blognezařazenépolitika

Zahraniční korporace nám prodávají naši vlastní vodu

Kdyby byly vodárny v rukou měst a obcí, tyto peníze mohly být investovány do vodárenské infrastruktury. Nebo mohla být voda levnější. Navíc pokud v regionu ovládá prodej vody zahraniční koncern, ztrácí tento region právo na vodárenské dotace z EU. Ani EU nechce přispívat korporacím na jejich podivný byznys. Proč to máme dělat my?

Děkuji, že nám pomáháte bránit vodu v České republice. S pokorou k voděIng. Radek Novotnýzakladatel Nadačního fondu Pravda o vodě
P.S. Podpořte ukončení této lumpárny. Jdeme dostat zahraniční koncerny od naší vzácné vody. Stanete se tím součástí obrany vody. Stačí kliknout ZDE. Děkuji vám.

sdílet na

63 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
18. 8. 2022 20:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Je nutné zjistit majetkové poměry zmrdů, kteří o tom prodeji rozhodovali! Co je na tom těžkého? Zabavit majetek do 16. století všem co se otřeli o sperma těch zmrdů.

Gene
18. 8. 2022 20:41
Odpovědět  Pedro

Majetkove pomery a zabavit majetek? Mate na to lidi?

Pedro
18. 8. 2022 20:48
Odpovědět  Gene

Jen konstatuji co by pomohlo aby se už další zmrdi báli. Máte problém pochopit příspěvek, nebo jste šíleně chytrý?

Gene
18. 8. 2022 21:07
Odpovědět  Pedro

To nejsem, ale byl to jen taky vykrik z kresla. Vzdyt to vsichni vime, ale cekame na zazrak, ze to nekdo za nas vyresi. Co vam brani si to zjistit? Tady mate neco k prostudovani.
https://www.globalresearch.ca/the-new-water-barons-wall-street-mega-banks-are-buying-up-the-worlds-water/5383274

ZMann
18. 8. 2022 22:18
Odpovědět  Gene

Ona ta doba přijde, až se tady budou potulovat tlupy hladových, zmrzlích lidí. V první řadě to odse.. tato vlastizrádná pakáž.

Pavel K
18. 8. 2022 20:48
Odpovědět  Pedro

Trochu to sleduji. Od pana Novotného mi chodí maily asi tři roky tak to trochu sleduji. A zase jeden člověk který bojuje jako lev a ostatní maj v čiči. Přitom p. Novotnému vyhrožovali a snad mu i zapálili auto. On bojuje za lidi a kdyby došlo na akorát chtěl bych to vidět, jak by se lidi za něj postavili. To samé u p. Černohorského. Chtělo by to trocha soudnosti od národa a aby to nenechávali na pár lidech. Ostuda!!!

milan h
19. 8. 2022 19:35
Odpovědět  Pavel K

oba dva obdivuji ale co clovek v nasem veku moze udelat seniori jsou absolutne bezmocni ja su rad ze smatlam meli by to vybojovat lidi ve veku do 60 let pan Cernohorsky toho obdivuji za shozeni zlutomodreho hadru z Markrabete Moravskeho cisare Rimskeho jedineho vladce Moravy ktery toho dosahl toto s tim hadrem byla hnusna provokace a dehonestace dotycneho nevim co by delali Svedi v Praze kdyby do toho adru zabalili Karla ctvrteho

milan h
19. 8. 2022 19:25
Odpovědět  Pedro

rekl bych od roku 1 650 u nas tyto problemy nejsu vodovod byl v akci Z a kdyz po prevratu to tehdejsi starosta a spol prodat tak nastesti tu zili dost chytri lidi kteri vedeli co a jak a rekli to rodine a ti znamym a susedom a urade byl takovy rev ze hrozila defenestrace tak od toho zameru zastupitelstvo a starosta ustoupili a zrusili prodej sice sem jezdila kontrola dva krat do tydne a zatim se to drzi a cena za kubik je do 20 korun a stocne za rok na osobu je 300kc pausal

Pan Tau
19. 8. 2022 20:04
Odpovědět  milan h

Tak to máte hodně dobré. Tuhle prasárnu po celé republice mají na triku tři advokáti a starostové co jim šli na ruku a kteří si to do dnešní doby hlídají v dozorčích radách.

