nezařazenévideo

Zpěv míru

Kopíruji Vidlákův text i video. Motto – Ještě je čas:

“Tak jsme se včera dozvěděli, že USA zaslaly Izraeli varování před íránským útokem, který může vypuknout každou chvíli. Na hentěch internetech běhá celá řádka videí z Izraele, kde převážejí různé (asi) protiletadlové rakety sem a tam. Izraelští vojáci mají zrušené dovolenky, Američané prý nakládají lodě, které mají určené pro podporu nového konfliktu.

Vlastně se tomu ani nedivím. Izraelský útok na íránský konzulát v Damašku nebyl nic jiného než čirá provokace. Íránský režim si může dovolit statisíce mrtvých, ale nemůže si dovolit ztratit tvář. Netanjahu zase potřebuje větší válku, protože se pod ním z nepovedené malé války příliš houpe židle. Jedna a jedna jsou dvě.

Také probleskly neověřené zprávy, že kanadská ambasáda, která je hned vedle těch zasažených íránských budov, byla hodinu před izraelským útokem evakuována…

Ukrajinci prý dokončili drony (upravili jakési čmeláky) s doletem tři tisíce kilometrů, kterými mohou zasahovat cíle hluboko v ruském zázemí. Nevím, jak velkou škodu mohou Rusům napáchat, ale dovedu si představit, jaké škody na Ukrajině napáchá ruská odveta.

Bubny války znějí stále hlasitěji a celé to těžké ticho, které jsem popisoval včera, je vlastně spíš ohlušení. Je to způsob, jak přebít jakýkoliv zpěv míru, ať už s ním přichází papež, slovenský premiér i kandidát na slovenského prezidenta. Válečné bubny duní, aby nikdo neslyšel nic jiného, aby člověk přestal vnímat, aby se lidská srdce rozbušila ve stejném rytmu, aby lidé tleskali své vlastní zkáze a ze všech sil ji pomáhali přiblížit.

Hlas míru nám v tom všem nějak zaniká… Je příliš tichý.

Kluci, co se mnou tvoří Vidlákovy kydy se s tím nechtěli smířit. Pokud mír nebude znít hlasitěji, pokud mír nebude víc zvučet, pokud volání po míru nebude všudypřítomné, tak prostě vyhraje válka. Pokud se nepostavíme válečným tamborům, tak nás nakonec prostě ohluší definitivně. A tak jsme připravili (možná poslední) mírovou kampaň.

Ještě pořád nám nezakázali mluvit, ještě pořád máme přístup na sociální sítě, ještě pořád nám nezablokovali domény a ještě není vyhlášen válečný stav. Ještě nepřiletěla žádná raketa na české území. Ještě nebyl zabit žádný český voják. Ještě má smysl se snažit. Ještě má smysl se bouřit a bránit. Každým dnem se naše šance zmenšují a jsme stále blíž a blíž plnému zapojení do války proti dvěma třetinám planety. Jsme stále blíž zapojení do války proti jaderné velmoci, která má za zády továrnu světa. Jsme stále blíž k možnosti si popálit ruce v rozhořívajícím se ohni na blízkém východě.”

Začali jsme tímto videem:

sdílet na

56 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
6. 4. 2024 08:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdy už Rusům dojde, že Londýn, Izrael a USA se už nezastaví před ničím. Nemají kde krást železnou rudu, chemické suroviny, vzácné kovy, ropu, plyn a další a další… Jediná místa, kde je toho dostatek je Rusko, Irán. Izrael je taková západem pěstovaná ukrajina uprostřed BV. Izraelské židovovce by si měly uvědomit, že skončili – stejně jako ukradina. Už žádní turisti k mrtvému moři, protože teď bude mrtvý celý Izrael. Izrael západ odepsal. Židi s velkým Ž se uklidili do USA a porůznu po světě. Kdy Rusům, Iránu a všem, kteří byli drancování západem dojde, že pokud Ž budou žít a místo USA a Londýna nebude vodní hladina, jsou ve své nadutosti a pocitu, že oni musí mít všechno zavraždit polovinu planety. A teď si v kontextu představte ten pidi čechistán. Když Pyjalovi 15. 4. v USA řeknou, necháš to tam rozbombardovat, tak to udělá.

