politika

24.10.2022 – Briefing náčelníka ruských jednotek chemické a radiologické obrany ozbrojených sil RF: “Kyjevská práce na vytvoření špinavé bomby vstoupila do závěrečné fáze”

Ministerstvo obrany Ruské federace má informace o tom, že kyjevský režim plánuje provokaci související s odpálením takzvané „špinavé bomby“ neboli jaderných zbraní s nízkou výtěžností.

Účelem provokace je obvinit Rusko z použití zbraní hromadného ničení v ukrajinském dějišti operací a zahájit tak ve světě silnou protiruskou kampaň zaměřenou na podkopání důvěry v Moskvu.

Celý text a video.

Připomeňme Mnichovskou bezpečnostní konferenci 19. února tohoto roku. Prezident Zelenskij oznámil svůj záměr obnovit jaderný status Ukrajiny.

Je třeba také poznamenat, že v průběhu speciální vojenské operace Zelenskij opakovaně vyzýval země NATO k úderu na Ruskou federaci. CITÁT: „Co by mělo NATO dělat? Preventivní údery, aby věděli, co se s nimi stane, pokud je použijí. A ne naopak – čekat na jaderné údery Ruska… “.

Naposledy, 22. října, v rozhovoru pro kanadské televizní kanály Zelenskij vyzval svět, aby zaútočil na Kreml, pokud Rusko zaútočí na „rozhodovací centrum“ na ulici Bankovaja, kde sídlí Kancelář prezidenta Ukrajiny.

Rád bych připomněl pravděpodobnost složité radiační situace, která se může vyvinout v okolí jaderné elektrárny Záporoží, největší jaderné elektrárny v Evropě.

Od 24. února do současnosti bylo území Záporožské elektrárny vystaveno 39 palebným zásahům ozbrojených sil Ukrajiny, z toho 10 za použití bezpilotních prostředků a 29 za použití různých dělostřeleckých systémů.

Ostřelování stanice Ozbrojenými silami Ukrajiny zprvu nevyvolalo obavy světového společenství, protože podle závěru řady amerických expertů by rozšíření radiace kdy velkorážná dělostřelecká munice dopadne na kontejnery vyhořelého jaderného paliva byly bezvýznamné a jaderné reaktory vydrží pád civilního letadla.

Z prognózy vývoje radiační situace provedené našimi specialisty, následně potvrzené příslušnými evropskými vědeckými organizacemi, však vyplynulo, že únik radioaktivních látek zasáhne téměř celou Evropu.

Ozbrojené síly Ukrajiny navíc navzdory návštěvě generálního ředitele MAAE Grossiho nezastavují pokusy zmocnit se stanice sabotáží. Takže 1., 15. a 30. září a také 17. října se speciální jednotky ozbrojených sil Ukrajiny pokusily vylodit přes nádrž Kachovka a převzít kontrolu nad jadernou elektrárnou.

Podle informací, které máme, mají dvě organizace na Ukrajině konkrétní instrukce k vytvoření tzv. „špinavé bomby“. Práce jsou ve finální fázi.

Kromě toho máme informace o kontaktech kanceláře prezidenta Ukrajiny s představiteli Velké Británie v otázce možného získání technologie pro výrobu jaderných zbraní.

K tomu má Ukrajina odpovídající výrobní základnu a vědecký potenciál.

Takže na Ukrajině existují podniky jaderného průmyslu, které mají zásoby radioaktivních látek, které lze použít k vytvoření „špinavé bomby“ – jedná se o tři fungující jaderné elektrárny: Jiho-ukrajinská, Chmelnická a Rovnenská s 9 bazény vyhořelého jaderného paliva, které obsahují až jeden a půl tisíce tun oxidu uranu obohaceného na 1,5 %.

Ve vyřazené jaderné elektrárně Černobyl se sklady radioaktivního odpadu je uloženo 22 000 souborů vyhořelého paliva s obsahem uranu-238 a produktů spojených s provozem – jedná se o uran-235 a plutonium-239, které jsou hlavní složkou jaderného náboje.

