skutečnosti Rusko nemají rádi. Erdogan se navíc chová vůči Rusku zrádcovsky – třeba ty protiruské drony dodáváné na Ukrajinu, vojenští specialisté v protisyrských a protiruských štábech na Ukrajině. Turecko kradlo ropu Sýrii. I k tomu by se PRO muselo jednou postavit čelem, zabřednout do špinavé politiky.

Gene
11. 9. 2022 19:44
Odpovědět  Masunta

Erdogan je parchat a jen vyuziva situace. Rusove mu lezou do prdele jen proto aby namichli NATO, Erdogan to vi a snazi se vymacknout z Rusu cim jak nejvic. Cina je na tom stejne, paktuji se s Rusama jen proto ze vi, ze pokud pane Rusko, budou na rade oni. A uprostred techto velmoci, porad probiha boj mezi globalisty a patrioty. Vse to je tak domotane, ze ani cert se v tom nevyzna.

Masunta
11. 9. 2022 21:32
Odpovědět  Masunta

Omlouvám se, že místo Baudiše ve svém příspěvku píšu o Reichlovi…

Masunta
12. 9. 2022 02:16
Odpovědět  Masunta

Zase se omlouvám (zmatečnost) – správně jsem uvedl, že Reichel.

Masunta
12. 9. 2022 18:51
Odpovědět  Masunta

Už se neomlouvám.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 04:46
Odpovědět  sizok

Jak je to skutečně, kdybychom vystoupili z EU,
a o kolik bychom přišli a jak bychom na tom tratili na odkazu (od 7:00 min.). Doporučuji ale pustit si to od začátku, protože stejně tak důležité, jako co je řečeno, je důležité i kdo to řekl. Zda například chemik, nejlepší ministr financí Východu, nebo ekonomka, školící krom jiného i velké korporátní firmy.
https://www.youtube.com/watch?v=q8SiuGFliYQ
Takže takhle je to ve skutečnosti. Něco jiného, než co je nám koldokola tvrzeno, že?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
12. 9. 2022 10:06
Odpovědět  Masunta

Postřeh, zde se mi zdá jiná čeština, jako v předchozím příspěvku, že by 2 masuntové? Zdá se mi, že by bylo lepší mít v čele lidi rozumné, a ne revolucionáře. Je známo, že revoluce požírají své děti (třeba Kryl, teké ho nakonec zabilo rozečarování z výdobytků “revoluce”).

Masunta
12. 9. 2022 11:37
Odpovědět  Jaroslav

Jaroslav je křestní jméno keltského původu.
Trošku pokory či více slušnosti, by to neuškodilo. Snad nepatříš k některým zdejším diskutérům jako třeba k našemu Milánkovi …. rup.. psych, kteří objasní nejlépe vše. Dokážeš si jako třeba já, přiznat chybu ? Nejvíce bych byl zklamán, kdyby z tebe nakonec vykrystalizoval tuctový psychopat. Ale nadměrně vykřičníků a velkých písmen zatím nepoužíváš. Nejtěžší je pro někoho, chovat se normálně. Rozhodně si s tebou nebudu ping-pongově dopisovat.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 16:03
Odpovědět  Masunta

Ha! ha! ha! Kde a kdy sis přiznal chybu psychouši? Jako třeba že přiznáš, že ses zmýlil a že Jaroslav je staroslovanského původu, ó vysoké IQ s bumáškou?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
12. 9. 2022 18:52

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš Oslňující rup …psych.

Milan
13. 9. 2022 03:17
Odpovědět  Masunta

(_!_)

Oy Vey
14. 9. 2022 10:09
Odpovědět  Masunta

Dr. Chocholoušek pro tebe pošle své asistenty Kelte

Milan
13. 9. 2022 03:15
Odpovědět  Jaroslav

Jistěže dva. Nejméně. Dokonce odpálí dva přís-erky – jeden pět řádků, druhý plný počet znaků – pod jedním článkem ve stejný čas – viz článek “Test odolnosti….” Masunta, čas 11:11. Jeden česky, druhý slovensky. A pak je tu ještě třetí Masunta. Bl-beček psych… psych… provokatér.
Nic vám to nepřipomíná? Mě ano. A silně. Ne Masuntu velebného, či jak si na NR říkal, poté, co jsem na NR přestal prohlížet diskuze, ale stejného trolla pod jiným nickem, který později zahnízdil zde. Pracovní postup – tapetování většinou zkopírovaných článků, kam mezi řádky sem tam zasune lež jako věž. Jednou vykoumal dokonce celý pří-serek od a do zet vymyšlený. Naštěstí se jednalo o údajnou diplomatickou nótu, ve které nám Rusko oznamuje, že jsme se staly jedním z jejich cílů, takže nebyl problém si to ověřit na stránkách ruského zamini. A tam samosebou ani ťuk. Takže tak.

Teuton
11. 9. 2022 11:45

Podle zpravodajských úniků na pátečním shromáždění vedoucích představitelů BIS, Bezpečnostní informační služby, zazněla velice realistická slova. O Fialovi bylo řečeno, že jde o ” hlupáka, který si neuvědomuje závažnost situace,” a Pekarová byla označena za ” hanebnou svini, která zbytečně vyhrocuje radikální nálady ve společnosti.” Už i v BIS si začínají uvědomovat, že se stavba začíná hroutit a rozpadat.

Albi
11. 9. 2022 11:45

Koukněte na tohle. Přímo “z místa činu” od organizátorů demonstrace – mj. vyvrrácení některých pomluv o ní a vysvětlení proč a jak to bylo.
https://www.youtube.com/watch?v=TK-H97jUqb8

A ještě jedna zajímavost, tentokrát z mainstreamu:
Vláda má připravenou kampaň, jak uklidnit lidi ´= Jééžášmarjá, dělejme něco, uklidněme ten póvl, nebo nás opravdu vyhodí. 🙂 – tak začali “konat” – sice ne k “meritu”, ale ke své záchraně. A to je svým způsobem dobrá zpráva. Nebo – řekněmež SIGNÁL (aby i fialkovci pochopili).
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-vlada-ma-pripravenou-kampan-jak-uklidnit-lidi-213593#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.c
Tak pozor na Cempery, Šafry a zdejší “protiruské trolly.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frankie
11. 9. 2022 13:55
Odpovědět  Albi

Já na kampaň pětidemolice se.ru. Planých a hloupých žvástů jsme už slyšeli opravdu hafo. Já chci slyšet, jaké má řešení s energiemi.

