10 otázek pro USA

Kromě odpovědi na americká obvinění vůči Číně, čínská oficiální kancelář Renmin Ribao, položila USA 10 otázek týkajících se koronaviru. Otázky obsahují poměrně transparentní obvinění o zapojení USA v šíření koronaviru a utajování skutečných informací o něm.

USA, … odpovězte!

Renmin Ribao publikoval článek, v němž vyzývá USA, aby odpověděly na 10 otázek.

I.
V únoru 2019 americký časopis Science informoval, že americká vláda po 4 letech moratoria schválila provádění kontroverzních studií viru ptačí chřipky. Někteří odborníci se domnívají, že transformace viru,
ke které může dojít v důsledku těchto experimentů, může zvýšit riziko jeho přenosu z člověka na člověka. 

Proč USA učinily tento krok a proč ani samotné studie, ani jejich výsledky vůbec nebyly publikovány v tisku?

II. 
V dubnu webové stránky Global Biodefence oznámily úplné obnovení vojenské biologické laboratoře Armádního ústavu pro lékařský výzkum infekčních nemocí ve Fort Detrick (Maryland), který se rovněž podílí na studiu koronaviru. Loni v červenci byla práce dočasně pozastavena na objednávku amerických center pro kontrolu a prevenci nemocí. V březnu se na webových stránkách Bílého domu objevila petice požadující informování veřejnosti o skutečných důvodech uzavření laboratoře. Jak to mohou komentovat v USA?

III. 
V březnu zveřejnil New York Times dokument, který uvádí, že od ledna do srpna loňského roku provedlo americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb cvičení. Podle legendy tohoto cvičení došlo v Číně k vypuknutí epidemie. Infekci, podobnou SARS, způsobující další komplikace a která je přenášena vzduchovými kapénkami, šíří turisté po celém světě. Vakcína na nové onemocnění dosud nebyla vyvinuta. 

Proč tyto události tak připomínají to, co se nyní děje ve světě? A proč USA, které loni předpověděly pandemii, reagovaly tak pomalu na šíření koronaviru a tvrdily, že „všechno je pod kontrolou“?

IV. 
Podle American Broadcasting Corporation (ABC) již na konci listopadu 2019 informovali američtí zpravodajští důstojníci Vojenskou zpravodajskou agenturu, Pentagon a Bílý dům, že v oblasti čínského Wu-chanu se šíří virové onemocnění. Národní lékařské informační středisko (NCMI) v listopadu vypracovalo zprávu s poměrně podrobným popisem situace s rozšířením viru, k níž došlo později. 

Webová stránka Washington Post obsahuje informace o tom, že Donald Trump od americké zpravodajské agentury více než dva měsíce nepřetržitě dostával informace o novém koronaviru. Proč tedy americká vláda vyhlásila stav nouze až 13. března?

V.
21. února japonská televizní síť Asahi uvedla, že mezi 14 000 lidmi, kteří zemřeli v USA, jak bylo dříve uvedeno na chřipku, mohou existovat lidé, kteří ve skutečnosti zemřeli na koronavir. 

Později americké středisko pro kontrolu a prevenci nemocí uvedlo, že chřipkou letos v zimě onemocnělo nejméně 32 milionů Američanů. 11. března Robert Redfield, ředitel Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, připustil, že mezi těmi, kteří údajně zemřeli na chřipku, by mohli být lidé infikovaní novým typem koronaviru. 

Kolik pacientů skutečně mělo koronavirus a ne chřipku? A nemluvili v USA jenom o chřipce, aby skryli infekci koronaviru? Bude proveden výzkum a umožní USA mezinárodním odborníkům posoudit situaci, odebrat vzorky a provést analýzy?

VI. 
Kdy se nový typ koronaviru poprvé objevil v USA? A začal přenos koronaviru dříve, než se o tom veřejně diskutovalo?

VII. 
16. března Wall Street Journal informoval, že Spojené státy americké začaly testovat na lidech první experimentální vakcínu Moderna Inc. Mezinárodní odborníci tvrdí, že by to nebylo možné, kdyby Spojené státy neměly kmen viru v rané fázi. Kdy tedy přesně a odkud tento kmen USA dostaly?

VIII. 
Podle Washington Post předseda zpravodajského výboru Senátu USA Richard Barr a jeho manželka prodali až 1,7 milionu akcií různých společností, týden před kolapsem trhu způsobeným rozšířením koronaviru. 

Proč se mnoho amerických politiků v té době zbavovalo akcií a vláda stále přesvědčovala lidi, že situace je pod kontrolou?

IX. 
Proč mohou američtí odborníci zveřejňovat prohlášení o projektu COVID-19 teprve po souhlasu kanceláře amerického viceprezidenta?

X.
Jaký výzkum se provádí v amerických zahraničních biologických laboratořích a v laboratořích ve Spojených státech, a proč o tom Washington neinformuje?

https://bit.ly/2yF8FU6

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
11. 5. 2020 23:46
Ohodnotit příspěvek :
     

trochu jiná teorie
https://www.youtube.com/watch?v=7gTCV_AdXe8

Administrátor
12. 5. 2020 00:33
Odpovědět  Janinna

link od Dědoucha

Administrátor
12. 5. 2020 07:29
Odpovědět  Janinna

zajímavé
Toto video bylo odstraněno z důvodu porušení pokynů pro komunitu YouTube.

Administrátor
12. 5. 2020 07:36
Odpovědět  josh-xy

Tak, aby nezapadlo, nebo nebylo opět smazáno, tak je zde i s více informacemi a zdroji:
http://pavelkamas.cz/o-virus-tu-nejde/

Telex
14. 5. 2020 22:11
Ohodnotit příspěvek :
     

To mi pripominá otazku “Kdo zastřelil JFK?” No a odpoveď je přece Lee Harvey Oswald. No a toho zavraždil Jack Ruby, po Oswaldově odvolani. No a Jack zemrel brzy po obnoveni svého soudniho procesu – nečekaně ???

Stejně tak jako v tom to případě se veřejnost nikdy z oficialních sdělovacích prostředků pravdu nedozví, bude tomu s původem Covidu.

Mimochodem, mam pocit, ze tohle neni posledni pandemie z dilny těchto hajzlů.

Telex
14. 5. 2020 23:40
Odpovědět  Janinna

Čus, jojo “náhodičky” 😀
Tak nejak.
Nee, nečetl, šupni:)
Mrknu