V nedávno vytvořeném podniku na zpracování radioaktivního odpadu “Vektor”, v chemické továrně Pridneprovská, na skládkách radioaktivního odpadu “Burjakovka”, “Podlesny”, “Rossocha” lze umístit více než 50 tisíc metrů krychlových radioaktivního odpadu, který lze použít i jako komponenty pro „špinavou bombu“.

Kromě toho, důlní kombinát Vostočnyj těží uranovou rudu ve dvou ze tří dolů s kapacitou do 1000 tun ročně.

Je třeba také zdůraznit, že na Ukrajině existuje vědecká základna – jedná se o Charkovský institut fyziky a technologie, jehož vědci se podíleli na jaderném programu SSSR, kde v současnosti fungují různá experimentální zařízení, včetně termonukleárních zařízení “Uragan”, stejně jako Ústav jaderného výzkumu při Národní akademii věd v Kyjevě, ve kterém probíhá výzkum na reaktoru WWR-M za použití vysoce radioaktivních materiálů.

Chci vám připomenout, že „špinavá bomba“ je kontejner s radioaktivními izotopy a výbušnou náloží. Při odpálení nálože je kontejner zničen a radioaktivní látka je rozprášena rázovou vlnou, přičemž dochází k radioaktivní kontaminaci oblasti na velkých plochách a může také vést k nemoci z ozáření.

Jako radioaktivní látku lze použít oxid uranu, který je ve složení vyhořelých palivových článků uložených ve skladech vyhořelého jaderného paliva a bazénech vyhořelého paliva jaderných elektráren. Kromě toho lze využít radioaktivní látky ze skladů vyhořelého jaderného paliva jaderné elektrárny Černobyl.

Podle plánů kyjevského režimu lze výbuch takové munice zamaskovat jako abnormální provoz ruské jaderné munice s nízkou výtěžností, ve které se jako nálož používá vysoce obohacený uran. Přítomnost radioaktivních izotopů ve vzduchu bude později zaznamenána senzory Mezinárodního monitorovacího systému, který je instalovaný v Evropě s následným obviněním Ruské federace z použití taktických jaderných zbraní.

Za zmínku stojí, že podobné technologie informační války už Západ použil v Sýrii, když tam “Bílé přilby” natáčely propagandistická videa o použití chemických zbraní vládními silami.

Jednou z nejvíce rezonujících a široce replikovaných epizod je provokace organizovaná uvedenou nevládní organizací dne 4. dubna 2017 ve městě Khan Sheikhoun.

Věnujte pozornost fotografii, na které jsou lidé odebírající vzorky půdy bez osobních ochranných prostředků. Ale zdá se, že to nikoho netrápí! Zejména to netrápí ty, kteří přijali rozhodnutí o použití raketového útoku proti území suverénní země – Sýrie.

Američané tuto provokaci využili jako záminku, aniž by čekali na začátek vyšetřování a už vůbec ne na rozhodnutí Rady bezpečnosti OSN, zahájili raketový útok na leteckou základnu Šajrát a hrubě tím porušili normy mezinárodního práva.

Je vysoce pravděpodobné, že podobný scénář bude použit i v tomto případě.

Detonace radiologistického výbušného zařízení nevyhnutelně povede k radioaktivní kontaminaci oblasti na ploše až několika tisíc metrů čtverečních.

Na Ukrajině tak existuje motiv pro použití „špinavé bomby“, stejně jako vědecký, technický a průmyslový potenciál pro její vytvoření.

V důsledku provokace špinavou bombou Ukrajina očekává, že zastraší místní obyvatelstvo, zvýší tok uprchlíků po Evropě a označí Ruskou federaci jako jaderného teroristu.