Lev Prch
18. 8. 2022 20:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechny pohadrákové vlády, které se na likvidaci vodárenské infrastruktury podíleli by měli občané České republiky v té VODĚ UTOPIT!!!!!!!!!

Pavel
19. 8. 2022 07:58
Odpovědět  Lev Prch

Myslíte, že to je jen vodárenství?! Vždyť nám už tu nepatří nic!,Co mělo nějakou hodnotu je rozprodané nebo rozkradené! Pokud máte někde poblíž obilné silo a vlakové nádraží, tak se dobře dívejte co se děje, Za celých svých 65 roků jsem u nás neviděl na nádraží ani jeden vagón na obilí.Teď už skoro celý týden je plné vagónů na obilí.Na silnicích potkávám hafo kamionů naložených dřevem! Drancují nás jak za “braniborů”,,tu to špatně skončí.Dopadneme jako Ukrajina!!!

Pavel K
19. 8. 2022 08:35
Odpovědět  Pavel

👍 👍 👍
Ale proč se ty naše lidi nešprajcnou a neřeknou a DOST!! Nebo alespon na to neupozorní média, aby se to rozneslo mezi lidi, ale to by tam nesměli sedět opět další zrádci národy, kteří to dál nepustí.

zuza
19. 8. 2022 09:22
Odpovědět  Pavel K

média? tí sú platení za to, aby ľuďom klamali do očí… Okrem toho pri prijímačkách na žurnalistiku a všelijaké tie mediálne štúdiá je potrebné spĺňať 2 základné predpoklady – IQ húpacieho koníka a absencia morálky a svedomia.

Pavel K
19. 8. 2022 09:41
Odpovědět  zuza

No já vím, však píši, že jsou tam zrádci. Všechny tyhle protinárodní média deratizovat!!!

Pavel
19. 8. 2022 10:03
Odpovědět  Pavel K

Pavle, to je zbabělý a vyčůraný národ, ten čeká až se jedinec obětuje. Důstojnost již tento národ nemá a je mentálně na dně. Marně si lámeme hlavu, proč se nešprajcnou. Asi to víš příteli jako já, sám jsi to psal, že lidé se tě nezastanou. Ve svém životě jsem měl dvakrát skutečný boj s mocnými a po všech slibech od druhých jsem vždy v tom nakonec zůstal sám a nebylo to jednoduché. Takže jak to říkáš i ty, nasrat abych za ně bojoval. Táhnu již 8 křížek a musím mít rozum abych věděl za koho se postavit. Za tyto současné přeformátovance to určitě nebude.

Pavel K
19. 8. 2022 12:01
Odpovědět  Pavel

Co mám napsat!! Už nic, udělal jsi to za mě.
Možná jen, měli bychom si užívat trochu radosti z maličkostí, které ještě nám zůstaly. Já chovám papoušky, tak se tím bavím. Ale krmení jde čím dál tím více nahoru a cena za odchov ptáků jde furt dolů. No a dotovat to z důchodu už dlouho nepůjde. Tajže na co jsem se na důchod těšil, budu možná nucen zrušit. No a financování voliér stálo dost a tak si to budu moci strčit do (!). Jedině že bych tam ubytoval ty opice, co si je sem dováží.

Pavel
19. 8. 2022 12:44
Odpovědět  Pavel K

Dlouhé roky jsem měl vždy doma jednu korelu. Jedna samička byla skvělá, mluvila, stále se mnou nebo ženou byla na rameni, no a potom nějak onemocněla a začala na nás nalétávat a bolestivě štípat do ucha. Takže potom jsme již žádnou nechovali, ale byli moc přítulní. Nu, abych to vše odlehčil, dám koment jednoho pána z Aeronetu, když ho psal v noci. Ku.va, zas na Lože bez Soulože. Ráno prý bude držková, připojil. Zdravím do ZČ.