Albi
11. 9. 2022 16:26
Odpovědět  Frankie

Všechno souvisí se vším. Nová vláda skutečných odborníků by byla nejen, ale momentálně hlavně řešením energetické situace.
I o tom se v tom videu hovoří.

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 16:40
Odpovědět  Albi

Albi, jak se to dělá, abych do textu vlepil odkaz tak, aby mi v něm vylezl takhle modrý a stačilo na něj pak jenom kliknout? Furt na to nemůžu přijít.

Markýza
11. 9. 2022 17:19
Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 18:21
Odpovědět  Markýza

Já ani nevím nevím, že k tomu slouží ctrl. Hned ozkouším. https://www.pokec24.cz/politika/a-je-to-tady-jindrich-rajch-k-dnesni-demnstraci/#comment-48761
Něco dělám blbě. Vypleskl se mi tam odkaz na tenhle článek.
Ach jo.

Markýza
11. 9. 2022 18:29

No asi jste si ho zkopíroval :-)) Ale hele – modrý to už je, tak sláva!
Abyste neměl pocit, že z vás dělám osla – mám vám to napsat krok po kroku?

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 18:46
Odpovědět  Markýza

Klíďo píďo ho ze mě udělejte – osel je ze všech koňovitých nejinteligentnější – skoro jako tapetový histrión/ka Masunta, akorát že na to nemá papír – takže mě to sichr nezdeptá.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
11. 9. 2022 19:03

No, říkala jsem si, že když jste zvládl vychovat sám haranty, že zvládnete i osla – ale pro jistotu se zeptám :-)))
Tak:
-máte otevřený článek/video, prostě něco, co chcete zkopírovat.
-přetáhnete myší nadpis toho článku v okýnku vyhledávače.
-nadpis zmodrá
-dáte ctrl+c
-kliknete, kam vám třeba – v tomhle případě do odpovídacího okénka
-dáte ctrl+v
I eto vsjo 🙂

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 21:11
Odpovědět  Markýza

To jsem zvědav, co mi z toho vyleze.

https://www.novarepublika.online/2022/09/spd-a-vidlakovy-kydy

A helemese! Dííííkýýýýý !!!!!!!!!!!!!!!
(Ty vykřičníky pro histrióna, ať z toho taky něco má.) To je ten odkaz na Davida.

Albi
11. 9. 2022 21:44

Zase jsem dorazila pozdě.
Tak to aspoň vynahradím jedním zajímavým komentářem z PP k aktuálnímu dění:

Otrokovice za 1.s hvězdou. Vyhlašuji tímto soutěž o obec která s Fialovým kreténem dokáže vyběhnout ještě efektivněji. Něco jako ,,obec roku“ jen mnohem zábavnější. Dovolím si i navrhnout systém hodnocení. Klasická nadávka ( třeba Fialový zmrde,táhni na ukradinu) hezky z očí do očí za řekněme 10 bodů. ( dá se násobit počtem nadávajících. Vajíčko nebo rajče na saku 15 bodů. Totéž do ksichtu 20 bodů. Facka obyčejná 25 bodů. S upadlými brýlemi 30 bodů. Rozšlapané brejličky,plus 20 bodů navíc. Kop do prdele běžný za 35. Kop do prdele s rozběhem 40.Krásných 50 bodů lze získat za fialový zub. Za každý!!! Obec která z něj udělá BÝVALÉHO premiéra získává automaticky vítězství. Mohlo by se to ( abychom uctili obyvatele Otrokovic) jmenovat podle jejich obce.,,VELKÁ FIALOVÁ CENA OTROKOVIC. Konečně by mohl mít Fialový kretén účast na svých setkáních s občany o jaké se mu nesnilo. Ani v těch nejhorších snech. Co vy na to? Předvolební kampaň která lidi baví,to tu ještě nebylo. Hezký den všem

Administrátor
P.A.Semi
12. 9. 2022 03:45
Odpovědět  Albi

To takhle v USA zavřeli týpka za to, že vypsal $5000 za vlas z Hillary Clinton, prý na porovnání DNA…
(Oficiálně ho zavřeli za něco jiného, ale bylo to kvůli tomuhle… Martin Shkreli, třeba si to dohledejte…)

Představíte si, jaký by takový relativně nevinný žert měl dopad ?

Tohle nejde, to je jak najmout si na něj mafiány, aby ho zbili nebo zabili… Takové věci se dělají občas na Ukrajině a v jiných banánových republikách, ale ne tady…! Takhle tu nechceme dopadnout, že by se tu podobné praktiky rozšířily…
(já chápu, že jste to myslela jen jako vtip… ale je to blbý vtip…)

πα½

Albi
12. 9. 2022 11:00
Odpovědět  P.A.Semi

Jak jsem psala, je to zkopírovaný “vtip” z diskuze na Pravém prostoru.
Ale souhlasím, aby byl smazán. Vím, že Ostříži nikdy nespí.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 05:07
Odpovědět  Albi

A mlčenlivé plivnutí nic?

Markýza
12. 9. 2022 09:13
Odpovědět  Albi

Já bych to nechala ve slovní rovině, ať někoho nezavřou :-))

Masunta
11. 9. 2022 22:28

. !!!! … psych… Milánku náš Oslňující… rup…psych

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 01:22
Odpovědět  Masunta

(_!_)

Masunta
12. 9. 2022 02:19

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš Oslňující rup …psych.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 05:37
Odpovědět  Masunta

Milej zlatej, trapně se opakuješ. To není hodno tvého oslnivého IQ s bumáškou. Já, se svým standardním IQ bez bumášky, se můžu opakovat – třeba takhle: (_!_), nebo takhle: 0, ale ty se svým nebes se dotýkajícím IQ nikolivěk. Nebudeš ty nakonec jen takovej normální, bl-bej, nafuňenej machr?
Jo, a jaks přišel na to, že mě sejříš? To si kamarádíčku nefandi. Spíš nudíš; žádná invence od tak třeskutého intektuála. Tak jen zasí-rej prostor podobnými výblitky dál, ať každý vidí, co jsi pod tou slupkou za pako.

Masunta
12. 9. 2022 08:53

Milánku náš Oslňující… rup … psych …!!! Je móc dobře, že tě sejřím. Už z toho tlaku píšeš i delší text … Ten obrázek – to jsi zveřejnil to, co jsi uviděl ráno v zrcadle ? Piš stále, oslňuj.

