2 karafiáty pro soudruha Stalina

V rámci tradiční akce „2 karafiáty soudruhu Stalinovi“ k 70. výročí smrti Stalina bylo u hrobu otce národů u kremelské zdi položeno 6400 rudých karafiátů.

http://stalinizator.ru/2gvozdiki-26/# – (podrobnější fotoreportáž)

https://colonelcassad.livejournal.com/8203621.html

sdíletj na

4.3 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
6. 3. 2023 20:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Toto na Rusku nechápu. Vrah a diktátor Stalin. Povrazdil kdekoho včetně schopných důstojníků, podělal začátek druhé světové , nerozumím, že tuto bestii tam někdo uctívá.

Kalmar
6. 3. 2023 21:14
Odpovědět  Aleš

Vrah a diktátor v očích Západu, člověk, který zachránil národ, v očích Rusů…

Pavel K
7. 3. 2023 13:19
Odpovědět  Kalmar

👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️ 🙋‍♂️

Nadia369
6. 3. 2023 21:35
Odpovědět  Aleš

Vidite. A prez to vsechno zachranil svuj narod a Slovany v evrope pred vyhlazenim. Obetoval zivoty svych lidi, aby pomohli jinym. A doma se musel potykat s temi, kteri mu sli po krku, a presto znovu dokazal vybudovat povalecne Rusko.Bez ruske pomoci ve valce bychom se my mozna ani nenarodili.

Pavel z Moravy
7. 3. 2023 08:49
Odpovědět  Nadia369

My bychom se nenarodili určitě. A my vůbec nemáme ponětí, čemu všemu musel čelit, tedy jakým krokům všech možných zrádců se kterými to asi nebylo jednoduché. Asi každý ví o tom jeho synovi, kterého chtěli vyměnit za některého nacistu, tuším Pauluse, ale nevím to přesně. Jeho odpověď- všichni jsou moji synové už o něčem vypovídá. Dnes je v Rusku opět obrovské množství zrádců z páté kolony. Včera jsem četl na http://www.conematevedet.cz článek o vyjádřeních pana Zjuganova, předsedy KS Ruska, který říká, že již měla dávno přijít odveta za ten poškozený plynovod, že nechápe proč nejsou zbraně dodávané na ukrajinskou frontu likvidovány hned v zárodku, tedy asi na těch překladištích a další výtky. A to přitom měl nedávno plodný rozhovor s presidentem Putinem. Takže si dovedu živě představit, čemu a jakým intrikám musel Stalin za války, ale také před ní čelit, když i tehdy celý kolektivní západ proti Rusku štval. Proč není taková honba třeba na Hoovera a nemluví se o tom co lidem prováděl. Proč se nesoudí Bush a další. Proč se nesoudil již zde zmiňovaný Pinochet? Protože to nesedí určitým lidem do výkladu jejich vidění světa. Ale Stalin, to je přece jiné kafe, že vážení demokraté.

Pavel z Moravy
7. 3. 2023 08:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Samozřejmě to ale není omluva pro zločiny, které v jeho době byly spáchány. My asi ale víme prdlajs co všechno se tam dělo a kdo se na čem podílel. Vždyť kritizovat je tak snadné. Je to jako u nás, kritizovat je tak snadné, ale začít budovat poválečnou republiku, tak aby postupem doby měl lid alespoň trochu slušnou životní úroveň a přitom neustále narážet na odpor dřívějších velkokapitalistů musí být asi paráda. Jak je možné, že nyní si národ nechá líbit vše co s ním nová šlechta provádí? To je opravdu zajímavý úkaz.

