nezařazené

Západ ničí ženy a děti

Obrázek – Ženy vedou děti do školy v Paříži © AFP 2024 / MARTIN BUREAU

Jelena Karajeva

V ten samý okamžik, kdy se v srdci Ruska a Moskvy z nejvyšší tribuny hovořilo o lásce, něze, podpoře, solidaritě a vřelosti rodinných vztahů, že čím silnější jsou tyto city, tím silnější je to, co spojuje ženy, muže, děti, – v Paříži a také v centru, před budovou horní komory Národního shromáždění země, tetičky bez pohlaví a věku, bez sebemenšího náznaku ženskosti, touhy zaujmout muže a potěšit silnější pohlaví, šílely. Evropané tak uvítali rozhodnutí francouzského Senátu zařadit právo na potrat mezi ústavní svobody Páté republiky. 

Stávající a striktně prosazovaný zákon o umělém přerušení těhotenství platný poslední půlstoletí se nově raženým „rváčům“, „progresivkám“, „feministkám“ zdá nedostatečný (ačkoliv se podle dokumentu platí úplně za všechno, včetně samotného lékařského zákroku, léků a pracovní neschopnosti) v boji za osvobození od odpovědnosti. Povinnosti žen. Role ženy v tomto životě. Proto zběsilé výkřiky a ječení, tedy nenávist k vlastní přirozenosti. Proto veřejné odhalení těch nejhnusnějších myšlenek, které žena může mít. Nebyl to jen tak někdo jiný než nositelka Nobelovy ceny za literaturu Annie Erno, kdo nenuceně otevřel svůj „sklep“. “Ach, potrat, ach, to není vůbec právo – naopak, je to garantovaná svoboda,” koketovala 84letá spisovatelka v  rozhovoru a otevřeně prohlásila, že “hledá někoho, kdo by vložil sondu do žaludku přes vagínu, aby způsobil potrat, aby „vyhnal“ plod.” 

Nechutné? Bezpochyby. Hrůzné? Ještě aby ne. Ale chápeme-li úroveň degradace norem a pravidel v západní společnosti (všechny bez výjimky), musíme si také uvědomit, že to zdaleka není hranice. 

Ke zlomu hodnot a vztahů jsme byli připravováni extrémně pomalu a velmi pozvolna. V dnešní bacchanalii, prakticky diktatuře LGBT*, kdy jakákoliv skeptická, nebo i jen se zdravým selským rozumem položená otázka o jejich právu vtrhnout do škol, dokonce i do školek, vysvětlovat tam o „trans dětech“, o „trans teenagerech“, o té vší „genderové rozmanitosti“ a dalším protivědeckém heretismu, může stát zvědavého kariéru, postavení, akademický titul a může skončit společenskou smrtí pro obzvláště zvědavé. 

Ženy, které chtějí využít ústavního práva zbavit se plodu, si vlastně podepisují jakýsi rozsudek smrti. Oni – takoví přívrženci “svého těla a své věci” – promrhaly svůj cíl kvůli tvrdošíjné slepé toleranci, tím že jejich místo bylo zabráno. Kým? Jejich nejlepšími přátely. Vousatými přítelkyněmi, které se rozhodly, že jsou dívky. Seriózní endokrinologové a Big Pharma, kteří vydělávají miliardy na genderové dysforii, nemoci, kdy se člověk cítí ve svém vlastním těle nepohodlně, vyvinuli protokoly a syntetické hormony pro změnu pohlaví. Pozadu nezůstávají ani chirurgové, kteří shrábnou desítky tisíc dolarů a eur, aby jednu věc odřízli a druhou přišili nebo něco vycpali umělohmotnými vnitřnostmi. 