Pavel K
19. 8. 2022 13:50
Odpovědět  Pavel

🙋‍♂️ 🍀 🙋‍♂️

Lev Prch
19. 8. 2022 09:37
Odpovědět  Pavel

Myslím všechno a všechny ty šmé.

Helena
19. 8. 2022 10:11
Odpovědět  Pavel

Díváme se na rozlehlé lesy z okna. To co se tam děje je hrůzostrašné. Drancují lesy tak, že za nimi je spoušť, bordel, vytěžené krásné zdravé smrky odvážejí rovnou na nádraží a směr Německo. Proto taky ODS ihned nedříve vyměnila ředitele lesů, aby ty megazisky šly do těch správných kapes mafie. Nemůžu se z okna ani už dívat, je to strašné. Takhle tu bude opravdu poušť, lesy – zelené plíce a zásobárna vody budou zničené. Chudáci naše děti.

Pavel
19. 8. 2022 12:57
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, dnes někdo psal, že stejné je to s obilím. Nevím již z kterého města to bylo, odváží se plné vagony obilí, komu asi si můžeme představit. Oni naši vlast úplně drancují a rvou na kusy. Toto co se zde děje mnohokrát překonává to co nastalo po Bílé hoře. Je to absolutní rozpad našeho státu, pro tento útvar je již i kolonie slabé slovo. Co k tomu dodat, tyto současné generace mladých a středních generací si užijí takový marasmus, který je dokonale zlikviduje. Ale oni si to svojí lhostejností a netečností připravují sami. Víte v jakém pořadí přijíždějí ti 3 jezdci apokalypsy? Který je nyní v pořadí. Mám v tom nějaký guláš.

Lenka
19. 8. 2022 16:24
Odpovědět  Helena

Nechci to zlehčovat, ale v lese se hospodaří stejně jako na poli. Ne obilí je potřeba 1 rok, na smrkový porost 80-120 let. Pak se lesní porost vytěží a cyklus začíná znova.
Na horách je mnoho stromů vsazených po 1.SV válce, když se chlapi nevrátili domů. Ženské to samy nezvládaly a tak nejméně úrodná políčka zasázely – smrky, jedle, modříny. Nyní se těží.
Nevidím to taky ráda, známe lesy kolem domu se mi ztrácí, ale to je život.
Kůrovcová kalamita je zas o něčem jiném.

Pavel K
19. 8. 2022 19:33
Odpovědět  Lenka

Lenko napsala jste to naprosto přesně. Ta smrkovina se musí vytěžit bo to pak začne hnít!!! No a my jsme v té době kdy se to musí těžit. Ano srdce krvácí kam jaem chodil padesát let na houby je teď planina. Se to zase osází a za dvacet let je tam houští na hřiby. Jednou jsem měl prořezávku pod elektrovodem, já nevím deset let tomu jest. No a když jedu teď okolo může se ta bříza a spol prořezat zase. Má to zas okolo osmi metrů. Jj ” LES JE PES”-

Pan Tau
19. 8. 2022 17:03
Odpovědět  Helena

Babiš tendry zničil staleté fungující neodmyslitelné pily v jižních čechách. Za naše dřevo nám němci či Rakušáci dodají slepené piliny tzv.OB v lepším případě na to nalepí design. Pak si jdete koupit almaru do ložnice a ona vážit až 200kg. Tedy 200kg odpadu. Tedy ne nábytek ze dřeva, či laťovky,..a my to mlčky bereme, my to vidíme. Nám to tedy vyhovuje. Pěstovat tady 100 let stromy, aby se nám vracely jako odpad, piliny. Velbnosti,..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jitka
19. 8. 2022 11:20
Odpovědět  Lev Prch

Stejný princip rozděleno plánují teď s ČEZ – nevydelecna část zůstane státu a zisková bude privatizována.