Pavel K
7. 3. 2023 13:21
Odpovědět  Nadia369

Všechny tyhle zpochybňovače vyhnat swinským krokem ze slovanského území a ať si týhnou na anglosasko. 👍👍👍🙋‍♂️

treza
6. 3. 2023 22:35
Odpovědět  Aleš

Bůh synergie – Jiří ŠifrínKniha odhaluje skutky, život a vládu Josifa Vissarionoviče Stalina, člověka zakydaného hromadou špíny. Součástí jsou úvahy o utajených krocích Stalina a jejich důsledcích a filozofické úvahy. Kniha likviduje řadu klišé a vysvětluje pravděpodobné příčiny mnohých a často krvavých událostí Ruska a Sovětského svazu. Autor pro uvedená tvrzení používá běžně dostupné prameny, logiku a sociální psychologii.
Pro lidi s mozkem výborné počtení.
Lidi bez mozku asi naštve a nabourá jim jejich dogmata…
Auror si dal hodně práce a kniha se povedla.
PS: Kniha má na internetu vyhledávací štítky jako : konspirace, alternativní historie, spekulativní literatura atd…, přestože je skvěle “vyzdrojovaná” a autor spekuluje opravdu jen minimálně:-))))

Juraj
7. 3. 2023 09:51
Odpovědět  treza

Terka, tiež som si ju objednal.

Pavel K
7. 3. 2023 13:24
Odpovědět  treza

Můžete dát odkaz kde to sehnat. Děkuji.🙋‍♂️

Míla
7. 3. 2023 16:03
Odpovědět  Pavel K

např. slovanskakultura.cz

Míla
7. 3. 2023 16:05
Odpovědět  Míla

doporucuji i “Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina” od Starikova

Pavel K
7. 3. 2023 17:32
Odpovědět  Míla

👍 👍 👍 🙋‍♂️ 🍀

Jaris
7. 3. 2023 07:38
Odpovědět  Aleš

Tezko rict, Alesi. Stalin, jako kazda osobnost, mel sve spatne i dobre stranky. Nebyt Stalina, vyhral by byval Hitler. Rusko na valku nebylo vubec pripraveno. Ve zbrojnim prumyslu pracovaly zeny a chlapi sli na frontu. Udajne po vojenske prehlidce na Rudem namesti sli vojaci rovnou do boje.Zbrani bylo malo a ti, co v predni linii padli, tak ti, co sli za nima sbirali po nich zbrane, aby dal mohli bojovat proti nemeckym vrahum. Stalinovi se podarilo postavit na nohy rusky narod, aby se sjednotil a jako jeden muz drtil nemeckou armadu. Obeti bylo pres dvacet milionu! Kazda rodina prisla o cleny rodiny. Strasne!
Po II.svetove valce zapad stejne premyslel, jak to Rusko zlikvidovat. Stalin se vrhnul na modernizaci vystavby a vyroby. Kupoval ze zapadu za zlato nejmodernejsi stroje a Sovetsky svaz se za kratkou dobu zacal ekonomicky prosperovat, coz bylo zapadu trnem v oku. Nakonec jako dnes, ze? Tak ti zapadaci vymysleli, ze ze misto splatky zlata, chteji obili. Bohuzel, kvuli tomu vypuknul v Rusku onen hruzny hladomor, ktery trval, myslim, tri roky a mnoho lidi zemrelo hladem. Stalin tuto chybu uz nikdy neopakoval.

Jaris
7. 3. 2023 08:00
Odpovědět  Jaris

pokracovani…
Druha vec je, ze se Stalin neustale potykal s zidovskymi zradci a radne jim slapal na paty. S temi se nemazlil a skutecne padaly hlavy. Rusove se s chazarskymi zidy nikdy nemuseli, protoze vznikaly neustale problemy. Proto se Stalin rozhodl premistit vsechny zidochazary na uzemi Birobidzanu na dalnem vychode. To se samozrejme zidakum nelibilo. Z ceho by zili, kdyby nemohli lichvarit na ruskem obyvatelstvu? Zrejme to byla pro ne posledni kapka vody a Stalina udajne zidi zavrazdili. Den ze dne se stala ze Stalina ta nejhorsi kreatura sveta a tato image Stalina pretrvava do dnesnich dnu, kupodivu jen na zapade. Rusove ke Stalinovi uchovavaji uctu, protoze vi, ze bez nej by Rusko uz davno nebylo. Jen Evropa si nechce priznat, ze bez Stalina by v lepsim pripade slouzila Nemcum.
Nicmene Birobidzan je dnes hezke autonomni zidovske uzemi na ktere se muzete podivat na internetu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Juraj
7. 3. 2023 09:44
Odpovědět  Aleš