Nepřijatelné a nenormální se neodhaluje okamžitě a ne na očích. Na začátku byli všichni připravováni: plakali jste nad osudem hlavní postavy filmu „Philadelphia“ – tak okouzlující, tak atraktivní, a dokonce s kouzlem a talentem Toma Hankse? Plakali jsme, to musím přiznat (Autorka, já osobně tento „film“ neviděl a nehodlám – pozn.překl.). Ale dnes to není Tom Hanks, ale muži napěchovaní hormony, kteří požadují propuštění gynekologa, který je odmítá vyšetřit s tím, že není trénovaný jednat s muži, i když si oholili vousy a tu a tam i ještě nějaké ty maličkosti. Nikdo se ale nechystá zastavit po zničení gynekologie a jejím ničením jako oboru medicíny zabývajícího se výhradně ženským tělem a zdravím. 

Dalším krokem je vydávání zakalené tekutiny nasávané z mužských bradavek přístrojem za mateřské mléko. Nejspíše právě tak: Zrušte mateřské mléko, nazvěte ho „lidským mlékem“ a pak prohlaste, že látka sestávající výhradně ze syntetických hormonů a léků, jejichž užívání je zakázáno, je něco, co lze podat právě narozenému dítěti. A to není fantazie, ne dystopie, to je to, co se brzy stane každodenní pediatrickou praxí. Provedli nějaký nějakýsi výzkum, naslouchali a rozhodli: tento hormonální jed, jen proto, že si někdo chtěl hrát na ženské tělo a ženský byznys, může být podáván novorozencům. S příznivci potratů jako „ústavního práva“ zuřících na ulicích, s muži, kteří si nechtějí léčit své duševní choroby a řešit své vlastní problémy v oblasti sexuality, není nikdo, kdo by děti chránil. 

Tento kolektivní „tanec smrti“ západních „progresivistů“, kterým se lépe a přesněji říká degeneráti, probíhající téměř v přímém přenosu, je pro nás varováním. Takzvaný pokrok a takzvané osobní svobody nejprve zcela zničí člověka, pak je řada na společnosti. A poslední obětí jsou ti, kteří se nemohou ochránit sami. To jsou miminka. 

Nu, a poznámka pro neklidné a křiklavé „feministky“. 

Když se malým dětem (pod hesly práv a stejných svobod) vyhlašuje válka a z mateřství se organizuje karneval laciné manýry, osud takové společnosti a váš, děvčata, váš osud, váš osud jako ženy, je předurčen. Taková společnost prostě nemá budoucnost. A vy jako ženy nemáte žádné vyhlídky. Na vašem místě už dlouho sedí vousaté „ženy“ a jejich partneři (partnerky). 

Tak to dostanete a podepíšete! 

* Hnutí je uznáváno jako extremistické a v Rusku zakázáno. (Ale mělo by být zakázáno po celém světě.)

Glosa: Nevěíte, že tohle je i u nás? Jen se pořádně začtěte do vládních prohlášení, zvažte povolení homosexuálních sňatků, a vyhledejte si lékařská „doporučení“ kolem trans problematiky v češtině na internetu. Ano v češtině. Musíte ovšem umět číst mezi řádky.

A to všechno ve jménu jednoduchého hesla – „Užít si život až do dna!“ Není však nad to užívání si, než když vychováváte své děti správně, když se radujete z jejich úspěchů a podpoříte je v případě nezdaru. Zeptejte se těch, kdo touží po dětech a nemohou je mít, ač jinak se chovají zcela normálně a tradičně! Kolik kvůli tomu bylo a je rodinných tragédií!

A tohle je další kamínek do mozaiky toho, že „zbytku světa“ stačí vydržet a Západ ruchne tak, že pád Říma a i jiných impérií v minulosti oproti tomu budou naprostou selankou. Ale vysvětlete to těm, kteří vzývají již zcela otevřeně Satana, kdo si myslí, že ONI jsou ti vyvolení a ostatní by jej měli poslouchat na slovo.

Napíšu to zcela otevřeně – fandím zdravému „zbytku světa“. A v tomhle světle by mi ani nevadil Islám, pokud bude tradiční a přísný. Pořád lepší, než tihle Šajtani!

