Zpověď vojáka,..video 18+

zesítí:


Selský rozum

ze sítí:

🇺🇦🤡 Padni na kolena, p***e, a požádej o odpuštění každou matku, které jsi vzal syna – Ukrajinka otevřeně na adresu Zelenského ‼️‼️ 👊 “Obviňuješ všechny kolem sebe, jen ne sám sebe. Veškerý kovový šrot si natahal z celé Evropy. Bereš životy mladých chlapců, kteří mají malé děti nebo těhotné manželky. Změnil jsi zákon, nyní může vstoupit do armády už v 16 letech a do hotspotů v 17. 👊Podepsal jsi dohodu se sponzory britských vědců, kteří ” porcují” naše lidi kvůli orgánům. 👊Ty hajzle! Vydělal si miliony na kostech svých občanů! Máš ženu, která chodí v plášti za 40 000 € a cestuje po světě! Klekni si na kolena, ty hajzle, a popros o odpuštění! Seber si svou banderovskou smečku a vypadněte už z Ukrajiny!”‼️‼️‼️ https://t.me/selskyrozum

sdíletj na

3.4 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
19. 5. 2023 15:36

Jeden drobný postřeh a zároveň varování. Po jedovaté ukrajinské mouce se nám fialoví pětizmrdi nejspíš pokusí nacpat i ukrajinské “doktory.” Sami by se od nich nenechali léčit ani náhodou, nám je dost pravděpodobně nacpat chtít budou. Považovat takového “doktora” za erudovaného odborníka je jako pokládat kanální žumpu za křišťálově čistou studánku. Takže bacha na “doktory” se jménem Vasyl, Vitalij, Volodymyr a podobně. Setkání s ním může skončit stejně fatálně jako setkání s doktorem Mengelem.

Jura S
19. 5. 2023 15:58
Odpovědět  Teuton

Tuto zkušenost již mám, dcerka měla v 13-ti otevřenou zlomeninu kostí v lýtku, dovezl jsem ji do jedné “nejmenované” okresní nemocnice a na příjmu ukrajinská doktorka, “to NATAGNĚMĚ STOVNAME A ZASADRUJEME!!!” no malčik budět imět jednu nogu kratšuju”… holka tehdy měla 165cm , dnes 185 !!! to by musela na té noze mít 20 cm PODPATEK !! tak hned telefony a známé, až jsem se dostal k špičkovému chirurgovi, s manželkou nervy v “prdeli” naštěstí to klaplo a ráno ji odoperoval , šroubování tam bylo na rentgenu, že jsem brečel… vypadalo to spíš jak rentgen auta, Dnes je to dospělá, krásná žena s nohama jak modelka a nic není vidět, žádné problémy… ta ukroušská zrůda by z ní udělala pajdavého mrzáka, nemám v tom slov, co bych té “doktorce” jako “přál” asi si to domyslíte….

Teuton
19. 5. 2023 16:44
Odpovědět  Jura S

Přesně. Já mám prostě z těchto ukrajinských “doktorů” hrůzu a doporučuji se jim vyhýbat, jak to jenom jde. Naprosto nevěřím jejich diplomům, na Ukrajině si lze za pět pytlů kukuřice a sedm králíků koupit cokoli. I vysokoškolský diplom. Kámoš měl jít s bolavým zubem k Ukrošvábovi,takže nasadil všechny možná páky, aby se dostal k českému stomatologovi. Naštěstí mu to vyšlo.

Michal
19. 5. 2023 17:41
Odpovědět  Teuton

Se vším respektem k těm, co tu nechtějí hordy ukrajinských dezertérů a příživníků musím říct, že tato paušální kritika všech ukrajinských lékařů u nás v ČR je nespravedlivá. Chodím ke skvělému ukrajinskému lékaři a jsem za to rád – vynikající odborník, šikovný dentista a přívětivý, slušný člověk. Žije tu řadu let a mluví velmi dobře česky. Takže to zas nepřehánějme, člověk musí umět být spravedlivý.

tupý hulvát
20. 5. 2023 10:43
Odpovědět  Michal

Mlý pane spravedlnost,čest,poctivost je většině lidí cizí.Podívejte se na své hodnocení pod příspěvkem. Proruští fanatici se chovají jako prasata stejně,jako ti protiruští,nenávist z nich jen kape,berou všechno šmahem,jedni by stříleli Rusy,druzíUkrajince.

