„Zopakujte tuto větu.“ Biden terčem posměchu

9.7.2022 9:59 odp. | Ze sítí

Americký prezident Joe Biden se již opět dostal do hledáčku médií v souvislosti se svým dalším přešlapem. Krátce poté, co mu spolupracovníci dali lísteček, aby „pozdravil“, „sedl si“ či „poděkoval“, který unikl na veřejnost, jelikož jej prezident USA zapomněl obrátit a držel jej tak směrem ke kamerám, budí rozpaky další setkání prezidenta s instrukcemi. Jednoho z nejmocnějších mužů světa tentokrát při projevu v Bílém domě zradilo čtecí zařízení. Opakoval vše, co mu napsalo.

Americký prezident Joe Biden se chyby dopustil při čtení svého projevu, během nějž byl před kamerami nastoupen spolu s viceprezidentkou Kamalou Harrisovou. Biden před událostí hovořil o reprodukčních právech žen a nedávném nařízení nejvyššího soudu týkajícím se potratů.

Biden zrovna hovořil o tom, že ženy více chodí k volbám, když mu čtecí zařízení vyjelo hlášku o konci citovaného textu. Že se netýká jeho proslovu, si však nevšiml a přečetl ji. „Je pozoruhodné, že procento žen, které se zaregistrují k volbám a odevzdají hlasovací lístek, je trvale vyšší než procento mužů, kteří tak učiní. Konec citátu. Zopakujte tuto větu,“ nezdráhal se přečíst Biden vše, co bylo na teleprompteru napsané.

Problém se čtečkou přetrvával, a zatímco Harrisová nedala na sobě nic znát, Biden začal být lehce mimo svou kůži a uvědomil si, že zřejmě není vše v pořádku. „Ženy nejsou bez volební a, nebo politické – abych byl přesný: ne a, nebo, nebo politické moci,“ zadrhl se ještě poté při čtení čtečky, ke které se s rozpaky značně naklonil. Problémy s ní však krátce na to u dalších odstavců zřejmě ustaly a americký prezident již pokračoval ve čtení bez problémů.

Prezident krátce na to podepsal nařízení, které má pomoci chránit a rozšířit přístup žen k potratům a antikoncepci po nedávném rozhodnutí nejvyššího soudu, který zrušil právo na potrat dané verdiktem starým skoro 50 let umožňujícím dosud právo na interrupci zhruba do 23. týdne těhotenství.

Mezitím se již však na sociálních sítích začaly šířit pochybnosti o stavu amerického prezidenta či vtipy nad Bidenovým přeřeknutím.

Své k incidentu přidal i nejbohatší muž planety a vynálezce Elon Musk. „Ten, kdo ovládá tu čtečku, je opravdovým prezidentem!“ pobavil se.

Šíří se také připomínky, že to není první podobné faux pas Bidena. Jak se totiž nedávno ukázalo, prezident Spojených států amerických má na lístečcích s instrukcemi od svých spolupracovníků napsáno i to, že se má posadit či poděkovat, když mluví s lidmi.

Instrukce prezident sice během svého nedávného setkání s novináři plnil svědomitě, držel je však obráceně. Všichni si tak mohli povšimnout, že má na lístečku „tahák“, kde je mu napovězeno, aby po tom, co vejde do Rooseveltovy místnosti na setkání se zástupci byznysu, „pozdravil“, „sedl si“, po setkání poděkoval, a nechybí ani připomínka, že má Biden na konci všeho odejít.
https://bit.ly/3AAPGHP

„Nezapomeň pozdravit!“ Pokyny pro dítě, nebo prezidenta USA? Trapas. Biden ukázal, co neměl

Prezident Spojených států amerických a podle mnohých i nejmocnější muž světa, má na kontě další faux pas, na které by on i jeho spolupracovníci nejraději zapomněli. Není to ale poprvé, co svojí neopatrností prozradil instrukce, které mu jeho podřízení napsali. Vše násobí fakt, že ony instrukce byly napsány jako pro desetileté dítě.