Jen ať Západ vpadne oficiálně na Ukrajinu. Pak se všichni odpůrci Západu skutečně spojí. Bože, chraň Bidena, Macrona, Scholze, Fialu a další kněze Satana! Čas odplaty přijde naprosto nevyhnutelně, a čím déle to bude trvat, tím bude krutější a tvrdší.

https://ria.ru/20240302/zapad-1930565074.html

Překlad Peter 008

sdílet na

50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdendulka
3. 3. 2024 21:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo… když i hlavy států a ministři mohou osobně rozšiřovat pestrost nabídky sexuálních variant, pak je těžké něco proti tomu dělat….

sergej
3. 3. 2024 22:09
Ohodnotit příspěvek :
     

A divíte se, nejen je,
Ještě se tomu smějí.
comment image

Pijack
4. 3. 2024 07:18
Odpovědět  sergej

Jestli tohle nejsou teplouši. To je vidět, to se nemusí ani hlásit 🙂

katango
4. 3. 2024 11:36
Odpovědět  Pijack

Ten vpravo evidentně je. Ten vlevo – tam bych se divila, kdyby měl nějaký koule a tudíž testosteron. Ten bude bezpohlavní.

Pijack
4. 3. 2024 14:50
Odpovědět  katango

No, když je někdo bezpáteřní, tak se dá předpokládat, že je i bezpohlavní, protože jeho koule nemají z čeho vyrůst 🙂

katango
4. 3. 2024 16:44
Odpovědět  Pijack

Von je i vzhledem takovej bezpohlavní – obleky a saka má šité tak, že to vypadá, jako by měl prsa a boky. Takovej Hermafrodítos, až na to, že Hermes byl chytrej a Afrodíta krásná a on není ani jedno.

4. 3. 2024 19:56
Odpovědět  Pijack

Koule nepotřebuje, vystačí si s hroší kůží.

Joe Arp
4. 3. 2024 18:24
Odpovědět  sergej

O čem se tak můžou bavit bez tlumoka? Hlavně ten náš zoufalec.

Aleš
4. 3. 2024 04:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Potrat je vražda a její obhájce oběma nohama v pekle.
Západ se likviduje sám, všechno to LGBT , migrace, podpora fašismu, Green deal idiocie , EU debilizace.

Antonín Körber
4. 3. 2024 07:01
Odpovědět  Aleš

..ano a dvěma buzerantům ještě svěřit děti do výchovy!!!,..buzerant je odborné historické označení,navíc je to mezinárodní označení,přesnější není !!! ..

Pijack
4. 3. 2024 07:23
Odpovědět  Aleš

Tak nechejme západ, ať se klidně likviduje… kdo chce kam… Problém budeme mít my, na východě, když tuhle zvrhlost budeme napodobovat. Jsme totiž největší papoušci na světě – vždycky lezeme někomu do zadku a dokazujeme to tím, že lezeme rychleji než ostatní. Ještě v minulém století byla homosexualita ve většině zemí trestná. Později se začala tolerovat a bojím se, že za pár let bude u nás povinná. My prostě musíme předběhnou dobu 🙂

Markýza
4. 3. 2024 09:05
Odpovědět  Aleš

A kdy jste byl naposledy znásilněn a otěhotněn?

Vlado71
4. 3. 2024 13:18
Odpovědět  Markýza

Pripad znasilnenia by som tvrdo izoloval od klasickeho potratu (ide len o male percento).
Pre mna znamena klasicky potrat obraz “zakefovala som si na chate a teraz mi tie nasledky odstrante na statne naklady, lebo moje telo moja vec”, to nikdy nepodporim.
V pripade znasilnenia podla mna ide o ochranu dusevneho zdravia obete znasilnenia, tam by som bol za umoznenie odstranenia plodu “zo zdravotnych dovodov”

Markýza
4. 3. 2024 13:45
Odpovědět  Vlado71

“Lebo moje telo – moja vec”……inu, vy i Aleš mluvíte o věcech, o kterých nemáte ani páru – leda byste se nechali přešít na holku a pak si to zkuste.
Možná by se mělo zakázat pivo, ne? Ničíte si tím těla a berete rodinám funkční tatínky. A nechoďte na mě s “je to moje telo, moja vec”. Prd a vořech, synak.

ryba
4. 3. 2024 14:22
Odpovědět  Markýza

Tak se hlídej,slaboško. Těch způsobů ochrany před otěhotněním je snad dost – když už nevíš s kým a proč do postele le.zeš ?!