Ministerstvo obrany RF zorganizovalo práci proti možným provokacím ze strany Ukrajiny: síly a prostředky byly přivedeny do pohotovosti pro plnění úkolů v podmínkách radioaktivní kontaminace.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://t.me/mod_russia/21147

sdílet na

50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
25. 10. 2022 07:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Těm zfetovaným Ukrajinským hajzlům se nesmí jaderné zbraně dostat do rukou. Nebo svět dopadne špatně. Ta usilovná snaha Zelenského zničit všechno kolem sebe mu čouhá jako sláma z bot. Je až nechutné, jak tohoto psychopata naše vláda a EU podporují. Jim nedocvakne, že ihned po získání jaderného statutu vzniknou neřešitelné problémy s Polskem, Maďarskem… a pobaltskými státy? To si už fakt nikdo nepamatuje, co jsou Ukrajinci zač? Vylízaní politici se ztrátou paměti si prostě zaměnili Rusko s Ukrajinou. Vzdělaný a kulturní národ Rusů označují za barbary a světové nebezpečí, kdežto Ukrajince, kteří byli hlavním strůjcem CCCP a ovládali Kreml a byli hnací silou okupace ČSSR v roce 1968 málem nosí na rukou jako hrdiny. Je to jak s tím jenerálem Petrem Pavlem – Havlova garnitura s uměleckou úderkou podporuje PP na Hrad jako svého třídního nepřítele, který je chtěl celý profesní život perzekuovat. Idiotizmus vládne Evropou a Američani se řehtají doma jako kůň.

Autor
25. 10. 2022 07:44
Odpovědět  Pijack

Na to lze říci jen jedno. Kariérista zůstane kariéristou i kdyby trakaře padaly.
Měl by raději v zájmu vlasti dělat kariéru u lopaty.

Albi
25. 10. 2022 09:37
Odpovědět  Peter

Dnes už slova kariéra – kariérista nejsou fuj, ale naopak ukázkou vynikajících schopností.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
25. 10. 2022 10:08
Odpovědět  Peter

Zelenskij není kariérista, on je psychopat. Psychopati se vyznačují dvěma atributy.
První jsou zavření, to ti hloupější, a druzí vedou korporace, firmy a státy.

katango
25. 10. 2022 10:24
Odpovědět  sizok

On už nejspíš trpí toxickou psychózou.

Pedro
25. 10. 2022 16:06
Odpovědět  sizok

Má už místo krve a mozku kokain.

Pavel K
25. 10. 2022 16:12
Odpovědět  Pedro

….a před tím tam měl nasráno, protože by se jinak nepropůjčil takové svinárně co dělá. Ať se teď ufetuje.

Autor
25. 10. 2022 19:14
Odpovědět  sizok

To bylo myšleno na PP od “nás”. Zelenský byl vybrán a vychován. Těžko by se tak změnil jen sám. Komik a v současné chvíli vládne “západnímu světu” … co víc si přát?

Gene
25. 10. 2022 19:40
Odpovědět  Peter

Delate si prdel? Zelensky je jen vycvicena figurka. Evrope a vetsine sveta vladne financni monarchie. Nebude Zelensky bude nekdo jiny. Podivejte se co za pakaz nam vladne. Vsechno to jsou Schwabovi a Sorozovi ucni. Schwab a Soroz jsou jen clenove teto monarchie urceni pro obektivy. Ti hlavni jsou porad v zakulisi. Napriklad o spicce teto pyramidy se vubec nepise. Zamerne se snizuje jejich vliv. Rodiny Rothschilu a Rockefelleru se skoro vubec nepise. Dokud budou vladnout tito paraziti, nikdy se nic nezmeni a to i v pripade ze denne povesite nejakeho toho Zelenskeho.

Helena
25. 10. 2022 08:58
Odpovědět  Pijack

Tyhle špinavé bombičky američani shazovali, když napadli bývalou Jugoslávii a taky na Blízkém Východě. Záleží, jestli se amíkům tyhle jádrem obohacené bomby podaří propašovat na Ukrajinu. Což pochybuji, protože Rusům už se asi podařilo přístupy k dopravě stopnout. Takže si myslím, že je složí v Polsku-protože pšonci-jsou blbí a ještě hajzli, že tohle amíkům dovolí.

