4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
All
11. 3. 2022 17:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Nepřátelé české republiky a občanů Čech,Moravy a Slezska se odkopávají víc a víc.Prakticky vláda neexistuje,vláda by se totiž starala o blaho občanů a to se vůbec neděje. Vyhlídky do budoucna špatné,velmi nedobré. Rekordní zdražování,nejvyšší v rámci EU,několikanásobné,kvůli neschopnosi těch,co naskákali do vládních budov.

Albi
11. 3. 2022 19:11
Odpovědět  All

Nová zpráva z mainstreamu, tentokrát jí věřím.

SeznamZprávy:
„České farmy obrážejí kupci z ciziny. Za pšenici platí jako za zlato“„V okolí objíždějí polští obchodníci a nabízejí smlouvy na výkupy pšenice z letošní sklizně. Berou všechno. Cena je brutální a jejich rychlost a logistika ohromující,“ popisuje zemědělec z Podkrkonoší František Petružálek situaci, která nastala i jinde v zemi.
Pro české farmáře jde o dobrou zprávu. Výkupy v tuzemsku jsou monopolizované a firmy, které mají skladovací prostory, si někdy podle zemědělců srážejí nesmyslné body za údajně horší kvalitu.

Albi
11. 3. 2022 19:11
Odpovědět  Albi

Ministerstvo zemědělství uklidňuje, že Česko má pšenice nadbytek. Loni jí země vypěstovala zhruba 150 procent své celoroční spotřeby. Farmáři proto běžně obchodují se zahraničními partnery.
Tuzemští pekaři jsou však nervózní.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-ceske-farmy-obrazeji-kupci-z-ciziny-za-psenici-plati-jako-za-zlato-193098#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=4vtgzzy4w3D-202203111801&dop_id=193098&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest189_panel_sluzeb_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Albi
11. 3. 2022 19:15
Odpovědět  Albi

A já bych se vsadila, že farmáři prodají – taky jsou jen lidi a peníze jsou peníze – ale nevím, jestli nahradí chleba – a vláda lže jako vždycky.
Protože i kdybychom měli přebytek pšenice, je schopna ji buď prodat, nebo možná „humanitárně“ darovat. Podle toho, jak rozhodne protektor.

Helga
11. 3. 2022 19:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Nic není černobílé, ale není známka kritického myšlení pochybovat? Ve válce mohou mít objektivní informace jen nezávislí pozorovatelé, vše ostatní je propaganda. Ruská propaganda lže, západní propaganda lže. Opravdu jsme skálopevně přesvědčení že Rusové a Ukrajinci spolu nikdy dřív nemohli vycházet dobře? Umění je hledat pravdu upřímně. Občas je nutné přijmout realitu, která se nám nelíbí, ale je to lepší než se obelhávat a ujišťovat se o placatosti Země. Kdo si myslí, že je dobře informován, tak je buď blb nebo lže sám sobě. Jak Rusové, tak Ukrajinci mají různé názory… nenávist vůči jednomu či druhému národu, východu či západu je primitivismus. Co je ale neoddiskutovatelné, že Rusko je stát, který přepadl jiný suverénní stát, viditelně se pokusilo svrhnout vládu a Ukrajinu ovládnout vojenskými silami. Když to Rusku nevyšlo, postupuje agresivně a přitom zabíjí civilisty.

Jarda
11. 3. 2022 19:31
Odpovědět  Helga

Rusové teď chrání rusky mluvící ukrajince, že ukrajinská vláda je proti nim a chce je zneužít

VAL
11. 3. 2022 21:24
Odpovědět  Helga

No a co vy, je vaše tvrzení že „Rusko je stát, který přepadl jiný SUVERÉNNÍ stát atd.“ a že „když
mu to nevyšlo, postupuje agresivně a při tom zabíjí civilisty“, podloženo dobrou informovaností?
Prostě se Gosudar jednoho jitra probudil a řek si, že by nebylo špatný nafárat na Ukrajinu… Jen tak, bez příčiny.