Lev Prch
12. 9. 2022 11:16
Odpovědět  Masunta

Tvoje vyjadřovací schopnosti jsou z doby druhohor 👎👎👎👎👎

Masunta
12. 9. 2022 18:59

rup … psych.. nedokážeš ani rozchodit mé IQ, i když jsem ani neuvedl jeho výši. Typický psych. Dobře, že tě sejřím, Milánku náš. Asi píšeš stále delší texty. Asi tě sejřím odpovědně. U takových jako ty jen text přelétnu zrakem, jestli tam nejsou vykřičníky. A tak jsem viděl tvé znázornění svého obličeje v raním zrcadle.

Milan
13. 9. 2022 03:18
Odpovědět  Masunta

(_!_)

Albi
11. 9. 2022 23:33

ad Milan
Ještě ti to kapku zjednoduším – nadpis toho článku v okénku vyhledávače nemusíš přetahovat myší, stačí na něj klepnout pravým tlačítkem.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 01:21
Odpovědět  Albi

Díky Albi, diky moc děvčata. Ale klikám levým, heč! Aspoň jsem zas o něco chytřejší, že vím, že to jde oběma.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
12. 9. 2022 08:50

Milánku náš Oslňující… rup … psych …!!! …. těmi vykřičníky ubezpečuješ právě to SVÉ ego o správnosti SVÝCH názorů (nízká sebedůvěra?) nebo si myslíš, že můžeš na kde koho řvát jako v kuchyni ? Piš stále, oslňuj.

Lev Prch
12. 9. 2022 11:18
Odpovědět  Masunta

Ubohá vychlastaná trošku,jdi si na Mardocha do ZOO 👎🤮🤮😡

Masunta
12. 9. 2022 11:47
Odpovědět  Lev Prch

!!! .. psych … nerozumím obratu: vychlastaná trošku. Nevysazuj ani jeden lék. Alkohol nepiji skoro vůbec. Testy krve nenasvědčují, že bych nebyl celkem zdráv. Dokonce mám stejnou sílu ako v pětadvaceti. Tehdy jsem nad hlavu nezvedl 100 kg a nyní je také nezvednu.

Masunta
12. 9. 2022 18:53

!!!! … Milánku náš Oslňující rup …psych.

Milan
13. 9. 2022 03:18
Odpovědět  Masunta

(_!_)

Administrátor
P.A.Semi
11. 9. 2022 21:24

Jak do textu vlepit odkaz?
Odkaz musí začínat http nebo https a dvojtečka, dvě lomítka atd… (vy jste sem dal odkaz na NR, ale chybělo tam to https na začátku)

Pak ještě, na mobilech to asi není, ale na počítači je pod tímhle editorem, ve kterém píšu, lišta, ve které jsou tlačítka B I U … a je tam tlačítko Link s řetězem, dvě kolečka…
Označíte kus textu, tohle tlačítko Link, a tam napíšete URL, a máte odkaz, kde je zvlášť čitelný text a zvlášť adresa…

Když dáváte odkazy na články, to za ? kde je utm_campaign atd, a zejména když tam je ?fbclid=… tak to je lepší to odstřihnout…

πα½

Clpx128512_crop2.png
Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 22:15
Odpovědět  P.A.Semi

Já vím že to tam není, ale pak přece stačí to zamodřit, šoupnout nahoru do toho dlouhého okénka, a kliknout na enter.

Administrátor
P.A.Semi
12. 9. 2022 03:22

Když ten odkaz začíná https://… tak se převede na klikací odkaz automaticky…

Jinak lze “zamodřit” (označit) kus textu, tlačítko “Link” je na tom obrázku označené šipkou, otevře se okénko, které je také na tom obrázku vidět, a tam zadat odkaz (URL), zase asi musí začínat http:// nebo https:// , čímž lze udělat i odkaz, kde ta “url” není vidět, ale je tam vidět text, tak jako to bývá v článcích…
(tímto způsobem se ta URL nepočítá do limitu 1500 nebo 1200 znaků, v tomto mém případě se tam počítá 5 znaků “odkaz”…)

K tomu pozor, že když jsou v příspěvku 3 a více odkazů, tak čeká na schválení, což může chvíli trvat, než si toho někdo z Administrace všimne…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 05:40
Odpovědět  P.A.Semi

Díky Semi, zítra prozkoumám.

Masunta
11. 9. 2022 11:49

Mezi malými akcionáři ČEZu není žádný Rus, žádné ruské korporace. Je tam totiž někdo úplně jiný. A když se podíváme, o koho jde, začneme doslova tušit zradu. Cedník proti drahotě? Američané v ČEZu, tvoří skoro polovinu minoritních akcionářů! 
Petra Fiala poslankyni SPD vysvětloval, proč s prodejem české elektřiny v Lipsku nemůže česká vláda nic udělat. Proč tedy Fialova vláda nechce vykoupit z ČEZu podíly malých akcionářů?
Protože by se jednalo o útok proti americkým zájmům!
 
 

Masunta
11. 9. 2022 11:53
Odpovědět  Masunta

Webové stránky ČEZu:
Představte si, že z té skupiny 30 % soukromých akcionářů ČEZu jich je skoro celá polovina z USA! A je to venku!
Konkrétně je na webu ČEZu uvedeno, že největší počet soukromých akcionářů podle geografického rozdělení pochází ze Severní Ameriky, a to přesně 46,2 % a potom dlouho a dlouho nikdo. Teprve na druhém místě s velkým odstupem jsou akcionáři z Polska, kteří drží 15,2 % akcií. Třetí místo připadá na investory ze zemí Kontinentální Evropy, bez započtení ČR a Polska. Občané ČR drží v ČEZu celkem 6,1 % akcií.
Takže je jasné, proč je vyloučeno, aby Fialova vláda udělala něco pro lidi ohledně cen elektřiny. Je jasné, že kdyby česká vláda Petra Fialy začala natvrdo vykupovat akcie od minoritních vlastníků, museli by začít licitovat a vyjednávat s americkými bankami a hedgeovými trusty, kteří tvoří skoro polovinu těch minoritních akcionářů. A to by Fialova vláda neustála, je docela možné, že americké tajné služby by nechaly Fialu sejmout podobně, jako to provedly Petru Nečasovi (rovněž z ODS) v roce 2013.

Radek
11. 9. 2022 17:12
Odpovědět  Masunta

Toto je známé, že hlavním minoritním akcionářem ČEZu jsou americké hedgeové fondy a že Češi jako největší blbci takto živí americké důchodce, kteří si užívají luxusní stáří na Floridě.
Ale pozor! ČEZ není jediná cesta, jak čeští otroci robotí na americké milionáře. Stejné fondy mají zainvestováno i v emisních povolenkách, které vystřelily v posledních letech do astronomických výšin. Česko, to je anemická, rachitická kravka před omdlením s obrovským vemenem, z kterého imperialisti budou dojit do té doby, dokud kravka nepojde!