4. 3. 2024 20:11
Odpovědět  ryba

Kecy v kleci. O potratech tu můžeme diskutovat, až bude systém podporovat rodiny. Ale co má ted dělat ženská, když nechtěně otěhotní – stává se to, ne že ne – a další dítě si už nemůžou dovolit? A jaký ochrany je dost? Prášky? Tak si zjisti vedlejší účinky, candáte. Zbývá jen špecka, přerušení, a neplodné dny. Jenže špecku každej nesnáší a ostatní dva způsoby nejsou stoprocentní. Jó, kdyby stát podporoval rodiny, je to něco jiného, ale takhle jsou to jen jalové žvásty.

Jaris.
5. 3. 2024 08:12

Dnesni zapadni spolecnost je sobecka, rozmazlena a bezohledna. K mani je spousta druhu antikoncepce, kterou zenska muze vyuzit. U chlapu je to jednodussi, tam jde o malou operaci, ktera muze byt v pripade, ze par chce dalsi dite, reverzni. A jestli se zenska obava nasledku z otehotneni, tak at si da acylpyrin mezi kolena a drzi ho vsi silou a nepusti. To funguje stoprocentne.
Kdysi lide byli skutecne chudi a presto dokazali vychovat i deset deti. Ze si dnesni nemohou dovolit dalsi dite? To je nesmysl. Spise nechteji, aby jim nekdo ukusoval z chleba. To by prisli o dovolene na horach a nebo u more, nova auta, blbofouny, chytre lednice a televize pres celou stenu. Hlad v Cesku neni, aby dite neuzivili. Dite nakonec mohou dat do babyboxu na adopci. Je tolik paru, kteri by chteli dite a nemohou ho mit. Potrat je vrazda nenarozeneho ditete. Vyjimku pro preruseni tehotenstvi tvori akorat znasilneni nebo poskozeny plod. Tomu se da rozumet. Zbavit se ale jen tak zdraveho jedince pro vlastni ego ‘moje telo, moje volba je odporny kriminalni cin nejhrubsiho zrna.

5. 3. 2024 15:23
Odpovědět  Jaris.

“Kdysi lide byli skutecne chudi a presto dokazali vychovat i deset deti… ještě chudších než byli oni, čímž jim zajistili skvělou budoucnost.

EvaK
4. 3. 2024 20:57
Odpovědět  ryba

Hleď si svých gonád chytráku. Těhotná je žena a rodit bude také ona. Její tělo, její rozhodnutí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
EvaK
4. 3. 2024 20:55
Odpovědět  Vlado71

20% není malé číslo. A k oplodnění není nutný souhlas ženy, stačí plodné dny.

ryba
4. 3. 2024 14:18
Odpovědět  Markýza

O potratu po znásilnění se tady vůbec nemluví, to je přece úplně jiná přihrádka.

katango
4. 3. 2024 16:46
Odpovědět  ryba

Souhlasím; snad tu nemluvíme ani o potratech defektních plodů. To je taky jiná přihrádka.

EvaK
4. 3. 2024 20:59
Odpovědět  katango

A ví vůbec, že se může narodit defektní plod? Tyhle články przní Hlavní správy na Slovensku, tam to furt píší.

katango
5. 3. 2024 11:40
Odpovědět  EvaK

Genetickým vyšetřením plodové vody. Jistě ne všechny možné genetické vady, minimálně chromozomální aberace ano, to se dělá už dnes. Pak cácoře oznámí, co čeká a hlavně co to dítě čeká, až se narodí, a ona hrdě, že pro ni je potrat vražda. A pak se to narodí, ze života to nic nemá a nikdy mít nebude a ještě to stojí zdravotnictví fůru peněz. Občas to takhle mediálně probleskne.

