Zahraniční politika USA: budeme se k vám chovat jako svině a po vás chceme, abyste se k nám chovali mile a hezky se na nás usmívali

Americká vlivná RAND Corporation publikovala návrh politiky USA k rozvrácení a zničení Ruska.
Návrh, jistě jen návrh. Jen myšlenka. A nebo spíše pokusný balónek Overtonova okna.

V oblasti ekonomické je nejzajímavější plán, aby Evropa začala odebírat více předraženého amerického plynu
a více americké ropy, protože to sice poškodí evropské vazaly USA,…. ehm, evropské „spojence“ USA a životní úroveň všech Evropanů, ale poškodí to Rusko.

A když to poškodí Rusko a Rusům klesne životní úroveň, tak je to z amerického pohledu dobře.
Myslete na to, až zase uslyšíte z USA žvásty o lidských právech a další kecy o tom, jak se Amerika stará o blaho ostatních národů a států. Myslete na to, až vám vyskočí účet za plyn nebo cena benzínu.

Super sobectví a neskutečné pokrytectví je jeden ze základních charakteristických rysů politiky USA už od rané éry USA – Američané hodně rychle zapomněli na vlastní pocit nesvobody a na vlastní strádání pod britskou nadvládou a začali velice rychle ordinovat mnohem horší „medicínu“ všem, proti kterým měli nadvládu.
Od nelegální okupace Havajských ostrovů až po dnešní snahu rozvrátit Rusko (jistě jen pro Velké Dobro, echt Emerické).

V oblasti geopolitické je deklarovaným nástrojem a cílem USA rozvrátit země sousedící s Ruskem.
Výslovně je jako součást této strategie uvedeno využití islámských teroristů z Pákistánu a Afghánistánu (úspěšně rozvráceného USA již před 18 lety) pro zaplavení islámským terorismem a islámskými teroristy všech jižních sousedů Ruska (Tádžikistán, Uzbekistán, Kazachstán, Kyrgyzstán, Turkmenistán).

Dále je potřeba co nejvíce rozvrtat Ukrajinu a dodávat ji hodně zbraní, aby ukrajinský režim stále vedl válku proti ruskojazyčným občanům co nejkrvavěji, co nejnásilněji a co nejprovokativněji. Ale nesmí to prý přerůst v otevřený konflikt, protože pak by ukrajinský režim rychle padl a celý projekt Majdanu by byl k ničemu.

Podle USA politiky „zajistíme dobro pro všechny na světě, takoví jsme dobráci“ by také bylo dobré rozvrtat Bělorusko a proměnit ho v další failed state, jako se to povedlo s Ukrajinou pomocí najatých vrahů na Majdanu a následně najatých loutek v ukrajinském „parlamentu“ a „vládě“.

Už chápete, smysl všech těch barevných revolucí, arabských jar, americké podpory islámských teroristů v Libyi, v Sýrii, v Iráku? Cílem této politiky je rozvrat – vytvoření problémů, které budou vyčerpávat ostatní více než USA.

Co na tom, že to odnese mj. i Evropa – viz odstranění Kaddáfího, který byl nejen dobrým vládcem svojí země, ale pro Evropu navíc cenným spojencem proti masové migraci, která hrozí rozvrátit celou evropskou civilizaci.
(V případě některých evropských zemí civilizační kolaps nehrozí, tam už je to jisté – Francie, Švédsko, Belgie, Británie, patrně Holandsko, možná i Německo, které ročně tajně importuje 60 000 krimigrantů letecky přímo z Afriky – viz. https://www.hoppner.cz/nemecko-30-zadatelu-o-azyl-prileta-letadlem-nyni-se-prosetruje-kdo-jim-to-plati/ )

V oblasti zbrojení a přípravy na Amerikou nedočkavě vyhlíženou 3. světovou válku je podle zmíněné strategie potřeba stavět co nejvíce „obranných“ raketových základen a dalších základen pro budoucí plánovanou agresi proti Rusku. Plán je zřejmý a již dlouho známý – zaútočit na Rusko jadernými zbraněmi a následně využít „obranné“ základny k tomu, aby Rusko nemohlo odpovědět po napadení protiútokem.

Nicméně, se ztrátami v Evropě americká strategie počítá i tak.
Ale co bychom neudělali pro našeho „skvělého spojence za oceánem“, co to s námi myslí tak dobře, že kvůli svým zájmům nás nechá chcípnout na nemoc z ozáření, že?

Celé to žvanění….. „radarový deštník je na obranu, jak jen tomu Rusku může vadit? Námitky Ruska, to je jistě důkaz, že je Rusko agresívní“….. je PR-finta pro protiruské fanatiky a pro nemyslící tupce. Alibi pro zločin.
Omluva pro souhlas s plánovaným odporným svinstvem, ultra svinstvem.

Je to totiž stejná situace, jako když na sebe dva míří nabitou pistolí a nikdo z nich nechce vystřelit, protože
se sám bojí následků. A pak jeden z nich řekne „malý moment, já si jen vezmu neprůstřelnou vestu a helmu s neprůstřelným krytem, ale to je přeci jen na obranu, tak drž hubu a počkej, až si to navléknu“.

Víte, k čemu byl slavný americký „obranný radar“? K možnosti zahájit ze strany USA třetí světovou válku jaderným útokem na Rusko. Jednoduchá strategie – vytvoříme situaci (s plnou hubou žvástů o obraně, míru
a dobrých úmyslech), kdy budeme moci zahájit jadernou válku prvním úderem proti Rusku a budeme moci následně zabránit napadenému Rusku provést účinnou jadernou odvetu.