Gene
11. 9. 2022 19:36
Odpovědět  Radek

A vam branilo do neceho takoveho investovat? Bordel neni v amerikem duchodci, ale v zaprodane vlade. Navic nebudou amici, budou Cinane. Lezeni do prdele je typicky a oblibeny sport politiku Ceska. Zamerne nepisi ceskych politiku.

Helena
12. 9. 2022 12:22
Odpovědět  Radek

P Ř E S N É !!!

sizok
11. 9. 2022 17:43
Odpovědět  Masunta

Nemohu nesouhlasit.

Pedro
11. 9. 2022 11:55
Odpovědět  Masunta

Ano, falešný kámoš zničí ČR, jenom nás využívá pro své zájmy! CCCP nám aspon dával ropu a plyn a jaderné palivo za pusinku. Tihle nám berou vše i existenci.

Masunta
11. 9. 2022 12:26
Odpovědět  Pedro

Jasně… vždy takový byl.

Misa z Moravy
11. 9. 2022 11:56

A dnes to zase organizuje ten zadluženej Vrábel? Třeba mu sbírka pro manželku minule stačila.

Lev Prch
11. 9. 2022 16:30
Odpovědět  Misa z Moravy

Genitáliní příspěvek.Kdyby to organizoval ten zrzavej zloděj Minář,tak by se ti zamlouvalo víc?

Misa z Moravy
11. 9. 2022 16:43
Odpovědět  Lev Prch

Ne, ten to taky probendil.

Lev Prch
11. 9. 2022 17:08
Odpovědět  Misa z Moravy

A Vy víte, že Vrábel má za pořádání demonstrace “” vejvar do vlastní kapsy””?

Misa z Moravy
11. 9. 2022 18:32
Odpovědět  Lev Prch

Ne, stejně jako u Mináře, akorát je divný, že Vrábel účet napsal na manželku. Asi kvůli exekucím.

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 21:35
Odpovědět  Misa z Moravy

On to prý zveřejní. Byla to prý chyba, říká A. Baudyš – zde (5:30)

https://www.youtube.com/watch?v=TK-H97jUqb8

Já Vrábelovi tyhle kejkle s exekucí za zlý nemám, ale ty jeho zákulisní intriky proti SPD hodně. O tom zase zde – nejdelší odst. přibližně v polovině článku:

https://www.novarepublika.online/2022/09/spd-a-vidlakovy-kydy

Markýza
11. 9. 2022 17:21
Odpovědět  Lev Prch

Nevím, jestli v tom má prsty tenhle prťavej hajnlajnovec, ale Michprdi prosímpěkně nastoupili na Fialu! Že to jako kurwí! To jsou věci, co……akorát už to nemůžu zas najít.

Gales
11. 9. 2022 12:43

plamínek je zažehnutý,tak do něj musíme foukat aby se rozhořel.

Gales
11. 9. 2022 13:13

Od rána jsem naštvanej.Sem se dozvěděl že mi královna nic neodkázala.Fakt mně s-re.

xundaLev
11. 9. 2022 15:59
Odpovědět  Gales

More kolik potřebuješ ?

Lev Prch
11. 9. 2022 16:31
Odpovědět  xundaLev

Ty bys potřeboval jednu dobře mířenou mezi voči!👎

Markýza
11. 9. 2022 16:33
Odpovědět  Lev Prch

Miřte o pořádný kus níž. Já vím, jste mužskej – ale věřte ženě, která léta bydlela v centru: je to rozhodně účinnější.

Lev Prch
11. 9. 2022 17:09
Odpovědět  Markýza

Beru to postupně 👍😉

Markýza
11. 9. 2022 17:22
Odpovědět  Lev Prch

To můžete – ovšem odprostřed ke krajům vám to půjde o hodně snáz :-)))

Lev Prch
12. 9. 2022 11:20
Odpovědět  Markýza

Pitvat se taky začíná od shora dolů , síla zvyku 🙂👍

Gales
11. 9. 2022 18:57
Odpovědět  xundaLev

Z dávky nemůžeš nic dát.

Markýza
11. 9. 2022 19:05
Odpovědět  Gales

Tss..co vy víte, jaké on má dávky! Mám kamarádku od Děčína….občas vypráví pěkné horory.

Pavel z Moravy
11. 9. 2022 14:25

Přátelé, jestli máte 30- 45 minut času, doporučuji vám přečíst si na http://www.conematevedet.cz , z mého pohledu vynikající článek Bedřicha Vinopalníka- Nic si nenalhávejme. Rozebírá zde ekonomický, sociální a lidský aspekt našeho bytí. Dokonale hovoří o tom jak by společnost měla vypadat a před čím stojíme. Za sebe musím konstatovat, že něco tak kvalitně napsaného jsem dlouho nečetl. Je to ale jak jsem psal možná na půlhodinové nebo i delší čtení. Každý má jiné tempo. Myslím, že nám ten článek má hodně co říci, obzvláště v dnešních časech.

Albi
11. 9. 2022 16:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zdá se, že je to jen výtah z článku. Celý text je zde:
https://outsidermedia.cz/nic-si-nenalhavejme/

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 16:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

Díky

ijn
11. 9. 2022 14:37

destrukce a měnová reforma přes zkázonosnou inflaci připraví české občany o všechny úspory a seberou nám všechny úspory a nemovitosti = reverzními hypotékami,….!!!

xundaLev
11. 9. 2022 16:01
Odpovědět  ijn

tak nebudeš jíst knedliky s elektřinou – Voe

Lev Prch
11. 9. 2022 16:31
Odpovědět  xundaLev

Was dummkopf?!

Markýza
11. 9. 2022 18:41
Odpovědět  ijn

Njn – tady u nás na vsi lidi cpou úspory do solárů a tepelných čerpadel…já toho mám teď nad hlavu, tak na to letos nedojde, ale aspoň na bojler si myslím taky.

Misa z Moravy
11. 9. 2022 14:46

Koná se ta demoška? V médiích o tom ani ťuk.

Markýza
11. 9. 2022 15:22
Odpovědět  Misa z Moravy

Jestli v médiích ani ťuk, tak se
a) nekoná žádná demoška
b) koná se demoška bekaná, protistátní, proputinovská – prostě, švábi se slezou na pivo.