Já jsem v takové situaci teda nebyla, ani mi neudělali vyšetření plodové vody, ačkoli se dělalo rutinně u rodiček přes 35 let a mně bylo 36.

A neprosím si nějaké srovnávání s nacisty. Oni zabíjeli psychiatrické pacienty, mentálně retardované, fyzicky handicapované. Tady jde o to, aby se dítě, které nemá žádnou naději na aspoň trochu dobrý život, nenarodilo.

Gales
4. 3. 2024 09:51
Odpovědět  Aleš

Když potrat tak všichni. Buzeranti by měli mít taky nárok na potrat a praktikovalo by se to tak,že by jim byly odstraněny koule.

Markýza
4. 3. 2024 13:46
Odpovědět  Gales

A koukal byste, kolik takzvaných tatínků by taky muselo na potrat.

ryba
4. 3. 2024 14:25
Odpovědět  Gales

Hm, tady by asi byla problémem ta definitiva. Potrat nemusí bránit dalšímu otěhotnění…

Markýza
4. 3. 2024 17:19
Odpovědět  ryba

No a? Tak se hlídejte, slabochu, způsobů je dost.

Boomer
4. 3. 2024 20:05
Odpovědět  Markýza

..ideální mužskou antikoncepcí je mazlavé mýdlo a rejžák.. kdo to neumí, ať jde raděj šůrovat chodbu…

Markýza
4. 3. 2024 20:08
Odpovědět  Boomer

Proboha…………..použít KDE???

Boomer
4. 3. 2024 20:12
Odpovědět  Markýza

..no jestli máte na mysli to mazlavé mýdlo, tak to by měl nemrcouch použít na šůrování chodby rejžákem a uvolnit místo v posteli přírodním talentům… nebo talentům od přirození?! No to je fuk, hlavně nevrhat stín tam, kde jiní mohou zazářit…

Markýza
4. 3. 2024 20:47
Odpovědět  Boomer

Já neměla na mysli žádný mejdlo, to vy jste s tím začal! Mně, osobu laskavou a bezelstnou by to na mysl nepřišlo – ale líbí se mi to 😀

4. 3. 2024 20:13
Odpovědět  Markýza

🙂

Pravdomluvny
4. 3. 2024 16:02
Odpovědět  Aleš

Podívej se na celou pětidemoliční vlastizradu a valnou většinu Serenádu…..tam je to samej zachráněnej potrat.
Kdyby šly jejich matky na interupci,tak dneska nejsme po uši ve sračkách a amianálu po nehet na palci 👽

Putinovec
4. 3. 2024 09:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Přečtěte si tohle .
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Evropsky-parlament-vita-zrizeni-Nastroje-pro-Ukrajinu-Gregorova-ma-radost-David-varuje-751679
Jedou už nadoraz . Co víc člověk potřebuje vědět aby chápal , že čtvrtá fašistická říše EU končí . A s ní i všechny kreatury , které tuto zvrhlou agendu podporují .

Gales
4. 3. 2024 09:57
Odpovědět  Putinovec

Přichází jaro. Svině začínají rejt.

4. 3. 2024 20:16
Odpovědět  Putinovec

Tak ukecaná Katka absentovala… To tedy je opozice!
Katko, stačilo !!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
4. 3. 2024 09:47
Ohodnotit příspěvek :
     

 Bože, chraň Bidena, Macrona, Scholze, Fialu a další kněze Satana! Čas odplaty přijde naprosto nevyhnutelně, a čím déle to bude trvat, tím bude krutější a tvrdší….. Naopak.Žádné chránění.Čím dřív budou v Luciferovo papiňáku,tím líp pro lidstvo.

