V americké televizi byli Ukronacisté srovnáni s ISIS a Ku Klux Klanem

Nacionální prapory, legalizované jako součást ozbrojených sil Ukrajiny, jsou stejnou absurditou, jako by bylo formování Ku Klux Klanu v řadách ozbrojených sil USA.

Oznámil to na Fox News (televizní síť ve Spojených státech) Brit pákistánského původu, veřejná osobnost a rozhlasový moderátor Majid Nawaz, uvádí PolitNavigator.

„Nacisty na Ukrajině Zelenskij nezakázal. A to je zajímavý bod: je tu prezident Zelenskij, kterého chválíme jako demokratickou ikonu, která bojuje za svobodu a demokracii a náš způsob života… Zároveň zakazuje opoziční strany a kontroluje mediální agendu – a přitom nejenže nezakazuje nacisty, ale integrujete je do svého vlastního státu.

Říkají mi: v každé zemi jsou nacisté. Ale tady je analogie: představte si, že ve Spojených státech má Ku Klux Klan svůj vlastní prapor jako součást ozbrojených sil země,“ řekl Nawaz.

Poukázal také na absurditu jakéhokoli spojenectví s ukrajinskými nacisty.

„Být spojenci ukrajinských nacistů za účelem porážky Putina je stejně absurdní, jako být spojenci ISIS v Sýrii za účelem porážky Putina,“ překvapil Nawaz.

https://bit.ly/3D4hrYu

5 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ladik
24. 3. 2022 07:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Náš český stát, naše vláda a masová podpora nacistů na Ukrajině našimi občany nás staví na roveň těchto nacistů. To je naše nezpochybnitelná hanba. Propaganda pracuje na plné pecky, ale pravda nakonec vypluje na povrch. Jenže ta skvrna na cti národa zde zůstane navěky.

Pavel
24. 3. 2022 07:57
Odpovědět  ladik

Ono třicetileté přeprogramování národa, které zde od roku 1989 začalo muselo jednoznačně přispět k rozkvětu tohoto marasmu, který zde nyní panuje. Jinak to totiž ani není možné. Pokud 30 let vtloukáte lidem do hlav nenávist ke všemu slovanskému a vychvalujete anglosasy, kteří již zničili tolik lidských osudů a národů, a lidé přestanou používat kritické myšlení a svůj mozek, je hotovo. Kdo dnes z mladých generací kupříkladu ví, co se stalo v 70 letech v Chile, kdo byl Pinochet a jeho kamarádíčci ze CIA a a amíci.

Pavel
24. 3. 2022 08:00
Odpovědět  Pavel

Mám pocit, že tato dnešní rozmazlená a už ne slovanská děcka, ale pakulturou západu převychovaná mládež je už jejich a I kdyby západ prováděl nejodpornější věci, v lepším případě jim to nevadí, v horším tomu dokonce fandí. Možná je to tvrdě řečeno, ale myslím si, že nějak tak to je.

Pijack
24. 3. 2022 08:07
Odpovědět  Pavel

Chle je daleko, ale oni nevědí ani nic o tom, co se stalo v Srbsku před 23 lety. Za pár dní tam letectvo USA zavraždilo na 3000 civilistů. Hovada Havel a Zeman to podporovala, dementní kníže uznal Kosovo a Bělehrad lehl popelem… Teď když chcípla jedna z vražedkyň, taj naše mladá generace bude ještě ofňukávat. Děs běs. Oni vraždit mohou a svět se nesmí proti nim postavit. Tohle mi hlava nebere. A naše protektorátní vláda dělá ze sebe ještě kašpárky na niti. NEUVĚŘITELNÉ, NEPOCHOPITELNÉ.

Milan h
24. 3. 2022 08:05
Odpovědět  ladik

ale nase vlada je podporovatel nacistu ne li primo nacisti hlavne Fiala nejlepsi pritel sudetaku

Milan
24. 3. 2022 15:32
Odpovědět  ladik

Naše hanba je, počínaje bombardováním Srbska, kontinuální.

XxX
24. 3. 2022 18:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak tohle na ČT neukážou…že by v USA přece jen byla jakás takás svoboda slova? :O

primak
25. 3. 2022 08:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak píše Protiproud, ČT2 narychlo zrušila 14.3.2022 vysílání Vláčilova filmu Stíny horkého léta z roku 1977 (Velikáni filmu… Juraj Kukura – 75 let) a zařadila Božskou Emu (v tom taky Kukura hraje), aby obecenstvo nebylo pomateno tím, co dělali u nás Banderovci.

A tak tedy i Jiří Bartoška (co v tom hrál Banderovce) je dneska chudák zakázanej.