nezařazené

Za vedlejší účinky vakcín mohou odpůrci vakcín!

Za vedlejší účinky vakcín mohou odpůrci vakcín!

Článek na Pubmed.

Vakcíny proti Covid 19 a nesprávná interpretace údajných vedlejších účinků týkajících se bezpečnosti vakcín

Raymond D Palmer

Úryvky.

V éře Covid 19 a programů hromadného očkování je antivakcinační hnutí po celém světě v současnosti na historickém maximu. Velká část tohoto antivakcinačního sentimentu může být připsána údajným vedlejším účinkům, které se šíří napříč sociálními médii od antivakcinačních skupin.

Dále.

Vyvolávání strachu a dezinformace rozšiřované lidmi bez vědeckého vzdělání s cílem zastrašit lidi, aby zůstali neočkovaní, nezpůsobuje jen to, že lidé zůstávají náchylní k propuknutí virů, ale může také způsobit další vedlejší účinky pozorované v procesu očkování. Tento stručný přehled nabídne údaje, které mohou prokázat, že dezinformace propagované antivakcinačním hnutím mohou způsobit více úmrtí a vedlejších účinků u jakékoli vakcíny.

Báječné! Pojďme dál.

je vysoce pravděpodobné, že mnoho zjevných vedlejších účinků pozorovaných krátce poté, co subjekt dostal vakcínu, může být výsledkem omezeného nebo přetíženého průtoku krve z krevních cév nebo zúžení tepen způsobené emocionálním stresem nebo placebem na základě strachu z vakcín.duševní stres jednoznačně způsobuje vazokonstrikci a arteriální zúžení krevních cév. Pokud jsou tedy subjekty v panice, obavách, stresu nebo strachu z očkování, jejich tepny se zúží a zmenšují v době podání vakcíny a přibližně v době podání vakcíny.

Odpůrci vakcín mohou za vedlejší účinky vakcín. Zdá se, že jde o přípravu nového trendu.

Ano, lidé na vakcínu umírají, ale mohou za to „antivaxeři“! Nebýt jich, bylo by vše v pořádku!

Dále...

Tento dokument také poskytuje vládám příležitost analyzovat tvrzení o nepříznivých vedlejších účincích vakcín a zvážit objem stávajících zdravotních stavů, které mnoho z těchto subjektů mohlo mít. 

Pokud lze u velkého množství případů zjevných vedlejších účinků prokázat, že byly přítomny CAD (Onemocnění koronární arterie), HD , MSIMI (Ischemie myokardu vyvolaná duševním stresem) nebo EII, pak mohou být nežádoucí reakce spojeny s emočním rozrušením nebo úzkostí, a nikoli s vakcínami. Příčina nebo zdroj tohoto emocionálního utrpení a strachu musí být poté prozkoumána, rozpoznána a přijata opatření pro budoucí očkovací programy. Během posledního desetiletí lidstvo zažilo v průměru každé dva roky virovou epidemii. 

Zvládnutí této paniky z údajných vedlejších účinků vakcíny je tedy prvořadé při poskytování rychlých řešení pro budoucí očkovací programy.Je zapotřebí další zkoumání, zda by vedlejší účinky mohly být přisuzovány jako reakce na stres.

Plnotextové zdroje

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3u5VJQg

sdílet na

41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
28. 11. 2022 22:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdepááák, to Putin vy tupši.

Jaris
28. 11. 2022 23:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Je cim dal tim tezsi prezit v teto chorobne tupe, kovidove a protiruske spolecnosti. A smycka se neustale utahuje. 🙁

Albi
28. 11. 2022 23:37
Ohodnotit příspěvek :
     

No – ač nerada, musím uznat, že se snaží.
A víte jak to pro ty propagátory musí být frustrující, dělat takovou zbytečnou práci?
To je psychické týrání, takhle se prý chovali nacisté v koncentrácích, když vězňové museli vozit písek z jednoho konce dvora na druhý a potom zas zpátky.