Helena
25. 10. 2022 09:16
Odpovědět  Helena

Ještě je 1 možnost svržení atomové bomby kamkoliv, a to je svržení mediální. Média jsou podplacená za to, že musí lhát 24/7. Proč by nemohli začít vysílat počítačovou simulaci, že někde vybuchla takováto bombička. To co se vysílá nelze vůbec brát jako informaci, jsou to jen pusté lži. Je třeba vymést ten televizní chlív co nejdřív i s touto pavládou. Vůbec neříkají co se děje ve Francii, v Itálii, v Chorvatsku nebo např. před volbami v USA – o tom je hrobové ticho. Tak pojďme ten chlív v pátek vymést.

sergej
25. 10. 2022 11:07
Odpovědět  Helena

Prý průbojnost váhy nábojů deploid urania – ochuzeného uranu. Že to prý hoří při nárazu, tedy oxiduje a tak jsem četl že nějaká italská reportérka vlezla do prostřeleného tanku poprášeného bílým práškem .. za půl roku bylo po ní na leukemii.

Autor
25. 10. 2022 09:05
Odpovědět  Pijack

Ještě dodám, že oni už jsou v závěrečné fázi. To znamená, že ji dokončují. Ale aspoň doufám, že když to použijí, že to přímo odnesou také ti, kteří jim o umožnili.

Rapa
25. 10. 2022 08:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Velmi by mne zajímal názor odborníků,jak by se chovaly rozptýlené radionuklidy,byť i v malém množství rozšířené po Evropě ukrajinskými teroristy v těle vakcinovaných lidí.Jak by např.reagoval grafen u zaočkovaných.

Albi
25. 10. 2022 09:53
Odpovědět  Rapa

Tomu by se nevyhnuli ani lidé neočkovaní.
https://www.topcz.net/ach-ten-zdravy-nekuracky-svet/
Týká se sice kouření, ale zajímavé je, jak ten zlozvyk posloužil k zakrytí následků atomových zkoušek – přestože bylo dokázáno, že “….na rozdíl od tabákového dýmu je prokazatelné, že mnohem účinnější jsou exhalace z dieselových motorů…”

“Počátkem 20. století kouřil téměř každý druhý člověk, ale výskyt rakoviny plic zůstal na nízké, téměř nepodchytitelné úrovni.Pak ovšem 16. června 1945 došlo k děsivé kataklyzmatické události, která se nakonec stala příčinou toho proč západní vlády navždy překroutily představu o kouření…….. byl to známý nukleární test „Trinity“, první špinavé jaderné zbraně, která explodovala v atmosféře.

Šestikilogramová koule plutonia, komprimovaného na nadkritickou hodnotu čočkovými náložemi výbušniny. Trinity explodovala nad Novým Mexikem silou rovnající se zhruba 20 000 tunám TNT. V několika sekundách byly nasáty do atmosféry miliardy smrtících radioaktivních částic a vyneseny až do nadmořské výšky takřka deseti kilometrů, odkud je vysokorychlostní jetstreamové proudění rozneslo široko daleko…….”

Albi
25. 10. 2022 10:04
Odpovědět  Albi

pokrač.

“Americká vláda, která předem věděla o radiaci a byla si velmi dobře vědoma jejích smrtících účinků na lidské bytosti, přesto neomaleně nařídila provést tento test v naprostém pohrdání lidským zdravím a životy. Právně to byla trestuhodně hrubá nedbalost, ale o to se americká vláda nikdy nestarala. Dříve či později bude pro všechny dlouhodobé účinky, jimiž trpěli Američané a další občané v místních i mnohem vzdálenějších oblastech, tak či tak „vypátrán“ jiný viník.

Jestliže někde na pláži na vaší pleti náhodou přistane jediná mikroskopická částečka radioaktivního spadu, dostanete rakovinu pokožky. Po vdechnutí jediné částečky téhož smrtícího svinstva vás nevyhnutelně očekává úmrtí na rakovinu plic. …….”

Přečtěte celé – je tam informací daleko víc. A není to reklama na kouření.
Kdo věřit nechce, nemusí. Nejlépe je “profiltrovat” ty informace přes vlastní rozum a vlastní zkušenosti na všechno – i na zdraví- S vědomím, že lidé jsou různí a taky různě reagují na jakékoliv podněty, tedy i ty zdraví se týkající.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gene
25. 10. 2022 16:46
Odpovědět  Albi

Co se tyce koureni. Zacatkem 20teho stoleti neexistovaly take chemicke postriky a hnojiva jak nyni. Koureni v dnesni dobe je svinstvo. Jedina sance je pestovat si svoje. Ovsem to se tyka i jidla. Ta radiace tomu vsemu jen nasazuje korunu. V osumdesatych letech jsem zil v panelaku. Po ctvrte hodine rano se ozyval zpev kuraku. Vse to tam kaslalo o stosest.