Helena
6. 4. 2024 09:47
Odpovědět  Helena

S odstupem času dává smysl i to podivné “napadení” Izraele Palestinci, když se zrovna Mossad díval ale úúplně jinam. Spíše to byla akce CIA, protože těžce proamerický Satanjahu byl na pokraji židovovčího sesazení. To ale USA a Londýn nemohl dopustit – ztratil by vliv na BV ve chvíli, kdy potřebují USA a Londýn napadnout Irán, ovšem-zase rukama jiných. Protože Irán=suroviny. Tak židovovcím dali kvéry do rukou a marš do nějaké války-aspoň tam pár vzpurných židovovcí zařve,
a v té chvíli je Satanjahu upevněn v prousácké moci.

Janaz
6. 4. 2024 11:58
Odpovědět  Helena

Hamás vytvorili pôvodne Izraelci, takže ma vôbec neprekvapuje, že útok Hamásu prišiel v tak príhodnú dobu pre izraelských náckov.

Administrátor
6. 4. 2024 10:18
Odpovědět  Helena

J. Schneider: Vláda je mimo právní řád a mimo realitu

Helena
6. 4. 2024 10:30
Odpovědět  josh-xy

Samozřejmě, že “vláda” je mimo právní řád. Tato “vláda” byla dosazena zfalšovanými volbami k moci a k prosazování zájmu USA a Londýna – k ničemu jinému. Proto nic, co udělá není platné. Ale to je úplně jedno – jde jen a jen o to, aby se tu prosazoval zájem USA, Londýna a Německa/Brusele/. Ty Fyjalové sorošaspen prasata/prasátkům-těm užitečným zvířátkům se omlouvám/ jsou slouhy USA, Londýna a Německa. A dokud tady necháme ty fyjalové prasata řádit a drancovat, nikdy to jiné nebude/druhá sorošaspen pařáta je ANO/.

Slovan
6. 4. 2024 11:03
Odpovědět  Helena

Tak tady v ČR je to snad mimo právní řád hodně dlouho a ne jen pětidemolicí. Protože místní čechyše vypatlané ouce furt drží huby a jen se mezi sebou hádají na sociálních sítí, tak tato vláda jen přitvrdila. No a teď už je to v takovém měřítku, že už to mlátí do očí ty přitroublé ovce. Včera jsem byl u kámoše pro vajíčka a vím že trpí komlexem 48 a 68. Když mám náladu tak mu ze srandy zvednu mandle a při odchodu mu řrknu ať žije Putin. Reakce i při dnešních informacích je, že riskuji zdraví. Ten člověk nevidí dva metry před sebe. No a takových je spousta. Takže tihle spoluobčané když mají tento pohled, tak se nedivme kdeže to jsme. A tihle lumpové to moc dobře ví.

Helena
6. 4. 2024 11:36
Odpovědět  Slovan

Jen se nebojte, však ona se kámošovi ta skládačka složí jako pucle.

Pavel z Moravy
6. 4. 2024 11:56
Odpovědět  Helena

Ale nevěřte tomu, nesloží. Někteří a je jich většina mají tak vymyté mozkovny, že i když pod nimi podřežete větev, stále budou řvát o blahodárnosti západu až do ochraptění. Tady je hotovo, ať si to chcete či nechcete přiznat.

ijn
6. 4. 2024 11:54
Odpovědět  Slovan

Vždy po skončení války vítězové dopočítají škody a prokázané odhalené válečné agresory (možná i štváče) donutí doplácet škody válkou způsobené,….. proto KoZa nechce připustit vítězství RF na Ukrajině a povinnost doplatit obrovské válečné škody

Jako dopadne ČR, pokud jsme předpokládaným vítězem RF na 1. místě ze států podporující teroristy na Ukrajině?????? Domýšlí někdo z politiků dopady na ČR??? Jsme asi před bankrotem, zdrcující ztráty aktiv ČR po r. 1990 transformací ekonomiky budou ještě zakončeny státním bankrotem v důsledku zrádného vedení ČR!!!