Albi
11. 9. 2022 17:04
Odpovědět  Markýza

Fiala v Otrokovicích – sice je to ze včerejška, tedy z 10.9. – přesto nadějné. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=L5fVYyAhoRA

Albi
11. 9. 2022 17:16
Odpovědět  Albi

Tak to nebyla demoška, ale setkání premiéra s občany – všude údajně vřele přijat, až v Otrokovicích narazil.
Tady podrobněji:
https://pravyprostor.net/?p=149040

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 17:29
Odpovědět  Albi

Albi díííííkýýýýýý !!!!!!!!!!!!!
Moc potěšující.

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 17:31

Tapetový histrióne nástup !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cvak cvak cvok cvok…………………

Masunta
11. 9. 2022 22:33

!!!!!!!!! … psych Milánku náš Oslňující rup …psych.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 01:26
Odpovědět  Masunta

(_!_)

Masunta
11. 9. 2022 22:33

!!!!!!!!! … psych Milánku náš Oslňující rup …psych.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 01:27
Odpovědět  Masunta

Jéééééééééééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tobě krásně hrabéééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masunta
12. 9. 2022 02:30

Milánku náš. Existují různá postižení, jako třeba psychopatie, kdy jediná záchrana před takovými podle všech psychiatrů je utéct před ním; nesnese ani malý dotyk na svém egu – nepřiměřené reakce na to… Někteří psychiatři je považují za nelidi. Tito psychopaté rádi používají nadměrně vykřičníků, otazníků, psaní velkými písmeny, v textu používají červenou barvu, a osobní zájmena – já, mně… a také radikálnější výrazy jako nikdy, vždycky. Existuje mezinár. stupnice do 40ti. U nás je Lech-Prch či Milánek Osvětlovač – pardon – psychopat, kdo je nad dvacítkou. V USA nad třicítkou. Psychopata zvládne jen silnější psychopat. Úspěšní psychopaté, jsou na funkcích, kam je jejich ego nutí se drát. Neúspěšní jsou za naše peníze v psychiatrických léčebnách. Často páchají domácí násilí.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 05:44
Odpovědět  Masunta

(_!_)

Masunta
12. 9. 2022 08:57

Milánku náš Oslňující… rup … psych …!!! …. ten obrázek – ten jsi viděl ráno v zrcafle ? Piš stále, oslňuj.

Lev Prch
12. 9. 2022 11:25
Odpovědět  Masunta

Ty s tímhle výčtem….F73, A52, F22,,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N393 tapetuj to čemu vůbec nerozumíš!!!!!!🤮🤮🤮🤮🤮 Dodržuj zvýšené dávky Plegomazinu a zapíjej to dvěma litry rumu na ex volotrku!👎

Masunta
12. 9. 2022 19:02
Odpovědět  Lev Prch

!!!!!! …psych. Doživotně.

Lev Prch
12. 9. 2022 11:24
Odpovědět  Masunta

Ty s tímhle výčtem….F73, A52, F22,,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N393 tapetuj to čemu vůbec nerozumíš!!!!!!🤮🤮🤮🤮🤮 Dodržuj zvýšené dávky Plegomazinu a zapíjej to dvěma litry rumu na ex volotrku!👎

Masunta
12. 9. 2022 19:03
Odpovědět  Lev Prch

!!!!!!!!!! … psych. Nedá se vyléčit. Co si o mě myslíš ?

Milan
13. 9. 2022 03:24
Odpovědět  Masunta

(_!_)

Pavel K
11. 9. 2022 17:53
Odpovědět  Albi

No tady je zase jeden příklad jak lidi na všechno 💩💩
Pár lidí jinak klid po pěšině, pár umrněnců si zapíská zanadává Fialenko se ušklíbne a jde se dál.

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 18:05
Odpovědět  Pavel K

No, jak se to vezme. Žádný příznivec – vymeteno – také leccos napovídá. A těch pár co přijde, mu přijde vynadat. Kdyby neměl v palici jen fialovou prázdnotu pochopil by, že je definitivně odepsaný.

Pavel K
11. 9. 2022 19:13

No to jestli je odepsaný se tuna můžeme spolu dohadovat. Já si myslím, že je dobře posychrovaný a uniková cesta je zajištěna. Tam mělo být připraveno několik tisíc lidí a ten se měl tak bát, že by tam ani nevylezl. To že si tam pár zoufalců zakřičí, tak na to je trénovaný. Já bych tam nešel ani při těch pár lidech, bych se propadl hambou. 🙋‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 21:40
Odpovědět  Pavel K

Každej jsme ňákej. Mě by se naopak mnohem víc líbilo kdyby normální provoz a nikdo, vůbec nikdo, by si ho nevšímal.
Odepsaný myslím v čs politice.

Albi
11. 9. 2022 21:54
Odpovědět  Pavel K

Hanbou za coí?

Markýza
11. 9. 2022 18:32
Odpovědět  Albi

Jj, viděla jsem. To je hezounká prasečí radost, co?

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 16:06
Odpovědět  Misa z Moravy

Zato po demošce bude ťuků a klepů habaděj.

Markýza
11. 9. 2022 17:23

No jéje! Na to, že se
a) nekonala
b) švábi se slezli na pivu……………..

Misa z Moravy
11. 9. 2022 16:09

Rusové se na sociálních sítích rozčilujou, že Putin neřeší vážnou situaci na UA, ale místo toho otevírá v Moskvě nový kolotoč.

Albi
11. 9. 2022 16:36
Odpovědět  Misa z Moravy

No a?

Misa z Moravy
11. 9. 2022 18:34
Odpovědět  Albi

No nic. Jen od něj asi čekali něco jinýho. No podívejte se na Telegram, Riu … sama.

Lev Prch
11. 9. 2022 17:10
Odpovědět  Misa z Moravy

Banderovci se opájí dočasným úspěchem….

Markýza
11. 9. 2022 17:27
Odpovědět  Lev Prch

No oni prý museli, že jim Amíci jinak už nepošlou žádnej tenhleten Himars……z tohoto pohledu úhlu to vypadá jako ruská schválnůstka, co. Většinu toho, co Ukrajinci dostali, už jim buď Rusové zlikvidovali, nebo si to rozkradli, a Rusové možná zkoumají, jestli to bylo jako opravdu všechno. Zelinka má přeci za nějaké to “velké vítězství” slíbíno do korýtka.

sizok
11. 9. 2022 17:47
Odpovědět  Markýza

Podle mě, Rusové nedělají nic bez důvodu.
Asi budeme překvapeni. Každopádně šetří životy svých vojáků.

