Zaměstnanci italského letiště se postavili proti posílání zbraní na Ukrajinu pod rouškou humanitární pomoci

Zaměstnanci mezinárodního letiště v italském městě Pisa se postavili proti posílání zbraní na Ukrajinu pod rouškou humanitární pomoci. Píše to místní portál Pisa Today.

Personál letiště podle portálu oznámil odborům, že místo potravin a léků obsahují krabice s „humanitární pomocí“ pro Ukrajinu „zbraně, munici a výbušniny“.

„Humanitární lety, z civilního letiště odlétají letadla, která by měla být naplněna proviantem, jídlem, léky a čímkoli dalším užitečným pro ukrajinské obyvatelstvo sužované bombardováním.

Ale není tomu tak – říkají.

Pracovníci přidělení k nákladu byli postaveni před bedny plné zbraní, různých typů, munice, výbušnin.  Hořké a hrozné překvapení, které potvrzuje válečné klima, do kterého nás Draghiho vláda zatahuje. Tváří v tvář této velmi vážné skutečnosti dělníci odmítli naložit náklad do letadla.

Je také třeba poznamenat, že tato letadla v těchto dnech přistávají nejprve na základnách USA/NATO v Polsku, poté je náklad odeslán na Ukrajinu.

„Důrazně odsuzujeme toto skutečné falšování, které cynicky používá ‚humanitární‘ krytí, aby pokračovalo v přiživování války na Ukrajině,“ pokračuje odborový svaz USB, který žádá „struktury řízení letového provozu civilního letiště, aby tyto lety smrti převlečené za humanitární pomoc okamžitě zablokovaly.

Odborový svaz věří, že jediným způsobem, jak ukončit nepřátelství na Ukrajině, je mírový dialog.

Poblíž letiště v Pise je na 19. března plánována demonstrace s heslem „Mosty míru, nikoli válečné lety z Toskánska“.

https://bit.ly/3i7rr9I

4.8 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.8 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Petr
16. 3. 2022 07:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Stále víc rozumných lidí chápe co je USA/NATO za pakáž !

Pavel
16. 3. 2022 09:33
Ohodnotit příspěvek :
     

To, že tyto zásilky jdou přes Polsko není nic nového. A ostatní slovanské národy v okolí je zbytečné zmiňovat. Spíše je zapotřebí zmínit skutečnost, že kdysi v minulosti jsme pro určitý národ, možná národy byli podlidé. To, že se rychle zapomíná není nic nového. Španělé a Portugalci také likvidovali původní populaci v dnešní Latinské Americe a kdo si to chce pamatovat? Na zřeteli kdo jim způsobil tolik utrpení to musí mít hlavně obyvatelé těchto zemí, tak jako by to měli mít na zřeteli obyvatelé slovanských zemí. Propaganda ale dělá divy. Vděku se od těch, kteří se narodí s chodidly a pak chodí po kolenou osvoboditelé od nacistů prostě nedočkají. Tak to je.

Editor
16. 3. 2022 20:58
Odpovědět  Pavel

Původní populace Latinské Ameriky přežilo pod Španěly i Portugalci mnohem více, než pod Angličany v Americe Severní.

Gales
16. 3. 2022 12:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten náš jidáš nechápe,že čím víc zbraní na Ukrajině,tím víc válečného stavu.Místo aby nutil Zelenského k jednání,tak ještě kryje dovoz zbraní svým doprovodem.Laik žasne a odborník se diví nad jeho blbostí.To snad není možné co za kré..a nám dělá premiéra.

Anonymní jméno komentáře
16. 3. 2022 13:06
Odpovědět  Gales

to nie je blbosť, to sú znovu len money, money, money…

Milan
16. 3. 2022 20:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč jste mi tu Bandiera Rossu vyhodili? Měli bychom si pomalu zvykat, že pokud to budeme
válet dál jak to válíme, můžeme se toho velice snadno dočkat. Hlad vyhání vlky z lesů jak známo.