Albi
18. 8. 2022 21:28
Ohodnotit příspěvek :
     

O vodě z jiného soudku – možná ještě prohnilejšího.
https://www.michalapetr.com/mip-87-brusel-chce-celou-stredni-a-vychodni-evropu-promenit-v-poust-bude-se-jmenovat-bruhara/
“… větrníky nainstalované v západní Evropě odebírají z větru, který nese déšť, už tak velké množství energie, že se v celé Evropě začíná prudce měnit proudění větrů, podnebí, a v širokém pásu území táhnoucím se za větrníky klesá množství vodních srážek! Brusel svojí politikou doslova proměňuje východoevropskou rajskou zahradu v nehostinnou poušť pro Slovany – Bruharu”

Albi
18. 8. 2022 21:30
Odpovědět  Albi

V Německu nyní stojí už 30 000 větrníků. Brusel ale plánuje v Německu postavit do tří let dalších 60 tisíc větrníků – tedy chce vztyčit 18 nových Krušných hor, a vrhnout je do cesty Atlantickým větrům přinášejícím do Česka, a dál na východ déšť! Co se stane Brusel nezajímá, a nebo chce z východní Evropy stvořit novou poušť Bruharu! (Bruhara = BRUselská saHARA )

Pavel K
18. 8. 2022 21:38
Odpovědět  Albi

No to je taky taková kravina ty větrníky, slunečníky a ze všeho jsou nejhorší měsíčníky. 👿👿👿🤣🤣🙋‍♂️

18. 8. 2022 23:02
Odpovědět  Pavel K

Ne-ser, nebo si odskočím do jiné pohádky, řeknu Večernici, a pošle na tebe Mrakomora!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
18. 8. 2022 23:51

Mrakomor by v tom suchu bodnul,sem s ním 😀😀😀👍

Pavel K
19. 8. 2022 08:38
Odpovědět  Lev Prch

A jak, sice v noci trochu zapršelo, ale nic moc. Ani 200l sud nenapršel. Bída, to jsou ty větrníky jak o nic Albi píše.

Lev Prch
19. 8. 2022 09:37
Odpovědět  Pavel K

S tím deštěm je to skutečně bída👎

Pavel K
19. 8. 2022 13:55
Odpovědět  Lev Prch

Když to na jaře nepomrzne, nebo to nerozkvete a pač tři neděle nechčije, aby to včelky opílily, tak se urodí. Ale přes léto neprší, tak to suchem opadá.

18. 8. 2022 23:08
Odpovědět  Albi

Dík za ušetřenou práci. Chtěl jsem to dohledat, ale naštěstí jsem projel celou diskuzi.

janle57
18. 8. 2022 21:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Vody bude čím dál míň a bude jen dražší,přehrady patří státu,který se o ně stará
a investuje do oprav,voda se z nich dostává do pracek takových ksindlů jako je
Veolia atd.atd,ve městech vodovodní infrastruktura s veškerými opravami a investicemi
je záležitostí rozpočtů měst,ale zisky z prodeje vody inkasuje právě Veolia a jiní podobní vychcánkové,tohle vymyslel a svojí kapsu si namastil někdejší ministr ODS Dyba
s tuneldědkem Klausem a do dnešního dne nikdo,včetně Sobotky,Babiše a dalších
tzv.vlastenců,kteří by za český národ dali život,tohle nedokázal změnit,proč asi?
kontrolní otázka k zamyšlení??