burák
20. 5. 2023 11:24
Odpovědět  tupý hulvát

Jestli to nebude tím, že každý máme jiné zkušenosti. Ve mě to kupříkladu vařilo minulý rok, když jsem přijel k moři a domky přímo na pláži, které byli vždy mimo mou kapsu, obsadili Ukrajinci. Celou dovolenou jsem je poslouchal, byli všude. Co mě ale dojalo nejvíce, že člověk s SUV za min mega nemusí platit jako Ukrajinec parkovné. Tak my se starou Octavií ano a oni ne. No to by naštvalo každého. Obzvláště, když na tu dovolenou celý rok šetříme. Nejsme sice už tzv pastikari a jídlo si kupujeme tam, večer sedíme na vínku u pláže ale i tak se nám nikdo nevěnoval, jako Ukrajincům včetně číšníků atd. A když z našince někdo udělá podlidi, tak se prostě hodně lidí nasere. V Brně jsem takto viděl Ukrajince s plným košíkem jak udělali scénu u pokladen. Chtěli totiž projet zadarmo bez placení, protože jsou postižení válkou. Komentáře lidí ve frontách raději vynechám. Takže nikoliv předsudky ale pouhé zkušenosti. A že se svezou s takovými všichni? To je už osud. Ukrajinci zde nebyli vítáni ani před 20 lety. Ani naše holky s nimi nechtěli nic mít. Vždy dělali podřadné práce i když měli titul Ing.

Jura S
19. 5. 2023 15:43

Uf, co dodat než mít minutu ticha a pokřižovat se….

Markýza
21. 5. 2023 16:44
Odpovědět  Jura S

Amen.
mimochodem všímáte si, jaký má ten Zelina hnusný hlas?

Milan ze Zahrady Čech
19. 5. 2023 16:50

Šamaním, že nejpozději do dvou let, ale spíše do roka, bude nejnenáviděnějším národem světa národ tzv. ukrajinský. Na někoho se všechna ta svinstva budou muset svalit. To, že je skřet Žid v tom nebude hrát až takovou roli. Jenže, na rozdíl od Němců po válce, nad nimi nikdo nebude držet ochrannou ruku. Nikdo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ANTIUKRAJINEC
19. 5. 2023 17:44

z těch ukrajinských sviní je mi špatně už dlouho,ale po shlédnutí tohoto videa je mi z nich vyloženě na blití-ti by za flašku samohonky byli schopní rozkuchat i vlastní matky,zmrdi-a toto ty naše vládní hovada podporují!!!!

jiří
19. 5. 2023 19:10
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

To samé se dělo v Kosovu, tam rozebírali Srby.

burák
20. 5. 2023 12:01
Odpovědět  jiří

Máte pravdu, Západ to praktikuje už dlouho. Vyvolává konflikty a pak vydělává úplně na všem. Nejhorší jsou kšefty s dětmi. A pak člověk musí poslouchat ty žvásty o únosech děti do Ruska, které měli veliké štěstí, že je nerozebrali na orgány nebo neprodali bůh ví kam. A když to někomu sdělite, jste označen za ruského švába. Mají to ti soudruzi ze Západu skvěle vymyšlené..

aamater
19. 5. 2023 18:08

Sa divím, že neskončil aj on na stole. Lebo keď začal uvažovať o odchode, stal sa pre nich hrozbou. Zrejme iba šťastnou náhodou sa mu podarilo uniknúť. Alebo, že by s Božou pomocou, aby mohol vydať svedectvo?

unor 2022
19. 5. 2023 18:16

Na Ukrajine Ukrajinec jeste zivemu Ukrajincovi odebira telesne organy.
V Cesku Cech jeste zivym Cechum stahuje za ziva ‘kuzi z tela’.

Gales
19. 5. 2023 19:04
Odpovědět  unor 2022

My ne.To politici.

burák
19. 5. 2023 20:09

Se divím, že to ještě někoho překvapuje. Vždyť to je už skoro 8let co proběhl skandál okolo nemocnice v Lipsku, kde dělali transplantace mimo pořadník bohatým Němcům a orgány byli z Ukrajiny. Prý pomoc. Ta západní pomoc Ukrajincům je falešná. Kradou jim děti, kšeftuji s orgány mladých kluků a ve finále kradou i pracovní sílu. Ukrajina je díky Západu dávno mrtvá. Napadlo vůbec někoho, že prodlužují uměle konflikt aby si doma udrželi levnou pracovní sílu?? A díky té levné pracovní síle okradli vlastní lidí, kterým díky Ukrajincům nemusí několik let přidat ani korunu? Už Babiš vykřikoval, že potřebujeme 800 000 lidí z ciziny na práci. Tak je hold máme no.

ModrýKlokan
20. 5. 2023 01:46
Odpovědět  burák

Ukrajinci fungují jednoduše jako stávkokazi… debilní ovce to ovšem nechápou