Misa z Moravy
11. 9. 2022 18:39
Odpovědět  sizok

To si těch 50 tisíc +, co to mají za sebou, a jejich rodiny nemyslí. S nimi mnoho dalších Rusů, kteří chtějí, aby úřady informovaly o počtech mrtvých. Nejen nadsazovaly, kolik bylo zabito Ukrajinců, sestřeleno letadel atd.

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 21:54
Odpovědět  Misa z Moravy

To mohou. Chtít. Ale to je tak všechno. To prostě během války nikdy nikdo nedělal co je lidstvo lidstvem a dělat nebude. Nejde o rodiny doma a chápu je, ale o to, že je to v důsledku totéž, jako prozrazovat nepříteli vojenské tajemství. Ale jinak si nemyslím, že by ruská strana ztráty banderů nadsazovala. Naopak mi přijde, že se, na rozdíl od banderů, drží reality. Zatím aspoň nepamatuji, že by se mi to na objektivních zahraničních webech dříve či později nepotvrdilo.

Albi
11. 9. 2022 22:12
Odpovědět  Misa z Moravy

Ať napíše kdo chce co chce, novináři všech barev i víry si to stejně upraví podle svého v rámci dodaných instrukcí.
My můžeme situaci hodnotit jen s použitím logiky a tzv. selského rozumu.

A logika mi říká, resp. se ptá: Když Ukrajina nezvítězila za plného stavu lidí, zbroje, morální podpory, nadšení a víry obyvatelstva ve vítězství, jak by mohla zvítězit dnes se zdecimovanou armádou, zbraněmi sesbíranými po světě stylem “každý pes jiná ves”, se kterými nemá jejich obsluha ani čas na pořádné vyzkoušení a seznámení se s jejich obsluhou a s prakticky permanentně se vylidňující zemí?

Kde mám chybu?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 01:55
Odpovědět  Albi

Představ si, že nikde. Jsi neudělala chybu. V jednom bodě ale mírný nesouhlas. Nemyslím, že všichni novináři dle instrukcí. Nebo jinak. Jsou také novináři a weby, kteří/které se snaží informovat o reálném stavu fronty. Na mou duši na psí uši na kočičí svědomí fakt jo. A to přesto, nebo vzdor tomu, že Banderstán a bandery nemusí. Ono také najít nezávislý web, či nezávislého novináře, který by byl fandou Banderstánu, v podstatě nelze.

Pavel K
11. 9. 2022 19:27
Odpovědět  Lev Prch

Kdoví, kdo komu CO zase něco slíbil a vyhandloval.

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 17:22
Odpovědět  Misa z Moravy

Za Stalina zněla v obleženém Petrohradě Sedmá symfonie od Šostakoviče, za Putina se v Moskvě otevírá nový kolotoč…
Typické chování z kolektivního záchodu vyděšeného národa.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
11. 9. 2022 18:37

A když byl v Moskvě puč (mmch, TO byla nebezpečná situace!), seděl Rostropovič celou noc u okna v jedenáctém patře Bílého domu (moskevského) a hrál, zatímco dole se střílelo………hele, oni něco umějí, co my ne, žejo?

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 21:57
Odpovědět  Markýza

Jo. Držet hlavu vzhůru a nepos-rat se, i kdyby to vypadalo pos-raným navrch..

Markýza
12. 9. 2022 14:19

To taky – ale to je dáno geografií. Já myslím, že možná tuší, jak ovlivnit siločáry osudu hudbou. Nebo tak něco.

EFK
11. 9. 2022 18:02

Zlikvidovali Raptor TV na Youtube!

Markýza
11. 9. 2022 18:38
Odpovědět  EFK

A nepřestěhoval se?

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 22:02
Odpovědět  EFK

To dnes? Vždyť jsem na něm ještě včera byl!

Doktorzhor
11. 9. 2022 18:18

Máme tady další zbytečný politický subjekt PRO, který dostane ve volbách 2,5% hlasů, které odčerpá SPD, 2,5% které propadnou. Proč pan Rajchl nevstoupil do SPD? Copak jste se lidi nepoučili ze Šlachtovy Přísahy, která prohrála opozici volby? To si tady všichni založíme strany, budeme si hrát na kašpárky a západ se nám bude smát, až se bude za břicho popadat.

sizok
11. 9. 2022 18:36
Odpovědět  Doktorzhor

Vidím to stejně.

Misa z Moravy
11. 9. 2022 18:40
Odpovědět  Doktorzhor

Protože nechce ani z EU, ani z NATO.

Pavel K
11. 9. 2022 19:30
Odpovědět  Misa z Moravy

🙋‍♂️ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Albi
11. 9. 2022 22:38
Odpovědět  Misa z Moravy

Chtít může, ale to je tak všechno.
A napsat to do volebního programu k vaší spokojenosti – mohl by být a taky by byl obviněn z “populismu” a byla by to pravda. To že nás nelakuje zatím nesplnitelnými sny, bychom mu naopak měli přičíst ke cti.

Nebo je tak těžké pochopit, že nejdřív se musí změnit vláda a teprve potom připravovat vystoupení a ne naopak?

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 02:04
Odpovědět  Albi

Hm… hm… mnnóóó…. uvidíme.
Napsat si do programu “…a budeme usilovat o vystoupení z EU a z NATO”, dle mého není nesplnitelný slib, ani lakování, ale postoj a naznačení směru. Ale vlastně dobře, že nenapsal. Nepřu se – jen názor.

Albi
12. 9. 2022 12:09

SPD to prý v programu má (volební programy ŽÁDNÉ strany zásadně nečtu, jsou to ve své podstatě jen “upoutávky”, reklamy) a co zatím dokázala?

Z toho SPD neobviňuji, vždyť jsem ji taky volila, ale pro elektorát je to možná sice žádoucí “holub na střeše”, ale přes všechny řeči reálný je “vrabec v hrsti” – slib, že ANO – bude líp nebo že .rozpočet musí být vždycky vyrovnaný nebo dokonce přebytkový – a pak k němu přidají dalších 800 miliard, atd., atd.

A to se do takových slibů nemusí a pravděpodobně ani nebude nikdo cizí montovat, protože na rozdíl od vystoupení z obou organizací se to nikoho jiného než českých občanů netýká a nezajímá.
Ale taky jen názor, nic víc.