Rapa
25. 10. 2022 08:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Tolik pro tělo škodlivých látek bylo ve vakcínách na podvodcovidových píchanicích a ještě by se přidala radioaktivita z rozptýlených radionuklidů,no nachystáno to mají už dopředu, řekl bych a vše odzkoušeno.Vždyť pak bude stačit jen určitá frekvence pomocí 5G a ze zapíchnutých ovcí bude pak co ?

brusič karhan
26. 10. 2022 13:38
Odpovědět  Rapa

Kuva mutanti a k tomu rejdijouaktivní, kdo by vo to nestál..

Aleš
25. 10. 2022 08:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Věřím že Ukrajinský fašisticky rezim je schopen všeho, tedy co US vrah dovolí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Rapa
25. 10. 2022 08:50
Odpovědět  Aleš

Holokaust Evropy.Potom si černochová může konečně vzít samopal a jít do boje,hňupka jedna pitomá.

Autor
25. 10. 2022 09:06
Odpovědět  Rapa

To může už teď. Na Ukrajině pořád berou dobrovolníky.

Pavel K
25. 10. 2022 08:59

Díky takhle po ránu to bodlo. Bo kurrwa není čas. 🤣🤣🤣🤣🤣🙋‍♂️🙋‍♂️

janle57
25. 10. 2022 09:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud se tohle uskuteční a někdo ze států NATO dodá technologii k provedení
jaderného výbuchu,celosvětové jaderné válce se bohužel nevyhneme,po téhle
události,přesně jak si feťák Zelenský přeje,se dá vše do pohybu,který již nikdo
nezastaví, z reakcí gauleiterů EU a naší vládnoucí žumpy je víc než patrné,že si
takový scénář přejí,k velké radosti našich čummobilů z diskuzí na Seznamu.

zuza
25. 10. 2022 17:57
Odpovědět  janle57

celosvetovú vojnu si on zas nepraje, to by postihlo aj jeho rodičov a tú jeho slepicu s jeho deckami, On len potrebuje nejaký úspech, aby sa zavďačil páničkovi a dostal svoju dávky toho svinstva čo fetuje. A pániček zas potrebuje nejaký úspech, aby sa mohol blysnúť pred svojimi voličmi. A organizujú a riadia to briti, tí sú vo všeobecnosti tak zdegenerovaní, že im nedôjde, že na ten ich poondiaty ostrov stačí jeden poseidon. A ľavoboček Harry so svojou mulatkou môžu potom usadnúť na trón.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
25. 10. 2022 10:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Nu, co si budeme namlouvat, degenerace západu a smečka šílenců, tak vypadá současný západní svět. Toto již normální myslící člověk nepochopí. Jestli lidé západu nepochopí, že je vedou šílenci toho největšího kalibru a nezakročí, opravdu skončíme. Vím, že tyto mladé generace jsou přeformátované a zhypnotizované, ale snad by každému člověku měl být vlastní alespoň malinkatý pud sebezáchovy, obzvláště když je mladý a má život před sebou. Nevím jak jim tak mohli vypláchnout mozky nebo změnit vědomí, že se z těchto mlaďochů, neříkám všech ale většiny stali takoví nemyslící pitomci. Jaké technologie asi použili, aby se jim toto zdařilo, že genová aplikace přes ty jejich vakcinační sajrajty na tom má nějaký podíl se dá předpokládat. Jací šmejdi to musí být, když se chystají likvidovat člověka a přitom se mu ještě smějí do ksichtu. Ksindl prodejný.