Helena
6. 4. 2024 12:04
Odpovědět  ijn

Uvědomte si konečně, že dosazení “politici” tam nejsou proto, aby přemýšleli, ale proto, aby vykonávali ROZKAZY !!

Pavel z Moravy
7. 4. 2024 07:55
Odpovědět  Helena

Člověk už opravdu neví jak to říci, že byli dosazeni, aby provedli likvidaci našeho státu. Žádní hlupáci, ale zaprodanci. Hlupákům kdyby bylo řečeno o škodlivosti toho co dělají by to dokonce možná došlo, alespoň by se omluvili a předali veslo rozumným. Pokud to ale řídí zaprodanci, kteří dostali příkaz, tak ti moc dobře vědí co činí. A pokud by byl národ co k čemu, tak by již vládli lidé, kteří to s národem myslí dobře, tedy vlastenci a lidé znalí problematiky řízení státu a odborníci.

Slovan
6. 4. 2024 12:09
Odpovědět  ijn

A nemyslíte si že právě o to jde, abychom do toho bakrotu spadli?

Ladislav 💤
6. 4. 2024 11:37
Odpovědět  Helena

Jen fašistická PAVLÁDA!! 👎

Pravdomluvny
6. 4. 2024 11:40
Odpovědět  Ladislav 💤

Nacistická, Banderonacistická

Lékořice
7. 4. 2024 08:09
Odpovědět  Helena

Mám jednu známou, která když byl Fiala zvolen, tak pronesla. ” Dokud bude Fiala premiérem, tak bude dobře”. Jak chcete tyto lidi přesvědčit, že nemají pravdu?

zdendulka
6. 4. 2024 11:21
Odpovědět  Helena

neudělá, nemá čím 🙂 🙂 🙂 všechno už rozdal…. velký vůdce pidistátečku.. hahaha
ten už může akorát utéct na ukradinu, kde mu patří nemovitosti, že bysme zírali… tak ať je prodá a zaplatí ty naslibované granáty, když je tak přehorlivý….

Helena
6. 4. 2024 11:49
Odpovědět  zdendulka

Ale má čím: někde ještě bydlíte, ještě máte peníze na chleba, na oblečení, na léky,
ještě máte peníze na předražený benzín či elektřinu, ještě vám dají do sádry zlomenou nohu, či si můžete koupit brýle… To je přesně to, co si lidé tady nedovedou vůbec představit, čím si museli projít lidé, jakou strašnou bídou – v Sýrii, Iráku, Gaze, Srbsku…
a to nám připravují.

Pavel z Moravy
6. 4. 2024 12:06
Odpovědět  Helena

Máte velikou pravdu, ale nevím kolik je vám roků. A ženy se člověk ptát nemá, takže se omlouvám. Ale co tím chci tedy říci, pokud již máte kus života za sebou, vy ani já a další staří s tím nic neuděláme, pokud nebude mít zájem s tím něco udělat omladina. Dosaďte si ročníky jaké chcete. Tedy, na tahu nejsme my, nikdy tomu v historii tak nebylo, aby staří určovali vývoj. Maximálně se podíleli na tvorbě myšlenek. Tady se stále nechápe, že budoucnost mají v rukou ti, kteří jsou věkově mladší než my. Pokud dopadneme tak jak píšete, což si já tedy myslím, kdo má sakra život před sebou, já starý dědek, nebo naše děti a jejich děti?

