Zhangwan District, Shiyan, Hubei, provádí vojenskou kontrolu, všechny budovy jsou uzavřeny a spravovány

Stroj. překlad: Pekingský zpravodajský expres. Podle zpráv z veřejného účtu Shiyan ve službě WeChat, Nové ústředí pro prevenci a kontrolu epidemie v New Crown v okrese Zhangwan, město Shiyan City právě vydalo Oznámení 27, které oznamuje, že vojenská kontrola v okrese Zhangwan bude provedena od 24. února do 12:00, Kontrolní opatření v zásadě trvají 14 dní a mohou být zrušena nebo průběžně prováděna v závislosti na účinku epidemické prevence a kontroly ve městě a okrese Zhangwan. Oznámení je následující:

Naléhavé oznámení o vojenské kontrole v okrese Zhangwan

Přísné provádění izolace domů a prevence a léčby skupin je vědecká politika zabraňující infekci a infekci novou koronární pneumonií a naléhavá potřeba chránit zdraví a život lidí. Aby se omezil příliv lidí, omezuje vystavení zdroje nemoci, omezte šíření epidemie a vyhněte se dlouhodobé spotřebě v souladu s příslušnými zákony a předpisy, jako je zákon o trestu za řízení veřejné bezpečnosti, zákon o prevenci a kontrole infekčních nemocí a nařízení o mimořádných událostech v oblasti veřejného zdraví atd. Záležitosti týkající se neodkladné implementace válečné kontroly v oblasti zálivu jsou následující:

1. Všechny budovy budou zcela uzavřeny. Do budovy nebude povolen vstup žádným občanům, nelékařským pracovníkům a jen pouze protiepidemickým úředníkům a dodávkou základních potřeb živobytí pro obyvatele, jako jsou vodní energie, ropa a plyn, komunikační sítě, jídlo a zelenina.

2. Všechny obce, nádvoří a obytné oblasti musí být přísně zapečetěny a kontrolovány. Nepiepidemická vozidla, služební vozidla, vozidla zdravotnického personálu, nákladní vozidla a speciální vozidla, jako jsou sanitka, hasičské záchranné služby, záchranné služby, policejní vozidla atd., Jsou zakázány vjíždět a z nich vystupovat.

3. Všechny obytné oblasti (body) budou přísně pod kontrolou vojenskou kontrolu. Obecné městské čtvrti, ulice (rozvojové zóny, průmyslové nové oblasti) a vesnické (sousedské) výbory budou odpovědné za pravidelné, fixní a pevné rozdělení cen nezbytných pro obyvatele. Nákup služeb.

4. Všechna společenství, budovy, nádvoří a obytné oblasti musí být vedeny ulicemi městských čtvrtí (rozvojové zóny, nové průmyslové oblasti) a vesnickými (sousedskými) výbory, aby uspořádaly městem, okresní potápěčské kádry, městské ulice, vesnické (komunitní) kádry a Vesničané (obyvatelé) a realitní pracovníci jsou ve službě 24 hodin denně a obyvatelé, kteří nesplňují konkrétní podmínky schválení, jsou zakázáni vyjít ven, jít ven z budovy nebo opustit komunitu.

5. Všichni, kdo násilně proniknou do izolačních, ostražitých, pečetních a kontrolních zařízení zřízených v obytných čtvrtích, dvorech, budovách a vjezdech do silnic, budou zadrženi.

Snímek obrazovky 2020 02 13 v 12.04.01
Snímek obrazovky 2020 02 13 v 12.04.01

6. Všechny městské čtvrti, městské úřady (rozvojové zóny, nové průmyslové zóny) a vesnické (sousedské) výbory budou provádět vojenskou kontrolu a formulují nejpřísnější a nejúčinnější kontrolní opatření na základě skutečných podmínek. Orgány veřejné bezpečnosti budou vše přísně řídít a kontrolovat.

7. Všichni členové strany, kádři a obyvatelé se musí bezpodmínečně řídit jednotným vedením a vysláním vesnického (sousedského) výboru v místě bydliště a podílet se na prevenci epidemie in situ; veškerý úzce spojený personál a horečka, kteří potřebují centralizovanou izolaci, se soustředí v místě lékařského pozorování v okrese Zhangwan.

8. Válečná kontrolní opatření v tomto oznámení budou plně provedena od 24:00 do 12. února 2020. V zásadě bude přijato období 14 dnů a bude zrušeno nebo bude prováděno předem v souladu s prevencí a kontrolou epidemie pneumonie způsobené novým městem a okresem Zhangwan.

V mimořádných dobách a mimořádných akcích je to nezbytné a nutné. Obyvatelé celého okresu jsou žádáni, aby zůstali doma dalších 14 dní, chránili se a izolovali se navzájem, počkali, až se virus objeví, donutí zdroj nákazy zastavit, a snaží se, aby nebyl infikován a rozhodně nebyl nakažlivý.

To pro většinu obyvatel přináší mnoho problémů a nepříjemností. Pochopte prosím vaši podporu a spolupráci!

Tímto oznámeno.

Editor Peng Qihang

strojový překlad, zdroj: http://www.bjnews.com.cn/news/2020/02/13/688523.html

KORONAVIRUS ONLINE

sdílet na