Zpravodajství FTV Prima – NÁZORY BEZ CENZURY: Děti a islám

Dnešní téma je citlivé – týká se dětí. A také islámu. V poslední době se znovu nabízí otázka : nevrací se znovu pokusy o angažovanou manipulaci veřejností?

https://www.facebook.com/ftvprimazpravodajstvi/videos/302095750429791/
Je důvod se znepokojovat, pokud tvoří muslimové pouhých 5 – 10% populace?

Z vystoupení Petra Hampla v Břeclavi 30 LISTOPADU 2018

https://www.facebook.com/DrPetrHampl/videos/332461784263664/

sdílet na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
4. 1. 2019 18:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jsem se na ta videa koukla a nevím jestli jsem z toho víc vzteklá nebo smutná.
U toho druhého, tam je to jasné, nic co bychom nevěděli.
Ale to první… předně Prima si zaslouží poděkování, už jenom proto, že něco takového pouští do veřejného prostoru, výběr hostů,…
To je prostě neskutečné, platíme si z vlastní kapsy, aby prznili naše vlastní děti. Prostě nemám slov na to co si to vůbec ti zmetci v čété dovolují. Takhle křivit dětskou psychiku, za to už by vylézt z kriminálu neměli. Divím se rodičům, že tyhle pořady vůbec dětem pouští a hlavně, že si nestěžují. I když podle pana Žantovského je to stejně prd platné. Celá rada pro rozhl. a tel. vysílání je jenom sebranka budižničemů.
Tohle se těm lepšolidem, havloidům povedlo po Sametu na výbornou – ovládli veškerý mediální prostor, VŠ, vědecké obory,…. z čété se stala posvátná kráva a jakmile někdo jenom pípne, tak už je proti “nezávislosti veřejnoprávní instituce”… vždyť je to výsměch všem lidem.
Věřím tomu, že jednou se ta mlčící většina už konečně naštve a vymete ty Kavčí hory, že nebudou stačit odtud ti zločinci utíkat.
Kdyby těm dětem pouštěli naše krásné dětské seriály, natočené před převratem, nebo třeba Počkej zajíci, atd…. nenene, oni si vybírají ty nejhorší americké sračky – s prominutím, ale jinak se tohle podprahové “umění” nazvat nedá.
Vystavování dětí v útlém věku těmto názorům a vzorům ve filmech, literatuře, nebo i výchově je ZLOČIN.

Editor
4. 1. 2019 19:41
Odpovědět  josh-xy

Si piš, že jo. Tohle mě fakt nadzvedlo. Vždyť se z nich už stal takový stát ve státě, je to banda rozvracečů, čím víc někdo Čechům škodí, tím víc to protěžují. Jsou na pěst, přinejmenším. A za to protěžování migrantů a islámu… malý dvůr a velký bič…. Tééééda to ti je představa… taková Tvarůžková, Witovská, Bořek, atd, atd….Takáč…. i nějaké kilo by ztratil.
Žantovského si občas přečtu na Parlamentních Listech, líbí se mi jeho články.
Ano, máš pravdu, je to málo, zoufale málo. Budeme tak dlouho mlčet, až bude vymalováno a pak budeme jenom nevěřícně kroutit hlavou a čumět … jak se to mohlo stát?
Jako když nám republiku rozkradli před očima a krmili nás sladkými řečičkami o utahování opasku…. bude líp. Mlčící většina mlčela a teď jenom koukáme, že se z nás stala montovna na úrovni Bangladéše.

Editor
4. 1. 2019 20:06
Odpovědět  josh-xy

:)) to je od tebe hezký:))… nejdřív mě vytočíš doběla; a pak Šándora na uklidnění?