Pavel K
18. 8. 2022 21:59
Odpovědět  janle57

Samozřejmě že bude málo vody, proč mysůíte že to Rusko tak chtějí získat pod svoji kontrolu, protože Bajkal je největší zásobárna pitné vody. A jiné. 🙋‍♂️

Autor
18. 8. 2022 22:55
Odpovědět  Pavel K

To není zdaleka jen Bajkal. Uvědomte si, že je tam hodně velkých řek, které jsou prakticky na Sibiři nedotčené, aspoň z pohledu “západu”.

zuza
18. 8. 2022 23:50
Odpovědět  Peter

celý svet je nejaký poondiaty, najprv strašné sucho a potom záplavy, dokonca aj niekde na púšti v Arábii… Pred 2 dňami som videla na YT video, že Jenisej vysýchal. A lepšie na tom nie je ani Ob alebo Irtyš. Takže ani sibírske rieky nie sú nedotknuté. V tom videu dávali za vinu nekontrolovanému výrubu dreva. A čo sa týka Bajkalu, na ten majú zálusk číňania.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
19. 8. 2022 08:42
Odpovědět  zuza

Nassraatt, těm tam prší dost!! 😜

Pavel K
19. 8. 2022 08:40
Odpovědět  Peter

Jó máte pravdu, proto jsem napsal a “jiné”. 😄😋🙋‍♂️

Aleš
18. 8. 2022 22:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Odpověď je jasná. ODS. Příšerná vcera a horší dnes. Ale jsou lidé bez mozku, co jsou spokojeni , možná asi příbuzní.

Autor
18. 8. 2022 23:00
Odpovědět  Aleš

Ne nejsou to ani tak příbuzní, možná jen myšlením, ale jsou to ti, co poslouchají jako první (kovid atd.), co je volí i dnes nebo jim podobné. Je to ta vrstva, která se sama počítá mezi střední vrstvu. To jsou ti, co na “neúspěššné” křičí – “Můžete si za to saMI!”. Mimochodem stačí si připomenout chování k chudším za naší První republiky. Ba i ta politická scéna je neuvěřitelně podobná. Postojem k chudý, korupcí, opovrhováním státu – oni to ví nejlépe – i těmi “dole”.
Vodu je třeba chránit, ale všechno to ekošílenství ji vlastně škodí … Bylo by třeba PROMYŠLENĚ sázet tak sto milionů stromů ročně a to je jen můj skromný odhad. A hlavně neničit to z přírody co zůstalo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
18. 8. 2022 22:57
Ohodnotit příspěvek :
     

No tak nám ji prodávají, no. Se mám pos-rat? Za čtyři měsíce nám sem budou vozit pytlovaný saharský vedro, abychom se drobet zahřáli, když si necháme od našich vládních šmejdů sr-át na hlavu a ještě je idi-oti opakovaně volí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav
19. 8. 2022 06:50

💤♎ A co tak znovu zlatý socialismus? Kde se žilo v bezbečí a míru, proti dnešku královsky! Šel by někdo cinkat klíčama?

Pavel K
19. 8. 2022 08:48
Odpovědět  Ladislav

Já jo, ale musely by být od kriminálu. 😄😋

zuza
19. 8. 2022 09:35
Odpovědět  Ladislav

nejakí by sa aj našli, a o taký rok-dva by ich asi bolo podstatne viac, ale myslím že voči príslušníkom našej aj Vašej polície nebude stačiť heslo “Máme holé ruce”. A nebudú to len vodné delá (ako poslal náš pán špeciál prokurvátor a veľký kresťan-demokrat v mraze na pokojných demonštrantov s malými deťmi) alebo gumové projektily (aj keď aj tými sa dá človeku prestreliť hrdlo, ako zistili pred rokom my aj naši terajší páni veľkomožní). A ešte EU chce spoločnú políciu , aby mohli poslať na našich DE alebo AT fízlov a naopak, aby nemali nejaké zábrany….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
19. 8. 2022 08:13

Naše stará babička/dej jí pámbu nebe/ nám vždycky o prázdninách říkala, děti: “jak horké léto, tak studená zima”. Jestli je na tom něco pravdy, máme se na co těšit.