Administrátor
P.A.Semi
28. 11. 2022 23:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta letošní “Ukrajina” byla jen taková drobná přestávka v Medi-Fašistické Tyranii, kdy se nás Vaxxínami snažili vyhubit, a protože to zatím nefungovalo dost, tak budou potřebovat pokračovat… Další vydírání, další vraždy jehlou, další tyranie očkovacích “pasů”…
A když se něco nedaří, tak za to prý může Strach ?
Je vidět, že budou chtít pokračovat tak dlouho, dokud se jich nezbavíme, nebo oni nás… (což platí především pro USA a Západ… u nás je zatím klid a příměří, uvidíme, jak dlouho to vydrží…)

πα½

Gene
29. 11. 2022 16:58
Odpovědět  P.A.Semi

Podívejte se Číny, co tam vyvádějí. Ani Rusko se toho nevyvarovalo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
29. 11. 2022 08:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Podobné to bylo v Osvětimi, jdete do sprch … .

oldoo
29. 11. 2022 08:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Stále se v problematice covidu motají dvě věci.Očkování a očkování s pomocí mRNA.Pochybovat o účinnosti očkování obecně může jen idiot.
Při této ,možná,epidemii ale došlo ke zneužití k prolomení nedůvěry v genové preparáty a jejich protlačení do praxe.V Česku navíc došlo k násilnému nucení RNA přípravků pomocí mediální likvidace jiných a nemožnosti použít očkování na jiném principu.Vakcína Novavax,jejíž princip je používán již dlouho údajně nelze použít k tzv.posilovací dávce.Jsou to zločinci a ještě si dovolují vyčítat něco lidem jen proto,aby jejich američtí kamarádíčci vydělali co nejvíc.
Jsem už starší,dusit se ve špitále bez možnosti se zastřelit nechci,tak bych byl vděčný za informaci,CO SE STANE,KDYŽ POUŽIJI NOVAVAX PO RNA MINULE.
Nikdo mi nechce nikde ani odpovědět,jsou to zločinci nebo blbci!

Markýza
29. 11. 2022 09:03
Odpovědět  oldoo

Samozřejmě. Očkovaná proti kovidu nejsem, prostě mi to přišlo podezřelé, ze všech stran to smrdělo na sto honů. Stačilo tak málo – sledovat statistiky pohřbů, případně úmrtí. A nějak se mi nepovedlo vyděsit se – ani kovidem, ani vakcínou.
Zbytek mé rodiny je očkován (bohužel si myslím, že muž na to doplatil) ale vzájemně se nepřesvědčujeme, ani nedusíme. Ostatně, ani oni se nijak zvlášť nebáli a nebojí.
Jeden rozkošný výsledek je, že zatímco oni všichni už měli ten slavný kovid, někdy i dvakrát, já ne. Tuhle jsem to někde mezi širší rodinou zlomyslně poznamenala, čímž jsem zjevně zasila pochybnůstku – a toť vše. Žádný strach – žádné následky.
Já si totiž myslím, že autor článku vcelku trefil hřebík, jen tedy použil celou věc ideologicky, místo vědecky.

Jan
29. 11. 2022 21:56
Odpovědět  Markýza

Shedding zasobi sajrajty i neockovaneho. Vakcinace probehla tak, ze spousta lidi dostala placebo, nekteri malo nebezpecne roztoky, nekteri zabijacky koktejl.
Opichanci vylucuji stale nejake latky, maji oslabenou imunitu, proto muze byt pro ne jakakoliv infekce nebezpecna.
Tady je video, ktere ukazuje skody na lidech ockovaci genocidou:
https://nastub.cz/w/pHtc7KNeo7ECQnmaWxeSQd?title=0&warningTitle=0&start=0s

Velitel
29. 11. 2022 09:51
Odpovědět  oldoo

“Pochybovat o účinnosti očkování obecně může jen idiot.”
Jen idiot označuje jiné za idioty a vykřikuje do tmy prázdné fráze.
Váš výkřik je asi stejně informačně hodnotný jako tvrzení “Pochybovat o účinnosti tabletek obecně může jen idiot.”

oldoo
29. 11. 2022 10:21
Odpovědět  Velitel

Neoznačuji JINÉ za idioty,označuji idioty za idioty.