No vidíš Aleši, opäť si sa zaradil tu na diskusii medzi hlupákov, presadzujúcich klamstvá Anglo-sasov čo sa histórie týka. Nemáš záujem zoznamovať sa s pravdou(historiou pravdivou), tebe to nevadí, že tu propaguješ takéto klamstvá?
Takže nechápeš a nerozumieš, že tuto bestii tam někdo uctívá. Mám tomu rozumieť tak, že Stalin bol vraždiaca beštia a na druhej strane asi Adolf Hitler bol podľa toho tvojho opisu Stalina, asi mierumilovný demokrat.

Autor
6. 3. 2023 21:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Stalin má dnes v Rusku přes obrovskou snahu liberálů nejen ruských, velkou oblibu. A má pevnou pozici i mezi mladými!Byl to on a jeho okruh spolupracovníků, kteří prosazovali a na čas prosadili budování země a dali tomu přednost před exportem revoluce, jak chtěl Trocký a spol. Síla toho co vybudovali byla taková, že trvalo dalších 40 let než se jim to podařilo strhnout. A Rusko dodnes profituje z myšlenek nebývalé exploze myšlenek a nápadů z té doby. Carské Rusko prohrálo první část Velké války, Sovětský svaz ji vítězně a triumfálně zakončil.
Pokud někdo si troufne blekotat o obětech, pak si musí uvědomit několik faktů. Že žil v tvrdé době a jeho protivníci nebyli žádní svatoušci. Že např. američtí prezidenti za tu dobu, co byl Stalin ve vedení zničili mnohem více životů – kam se třeba podělo “jen” 8 milionů Američanů, zmizelých v polovině 30tých let? Zemřeli hladem. Co sta tisíce Japonců po výbuchu atomových bomb, ve chvíli, kdy to bylo zbytečné? Winston Churchill měl na svědomí mnoho životů, např. nejméně 4 miliony v Bengálsku za Druhé sv. války, kteří zemřeli hladem! A to je jen jediný jeho čin, a bylo jich podobných více, kde nemůže skrýt svou vinu.
Kolik mrtvých má na kontě ta dnešní “demokratická elita?”
Pokud někdo řekne, že to je přece něco jiného, za demokracii je třeba i životy nevědomých obětovat, pak je to prostě vůl. A za to slovo se nehodlám omlouvat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Spam Bety
8. 3. 2023 13:42
Odpovědět  Peter 008

++++++++++++++….

Eva
6. 3. 2023 22:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Volgograd chtějí obyvatelé města přejmenovat zpátky na Stalingrad.

All
7. 3. 2023 01:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Stalin ( stal- ocel),muž z ocele na správném místě ve správnou dobu. Udělal,co bylo potřeba. Pro vlast. Proto je v rusku ,,IN . Západ takové nemá,západ totiž Aleší vraždí stále a vždy a zcela zbytečně,jen z nenažranosti. No a my žijeme v demokratické lásce a míru po demokraticku přes 33 let.Jenže jaksi záhadně o stovky procent narostly vraždy a sebevraždy ( Třeba za Kalouska demoláska rozjela ,,Dluhové Pasti spolu s upíry exekutory” a jen sebevraždy narostly až na 3.500 ročně ! A co dnes dělá pětikoalice,když podporuje municí neonacisty na UK ? Proč za demokracie máme tolik vrahů ve vlastní zemi,kde není vůbec žádný důvod okrádat a vraždit ! A proč to podporují politici a ještě se pak voličům chechtají,nebo jim vyhrožují a jdou až tak,že se stávají válečnými štváči a volají po válce,namísto toho,aby pečovali o vlastní zemi ) Tak je demokracie láska-nebo vrah a vrazi ? Za socialismu byla aspoň sranda,makalo se a bylo mnoho výhod.Dnes je to spíš démon mamon. Láska, Vlast a Mír se zakazuje. Satanismus jak vyšitý,děkujeme,jděte k čertu.