VAL
11. 3. 2022 21:24
Odpovědět  VAL

A
elenskyj nevykřikoval 19. 2. 2022 v Mnichově že začne s jaderným
vyzbrojováním Ukrajiny a že vyrobí špinavou atombombu, ani neměl
v úmyslu počátkem března napadnout přes Donbas Bělorusko, ani
není na území Ukrajiny 28 (zatím objevených) biolaboratoří
provozovaných Pentagonem, ani to Nulandová nepřiznala, a nějaké
nacistické prapory ani hailování a pochodnové pochody nácků už
na Ukrajině vůbec neexistují.

VAL
11. 3. 2022 21:25
Odpovědět  VAL

Jo,
a aby nedošlo k omylu – info mám převážně z amerických webů.
To jen pro pořádek.

Taky
se tam jukněte. Třeba sem: globalresearch.ca nebo sem:
southfront.org a pochopitelně, aby to bylo vyvážené, tak také
sem, na ruský web: politnavigator.net a pak k Ukrajincům, sem:

censor.net
. No a taky na běloruské, turecké, izraelské a další weby
chodím pro info, abych byl na přijetí té reality správně
vyfutrovanej.

Takže
ještě jednou – jak je to s vámi? Jste blb, nebo lžete sama sobě?

All
11. 3. 2022 22:45
Odpovědět  VAL

UKRAJINA JE UMĚLE VYTVOŘENY STAT. To za prvé,A za druhé, z dějin víme,že to byla Kyjevská Rus. A encyklopedie Britanica dokonce dodnes má zápis,že byly časy,kdy se slovensku spolu s moravou říkalo maličká rus. Pocházím z frýdecka a jako děcka jsme hovořili doma dialektem staroslověnským. Tak bylo,tak je,víme kdo jsme a jaké máme kořeny,předky. A zase! Příchozí CIZINCI a jejich mopsli nám budou diktovat falešné dějiny? Ty své bláboly o historii ? Bláboly cizinců,vetřelců.

VAL
11. 3. 2022 22:04
Odpovědět  Helga

Helgo, to jsi ženomuž nebo mužožena? V následujícím článku vystupuješ, se stejným textem, jako Kiril. Takže jak? Trol, trolka, nebo trolo dle vzoru přiblblo? Aspon drobet invence trolíci. Že vy šmejdi jste sem naskákali z Nové Republiky.

All
11. 3. 2022 22:32
Odpovědět  Helga

A co 8 let vyvražďování rusky hovořící ukrajinských spoluobčanů, celkem 12 000 lidí,včetně 200 dětí kyjevskými nacionalisty a banderovci za podpory USA ? Kde byly dobročinné organizace,neziskovky,TV 24 aj posluhovači osmiletého teroru ? Proč to neodsuzovali ? Proč se vůbec ani dnes nehovoří o PŘIČINACH konfliktu ? Protože příčiny spočívají v banditismu západu anglie a usa,to ví každý,kdo je normální a není padlý na hlavu. A o upálení lidí za živa v Oděse, to je ve 21,století normální ?

Albi
11. 3. 2022 23:46
Odpovědět  Helga

Kromě toho, že Ukrajina je asi tak suverénní stát jako ČR – tedy pouhá kolonie bez vlastních rozhodovacích a řídících pravomocí, Rusko „postupuje agresivně a přitom zabíjí civilisty“.
A co Ukrajinci? Ti sedí doma na kanapi a leští si zbraně, dodané jim „humanitní“ pomocí z celého světa? Možná ti obyčejní, ale banderovci a jejich příznivci?

K té objektivitě – jak rozeznáte která ruka (zbraň) zabila ty civilisty z doprovodných fotek.
A to nebudeme spekulovat, jsou-li to fotky aktuální, nebo z jiného masakru v jiné oblasti světa. A popisek pod fotografií není důkaz.
Totéž platí o rozstřílených školách, nemocnicích, svatbách.

VAL
11. 3. 2022 20:38
Ohodnotit příspěvek :
     

zkouška