Markýza
29. 11. 2022 13:12
Odpovědět  oldoo

Vy jste mi dobrák od kosti, co :-))) a kdo je idiot, to určujete vy?

Libor
29. 11. 2022 13:34
Odpovědět  oldoo

Oldoo použil příliš silný výraz, ale dá se říci, že obecně neuznávat princip očkování je nerozumné. Pan chtěl jen uvést, že není dobré nechat si píchnout do těla nevyzkoušenou experimentální genovou terapii a domnívat se, že jde o vyzkoušenou bezpečnou vakcínu.

Rapa
29. 11. 2022 12:08
Odpovědět  Velitel

Ovšem máme i vyšší stadium idiota,Imbecila.Ten jen čumí.Není schopný samostatného života,není schopný učit se a samostatně myslet.Těch čumilů už máme přehršel,hromady,jsou dokonce ve vládě i mezi ,,virology”, i fíkanými lékaři co čučí za ůplatu a zisk na ten čardáš a klidně budou dál píchat nemoc a smrt.Pro peníze,bohatství,prospěchářství.Věří nadnárodním jedovým barbarům a jsou jako oni.Ve službě zlu, lhaní,strachu a nenávisti a válkám.

me2d44
29. 11. 2022 13:42
Odpovědět  Velitel

Zklamal jste mne. Odmítat “dočasně uplatněnou” vakcínu ,může jen normální člověk – opíchat se nechá debil. Navíc se ukazuje, že ta vakcína způsobuje víc problémů, než užitku. Nejhoršími šiřiči COVID se stali vakcinovaní – a na nich samých vakcína zanechala doživotní následky (mám z první ruky: syn partnerky podstoupil dvě vakcinace – a tak mu to rozhodilo nervový systém, že když zvýším hlas, tak se třese po celém těle víc, než já ve skoro 63 letech, takže dejte se opíchat – pokud to zkusí někdo na mne, tak má jistotu, že tu stíkačku zapíchnu rychleji, než se vzpamatuje – a klidně mu dám koňskou dávku!).

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
me2d44
29. 11. 2022 13:49
Odpovědět  me2d44

Ještě dodatek: Č etl jste už, že Pfizer má výhrady i proti používání D3? Prý to posiluje imunitu – a oni by neprodali ty miliony neschválených vakcín! Poněkud “bomba”, nemýlim li se” – jak říkal Sam Hawkins ve filmu Winnetou?

Administrátor
P.A.Semi
29. 11. 2022 15:58
Odpovědět  me2d44

Americké Bezpráví (Injustice), děvka sloužící Farma-gangsterům, dosáhlo nového dna absurditou, když lékaře, který doporučoval a prodával vitamín D3 proti Covid, se nyní snaží odsoudit k zaplacení 500 miliard dolarů (cca 12000 miliard Kč, cca 4-násobek HDP ČR) :

https://www.naturalnews.com/2022-11-22-missouri-doctor-500-billion-fines-vitamind-covid.html
For the “crime” of promoting vitamin D during covid, a Missouri doctor faces $500 billion in FTC fines – NaturalNews.com

Administrátor
P.A.Semi
29. 11. 2022 16:39
Odpovědět  P.A.Semi

Předtím bylo dno Bezpráví, když Alexe Jonese letos na podzim odsoudili k zaplacení více než miliardy dolarů za to, že si dovolil říkat pravdu o podvodu v Sandy Hook… A to už prošlo jako rozsudek… Přes 960 milionů dolarů jako kompenzaci za psychologickou újmu Crisis Actors za údajnou pomluvu, a přes 470 milionů dolarů jen tak za trest…
A ještě ho ti Crisis Actors zkoušeli nařknout, že prý to své vysílání dělal z “nenasytnosti” (greed)…
Alex Jones Ordered to Pay Nearly $1 Billion in Connecticut Sandy Hook ‘Show Trial’ – Information Liberation
Judge Orders Alex Jones to Pay $473M in Punitive Damages on Top of $965M Verdict in Sandy Hook Case – Information Liberation