Pavel z Moravy
7. 3. 2023 09:16
Odpovědět  All

Přesně tak, buď něco hlásám a držím se toho, nebo nežvatlám pokud jsem grázl a zloděj. Ty svoje mantry o demokracii, kterými neustále krmí své ovečky už ale tak nefungují. Teď se již uchylují k represím, neboť ta jejich demokracie jaksi jejich působením ztratila na kouzlu. A když oni tak strašně chtějí dál vládnout, ale ten některý dle nich hloupý lid je nechce chápat, tedy abych to upřesnil, tu jejich jedinou pravdu. Pravda se ale může jevit z každého úhlu pohledu jinak a od toho by měl existovat dialog, který řeší různé pohledy na věc. A jinak, jak říká ALL, táhněte k čertu satani.

Pavel K
7. 3. 2023 13:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tady si poslechni. Nacher to v PS pohnojil všichni mu pak nadávali, ale při tom pro ten návrh hlasovali. TAK DÁVÁ TO LOGIKU? CO SI PAK MÁŠ MYSLET!!

Bez obalu 10/2023: důchodci jsou pro vládu zátěž – církve nevadí; vládní posty na pro “kamarádíčky” – YouTube

Janka
7. 3. 2023 09:48
Ohodnotit příspěvek :
     

aj ja som sa ucila na skole o kulte osobnosti a verila vsetkym tym spravam o pocte mrtvych….clovek to nijak nerozporoval. Po 89. zacali prichadzat cisla porpavenych Stalinom a slo to do milionov….dokonca teraz sa hovori, ze pocet mrtvych za Stalina a Maa bol cez 60 mil. Ale potom si clovek uvedomi, ze pocet ludi v ZSSR po vojne stale rastol a neklesal, takze desiatky milionov by sa asi tazko nahradzali v takej miere, aby populacna krivka sla stale hore. TAkze to mozno bude nejak podobne ako vzdy, ked je to nepriatel, tak mu tie cisla nahadzeme, ked priatel, tak zabudneme. Ako je uvedene nizsie, ostatni vladci maju viac masla na hlave, ale sa o tom nehovori. Rozdiel je, ci nieco aj pre svoju krajinu urobili, aby sa pozdvihla. Stalin to dokazal.
Stalin bol jediny clovek, ktory zdedil krajinu nevolnikov a po smrti ju odovzdal ako krajinu lietajucu do vesmiru s rozvinutou jadrovou ekonomikou. Samotni Rusi spominaju, ako ich otcovia po praci chodili do kniznic sa vzdelavat…..ake grandiozne skoky a socialne vytahy boli v tej dobe v ZSSR (ludia hovoria, ako deti obycajnych rolnikov sa stavali uspesnymi lekarmi, inziniermi, ucitelmi…..to bola vtedy velka vec pre mnoho ludi). O kolkych inych vladcoch sa da povedat nieco obdobne, teda myslim v tom pomere? Kde by sme boli, keby vacsina vladcov dosiahla uspech v takom pomere? Verim ze by sme neriesili problem ani energeticky ani ekologicky a ani socialny

me2d44
8. 3. 2023 14:34
Odpovědět  Janka

Zkuste si vyhledat historické fakty: Stalin potřeboval industrializovat Rusko – SSSR. Západ se rozhodl prodat stroje jen za obilí a potraviny. Bylo nedlouho po 1.SV a Stalinovi podřízení to pochopili tak, že musí zemědělcům sebrat všechno – tím začal ten “Stalinův” hladomor. Ano, on to nakonec podepsal, ale viníci jsou jeho podřízení, kteří ho chtěli nahradit – nakonec i Chruščov, Beria, Brežněv a Gorbačov. Teď mudrujte – nenese vinu hlavně západ s požadavkem obilí za stroje?

Gales
7. 3. 2023 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Holt,dějiny vyjeví pravdu.