60% policistů a vojáků uvedlo, že podpoří Le Penovou ve francouzských prezidentských volbách

Šedesát procent policistů a vojáků uvedlo, že bude podporovat populistku Marine Le Penovou v příštích francouzských prezidentských volbách, přičemž u aktivní policie je jejich počet ještě vyšší.

Podpora Le Pen mezi policisty v aktivní službě je až 74 procent.

Anketa zveřejněná časopisem Sciences Po (Cevipof) zjistila, že v prvním kole voleb by 44 procent policistů a vojáků hlasovalo pro Le Penovou.

V hypotetickém druhém kole proti prezidentu Emmanuelovi Macronovi tento počet vzrostl na 60 procent, což je o tři procenta více než v roce 2017, kdy podporu vyjádřilo 57 procent.

U aktivních policistů dosahuje podpora Le Pen 74%.

48% policistů tvrdí, že Le Penová „chápe problémy lidí jako my,“ ve srovnání s 13%, kteří totéž říkají o Macronovi.

„Zpráva, kterou tento týden zveřejnil Le Figaro, podrobně popisuje rozsah útoků na službukonající policisty a tvrdí, že jen za uplynulý rok bylo zraněno 8 719 policistů a četníků a 11 policistů bylo zabito,“ uvedl Breitbart.

„V prvních třech měsících roku 2021 během operací bylo zraněno 727 policistů a konstatuje se, že na důstojníka ve službě ve Francii zaútočí v průměru každou hodinu.“

Policie, pracovníci záchranné služby a hasiči jsou pravidelně napadáni, když se pokoušejí vstoupit do „islámských no go zón“, přestože zprávy médií stále tvrdí, že tyto zóny neexistují.

Minulý víkend skupina anonymních aktivních vojenských pracovníků napsala dopis varující Macrona před „občanskou válkou“ v zemi kvůli jeho ústupkům islamistům a ultralevičákům.

„Pokud vypukne občanská válka, armáda bude udržovat ve své zemi pořádek, protože o to bude požádána,“ uvádí se v dopise.

Průzkum z minulého měsíce ukázal, že většina francouzských občanů souhlasí s tím, že země směřuje k občanské válce.

Paul Joseph Watson
https://bit.ly/2SKkeTp

sdíletj na