A když jim to takhle prošlo, tak se prý snaží dál, tentokrát o 2750 miliard dolarů, což je víc, než předpokládaná cena celé Energetické Krize v Evropě letos a napřesrok…
Sandy Hook Families Seek $2.75 TRILLION in Damages From Alex Jones – Information Liberation

Škola v Sandy Hook v době té údajné střelby byla již pár let mimo provoz, bylo tam skladiště

Vypadá to, že se snaží v USA vyvolat občanskou válku a Alexe Jonese dotlačit, aby ji vedl, když mu nic jiného nezbyde…?

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
29. 11. 2022 11:18
Odpovědět  oldoo

Víte, očkovací fanatici jsou problém…

Zkuste si přečíst, co o tom říká lékařka, která se nebojí:
https://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-antikoncepce/mudr.-ludmila-elekova—autoimunita-jako-dusledek-nadmerne-stimulace-imunitniho-systemu.html
a případně i tu vědeckou práci, kterou tam cituje…

Přemíra dětského očkování způsobuje Alergie, Astma, Autismus, ADHD, a spoustu dalších problémů…

Je to nejhorší hyenismus téhle planety, když Farma-gangsteři záměrně způsobují dětské nemoci, aby pak rýžovali na lécích na Alergie atd…

Nějaké očkování je prospěšné, ale když jich je moc, tak mají děti alergie – hodně, snad i 30% …

A na povinnost celoplošného očkování tolik tlačí proto, aby nebyl žádný kontrolní vzorek zdravé neočkované populace, aby to nemohlo být odhaleno a potvrzeno…

Administrátor
P.A.Semi
29. 11. 2022 11:18
Odpovědět  P.A.Semi


Viz tahle práce:
https://www.mdpi.com/1660-4601/17/22/8674
Relative Incidence of Office Visits and Cumulative Rates of Billed Diagnoses Along the Axis of Vaccination (Dr. Paul Thomas)

Dnes tam je přes to “Retracted”, protože na ně byl ohromný tlak to zcenzurovat, doktorovi za to odebrali licenci…

Protože jasně dokázal, o kolik jsou celkově očkované děti nemocnější…

Měl v ordinaci cca 2000 dětí, dobrovolné očkování, část očkovaná a část méně a část vůbec, a pak si je porovnal, o kolik mají třeba víc zánětů uší nebo alergií…

Víte – jen hlupák nebo gangster nekriticky podporuje povinné očkování, bez kontrol vakcín, bez kontrolních vzorků populace…
(a lékaři se bojí, protože vědí, že by je profesně zničili, kdyby se postavili na odpor…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
29. 11. 2022 13:13
Odpovědět  P.A.Semi

JAKÝKOLI fanatik je problém.

Markýza
29. 11. 2022 13:15
Odpovědět  P.A.Semi

Ale s tou přemírou máte pravdu. Máme rozumnou rodinnou doktorku, která rovnou řekla, že záškrt, černý kašel, obrna – a ještě asi dvě hlavní nemoci – to že ano, zbytek že jen zatěžuje organismus.

jiří
29. 11. 2022 14:57
Odpovědět  Markýza

Všechna očkování jsou špatné. Je v nich samý jed, hliník, rtuť, formaldehyd, zvířecí buňky, lidské buňky z potracených dětí a spoustu dalších šmakulád.

Jan
29. 11. 2022 22:04
Odpovědět  Markýza

Neockovane deti jsou zdravejsi. Utajuje se to. Jsou za tim zajmy doktoru a vejvar za kazde pichnuti a hlavne zisky big pharma prumyslu. Ten si kupuje politiky, media a likviduje kritiky pomluvami, dehonestaci.

