Výbušné vyznání od Dr. Fauciho: Vakcíny Nefungovaly tak, jak jsou Inzerovány a očkované jsou dnes ve velkém nebezpečí

Už by mělo být jasné, že pandemie neskončí, dokud nebude Dr. Fauci odstraněn a nahrazen. Dr. Fauci už více než rok blokuje úspěšnou léčbu a přehnaně slibuje neúčinné vakcíny. Ale alespoň Big Pharma dosáhla rekordních zisků.

V pátek Dr. Fauci řekl podcastu The New York Times, že vakcíny nefungovaly tak, jak byly inzerovány, a že Američané jsou v nebezpečí kvůli jejich slábnoucí imunitě.

Jako řešení tohoto problému Dr. Fauci samozřejmě propaguje více výstřelů. Kdy tohle skončí?

Yahoo.com uvedl :

12. listopadu poradce Bílého domu pro COVID Anthony Fauci, MD, v podcastu The Daily The New York Times diskutoval o aktuálním stavu koronaviru v USA. Podle Fauciho nyní úředníci začínají vidět určitou slábnoucí imunitu proti oběma infekce a hospitalizace několik měsíců po prvním očkování. Expert na infekční choroby poukázal na příchozí data z Izraele, která, jak poznamenal, bývají zhruba měsíc až měsíc a půl před námi, pokud jde o propuknutí nákazy.

„Pozorují slábnoucí imunitu nejen proti infekci, ale i proti hospitalizaci a do jisté míry i smrti, což se nyní začíná týkat všech věkových skupin. Nejsou to jen staří lidé,“ řekl Fauci. “Slábne to do té míry, že stále více lidí dostává průlomové infekce a stále více lidí, kteří dostávají průlomové infekce, končí v nemocnici.”

V důsledku těchto zjištění Fauci varoval, že očkovaní lidé by měli dostat přeočkování, protože to může být ve skutečnosti důležitější, než si zdravotničtí úředníci zprvu uvědomovali. “Když se na to člověk podívá zpětně, dá se říct, víte, není to tak, že by booster byl bonus, ale booster může být ve skutečnosti nezbytnou součástí primárního režimu, který by lidé měli mít,” řekl na Denní.

Fauci pokračoval: “Myslím, že posílení bude naprosto zásadní součástí naší reakce, nikoli bonusem, nikoli luxusem, ale naprosto zásadní součástí programu.”

Poslechněte si podcast zde:

Bill Gates Konečně Přiznává Selhání Vakcín Proti COVID

11. Listopadu 2021

V rozhovoru minulý týden pro Policy Exchange strašidelný Bill Gates konečně připustil, že nebezpečné vakcíny proti COVID nefungují tak, jak bylo inzerováno.

Gates je jedním z předních roztleskávaček pro vakcíny proti COVID a byl jedním z prvních globalistů, kteří požadovali četná a nepřetržitá očkování proti koronaviru.Bill Gates konečně přiznává selhání vakcín proti covidu

Twitter / Bill Gates

Ale navzdory skutečnosti, že vakcíny nefungují tak, jak jsou inzerovány, a tisíce lidí údajně onemocní a umírají kvůli vakcínám, globalistické elity pokračují v prosazování několika dávek.

Bill Gates: „Ekonomické škody, smrt. Bylo to naprosto strašné a očekával bych, že to povede k tomu, že se projekty výzkumu a vývoje zaměří na věci, které jsme dnes neměli. Neměli jsme vakcíny, které by blokovaly přenos. Máme vakcíny, které vám pomáhají s vaším zdravím, ale jen mírně snižují přenos. Potřebujeme nový způsob provádění vakcín.”

Přestože je Gates jedním z největších zastánců aktuálně dostupných vakcín proti COVID-19 , Gates přiznává selhání očkovacího průmyslu, na jehož podpoře neúnavně pracoval.

Reference: RebelNews.com ; TheGatewayPundit.com

sdíletj na

4.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ZRX1200
17. 11. 2021 16:48

Zrůdy. Už to ani neskrývají, nejde o léčení, ale o pravidelné očkování. Na nich, a politických špičkách, které to neustále propagují, by se to mělo vyzkoušet nejdříve – kolik dávek člověk vydrží, na světě by pak bylomožná o trochu lépe.

Albi
17. 11. 2021 19:14
Odpovědět  ZRX1200

A nevěřím, že by jakýkoliv politik, hrdinně se nechávající před kamerami očkovat, dostal tu jejich zázračnou vakcínu! Je tolik možnstí – od vitamínů po fyziologický roztok a jak a čím to chtějí doložit. Jenže – manipulace založená na strachu vždycky slaví úspěchy.

zdena
17. 11. 2021 19:37

Takže vyrobili šmejd, co má minimální účinnost (pokud aspoň to! ) a proto je třeba ten sajrajt dávat všem lidem tak často, aby si mohly farmaceutické firmy a jejich bossove a příznivci spokojeně žít. No a taky pokud z těch vakcín nezdechnou – ti očkovaní…. panebože… kde to žijeme ???

Rony
17. 11. 2021 21:06
Odpovědět  zdena

Asi tak. Vytvořená závislost na vakcíně po odstraněné imunitě. Takové “GMO”, kdy vzniká závislost na dovozu plodin. Zde na vakcínách. Lecos tomu napovídá.

Milan
17. 11. 2021 20:19

Odstranění trestů smrti ze zákonů z tzv. humánních důvodů bylo velkou chybou. Kdyby se nějakým zázrakem stalo, že by tito otcové skryté genocidy byli postaveni před soud a souzeni, dožili by ve fešáckých kriminálech. Genocidou je dle mého i zákaz léčení a léků. Osobně jsem v tomto případě pro trest smrti. Včetně našich zakazovačů léků a prosazovatelů JEN vakcinace. Howgh!

krtek
17. 11. 2021 21:37

U Gatese mně to nepřekvapuje, podívejte se na Windows, to samé.

BB Rad
18. 11. 2021 22:31

Novodobý CYKLON – B od přátelské demolkracie ze západu?