Prezident Biden ve čtvrtek 23.4 června 2022 nechtěně držel v ruce komicky podrobný tahák, který připravil jeho štáb a který vůdci svobodného světa náchylnému k přehmatům nařizoval, aby „zaujal své místo“ a omezil své poznámky na „2 minuty“.

Fotograf pořídil snímek dokumentu, když jej Biden držel v ruce obráceně na setkání s vedoucími pracovníky větrného průmyslu, kterého se zúčastnil poté, co vynechal ranní schůzku své administrativy s ropnými společnostmi o boji proti rekordním cenám plynu.

Připravené instrukce pro Bidena – nazvané „Offshore Wind Drop-By Sequence of Events“ – říkají Bidenovi, aby

„vstoupil do Rooseveltova sálu a pozdravil účastníky“.

Pak se v dokumentu píše:

„VY zaujměte VAŠE své místo.“

Na strojopisné poznámce se uvádí, že po příchodu novinářů

„VY přednesete krátký komentář (2 minuty)“.

Po odchodu novinářů

„VY položíte otázku Liz Shulerové, prezidentce AFL-CIO“

a poté

„VY poděkujete účastníkům“ a „VY odejdete“.

Bidenovo používání poznámek personálu na akcích bylo trapné již dříve, například loni v červenci, kdy si jeden z asistentů načmáral: „Pane, máte něco na bradě.“ To se mu podařilo. Biden také držel tuto poznámku tak, aby byla obrácena směrem k novinářům a fotografům.

https://nypost.com/web-stories/joe-bidens-cheat-sheet-reminds-biden-how-to-act/

4.1 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.1 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír
10. 7. 2022 11:19
Ohodnotit příspěvek :
     

V Americe to budou chtít svést na Bidena. On ale opravdu ZA NIC nemůže… 😂

Frank
10. 7. 2022 11:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak je dávno jasné, že Bidet je dement. Ale zkuste si pustit znovu projev fialového slizu. Myslíte, že je o moc lepší?

zuza
10. 7. 2022 12:43
Odpovědět  Frank

veď majú rovnakú diagnózu – absenciu štipky ľudskosti, nadmerné ego, preceňovanie seba a svojich schopností, neschopnosť prijať neúspech, prekrúcanie skutočností, posadnutosť mocou, atď.
Myslím, že sa to volá F60 – špecifické poruchy osobnosti.

Albi
10. 7. 2022 11:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Nezlobte se nikdo, asi budete mít jiný názor, ale ….
To je tak sprosté, dělat si před očima celého světa legraci ze starého, evidentně nemocného člověka, kterého bůhví jak donutili dělat ze sebe šaška.

I senilita podobně jako Alzeimer je nemoc, nebo postižení a nikdo z nás neví, co ho k stáru postihne.
A že JIM je jedno, jak ve výsledku vypadají celé slavné Spojené státy, to je už úplně nepochopitelné?!?!

Nadia369
10. 7. 2022 12:20
Odpovědět  Albi

Souhlasim s Vami. Biden, nez onemocnel, byl uplne stejny jako ti, kdo ho dnes zneuzivaji. Darebak, patologicky lhar a arogantni neurvalec ziznivy po moci. Vedeli, ze jsou v ocich lidi uz nevolitelni, tak pro ne byl tento Biden dar z nebes. Neni to Biden, kdo dnes vede ameriku do zahuby,(on je jenom nastroj) ale je to Obama, Clintnova, Rockefeler a dalsi prisluhovaci CHazarske mafie.Oni chteji svuj vysneny Velky reset(NWO), k tomu potrebuji znicit narodni staty v Evrope i Ameriku a jsou ve skluzu protoze Trump jim do toho hodil vidle.Proto makaji prescas protoze vedi, ze jejich cas se rychle krati.