Jan
29. 11. 2022 22:02
Odpovědět  P.A.Semi

Ockovaci genocida je centralne rizeny projekt k depopulaci. Propujcili se tomu i doktori a spousta jich zemrela. Lzi o bezpecnosti vakcin budou mit za nasledek depopulaci.
https://nastub.cz/w/pHtc7KNeo7ECQnmaWxeSQd?title=0&warningTitle=0&start=0s

Rapa
29. 11. 2022 11:36
Odpovědět  oldoo

Můj novavax je příroda.40 let sbírám byliny,taky je i pěstuju,učím se o zdravovědě,jak funguje tělo,co potřebuje,aby bylo v rovnováze.Aby se koncová řada genů v DNA ( Telomery) nezkracovaly,ale naopak neustále se tvořily nové geny a nové Telomery,taky stále nové sítě a spoje neuronů. Nové sítě Neuronů v Mozku.Začít probouzet těch 90 až 95 procent jakoby spících neuronů,vnést do nich Život. Čím ? Svou nehmotnou Myslí.Myslet samostatně,pátrat po Pravdě,milovat pravdu a žít v pravdě,tady vše začíná.Protože na ,,počátku bylo slovo”.Myšlenka.Myšlenka a Obraz, Plán. Kdo nepátrá po Pravdě,nemůže žít a tvořit budoucnost.Myslí omezeně,dokonce za něj myslí jiní ( otrokáři,satanisté),stává se odpadlíkem,Ne-člověkem.Na hmotné ůrovni si zkracuje Telomery,ničí původní geny a DNA,způsobuje si nemoci a zkracuje svůj život.Netvoří Ráj,ale Peklo.

oldoo
29. 11. 2022 14:44
Odpovědět  Rapa

Nemohu odpovědět,byl bych adresný.

jiří
29. 11. 2022 14:29
Odpovědět  oldoo

100 let nám lžou, “virologie” je pavěda.
Exozomy jsou zcela k nerozeznání od toho, co virologové nazývají “viry”. Exozomy fungují takto: řekněme, že se máme špatně vyživovaný organismus, pak ho vystavíme běžnému toxinu z prostředí. Zasažené tkáně a buňky začnou tyto jedy produkovat, balit a vylučovat ve formě exozomů. Tímto způsobem se buňky a tkáně zbavují látek, které by jim mohly velmi uškodit. Čím větší je vystavení toxickým útokům, tím více exozomů se vytvoří. Studie ukázaly, že pokud buňkám nějakým způsobem zabráníme v produkci a vylučování těchto exozomů, pak buňky a tkáně, vlastně celý organismus, dopadnou hůře. Tento výzkum ukazuje, že produkce a vylučování exozomů je klíčovou detoxikační funkcí všech buněk a tkání.
https://www.matrix-2001.cz/clanek/pravda-o-nakaze-zkoumani-teorii-o-tom-jak-se-siri-nemoci-12512
https://rumble.com/vr9a25-virotologick-crkev-virologie-vyvrac-koronu.html
https://kresadlo.com/jak-prezit-ii/
Ruský hacker objevil databázi sledování očkovaných.
https://gloria.tv/post/HHARQJTDKTDz3HYckkKbGTe1t

Administrátor
P.A.Semi
29. 11. 2022 16:07
Odpovědět  jiří

To, že existují Exosomy, ještě neznamená, že neexistují jiné Viry…

Víte, zpochybňovat virové nemoci je něco z kategorie hlásání Ploché Země (Flat Earth) – na to také najdete dost bláznů, kteří to propagují, a mají na to různě sofistikované “důkazy”…