Helena
6. 4. 2024 12:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tohle jsem si uvědomila a začala nad tím přemýšlet, když náš známý Srb při invazi NATO přišel o rodinu i majetek – a že je zlatník, tak nějaký měl. Musel tam odsud utéci. A když nám vyprávěl ty hrůzy. Je něco jiného, když to čtete nebo slyšíte ve zprávách a něco jiného, když to slyšíte zočivoči a máte před sebou zlomeného člověka. Pak člověk vidí ty zdánlivé maličkosti, které tvoří náš život, máme je za samozřejmost a vůbec si neumíme představit, že by to tady nebylo.

Slovan
6. 4. 2024 18:32
Odpovědět  Helena

Bohužel je to tak, kdo to neprožije tak nevěří. Jó a Pavel to píše jak to také bohužel je.

Pavel z Moravy
7. 4. 2024 08:09
Odpovědět  Helena

No právě, to si totiž nedovedeme představit ani my, co je opravdu skutečná bída a zmar. A natož tito mladí, kteří měli život jak v bavlnce. Naše poválečné generace v celé Evropě, asi se z toho nedá nikdo vyjmout prožívali svoje dětství v úplně jiném ekonomickém prostředí. Vše se po válce rozjíždělo, lidé byli rádi i za to málo co měli. Toto tahle současná rozmazlená děcka nemohou nikdy pochopit. A když člověk vidí filmy z 50 či začátku 60 let i ze západu, tak vidí, že všude s tím bojovali, tedy k návratu k relativnímu blahobytu. Nu a teď z rozežranosti budou chtít opět válčit a ničit. Ne asi ta většina obyčejných lidí, ale ti co je pasou, ta většina je pouze z většiny tak vytuněná, že svojí apatií toto dovolí. A to je dle mne celý problém současnosti.

Janaz
6. 4. 2024 11:56
Odpovědět  Helena

Neboj, Rusi to veľmi dobre vedia, nepleť si ich snahu vyskúšať všetky možnosti na udržanie mieru s nevedomosťou, to by neboli o nič odchodnejší od náckov na západ od Ruska.

Putinovec
6. 4. 2024 08:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Smrt fašismu !

Tom
6. 4. 2024 10:03
Odpovědět  Putinovec

Tak to teda vypadá, že jeden z nejsilnějších pramenů finanční a zbrojní pomoci pro Ukrajinu, definitivně vyschne. A jenom se divím, že to Izraelci ještě před tím nekonzultovali s naším světovým lídrem. Takhle jim mohl sehnat ještě nějaké náboje.

ilja
6. 4. 2024 09:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Iránci nejsou zase tak hloupí, aby se dali vyprovokovat k nějaké bezhlavé pomstě. Iránská pomsta přijde, ale jiná a jindy, než si přejí izraelští fašisté. Hlavu si bude moci ukroutit Netanjahu.

Helena
6. 4. 2024 10:18
Odpovědět  ilja

Samozřejmě, že Irán bude pro západ příliš velké sousto, stejně jako Rusko. Být sportovci i fanoušky OH, tak na celé OH ani nepáchnu.

zdendulka
6. 4. 2024 11:14
Odpovědět  Helena

Macron je úplně schizofrenní – na jednu stranu chce od Putina, aby na OH byl klid, což mu Putin nevyloučil jako možné a vzápětí pak spustí takovýhle tyátr…že on už je kohoutek v penopauze z těch nervů…….

Helena
6. 4. 2024 11:29
Odpovědět  zdendulka

Ovšem Arabů, kterých je Francie a západ přeplněn jsou nějaké OH u zádele.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 11:42
Odpovědět  Helena

Ty vraždí nepřetržitě,ani poledne nezdrží….. ODPAD smradlavej.