Pavel K
19. 8. 2022 08:54
Odpovědět  Helena

Jo jo paní Heleno tenkrát to byla ještě sranda odhadnout počasí, ale co dnes, když tam denno denně lítá tisíce letadel, narušujeme proudění větru atd atd. A do toho ten jejich H:A:R:P: co mají žídóglobalisté a rusové určitě nebudou pozadu i ti to budou umět, koneckonců kdoví ještě kdo a co může ovlivnit počasí. Už vlastně v dávných časech i soudruzi poroučeli větru a dešti.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
19. 8. 2022 19:34
Odpovědět  Pavel K

Jo. Je to v pr-deli. Teď už dezinformuje i svatej Péťa a trumfuje se v tom s rosničkou.

jar
19. 8. 2022 01:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jak to tvrdí VAL,lidé volí idioty ,pořád dokola. Za pouhé sliby a nekonečné lhaní.Proto nám vládnou neustále zločinci a jejich zločinecké organizace.Tak jak se vatikán schovává za krista a přitom provozuje černou magii přes umučeného na kříži a tupým ovcím a světu takto neustále propaguje utrpení,vraždu a zločin,politici dnes dělají to samé, schovávají se za demokracii.Svobodu ukřižovali,přibili na kříž pro své hloupé ovce,kterým neustále propagují obcování,zlodějny a vraždy 24 hod.denně,vtloukajíc jim to do tupých mozků,které takto preparují. Dokonce pokračuje i prepanace lebek,nově,moderně. Cizinci si u nás koupili politiky a hlupáky,aby nám vládli přes zločin a politické zločinecké organizace. Do kdy ? ,,Křtím Vás Vodou.A po mně přijde Duch Svatý.”Už svatý Jan křtitel věděl,že voda uchovává informace a je součástí života na Zemi,tou nejdůležitější.Jidáši nám ji kradou a obcují s ní.Proto se Voda opět skryla,je vzácnější,někde chybí ůplně.Aby pak znovu vystoupila a smetla všechno ? Už to udělala a zase varuje,ukazuje svou sílu a moc.Zmrdi jidáši,politici ve vládě,olízavači zadků,koupeni Cizinci jsou tu zase.

Pavel
19. 8. 2022 10:25
Odpovědět  jar

Vzdělanost se nepočítá tituly, ale tím, že přemýšlím, sám se vzdělávám a jsem sám sebou. V celé historii lidstva si ale skupinky chytřejších grázlíků dokázali podmanit zbytek, tu nemyslící část populace. Teď je to natolik zřejmé, že těch konzumentů stoky, kterou jim globál připravil je tolik, že jsme my přemýšlející skončili. Jožo Ráž to řekl jednoduše, v Rusku si mohu s řidičem tramvaje pohovořit o všem, o básnících, spisovatelích, sportu, prakticky o všem co člověka zajímá, v USA, v té kolébce demokracie, já říkám spíše degenerace tak leda o tom, čím je naplněn hamburger. V rozhovoru tenkrát chytrolína Veselovského úplně dostal. A teď si představte, že většina takových hamburgářů žije i u nás.

milan h
19. 8. 2022 20:18
Odpovědět  jar

ono se rikalo parlament tak dluho privatizoval az byl sam privatizovany muj nazor je tzv privatizace strategickych podniku byla velezrada a umyslna likvidace prumyslu toto K lausovy neodpare ze znicil nas prumysl ted uz me jeho kecy at su jakekoli nezajimaju timto si uz renome nevylepsi

Pozor
19. 8. 2022 08:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Všetko to začalo veľkým podvodom Havla a spol. v roku 1989. Máme čo sme chceli, dobre už bolo.