Milan
13. 9. 2022 01:03
Odpovědět  Albi

Tak to já je zase čtu. Právě proto, abych mohl porovnávat sliby a reál a věděl, zda reklama, nebo přesvědčení a směr.
Co mohli dokázat, když jim všechny návrhy shazovali pod stůl? A shazovali, protože přehlasováni. Přehlasováni, protože málo hlasů. Málo hlasů, protože voliči volili pidistrany. Volili pidistrany, protože nečtou programy ale volí podle humbuku, jaký ten který kapesní Napoleon kolem sebe udělá a podle “dojmu”. Jenže já programy čtu – a krom toho sleduji dění ve sněmovně. SPD makala a předkládala zákony jeden za druhým – ale málo hlasů. Málo hlasů, protože voliči volili pidistrany. Volili pidistrany proto, že… etc. etc.
Ale není pravda, že nic nedokázali. Jenže to holt neřekli v TV a nikdo nesleduje dění ve sněmovně. Vše, co mají v programu, na to tlačili. Nepřestajně. A výsledek? Voliči je opouští. Protože Okamura Japonec, ale Rajchl český rytíř na bílém koni. A že podváděl už při založení strany PRO? Že tvrdil, že to, co provádí ČEZ, je právně nenapadnutelné a teď tvrdí něco jiného?
A tak bych mohl pokračovat. Těch kliček a intrik je víc. Ale koho to zajímá… Takže tak. 🙂
ze zahr – ono se to samoodhlásilo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
janle57
11. 9. 2022 18:48
Odpovědět  Doktorzhor

Vídím to naprosto stejně,žádný náznak od p.Rajchla se spojit s SPD,opačně
to funguje bohužel stejně,oba chtějí být v budoucnu premiéry, funkce,moc
a sláva bude jen pro jednoho,poslední volby je nevarovaly dostatečně? Jak
je možné,že se zrádci tohoto národa dovedli spojit a táhnout za jedno lano,
a vyhrát tak volby?My Češi jsme opravdu nepoučitelným národem, takže za
to budeme bohužel znovu pykat.

Doktorzhor
11. 9. 2022 19:26
Odpovědět  janle57

Je to pěkný, já mu fandím. Osvěžující průchod emocí v téhle příšerné době. Klidně bych ho rád viděl premiérem. Ale politická realita je neúprosná. Pokud se nezmění režim, což se nedá vyloučit, tak nezbude, než aby se všechny tyhle pidistrany spojily do koalice. A to teda bude rekordní koalice.
Ovšem Pepa Nos říká, že se změní režim a 200 000 lidí půjde úplně od válu. Já bych Pepu Nosovi věřil, protože ten má na tyhle věci nos.
https://www.facebook.com/2017359068536366/videos/370794228599249/

Helena
12. 9. 2022 12:20
Odpovědět  Doktorzhor

Jestli padne režim, dojde k obrovským čistkám – mafie je rozlezlá od ministerstev po obce a přilehlé firmy a podniky. Proto fandím SPD. Ostatní – jako PRO – p. Rajchl k tomu dozrají. I to heslo ČR na 1. místě bylo pův. SPD, ale úplně první s tím přišel Trump /Amerika na 1. místě/. Ono to všechno dozraje – SPD si bez pečlivé lustrace už mezi sebe nikoho nepustí – po zkušenosti s Úsvitem.

Pavel K
11. 9. 2022 19:35
Odpovědět  janle57

Jistě!! Ale pro voliče SPDé by to mělo býti neakceptovatelné TO nevystoupení z NATA a z EU. Proto jsem Misi poslal zdrávaz María. Na rodíl o výše o tom něco ví, nebo to zkrátka pochopila. Jak jednoduché. 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🙋‍♂️ 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Doktorzhor
11. 9. 2022 19:47
Odpovědět  Pavel K

Takže PRO má heslo “Česko na prvním místě” a nechce vystoupit z EU a NATO? To je jako jít kydat hnůj bez vidlí. To je o ničem, podvod.

Pavel K
11. 9. 2022 20:19
Odpovědět  Doktorzhor

Já nevím, já jsem jednou viděl svoji babičku když kydala králíkárnu a když jí to hrabičkami nešlo tak tam hrábla rukou a bylo to. Pak šla dovařit svíčkovou a takovou jsem nejlepší nikde nejedl. To víte, mezi nebem a zemí se dějí věci. Ale to až příště. 🍀👍😋🤦‍♂️🙋‍♂️

Albi
11. 9. 2022 22:51
Odpovědět  Doktorzhor

Doktore,
to snad chcete druhého Havla? S jeho sliby, že každý za blahoslaveného kapitalismu bude mít svůj domek se zahradou a nebude muset bydlet v nějakých “králíkárnách”? Že už NIKDY nevstoupíme do žádného vojenského paktu – když už měl určitě domluven vstup do NATO? Že za několik málo let dosáhneme úrovně Rakouska – a jiné bláboly?

Nevím, kolik vám je, ale já jsem pamětnice – a dokonce i r ´68, kdy jsme všichni byli proti “ruské pomoci”, takže MNĚ nic nenakecáte.
Na rozdíl od mnohých diskutujících mohu srovnávat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 19:50
Odpovědět  janle57

S SPD je to trochu jinak. Najeďte si na NR na článek od MUDr. Ivana Davida “SPD a “Vidlákovi kydy” – mnohé pochopíte. A opačně? To jako by se jako měla parlamentní SPD připojit k rychlokvašné PRO bez historie a nechat se jimi zprivatizovat?
Které PRO si navíc přivlastní kde co může – včetně hesla “Česká republika na 1. místě” (heslo SPD od r. 2016), včetně odborníků z oblasti energetiky a zemědělství atd. atd.
Za sebe bych rozhodně raději jako premiéra viděl Okamuru než Rajchla.
Poslední volby? Poslední volby hlavně poučili “ty vzadu”, “jak na to”.
Proto vznikla strana PRO. Před volbami Přísaha, Volný blok a habaděj pidistran, které SPD odčerpaly voliče.
A voliči se nepoučili. ..Tak jako naskákali na marketink ANO, nyní nadšeně naskakují na marketink PRO. Jdu od toho. Je mi z mých bližních smutno.

Pavel K
11. 9. 2022 20:15

….a dávno před tím VV a nedavno Trikolora. Však jsem tuna dnes napsal, že by to chtělo něco nového, už to nudí. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤣🤣🙋‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 22:07
Odpovědět  Pavel K

Trikolora a SPD se aspoň dohodli, a tam kde je silnější kandidát Trikolóry, podporují ho voliči SPD, a tam kde má silnější pozici kandidát SPD, podporuje ho trikolóra. A, co je podstatné, dodržují to obě strany.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
11. 9. 2022 19:18
Odpovědět  Doktorzhor

No, v každém případě se PRO podařilo zprivatizovat lidový odpor pod svou korouhev. Vynikající marketink, to jim musím přiznat. A proč nevstoupili do SPD? Neslučitelné programy – hlavně pak přímá demokracie a referendum o vystoupení z Eurosajuzu a z NATO. A pak – PRO je pro lepšolidi (a pro sebe), SPD pro všechny. Bohužel, většině lidí práce to nedochází. A až dojde, bude pozdě.