Autor
25. 10. 2022 10:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Chcete vědět jak se jim to podařilo? Jednoduše. Ovládli školství, televizi a všechna další média. Přidejte k tomu digitalizaci – mobily, “pohodlí” platby přes internet atd. atd.Prosté, jednoduché a ukazuje to na naši vinu jako celku, protože jsme se tomu nepostavili hned po “listopadu”. 33 let je pro lidský život dlouhá doba a oni využili ještě to, co je normální – generační problémy mezi starými a mladými, to bylo vždy. Ale co je na dnešní době zvláštní je to, že obvykle mládí hledá spravedlnost, bez ohledu jak potom skončí sami, ale bojuje za to. Dnes mládí bojuje za to, aby vše zůstalo při starém. Není to paradox? Navíc je dirigují samí takoví jako Soros, Biden, Kissinger .. Šváb … prostě výkvět “mládí” …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
25. 10. 2022 16:15
Odpovědět  Peter

Proto nás komouši drželi na uzdě a za to jim děkuji.

Gene
25. 10. 2022 16:53
Odpovědět  Pavel K

Drzet nekoho na uzde je blbost. Stejne se casem urve a vidis jak to dopadne.

Gene
25. 10. 2022 16:51
Odpovědět  Peter

Peter z mlade generace nadelala rozezranky hlavne ta generace starsi. Nadelali ze svych decek polobohy, kterym musi byt vse usnadneno, hlavne nejsou zvykli si neco odeprit. Hlavni vinu za to maji rodice, az potom stat.

Autor
25. 10. 2022 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Americký podnikatel Ilon Musk označil šachistu Garryho Kasparova, který dříve kritizoval miliardářův mírový plán na urovnání ukrajinského konfliktu, za idiota a blbce.

Kasparov již dříve podnikatele odsoudil: “Proč lidé sedící v pohodlí svých sídel v Silicon Valley říkají Ukrajině, co má dělat?”

Zakladatel SpaceX odpověděl: “Kasparov sice hraje šachy skoro stejně dobře jako můj iPhone, ale jinak je to idiot. Nemám dům, natož sídlo, ty blbečku.”

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1666634678

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Rapa
25. 10. 2022 10:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Tomu všemu se dá ůčinně zabránit.Rychlým dobytím Kyjeva.

sizok
25. 10. 2022 11:26
Odpovědět  Rapa

Přesně tak.

me2d44
25. 10. 2022 15:24
Odpovědět  Rapa

Já bych viděl i jiný způsob: Žabička z Kieva zoufale potřebuje peníze a když gen.Armagedon zařídil na Ukrajině “Temno” (likvidací rozvoden 350 kV), tak ho napadlo prodávat “přebytky” elektřiny do Evropy – ta za to zaplatí, nebo dodá zbraně (až takhle mu záleží na vlastním národě!). Myslím, že nastal čas likvidace rozvoden 750 kV – přes které jde elektřina do sousedních států – na omezení ukrajinského průmyslu stačí ty údery na rozvodny 350kV. Mimochodem, dnes ukrajinské úřady vyzvaly občany, aby strávili zimu v zahraničí (v Evropě bez plynu těžko).

zuza
25. 10. 2022 18:15
Odpovědět  me2d44

veď ľudia za hranice nesmú, aby im nezdrhli, keďže už idú mobilizovať aj ženy.. A tí, ktorí na front nemusia, lebo majú dosť peňazí aby sa vyplatili, prípadne majú vplyvného strýčka alebo sú toho správneho vierovyznania, tí už dávno v zahraničí sú.

sizok
25. 10. 2022 18:59
Odpovědět  zuza

Myslím, že velmi brzy dojde ke zvratu celého toho cirkusu.
Rusové se údajně přeskupují do Běloruska, chtějí ukrajinu napadnout ze severu,
na západě. Odříznout je od zásobování z Polska. Pak to půjde jedna dvě.
Akorát, co potom s těmi ukrajinci tady?

sergej
25. 10. 2022 11:17

Na vojně jsem s týpkem co bydlel u jaslovských bohunic kde byl unikát na přírodní uran ale měli tam havárky, tichou poštou to místní věděli a že dřív tam zkoušeli na polích okolo cukrovou řepu a byli jak mrkve ale po provozu jaderky to byli prý palice že bába s dědkem a celou famiilií by je z pole nevytahali.Kam že se hrabe GMO.