Pavel z Moravy
6. 4. 2024 12:12
Odpovědět  Pravdomluvny

A kdo je tady dotáhnul a za jakým účelem? Že by oni sami se tady vnutili anebo to mají v merku sionisté, kteří prakticky řídí celý západ a toto spaktovali. Proboha, dívejte se na procesy řízení v mnohastupňové dimenzi a ne jen z povrchového hlediska.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 13:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

Turci jsou v Reichu pouze od roku 2014?!!!
Francie se povinně bratříčkuje s muhamrdy od poloviny 50.let 20.stoleti……takže ne jen poslední desetiletí nastal totální rozvrat!
A ty Židy si nech od cesty.

Pavel z Moravy
6. 4. 2024 18:13
Odpovědět  Pravdomluvny

Tak se vyjádři, kteří loutkovodiči řídí zdejší procesy? Kdo je asi tak na vrcholu té pyramidy moci?

Slovan
6. 4. 2024 18:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

…..a ticho. Už jsem si několikrát všiml, že na toto téma je zle po dědině. I mě ne jednou……, ále Slovane, nekecej a mlč, tak jo!! Jdu radši něco naházet do míchačky, práce šlechtí. Takhle mi potom napadají různé konšpirácié, ne, ne, nééé, to je kravina, však říkal že jiné nicky nebrat. Vápno, cement, písek. Kuurewa zapomněl jsem tam dát vodu. To je to IQ z Orangutána. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pravdomluvny
6. 4. 2024 19:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

Všechno zlo pochází z uSSa,ty všechno po světě roze@@@@serou a pak si mnou ruce.
Teď je v Reichu na spadnutí manželství podle muha@@@mrdánských středověkých tradic 😡😡😡
Za to taky může Žid?!!

Boomer
6. 4. 2024 20:28
Odpovědět  Pravdomluvny

.. Wojcku, všechno zlo na světě pochází z ničemných a blbých lidí a je s podivem, že ti charakterní a inteligentní se s nimi nedokážou vypořádat. Asi jsou moc slušní i tam, kde je to na škodu…

Pavel z Moravy
7. 4. 2024 08:20
Odpovědět  Pravdomluvny

Copak jsem něco takového řekl? Já určitě nechci zevšeobecňovat. Tam i tam jsou slušní a tam i tam jsou parchanti. Příkladem mohou být věřící katolíci. Jsou takoví, kteří celý život lidem pomáhají a dělají dobro a nic za to nechtějí a jsou takoví, kteří jsou stále na modlitbách, obrací oči v sloup k pánu a dělají strašné věci. Jeví se mi to jako nejlepší přirovnání.

Pavel z Moravy
7. 4. 2024 08:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vím, že se budu opakovat, ale máš z historie guláš. Ten skutečný středověk zde probíhal v Evropě ještě ve stoletích, kdy tady ti tebou nazývaní mohamedáni po dobytí Pyrenejského poloostrova přinesli na kontinent vymoženosti o kterých se tady středověké populaci ani nesnilo. Vodovody, lázně, lékařství a další tady právě přišlo s mohamedány. Kupříkladu Londýn a další města se topila ve sračkách, když lidé vylévali výkaly z oken. Semtam se zjevoval nějaký bradýř, který se snažil léčit. A mohamedáni již léčili různé nemoci, měli lázně apod. A tady na západě Evropy se ještě ani na začátku 19 století v Anglii nekoupali a neprali si oblečení a divili se epidemiím. A ve Francii a jinde to nebylo jiné. I dámy ve francouzské společnosti v královském paláci dělali potřebu kde to šlo. To vše je známo. Když Angličané získávali Hongkong byli to Číňané, kteří je učili hygieně. Takže o tom kdo je kdo je lépe se seznámit s historických pramenů. Ale neřeší to otázku, proč nyní do Evropy přišli. Někdo na tom má asi zájem, oni sami se sem nevnutili. Oni takovou moc absolutně nemají, aby dokázali přijít sami od sebe. Někdo ten proces zpovzdálí dokonale řídí. A za jakým účelem?