πα½

jiří
29. 11. 2022 16:37
Odpovědět  P.A.Semi

“Vir” = exozom.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jirik
29. 11. 2022 09:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Zkopírováno z fulfordovy zprávy na tadesco.org
Abychom pochopili rozsah zločinů páchaných těmito monstry, rozhodli jsme se zveřejnit seznam známých jedů obsažených ve vakcínách, který nám předala Světová aliance lékařů:
Zde jsou jen některé složky vakcíny. Ty jsou vám a vašim dětem vstřikovány;
Formaldehyd/Formalin – vysoce toxický systematický jed a karcinogen.
Betapropiolakton – toxická chemická látka a karcinogen. Může způsobit smrt/trvalé poškození po velmi krátké expozici malým množstvím. Žíravá chemická látka.
Hexadecyltrimethylamonium bromid – Může způsobit poškození jater, kardiovaskulárního systému a centrálního nervového systému. Může způsobit reprodukční účinky a vrozené vady.
Hydroxid hlinitý, fosforečnan hlinitý a soli hliníku – neurotoxin. Přináší riziko dlouhodobého zánětu/otoku mozku, neurologických poruch, autoimunitních onemocnění, Alzheimerovy choroby, demence a autismu. Proniká do mozku, kde přetrvává po neomezenou dobu.
více ve zprávě fulforda a v pdf níže:
Ověřte si fakta o složení vakcíny, jak jsem to udělal já (benjamín fulford), zde ODKAZ.
https://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/downloads/appendices/b/excipient-table-2.pdf

Administrátor
P.A.Semi
29. 11. 2022 11:33
Odpovědět  jirik

Pozor na to, že Benjamin Fulford je Pohádkář, mající za úkol uklidňovat Americkou populaci, aby se nevzbouřila, dokud je čas… (a je jich takových víc…)

Což neznamená, že by nemohl mít někdy pravdu…

Ale ty jeho pohádky o vyjednáváních mezi White Hats (nebo Dragon Society) a mezi Globalisty jsou nejen falešné, ale i škodlivé… (škodlivé jsou tím, že lidé prý mají doufat a čekat, že to za ně prý někdo řeší “v pozadí”…)

πα½

jiří
29. 11. 2022 15:04
Odpovědět  jirik

Veškeré očko je jedovatá sra čka.

Jan
29. 11. 2022 22:14
Odpovědět  jirik

Sleduji Tadesco.org uz delsi dobu. Zejmena komentare B. Fulforda jsou to bajky, lzive fantasie a tvrzeni. On sam pracuje jako dezinformator CIA. Podle neho je uz spousta zlosynu jako Killary, Gates, Seres popravena a pry vidime jen jejich dvojniky.
Nektere clanky na Tadescu ovsem jsou realita. Nezkuseny bere bohuzel vsechno, faky, lzi.
Ucelem jeho clanku je uklidnit lidi, ze uz uz se neco deje a ze bude dobre. Jeho prognozy se nevyplnuji a nevyplni chronicky. Bile klobouky, Qanon, Anonymous jsou konstrukty US tajnych sluzeb. Hybridni valka ma spoustu podob.

Gales
29. 11. 2022 10:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Vakcinační sfině zase oblbují. A co kdyby se proti tomu povakcinačnímu stresu použil argument – vyjádření odborníků na základě prokázaných faktů,že ty vakcíny jsou bezpečné.Nebylo by to lepší?

jirik
29. 11. 2022 10:55
Odpovědět  Gales

** použil argument – vyjádření odborníků na základě prokázaných faktů,že ty vakcíny jsou bezpečné**
to, že jsou vakcíny bezpečné tvrdí provaxeři, od začátku COVID očkovací akce…., ale jak chceš prokázat bezpečnost vakcín, když prý neprošly tyto vakcíny ani testem u laboratorních zvířátek – všechny prý “chíply”/zemřely do několika týdnů nebo měsíců….

proč třeba pfizer žádá utajení výzkumu na dobu 75 let, jestliže by byly vakcíny bezpečné?
https://otevrisvoumysl.cz/pfizer-preklinicka-studie-bezpecnosti-covid-vakciny/

Bylo povoleno použití COVIDvakcín v nouzovém stavu!!! Existuje – norimberský kodex, ženevské dohody o biomedicíně, testech na lidech,…. aby mohly být povoleny testy na lidech musí být splněny požadavky testech na zvířátkách a musí uplynout několik let a samozřejmě musí být splněny požadavky týkající se Norimberského kodexu, biomedicínské dohody, smlouvy a další mezinárodní dohody a zákony,.., aby bylo možno vyhodnotit krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé účinky na subjekt, který je tímto koktejlem očkován….

