Vyhrožování vraždou prezidentovi, okupační armáda USA vystřídala sovětskou… Je rok 2019

To jsme vážně chtěli, když jsme cinkali klíči? Vážně jsme toužili, aby nám chátra vyhrožovala, abychom se báli na veřejných prostranstvích, abychom se báli o svoje ženy a děti, abychom se báli války?

Co když napadne americkou armádu preventivně v Čechách zkusit humanitární humánní bombardování a US ARMY srovnají Prahu, Ostravu a Brno se zemí jako Jugoslávii, Sýrii, Irák, Vietnam…?

Co bude dělat naše armáda, když USA zaútočí a Rusko se bude bránit? Nebo když US ARMY napadne nás? 

US ARMY v Bělehradě

US ARMY v Sýrii

US ARMY ve Vietnamu

Zbyly vzpomínky

židovská ministryně zahraničí USA Madeleine Albright děkuje

Těch otázek začíná být příliš!

Vyhlásí BIS stranu ODS v příští zprávě jako extrémně nebezpečnou, když mají ve svých řadách potencionálního vraha prezidenta Zemana a komunálního politika – extremistu a nácka Novotného?

Co je to za stát, kdy vrah z ODS vyhrožuje prezidentu republiky Zemanovi  podříznutím a pak běhá po svobodě se slovy: tak tedy toho prezidenta dneska nepodříznu – sorry!

Co jsme za stát, když jsme se ještě nevzpamatovali z odchodu jedné okupační armády a už zde máme další? Proč se neudělá referendum, zda se přes náš stát mohou prohánět okupační jednotky a nikde není ukotveno a veřejnosti sděleno v jakém koridoru se maximálně mohou pohybovat, aby někoho nepostřílely? Kdo je sakra pozval? Tenkrát to byli Alois Indra, Drahomír Kolder, Oldřich Švestka, Antonín Kapek a Vasil Biľa. Dnes zvací dopis napsal kdo?

Všimli jste si, že nyní Pentagon napadl Čínu, Írán, staví další základnu v Polsku, přes nás přejíždí každou chvíli nějaká tlupa zelených ozbrojených válečníků, a v tu dobu náhodně kolem americké základny nastala korupce
v Kosovu za pomoci americké armády připravuje rozšíření v Camp Bondsteel.

A zrovinka, když Srbsko vyjednává s Ruskem. Předtím Bulharsko, USA vyhrožují Německu za Nord Stream II, opět provokují v Sýrii, náhodně se zase bojuje v Libyi, USA vyhrožují Kubě a Venezuele a vždy je to boj za demokracii a mír s pomocí humanitárního humánního bombardování.

Měli jsme zde sovětské tanky, ale byl mír. Měli jsme šťastné dětství. Nemuseli jsme se bát. A dnes? 

 Americká armáda překročila naše hranice… Je květen, rok 2019.
……. Co řekne propaganda dětem ve školách? 

http://skrytapravda.cz/domaci/2514-vyhrozovani-vrazdou-prezidentovi-okupacni-armada-usa-vystridala-sovetskou-je-rok-2019

sdílet na