zuza
25. 10. 2022 18:17
Odpovědět  sergej

okolo Jaslovských bohuníc sú stále obrobené polia a pochybujem, že by tam niečo sadili, keby tú úrodu nemohli speňažiť.

jirik
25. 10. 2022 12:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Už několik měsíců se mluví o tom, že USA opět použije ukrajinské ruce a jejich pomocí provede na území Ukrajiny buď chemický útok nebo dokonce použije špinavou bombu. Špinavá bomba je označení pro klasickou výbušninu, která je ale obalena radioaktivním materiálem (třeba odpadem z jaderné elektrárny), který se silnou explozí rozmetá do širokého dalekého okolí a zamoří až desítky kilometrů území. Obrovská katastrofa má pak být jako vždy svalena na Rusko a má sloužit jako záminka pro to, aby se do války proti Rusku už zcela otevřeně zapojilo NATO.
Zapojení NATO do války by samozřejmě neznamenalo to, že by na Ukrajinu jezdili umírat běžní američtí nebo britští vojáci, to ani náhodou. Do masomlýnku na frontě mají být posíláni mladí kluci méně hodnotného původu – to znamená hlavně západní Slované. Po zdecimování Ukrajinců (což už bylo takřka dokončeno) totiž mají pro zájmy nadnárodních miliardářů umírat hlavně Poláci, Češi, Slováci, Slovinci, Estonci, Lotyši a další nečisté a nízké etnicity. To je plán. A zatím se dirigentům tohoto konfliktu daří plnit vytyčené cíle docela dobře.
https://bornova.pub/2022/chysta-se-neco-velkeho/

Rapa
25. 10. 2022 14:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko dnes hlásí další teroristický ůtok na ůzemí Ruska dnes v noci v oblasti Brjansk.Byly vyhozeny do povětří kolejnice na dvou místech dvěma výbuchy.Jde o důležitou trať,která přepravuje vojenské transporty do Běloruska. Napětí roste a přibývá rozhořčených ruských velitelů,kteří opakují: ,,Jestliže nepřítel použije špinavou jadernou bombu na našem ůzemí,přijde Adekvátní odpověď”.

Autor
25. 10. 2022 14:55

Co se týče Černobylu, tak se podívejte na hry série STALKER, to je o zóně kolem jaderné elektrárny po katastrofě, jsou i “amatérské” módy, a tam teprve uvidíte potvory a zázraky!

A k té pohádce. To je stará verze. Dnešní vypadá zcela jinak. Zkráceně:
Dědek potají zasadil řepu a když vyrostla, sám ji vytáhl, i když od infaktu jej dělil vlásek. A pod peřinou ji zcela sežral sám!

25. 10. 2022 17:56
Ohodnotit příspěvek :
     

No, to bude průser jako vrata. Jestli si někdo dělá iluze, že potřebují materiál z USA, tak prosím procitněte. Ten materiál tam byl už před SVO Ruské federace. Byl to jeden z důvodů, které vedli Vladimíra Putina tuto operaci zahájit. Nemusím doufám připomínat, že Rusové objevili v obsazených jaderných elektrárnách nebývalé množství vyhořelého jaderného paliva a světe div se – malé množství plutonia. Právě plutonium z USA, které se na Ukrajině bezesporu nachází, je potřebnou složkou k výrobě špinavé jaderné nálože – spolu s jaderným palivem. Tak jako je nesporně prokázán vývoj biologických zbraní v teroristických biolaboratořích vedených a financovaných na Ukrajině americkými nacistickými grázly, tak je nepochybné, že za pomocí USA vyrábějí banderovci špinavou jadernou nálož. Je to prachsprostý nacistický dobytek, který skutečně nezaslouží sebemenšího slitování.