ZMann
10. 7. 2022 12:21
Odpovědět  Albi

Válka prediktorů! Šéf OPECu nalezen mrtev pár hodin po své výzvě, aby USA zrušily sankce na vývoz ropy z Íránu a Venezuely v zájmu snížení cen suroviny pro spotřebitele v Evropě! O pouhé 3 dny později “v odvetě” atentátník střílí na pro-amerického lokaje a podporovatele amerických základen v Japonsku, bývalý premiér Abe Shinzo po útoku umírá! Globální prediktor je v otevřené válce s americkým protějškem…….Článek z 8.7.2022 na AENews je to tam docela dobře popsáno o co kráčí.

zuza
10. 7. 2022 12:51
Odpovědět  Albi

snáď ho nechcete ľutovať?! Presne rovnako by hovoril a choval sa, keby nebol dementný a nemusel by čítať pokyny z papiera. Alebo ešte horšie.
Súcit a pochopenie mám pre ľudí, ktorí na staré kolená skončia s demenciou a alzheimerom v našich opatrovateľských inštitúciách, pretože ich deti sa nechcú alebo nemôžu o nich postarať. A ktorí nemôžu porozumieť, prečo 2 roky nemohli k nim deti ani vnuci na návštevu.

Markýza
10. 7. 2022 13:44
Odpovědět  Albi

No že je to starý, evidentně nemocný člověk, to je nabíledni. Ale nezapomeňte, jak usilovně se celá desetiletí drápal až tam, kde konečně je, on fakt není žádná oběť osudu.
Já jsem ráda, že tam je, a že je, jaký je. On ten nezbytný pád USA pak nebude tak melodramatický, jak by mohl být.

Albi
10. 7. 2022 14:54
Odpovědět  Markýza

Ke všem předchozín reakcím na můj komentář.
Litovat přímo ne, rozumím, že to byl člověk ze stejné stáje, jen se pozastavuji nad tím, jak někdo může až tak ponižovat nenocného a tím v podstatě člověka, neschopného jakékoliv reakce.

A ještě ke všemu tím vědomě škodit své zemi, která už tak ztratila veškerý kredit.
Můžeme se pak divit, že takové společenství nerozumí a ani rozumět nemůže tzv. „ruskénmu světu“? Následky potom odnášíme všichni bez výjimky.
Když něco takovho jsou schopni udělat „svému“ člověku, co jsme pro ně my (=celý zbytek světa)?

Pat
10. 7. 2022 15:12
Odpovědět  Albi

Myslím si, že u těchto vrcholných papalášů musí jít standardní ohleduplnost stranou.
Pokud si ráno místo rychlovarné konvice otevře jaderný kufřík a zmáčne červené tlačítko, tak standardní shovívavost že je starý a nemůže už za to, nám bude k ničemu.

Nadia369
10. 7. 2022 18:54
Odpovědět  Albi

I v tom mate naprostou pravdu. Myslim ale,ze nedokazali najit jineho darebaka, ktery by jejich rozkazy plnil tak bezpodminecne jako tento. Tady neni nebezpeci, ze by chtel udelat nektere veci jinak a po svem.A navic, kdyz se jim to nepodari a lidi je zacnou soudit,muzou rict “ To my ne, to on to udelal.“ Pracovala jsem s lidmi s Alzhaimrem 12 let a uz pred volbami bylo jasne ktera bije. A nejen me.

VAL
10. 7. 2022 20:44
Odpovědět  Albi

Souhlas. Taky mám v sobě zafixovaný to Maximovo „Člověk – to zní hrdě“. Hm… Tak by mě zajímali pocity jeho darebáckého synka, když tam tak vidí svého dementního tatíka jak ze sebe dělá obecního blba.

Aleš
10. 7. 2022 12:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Podvodník Biden a ukradené volby. Moc ráda by SPOLU zde také takové volby. Už na tom pracují. Korespondenční volby jsou zlo.

Václav
10. 7. 2022 12:50
Ohodnotit příspěvek :
     

To není nejmocnější, ale nejnemocnější muž světa.

Markýza
10. 7. 2022 13:45
Odpovědět  Václav

Pregnantní. Tak přesně to totiž je i v hloubi skutečnosti.

Vladimír
10. 7. 2022 14:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Dálkové ovládání Bidena má stále problémy s rušením. Asi Rusové… 😂

Gales
10. 7. 2022 18:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Bude sranda až mu tam někdo napíše že vyhlašuje Rusku válku.

skylla
10. 7. 2022 19:00
Ohodnotit příspěvek :
     

ten už není schopen udržet moč a tentování….