Pavel K
19. 8. 2022 09:01
Odpovědět  Pozor

No a Vy jste to s tou vaší štátostňou a Méčiarem dorazili. Musím se smát, tedy spíše plakat, když se ozývají hlasy z Moravy, že byse chtěli trhnout. Nó, tak prosím, to by mělo židoglobalopanstvo radost.

zuza
19. 8. 2022 09:40
Odpovědět  Pavel K

čo sa dalo robiť, nenažratých sviní bolo veľa a korýt málo…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
19. 8. 2022 13:59
Odpovědět  zuza

ČO ČO? Lidi to nemali dovolit a né Čehůni táhněte. Slobodný štát.
Nyní vidíte všichni ako snámy vydrbali.

milan h
19. 8. 2022 20:57
Odpovědět  Pavel K

ne trhnout ale vratit Morave prava ktere ji historicky patri coz slibovali uz v 89 a Cesi delaju Moravanom to co nechcu aby jim delali Nemci a chovaju se k Moravanom prezirave az nacionalisticky tim ze Moravany prehlizi dela to hlavne Praha

Pavel
19. 8. 2022 09:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Pavel , ten ze S.M. Přátelé, u nás po městě opět už visí plakáty s Babišem a ANO, s tím jeho pověstným, že bude lépe. Mám obavy a co obavy, jsem téměř přesvědčen, že stařečci a stařenky ho budou opět volit, poněvadž budou tvrdit, že za něho bylo dobře. Vrbětice, nadbíhání Bruselu, akce Covid a vyhrožování povinnou vakcinací s těmito lidmi na jejich mentální úroveň nezapůsobilo. Ono většina starých si šla nechat píchnout ten sajrajt dobrovolně, takže oni vlastně žádnou nenávist vůči ANO necítí. A Babiš ví jak na ně, proto začíná u nás v SM tak bojovat, je zde hodně lidí a bohužel i hodně a jelikož nechci urazit tak si to doplňte. A když mi ještě můj syn opakovaně říká, že jeho vysokoškolští kolegové v práci /40- 50 roků/ horují čím dál více za Fialu, jsem bohužel u konce. Prostě tento národ si zaslouží to co má, není mu asi pomoci. Takže za mne, já ta děcka absolutně nelituji a ať si to vyžerou do mrtě. My si to odneseme s nimi, to je fakt, nu, ale co s tím.

Pavel
19. 8. 2022 09:43
Odpovědět  Pavel

Včera zde psal Val o mentální úrovni našich lidí. To je to největší zklamání, které zde nastalo po zprofanovaném a zinscenovaném zápaďáckém převratu v 89, který posloužil jako odrazový můstek k blahobytu vychcaných a zmrd..ch jedinců, kteří se neštítili a neštítí ničeho. Ale oni dobře vědí, že si to mohou dovolit. S národem, který je na takové mentální úrovni jako v současnosti ten náš se pracuje skvěle. Bohužel je to daná skutečnost. Příčinu tohoto stavu nechám na rozebrání odbornějším příslušníkům, z té zbývající myslící části národa. Pomoci může jedině změna systému, ale kdo ji vykoná a hlavně s kým. Snad by mohla pomoci SPD, pokud to nedopadne ani s ní, tak jak se lidově říká, vy..at se na to a ať si to zdejší mladé generace užijí. Žádnou, ale pražádnou lítost, alespoň já s nimi mít nebudu. Moje nas..nost dosahuje vrcholu, ale své chatrnější zdraví těmto přitroublíkům neobětuji.

Pavel K
19. 8. 2022 09:46
Odpovědět  Pavel

Holt dozrála doba na selekci, teď jde jen o to kam se bude vyvíjet. Nás už to trápit nemusí.🙋‍♂️

Gales
19. 8. 2022 13:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Zlatí komunisti….

Ladislav
19. 8. 2022 16:37
Odpovědět  Gales

💤♎ Ano, opravdu zlatí! Když už jsme všechno prodali za hubičku, nebo rozdali, co tak ještě prodat ty fašisty Rychetského pětilejna! Nebo vyměnit za slanečky!

Gales
20. 8. 2022 09:59
Odpovědět  Ladislav

Já bych je daroval lidojedům.