Pavel z Moravy
7. 4. 2024 08:55
Odpovědět  Pavel z Moravy

Je to likvidace klasické bílé Evropy. Ale kdyby ti dotyční, kteří tento proces řídí toto nechtěli, tak by k tomu nemohlo dojít, protože takovou silou a mocí dnešní mohamedáni neoplývají, aby tento proces mohli vyvolat. Takže se ptej kdo za tím stojí a komu to přináší prospěch. Kdo tedy dovoluje to co se tady děje. Je zajímavé, že v takové Saúdské Arábii a jiných arabských zemích platí přísná pravidla, která se musí dodržovat. A ty tresty jsou vskutku hrůzostrašné. Takže si tam vládci dokážou morálku udržet. A teď se ptej proč to nejde tady. Protože ten pořádek tady někdo nechce. Takže někteří mohamedáni dělají věci za které by doma byli tvrdě odsouzeni, proč je jim to dovoleno tady? Na to se ptej.

Bety
7. 4. 2024 15:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

To jste trefil hřebík přímo na hlavičku. Tady je chaos a žádná spravedlnost, na kterou by se dalo spolehnout.

Putinovec
7. 4. 2024 08:24
Odpovědět  Pravdomluvny

HnUSA je dlouhodobě vytvářený nástroj řízení . Stejně tak jako anglistán , který byl vytvořený oranžským Holandskem -Nizozemím . Nizozemí bylo vytvořeno za Benátské zdroje , kde mělo tvořit opěrný mocenský bod , k přímému řízení Evropy . Nizozemí je z hlediska války neudržitelné , proto bylo centrum řízení přestěhované na ostrov – anglistán . A kdo vládne London City , kam nemohla bez pozvání vstoupit ani královna – vývěska moci , to snad víte .
Takže původní centrum řízení jsou Benátky a druhým křídlem řízení byla Florencie .
Mimochodem , Turecko je výtvorem politiky Benátek , pro oslabování Evropy a Ruska .
Během Krymské války a husitského povstání , se Benátky osobně musely přímo účastnit krizového řízení , což znamenalo jejich prohru , z hlediska odtajnění centra řízení .

Bety
6. 4. 2024 23:22
Odpovědět  Pravdomluvny

Však příjmy z francouzských kolonií, i když už jim kolonie veřejně neříkají drželi celou tu dobu Francii nad vodou, takže co si nadrobili, to mají.Prachy z Afriky jim nesmrdí, zato Afričané ano.
Uvědomte si, že se stejně dívají i na nás. Prachy například z naší vody
hrabou a hrabou, ale na naše lidi se tam dívají přes prsty.
A čím větší mišmaš udělají z evropských národů, tím snadněji – aspoň si to myslí – je budou ovládat. Protože když se dva perou, třetí se směje!!

Pravdomluvny
6. 4. 2024 11:41
Odpovědět  zdendulka

Je zahnán do kouta,tak není divu, že se schizoidní stavy začínají naplno projevovat.

Bety
6. 4. 2024 23:01
Odpovědět  Helena

Jakou má nějaká medaile cenu, když ze soutěže vyřadí jednoho z nejsilnějších soupeřů?
Já se od jisté doby o takzvané olympijské hry nezajímám .

cool
6. 4. 2024 09:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Zavidlákuji – ani zrno nazmar, piráti dovezeme si z ciziny. Otázka je koho bukanýři vybrakují, že jo.
comment image

Gales
6. 4. 2024 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to všecko voľaké čudné.Dokud se lidé neprobudí z nečinnosti a nezačnou aktivně prosazovat mír,potom už zbývá jenom o něj ve válkách bojovat. Proč židi provokují je mi záhadou.Asi je to součástí plánu na ovládnutí Středního východu. Jestli války posouvají dějiny kupředu,tak by se to nějak dalo oblbnout,válčit jenom někde,způsobit nedostatek všeho a lidi by se ideologicky sjednotili.Třeba to probíhá.Čórt znáet.