Tím se pro USA stane třetí světová válka, jaderná válka, velice sexy – možnost vyvraždit jakýkoli národ na světě bez jakékoli možnosti takového národa se účinně bránit nebo jen provést účinnou odvetu….hmmm, přímo vlhký sen amerických dobrodějů. (Možnost vyvraždit nebo alespoň rozvrátit jakýkoli národ, jakoukoli zemi je samozřejmě pro USA zajímavá varianta jistě, jistě jen pro dobro všech. Vždyť přeci USA se starají jen o dobro všech ostatních, že?….. „V zájmu civilizace“, jak říkají známé postavy v „Císařův pekař – Pekařův císař“.)

Součástí této strategie je samozřejmě obětování Evropanů. Jediná efektivní obrana proti odvetnému úderu je totiž již velice dlouho známá – a nejsou to žádné pokusy strefit raketu letící rychlostí 5 000 km/h a více jinou raketou. (Pro představu, snažíte se trefit cca 10 m dlouhé těleso letící rychlostí cca 1 300 metrů za sekundu! jinou raketou – Američanům se to občas povede, když znají a pro „sestřelení“ použijí předem danou trajektorii, kterou letí raketa a kterou pak „úspěšně“ sestřelí; úspěšně tak jednou z deseti pokusů, a to navíc ještě jedině, když je hezké počasí a nefouká vítr).

Jediná skutečně účinná obrana proti masívnímu jadernému úderu (odvetný úder by byl masívní, „all out“)
je – odpálit jaderné nálože v atmosféře na trase raket odvetného úderu. Následná ionizace vzduchu vede k „vygumování“ veškeré elektroniky v dosahu, tedy i raket snažících se proletět daným územím.

V rámci amerického „mírotvorného“ raketového deštníku by tak nad hlavami Evropanů vybuchovaly americké jaderné rakety s cílem zabránit ruským raketám odvetného úderu zasáhnout USA. Evropané by při tom samozřejmě pochcípali tak jako tak – především v důsledku amerických „mírotvorných“ „jaderně-deštníkových“ jaderných výbuchů v atmosféře nad Evropou. (Podobně by samozřejmě dopadly i země Asie, které by posloužily jako mrtvá zóna pro eliminaci možnosti odvety Ruska směrem na západní pobřeží USA.)

Z hlediska možností rozvrácení a likvidace Ruska zevnitř pak američtí váleční zločinci (příprava agresívní války, Norimberský tribunál),…. ehm američtí stratégové plánují s využitím takových multikulti nástrojů, jako je homosexualizace, rozvrácení rodiny jako základu fungující společnosti.

Pokud vám nástroj k destrukci společnosti prostřednictvím homosexualizace a destrukce rodiny připomíná politiku realizovanou evropskými multikulturalisty, nejde o podobnost nijak náhodnou. Američané chtějí těmito nástroji destabilizovat a zlikvidovat Rusko, evropští multikulturalisté chtějí těmito nástroji zlikvidovat fungující evropskou společnost, rozvrátit evropskou civilizaci a zajistit kolaps, chaos, rozvrat – nad kterým pak budou vládnout oni sami jako „plebsem“ neomezovaná „elita“.

Pozn.: Ochotně to nejen přiznávají ale přímo „heuréka“ vykřikují sami neomarxisté, ti skuteční ideologové multikulturalismu, globál-oteplismu, homosexualismu a všech dalších odnoží této zločinné ideologie a tohoto zločinného hnutí multikulturalismu. Jejich teze zní, že lidé jsou příliš spokojení s kapitalismem, svobodami a demokracií a proto „kapitalismus nezlikviduje dělnická třída, ale ve společnosti nezačleněné skupiny, jako jsou nezaměstnaní, nezaměstnatelní, homosexuálové, migranti“ (…asociálové, muslimové, islámští teroristé,…retardovaní rozvrátí školství, sociální parazité z privilegovaných „rasově dyškrymovaných“ menšin rozvrátí celé regiony a v brzké budoucnosti i celý sociální systém atd atd atd.)

Vlastně by měla RAND Corporation zaplatit za copyright neo-marxistickým ideologům rozvratu a destrukce. Pravdoláskařům….. „Humanistům“….„Tolerantním, vzdělaným, inteligentním, morálním“.
No, vlastně oni sami už dávno nějaké RAND Corporation platí desátky v rámci Copyrightu…jen ten účet platíme především my všichni ostatní.

Co říci k americké strategii závěrem?

Jsme pevnou součástí NATO. USA je náš nejlepší spojenec. Až do naší smrti na nemoc z ozáření.

Přeji klidné spaní, USA s námi počítají a mají na mysli jen a jen dobro. Svoje…. Čí jiné?

Strategie RAND Corporation:
https://www.rand.org/content/dam/rand/pubs/research_reports/RR2700/RR2740/RAND_RR2740.pdf

MICHAL BRAND
https://voxpopuliblog.cz/zahranicni-politika-usa-budeme-se-k-vam-chovat-jako-svine-a-po-vas-chceme-abyste-se-k-nam-chovali-mile-a-hezky-se-na-nas-usmivali/

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
3. 6. 2019 07:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Mnoo, děsivě znějící.