Administrátor
P.A.Semi
29. 11. 2022 11:40
Odpovědět  jirik

Víte – testy dlouhodobé bezpečnosti budou známy za dlouhou dobu testování… Třeba jestli a kolik to způsobuje rakovinu, to nezjistíte během půl roku…

A v případě, že by to bylo takhle latentně pomalu zabíjející, tak nechat očkovat všechny najednou je civilizační sebevražda, nebo spíš vražda…

Optimální strategie v době Biologické Války, kterou proti nám vedou, je rozdělit se napůl, část očkovat a část ne, pro případ, že jedno z těch řešení je špatné a nevíme zatím, které víc… Takže žádné vydírání a dobrovolně ať si každý vybere, do které skupiny chce patřit…

Ono je totiž také možné, že v těch vaxxínách je něco, čím ty očkované ochrání před tím, co teprve vypustí po čase… Nebo naopak zničí ty očkované něčím, co teprve vypustí – to je pravděpodobnější… Takže optimální je dobrovolně, obě varianty, část tak a část jinak, protože ať už bude špatná jedna nebo druhá, tak nás aspoň polovina přežije, a oni si to třeba nakonec ani nedovolí, když nás nenaženou všechny do jednoho kouta…

πα½

Rapa
29. 11. 2022 11:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Takhle satan tančí čardáš.Lhaním. Když nadnárodní bestie vyrábí pro celou Zemi jedy a hrají si na lékaře,neléčí,ale způsobují další a další nemoci.Bestie lékařem,rohatý kozel zahradníkem.

Pavel z Moravy
29. 11. 2022 12:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte, když chtějí mermomocí naočkovat celou planetu nějakým sajrajtem, tak mně to musí být podezřelé. Já používám nejraději homeopatii, někdy TČM a někdy něco z indické ajurvédy. Vždy si ale vezmu něco když pozoruji nějaké určité příznaky něčeho. Dráždí mne třeba něco dlouhodobě ke kašli, takové to šimrání, mne třeba pomohl až homeopatický lék Rumex Crispus, nebo sirup Stodal. Přece to ale nebudu používat, když to nebudu potřebovat. To by bylo na palici. A v tom sajrajtu Mrna stejně podle mne bude kromě grafenu i něco jiného. Jinak by nemohla celá populace tak zblbnout. Já si myslím, to netvrdím, že je tam opravdu vzhledem k tomu, že je to nějaká genová terapie něco co ovlivňuje vědomí a dostalo to spoustu lidí na duševní úrovni do stavu otupělosti a rezignace a to je ještě to lepší co tento prostředek dělá. Ale zase mám názor, kdo chce, ať si to do sebe vrazí třeba každý měsíc. Nemůžeme diktovat jedinci co má nebo nemá. Jestli moc nepřemýšlí, my tu jeho myslivnu nezprovozníme. Říká se, že my můžeme určité negativa chytit od očkovanců, to je možná možné, ale zabývat se tím, tak se zbláznime. Stále si ale myslím, že tím, že to chtěli narvat do lidí na celé planetě se odhalili. Dle mne sledovali nějaký experiment s lidským vědomím. Ale to je pouze můj osobní laický názor.
.

Jan
29. 11. 2022 20:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Pry udajne ucinky vakcin jsou fake. Vakciny jsou bezpecne, lidi k ockovani nutili Fauci, Trump i Babis. Trump se ockovat nedal, dostal covid a vylecil ho Dr. Zelenko tabletami, ktere vsude zakazali, protoze zarucene pomahaly. Ordinovali Remdesivir, ktery lidi zabiji.
https://nastub.cz/w/pHtc7KNeo7ECQnmaWxeSQd?title=0&warningTitle=0&start=0s

Jan
29. 11. 2022 21:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Co tady diskutuje ignorantu a vaxeru. Tak tohle chcete taky popirat:
https://nastub.cz/w/pHtc7KNeo7ECQnmaWxeSQd?title=0&warningTitle=0&start=0s