Jo Fa
25. 10. 2022 19:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Chápem že táto hrozba je reálna, no nechápem, keď Rusi vedia že niečo také je reálne, prečo takéto miesta kde sa to dá vyrobiť nezbombardujú. Rovnako nechápem, prečo ešte nie sú zbombardované všetky možné zásobovacie trasy Ukrajiny a hlavne západnej časti?. V tejto židovojne je veľa nepochopiteľných vecí a začínam byť absolútne skeptický a seriem už na celú vojnu, nech si to tu zbombardujú atomovkami a bude po všetkom, stále vás to ešte baví tu riešiť vojnu? Nosatí si to nejako rozhodnú, ale garantujem vám, že sa im umierať v atómovej vojne určite nechce a myslieť si naivne že život v bunkre po atómovom armagedone má nejakú hodnotu a budúcnosť je úplne scestné.

Gene
25. 10. 2022 19:49
Odpovědět  Jo Fa

Take se mi to zda nejake divne. Navic Putin byl Forbesem prohlasen za nejbohatsiho politika na svete. Je otazka co je na tom pravdy.
https://richestinfo.com/richest-presidents-world-forbes/

Jo Fa
25. 10. 2022 19:55
Odpovědět  Gene

Je mi úplne jedno koľko má Putin peňazí, kedy si ich užije, keď už má hlboko po dôchodku a stále pri moci? Máš pocit, že mu ide o peniaze? Ja nie, pretože ak by si ich chcel užívať, tak by bol už dávno mimo. Máš pocit, že politik na vrcholovej úrovni by mal nejaké súkromie aby si ich užíval? Nie, jediné čo mu už ostáva, je doslúžiť /komu?/ a zomrieť- žiadne užívanie už nebude..

Jozef
26. 10. 2022 08:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacisti z Bruselu https://vk.com/doc563601402_586022346?hash=w8KflTSl3VyRcUngKvta9ZbXDPvMuF6SC2tGMPywsbk&dl=Yr1B38ol7C0tsqmUGfUiIP4yKIghwrNJl0mTO3fH0aH — KONIEC CIVILIZÁCIE – V 20. storočí korporátni akcionári Nemecka, Británie a USA vytvorili PSYCHOPATA Adolfa Hitlera a poslali ho proti ZSSR.
Po rozpade Varšavskej zmluvy a ZSSR vytvorili politici a korporátni akcionári EÚ (Nemecko – Brusel) + Británie a USA ďalšieho PSYCHOPATA, tentoraz na Ukrajine Volodymyra Zelenského,
vyprovokovať Rusko k vojne s NATO na Ukrajine – keď psychopat Zelenskyj dnes verejne vyzýva NATO, aby zaútočilo na Rusko.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jozef
26. 10. 2022 09:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacisti, tvorcovia EU a Bruselu Bruselu https://vk.com/doc563601402_586022346?hash=w8KflTSl3VyRcUngKvta9ZbXDPvMuF6SC2tGMPywsbk&dl=Yr1B38ol7C0tsqmUGfUiIP4yKIghwrNJl0mTO3fH0aH&fbclid=IwAR2JrYpYNdYCHdyXjKjG65KAGSvT0zbT9VI_6ccrlmd8qoCMgWNgjKntqAo KONIEC CIVILIZÁCIE – V 20. storočí korporátni akcionári Nemecka, Británie a USA vytvorili PSYCHOPATA Adolfa Hitlera a poslali ho proti ZSSR.
Po rozpade Varšavskej zmluvy a ZSSR vytvorili politici a korporátni akcionári EÚ (Nemecko – Brusel) + Británie a USA ďalšieho PSYCHOPATA, tentoraz na Ukrajine Volodymyra Zelenského,
vyprovokovať Rusko k vojne s NATO na Ukrajine – keď psychopat Zelenskyj dnes verejne vyzýva NATO, aby zaútočilo na Rusko.

ModraDvojka
26. 10. 2022 15:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždyť si ti ukrajinci zamoří své vlastní území! Tio jim nevadí?

[Trol-1] Tonda
26. 10. 2022 15:28
Odpovědět  ModraDvojka

Taky se bojím, že to Rusové odpálí. I když v jejich pojetí by si tím zamořili vlastní území. Jim to však nevadí.

sizok
26. 10. 2022 18:25
Odpovědět  [Trol-1] Tonda

Hlupáčku.