Albi
11. 9. 2022 22:29
Odpovědět  Doktorzhor

Je jiná situace, doktore. Nová situace a tedy i nový llídr. Ten starý před “plynovou krizí” neměl dostatečně účinné střelivo a nového lídra ještě mainstream nestačil dostatečně zasypat sprostotami a lžemi.
A proti Okamurovi hraje silnou přesilovku fakt jeho zpolovice cizího původu. Američan by nevadil, byl by dokonce s naděením vítán – ale Japonec? Když ho “prozrazuje” i jeho vizáž? Nikdy.
A je to naše vina. Nevím, koho jste volil vy, já SPD už poněkolikáté a jak vidíte všechno málo.

Ale za to JUDr. Rajchl skutečně nemůže a je třeba přestat plakat nad rozlitým mlékem a využít všeho, co se dá.
Pokud se týká těch ztracených hlasů ve volbách, o ty se ho snažíte dnes připravit právě vy tou filipikou proti PRO. Jsme ve stejné situaci jako tehdy a vy reagujete stejně, jako ti, jejichž vinou jsme SPD nedovolili záskat větší šanci. Ale zase po volebním neúspěchu budeme moci snadno nalézt viníka.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 02:15
Odpovědět  Albi

Nojo, no Albi. To já taky. Filipiku proti PRO. Protože se model opakuje – opět rychlokvaška, která odčerpá hlasy SPD. Já názor – ty názor. Akorát mě mrzí, že SPD přichází o dalšího fajn člověka.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
12. 9. 2022 12:19

Třeba ještě není pozdě a budoucí koalice SPD+PRO +některé další myšlenkově zpřízněné pidistraničky a hlavně jejich šéfové na chvilku, aspoň provizorně odloží vzájemnou řevnivost.
Třeba konečně uvidí, že je opravdu zle a že na to doplatí nejen konkurent, ale všichni společně.

Albi
12. 9. 2022 12:22
Odpovědět  Albi

PS: Taky bych raději viděla jednu silnější stranu než novou pětikolku, ale jak na to?

Milan
13. 9. 2022 01:14
Odpovědět  Albi

Abychom si rozuměli – rád bych viděl PRO ve sněmovně – ale ne na úkor SPD. Jenže na jedno je vidět – a jiné se děje v zákulisí. A v zákulisí se děje to, že organizátoři se snaží seč mohou SPD “upozadit” a PRO vyzobává především jejich voliče. Dával jsem sem na ty podfuky odkazy, ale už na to prdím. Je to jako psát do šuplíku. Vždyť to vidím i tady – nejsi sama. A pokec je průřez společností – myslím té “necemperovské”.
A teď je doba proměny. Lidé proto hledají, koho volit, kdo nás vytáhne z těch sra-ček. A tu náhle se na obzoru zčistajasna vynořili blaničtí rytíři a v jejich čele bílý rytíř bez bázně a hany na bílém koni a hurá! Sláva mu! Ať žije král Jindřich !!! Je to náhoda?
ze zahr. Č. ono se to samoodhlásilo

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
11. 9. 2022 22:58
Odpovědět  Pěnkava

Díky za odkaz.

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 02:24
Odpovědět  Pěnkava

Tak jsem ji shlédl – celou. Dle mého to však nebyla demoška, jako spíš představení kandidátů PRO do senátu. Za mě dobrý tah a chválím. Třeba nám ten senát jednou skutečně k něčemu bude. Aspoň já budu poprvé v životě volit do senátu.

jar
11. 9. 2022 19:27

Fialo,ty zkur.wy.syne,učíš mne nenávidět a z této tvé nenávisti tě chci zardousit vlastníma rukama,šmejde jen zasraný.

jar
11. 9. 2022 19:33
Odpovědět  jar

A nevede mne žádný rus,ani PRO,ani SPD, vede mne odraz ze tvého zrcadla,Hajzle jeden nacistický bruselský.

Misa z Moravy
12. 9. 2022 11:45
Odpovědět  jar

Brusel je spíš ekolevicový než nacistický nebo fašistický. Green deal a další píčoviny. Extrémní pravice má v europarlamentu minimální zastoupení.

ZxSpectrum
11. 9. 2022 20:19

Neni vám divný – že vám poloopičkam – ta umelá inteligence neumí skoro nic vymyslet ???
———- to musí být elektřina tedy za 3,5 mega . 😀
— cvakáte pouze SPD-důchodce— a ende 😀

jar
11. 9. 2022 20:34

Podíval jsem se na video demonstraci PRO na staromáku v Praze,dnes od 14 hod. A ejhle,hlavní řečník ,organizátor na tribuně začal špinit rusko,zaštiťujíc se českým státem a vlastenectvím, jakoby ale vůbec nevěděl,že rusko je jediné,které dnes opět bojuje proti nacismu a světovému fašizmu a globalistickému terorismu na Zemi.PRO mi začala nějak podivně smrdět,nevěřím jim.Raději zůstávám u SPD,je zatím jediná volitelná strana,jinak nic,pusto prázdno,jen hyeny,vrahové a psychopati bez mozků.

ZxSpectrum
11. 9. 2022 20:41
Odpovědět  jar

Nebreč i v Čechách byli blááázni – Žižka vraždil- vypaloval – jak pyroman a dnes má oslavný nejdražší film, který byl v České republice natočen, s rozpočtem zhruba půl miliardy korun
😀

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
11. 9. 2022 23:01
Odpovědět  ZxSpectrum

Jo – peníze. Na ty se dáte utáhnout na vařený nudli. A přečetl jste si i ty recenze?

Milan ze Zahrady Čech
12. 9. 2022 03:06
Odpovědět  Albi

On je bukvík jenom vyvalenej z tý ohromný sumy, že si ji nedokáže představit. Přitom je to osmkrát méně, než co se za půl roku poslalo do Banderstánu a nejméně tisíckrát méně (ve skutečnosti se vším všudy cca 1800 a 1900 krát méně) než na kolik nás přijde ta sranda s F-35 – z kterých, na rozdíl od filmu, nebude naprosto žádný přínos, natož užitek. Tedy bude – pro USA.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frankie
12. 9. 2022 00:48

Doufám, že to dotáhnou do konce a ta vlastizrádná pakáž se bude zodpovídat.