Helena
6. 4. 2024 10:44
Odpovědět  Gales

Není to vůbec “čudné”. Všechny problémy na světě jsou celkem jednoduché: vždy se ptejme: kdo z toho má užitek a zisk a to je odpověď na vše. Jen do teď se to dělo daleko od našich domovů. Teď s námi západ zachází stejně jako s Palestinci, ukradinci, Srby, Syřany, Vietnamci, Iráčany……. nejsme pro ně NIC, NIC, ani ten smradlavý, plesnivý hadr na podlahu. A můžete zpívat Zpěv míru doalelujá, bude to h.vno platné. Dokud necháme ty slouhy západu u kormidla, skončíme jako Titanik.

ijn
6. 4. 2024 11:55
Odpovědět  Helena

Vždy po skončení války vítězové dopočítají škody a prokázané odhalené válečné agresory (možná i štváče) donutí doplácet škody válkou způsobené,….. proto KoZa nechce připustit vítězství RF na Ukrajině a povinnost doplatit obrovské válečné škody

Jako dopadne ČR, pokud jsme předpokládaným vítězem RF na 1. místě ze států podporující teroristy na Ukrajině?????? Domýšlí někdo z politiků dopady na ČR??? Jsme asi před bankrotem, zdrcující ztráty aktiv ČR po r. 1990 transformací ekonomiky budou ještě zakončeny státním bankrotem v důsledku zrádného vedení ČR!!!

Pavel z Moravy
6. 4. 2024 12:14
Odpovědět  Gales

Galesi, pochopme, že s většinovými přeformátovanci celého tohoto západu se nedá nic dělat. Pád bude neúprosný.

Gales
6. 4. 2024 16:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Na druhé straně bude mít ta generace,po válce, nepřebernou studnici moudrosti z které bude moci čerpat a učit příští generace.Nebo co.

Pavel z Moravy
6. 4. 2024 18:21
Odpovědět  Gales

No já nevím, mám pochyby, že z toho budou schopni vyvodit pro sebe nějaké důsledky. Oni jsou indoktrinováni takovým způsobem života, aby nedozráli. Není tady totiž síla, která by jim předala moudrost a schopnost samostatně myslet pro blaho celku. Egoisté budou těžko chápat, že společnost tvoří kolektiv a v něm je největší schopnost přežití.

Gales
6. 4. 2024 16:23
Odpovědět  Gales

Ta teorie o tom že válka posouvá ekonomiku a vývoj dopředu,je,asi, špatná.Všude kde Američani ,,válčili” to šlo do kopru a současná situace je neměnná.

Mac
6. 4. 2024 12:26
Ohodnotit příspěvek :
     

To jsou kecy, kecy a zase jen kecy. Činy žádné, vůdce žádný, který by lidi zvedl ze židlí … jen kecy, kecy a zase kecy. Pecivál Čech není Francouz a Bastilu jen tak dobývat nepůjde, ale ani ti rytíři z Blaníku ne a ne vyjet. Vzbudí se všichni opravdu, až bude pozdě?

Pavel z Moravy
6. 4. 2024 12:37
Odpovědět  Mac

Amícký film Tahle země není pro starý by se dala na naši kotlinu přeložit do slov Tahle země není pro vlastence a normální. Normální, aby se zachránili, by museli odsud zmizet. Prostě to tak je. 35 letou kapitalistickou převýchovu jedinců nelze jen tak zničit. Omladina si vyžere vše až do dna.

Spam PepeAlex
6. 4. 2024 21:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Bude nám ještě horko kurva

Kelly
7. 4. 2024 01:28
Ohodnotit příspěvek :
     

10.4.2024 od 15,00 hod. děláme demonstraci před Ministerstvem obrany v Praze – Tychonova 1 proti zatahování ČR do války na Ukrajině. Pojďme ukázat Ćernochové naší sílu.

Pavel z Moravy
7. 4. 2024 09:00
Odpovědět  Kelly

Nemohu říci nic více, než že máte můj obdiv.