Západní hodnoty….

Julie Atlas Muzová, jedna z nejuznávanějších a nejplodnějších koncepčních umělců a choreografů v New Yorku,

Mat Fraser je anglický rockový hudebník, herec, spisovatel a umělec výkonu. On má thalidomid-indukoval Phocomelia.

http://wssrmnn.net/index.php/2017/02/27/julie-atlas-muz-mat-fraser/

sdílet na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
10. 1. 2019 11:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Chceš mě zabít???? Asi mě nemáš rád, když mě takhle šokuješ:))
Pomóóóóc….. Ještěže jsem tušila podle obrázku videa do čeho jdu. Tak jestli tohle je nejuznávanější , nejplodnější, umělci výkonu…. a nevím jaké superlativy ještě mají….. tak se vůbec nedivím té degradaci, která je.
A za TOHLE jim někdo platí?
Co je na tom uměleckého? bohužel ani erotického ne, kolem erotiky to ani neprošlo, je to nechutný, oba protagonisté jsou nechutní, …. béčkové hodně špatné skoroporno. Sodoma.

Editor
10. 1. 2019 15:02
Odpovědět  josh-xy

Já vím, že ty ne? teď už tam máš obrázek “nevinný”. Na tohle se dá říct jenom jedno – hnus.
jo, jo, mantinely se pořád posouvají, okýnka nemožného otvírají, neexistuje žádné tabu, jdeme do finále.
Nejhorší na tom je, že stačí, aby pár kritiků napsalo v recenzích superlativy, k nim se přidá pár celebrit a lidi jako ovce, aby nebyli označeni za blbce, co ničemu nerozumí…. začnou zasvěceně kývat hlavičkami, chválit a vynášet až do nebe. A nabaluje se to a nabaluje…. za blbce, který tomu nerozumí nechce být nikdo, no ne?
Stejně si myslím, že pokusný balónek – úspěšný, byl Picasso. Tam začalo vydávání hnusu za krásu a umění.
Ach jo, asi před půl hoďkou se mi začal noťas sám od sebe vypínat, všechno mi pozhasínalo, furt něco konfiguroval. Trvalo to všechno dost dlouhou dobu, ale vrátil se mi tam kde jsem byla před tím.

Editor
10. 1. 2019 15:48
Odpovědět  Janinna

nějaká aktualizace widlí. Piccasa jsem nikdy nepochopil. Sice bych rád nějakýho měl, ale ne jako kumšt ale hned bych to nějakýmu prachatýmu snobovi prodal … Ale krasavice je to ještě větší, než divá Bára Štěpánová. Hlavně, že je na prdeli tetovaná. Mám na hodnocení jedno echt neněmecké slovo. wunderschrecklich ….

Editor
10. 1. 2019 16:25
Odpovědět  scipio

Tak to jsme dva kdo ho nepochopil. Nikdy se mi jeho obrazy nelíbily….. co tím básník chtěl říct? Když to srovnáš se starými mistry, to se vlastně nedá.
Tetování jsem si v tom němém úžasu ani nevšimla. Bože, kdyby to alespoň oslavovalo krásu ženského těla. Roztřesený amaroun … fakt nevkus a u ní i nesoudnost.

Editor
10. 1. 2019 16:51
Odpovědět  Janinna

Nejraději mám impresionisty, staré mistry mám rád, pokud tam nejsou prdelatý andělíčci, ta náboženská témata mě unavují. Pochopitelně že ne všechno, ale zejména barokní andělíčci se mi občas eklují. Měl jsem štěstí, v 60.letech jsem se dostal do Uffizi, to se dalo ještě něco vidět, nevystavovalo se potmě, pochopitelně Ermitáž, Treťjakovku a opakovaně Zwinger, po převratě jsem byl v Louvre a bylo tam děsně šero, sebral jsem se a šel jsem raději courat venku a obrazy jsem si prohlédl holt v knihách, totéž v Londýně. Chápu, že se na to nedá svítit naplno, ale potmě je prd vidět. Mona Lisa přes sklo z 10 metrů v šeru jsou vyhozený peníze.

Editor
11. 1. 2019 00:51
Odpovědět  scipio

Mona Lisa není vůbec vidět.
To video, ten umělecký zážitek jsem pořád ještě nevytěsnila.
Fuj, asi se mi o tom bude i zdát. Zařekla jsem se, že se už víckrát na něco tak odpornýho dívat nikdy nebudu. To už je podruhý co mě Josh vyšokoval.
Poprvé to bylo s tím odkazem na ty červy v mužské chloubě nebo co to vlastně bylo… tak rychle jako ten odkaz jsem ještě nic nezavřela.