Markýza
4. 3. 2024 13:47
Odpovědět  Gales

S první větou souhlasím, ovšem z jiného důvodu: nechť jsou našimi majáky – bych dodala.

katango
4. 3. 2024 16:47
Odpovědět  Markýza

A plápolají?

Markýza
4. 3. 2024 17:20
Odpovědět  katango

Řekla bych, že velice pilně 😀

katango
5. 3. 2024 11:41
Odpovědět  Markýza

Možná jsem se měla zeptat “a už plápolají? už je někdo podpálil?”.

Markýza
5. 3. 2024 14:25
Odpovědět  katango

Já myslela majáky v tom prapůvodním smyslu – což znamená “sem nejezdi, vole, zde nebezpečno”.

Gales
4. 3. 2024 09:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Mimo téma – Řediteli největší tuzemské zdravotní pojišťovny VZP Zdeňku Kabátkovi se už před více než dvěma lety zvýšil o téměř dvě třetiny plat. Místo 225 tisíc, které měsíčně bral od svého nástupu do čela VZP v roce 2012, činí nyní jeho pravidelný měsíční příjem 355 tisíc korun.

ryba
4. 3. 2024 14:31
Odpovědět  Gales

Už je nejvyšší čas zvednout povinné zdrav.pojištění – aby náhodou ,chudinka, šéf netrpěl nedostatkem!

Pavel z Moravy
4. 3. 2024 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Degenerace a zrůdnost tohoto systému se ani nedá popsat. Prostě, zdegenerovanci vtrhli se svými úchylkami mezi normální lid. Nu je to jako o tom jednom shnilém jablku, které nakazí vše.

Markýza
4. 3. 2024 17:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Šejkspír by s vámi nesouhlasil. Ve své době pravil “peklo je prázdné. Ďáblové jsou všichni tady.”

Gales
4. 3. 2024 18:42
Odpovědět  Markýza

A zloději nejsou protože jsou všichni ve vládě,sněmovnách a jinejch vedoucích funkcí.

Pavel z Moravy
5. 3. 2024 08:45
Odpovědět  Markýza

Tak ale spousta těch ďáblů už odešla, doufám, že zaslouženě do toho nebíčka, neboť tam budou muset na těch kolenou šůrovat ty podlahy a hned poté poprosit na kolenou Boha o trochu té lásky a slitování. Nu a v tom peklíčku, snad tam bude teplíčko a trochu toho čertovského dovádění s pravidelnou krmí a já bych si tam prosím přál na zažívání každý den jednu štamprli maďarské bylinky Unicum, neboť mi dělá dobře.

Administrátor
P.A.Semi
5. 3. 2024 02:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Jádro problému tkví v tom, že nám zakázali hanobit hanebné… Prý “Hate Speech”, prý se cítí uraženi? To je v pořádku, aby perverzní byli uráženi a hanobeni, aby se zdraví a přímí štítili do toho spadnout také… Pak by místo neustálého rozrůstání perverzí se tito jen krčili schovaní v koutku a styděli se…
A my na to máme Ústavní Právo, jenže ho tyrani perverze a dekadence pošlapávají… Už žádná “svoboda” liberalismu tu není, nyní je tu ďábelská tyranie perverzí… A tu je třeba odstranit, tu tyranii a omezování svobody slova…

Podobně musí být hanobena i miscegenace, rasové mísení… I to je hanba, a je to škodlivé, je to měkká forma genocidy…

Ale všimněte si, že nevyzývám k žádnému násilí… Hanobit je třeba slovně, aby se styděli, aby se škodlivé přirozeně a nenásilně regulovalo studem…

A prospěšné je třeba podporovat – zejména rodiny s dětmi, ale taková podpora není nároková, žádná “rovnost” není na místě, a společnost rozhoduje, co je prospěšné… Ono ani není potřeba ty škodlivé zavírat, ono by mohlo stačit, že nebudou podporováni nad nutné minimum…

πα½